-> Sita:
www.piskovacky.cz/tryskac
i-zasobniky-hobby.php
Je to ta OSB dole, ale 20tka.
Možná bych ji dokázal sehnat levněji.
-> Tommyk:
Prostě natlakuješ baňku s pískem a přes ventil pouštíš písek do proudu tlakového vzduchu. Je to tzv. tlakový systém, který je účinnější, než injektorový, známý z boxů nebo takových těch malých pískovátek na hadici, jak vypadají jak stříkací pistole.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:21:18
07.11.2011
07.11.2011

palinator
19:21:03
07.11.2011
07.11.2011

VeTeV
-> myschaak AZNP K.Hora: napravy :-)
19:19:52
07.11.2011
07.11.2011

suri
-> Radek Retro eLeSo: to je divné asi hrubšie odhlučnenie
19:16:13
07.11.2011
07.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Tommyk: mrkni tu do fóra,něco tu o tom je...
-> VeTeV: pokud dám dohromady box tak není problém,pokud půjde o větší části tak se teprv uvidí,ale mám to hlavně abych mohl opískovat kastle...jen to doma asi nebude to pravý(sousedi,rodina,bord el z toho....)
-> VeTeV: pokud dám dohromady box tak není problém,pokud půjde o větší části tak se teprv uvidí,ale mám to hlavně abych mohl opískovat kastle...jen to doma asi nebude to pravý(sousedi,rodina,bord el z toho....)
19:15:14
07.11.2011
07.11.2011

Sita
myschaak: co je to za piskovacku? da se na ni nekde na netu kouknout?
19:14:12
07.11.2011
07.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> suri 04.11.11 19:14:33: tak šéfko kleště ani kladivo nepomohlo,musel sem každou díru takhle zezadu oříznout,a je to tam
(odhlučnění kapoty)
(odhlučnění kapoty)18:56:52
07.11.2011
07.11.2011

VeTeV
-> myschaak AZNP K.Hora: krasa - podzim-zima - jaro 2011-2012 neni?

18:55:54
07.11.2011
07.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> VeTeV: mmt,píšu si tě do pořadníku....přepočítávám
....přepočítávám.....na jaře 2024,cca konec května)
18:55:38
07.11.2011
07.11.2011

Tommyk
-> myschaak AZNP K.Hora: to bych doma taky uvital. Muzu se zeptat na zakladni princip toho jak to funguje? jake to ma casti atd. diky 

18:54:27
07.11.2011
07.11.2011

VeTeV
-> myschaak AZNP K.Hora: kdy se mam stavit? 

18:32:17
07.11.2011
07.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
je to dobrý,funguje to!!!
18:31:54
07.11.2011
07.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
odpoledne první zkouška pískování

18:31:28
07.11.2011
07.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
pak jsem začal řešit zatýkání do funa...to je věc odvrátvat šroub na anténu....
18:30:41
07.11.2011
07.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska ráno vejlet do praglu s kaprofem pro zimáky na funa,do oběda jsme ještě stihli rozhejbat oužu....teď jen dořešit detaily a spojku....
18:25:18
07.11.2011
07.11.2011

Timil - zrušená registrace
Včerejší nákup a dnešní montáž. Ještě vyrobit konzolu a bude to fajne ;)
15:42:09
07.11.2011
07.11.2011

castrol
-> Jozka: ved prave ze je to modre
15:38:48
07.11.2011
07.11.2011

Jozka
-> castrol: No to teda jo, teď po skoro celodenním zírání do počítače vidím, že na tý fotce je to normálně modrý..

15:34:20
07.11.2011
07.11.2011

castrol
-> Jozka: farba pekne klame 

14:53:56
07.11.2011
07.11.2011

Max
-> U-Geen: to je takový kouzlo...pro policajty...aby si nevšimli :o)))) jinak s těma eibach pružinama je to celkem na těsno.
13:21:30
07.11.2011
07.11.2011

U-Geen
-> Max: ono to nema kola :-O
12:47:03
07.11.2011
07.11.2011

Max
už je to konečně v jednom kuse...momentálně už na zimákách, zítra na stk
12:45:40
07.11.2011
07.11.2011

Max
-> Jirik_Tuňák: vypadá to moc pěkně...
12:38:47
07.11.2011
07.11.2011

Péďa17
-> Jirik_Tuňák 06.11.11 21:25:53: dobrá volba
09:35:19
07.11.2011
07.11.2011

Jozka
-> Pavel P..: Tož tyrkysový.. jsem zblbej z kámoše, co tomu zásadně říká zelená..
09:31:06
07.11.2011
07.11.2011

Pavel P..
-> Jozka: zelený?

09:26:50
07.11.2011
07.11.2011

Jozka
Další zelený dveře.. bohužel venku jen +10, tak jsem zvědavej, co to udělá..
06:39:25
07.11.2011
07.11.2011

Syny
-> Jirik_Tuňák: Tak to nakonec dopadlo jo? :) No parada :)
00:13:00
07.11.2011
07.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> Jirik_Tuňák: Barvička perfekt


23:58:33
06.11.2011
06.11.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jirik_Tuňák: Tak hlavně nedělej tyhle dva pruhy na kapotě, to vypadá strašně. A i ten odstín modré máš ty lepší než je ten na fotce.
A na co máš v kufru (ehm, pardon, u motoru) ten radiátor? Pasivní chlazení?
A na co máš v kufru (ehm, pardon, u motoru) ten radiátor? Pasivní chlazení?

23:01:49
06.11.2011
06.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Super akce


22:32:25
06.11.2011
06.11.2011

Suty
-> Jirik_Tuňák:
Super volba !
Super volba !
21:26:41
06.11.2011
06.11.2011

Milan 136
-> venni: protože je to zapojený v sérii. Nejspíš to budeš mít v sedáku, ten se dělá dobře
21:25:53
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Borbety už mám hodně dlouho a mám k nim i nový gumy. Navíc jsou podle nich vytažený blatníky.
V přední kapotě už je zavařenej jeden násos z dřívějška (byla nová), takže mi nic jinýho nezbylo, vypadá to na tom i překvapivě dobře, takže jsem jen zrušil takovej ten tunynk boulonádech a implantoval originál.
Jojooo, bílá a modrá, kdysi jsem tak viděl Miniho a bylo to přesně ono.
Akorát tady v té barvě (mojí) je tak 20 kilo třpytek, čiliže více než bych žádal, ale když už to v ní bylo.
V přední kapotě už je zavařenej jeden násos z dřívějška (byla nová), takže mi nic jinýho nezbylo, vypadá to na tom i překvapivě dobře, takže jsem jen zrušil takovej ten tunynk boulonádech a implantoval originál.
Jojooo, bílá a modrá, kdysi jsem tak viděl Miniho a bylo to přesně ono.
Akorát tady v té barvě (mojí) je tak 20 kilo třpytek, čiliže více než bych žádal, ale když už to v ní bylo.

21:25:30
06.11.2011
06.11.2011

venni
-> Nwkt: taky se do toho musím pustit,řidičovo sedačka nehřeje jak sedák tak opěradlo což je divný :(Jedna dečka prý 1800kč a ta práce stim čalouněním...
21:13:30
06.11.2011
06.11.2011

Tomáššš
-> Péďa17: to si myslim i ja


21:13:27
06.11.2011
06.11.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jirik_Tuňák: Ten prouzek bych resil samolepici folii, kdyz se to nebude libit, tak to pak proste sundas a je to bez zasahu.
S tim jednim zavarenym nasavacem nevim, nebude to vypadat blbe jak bude jen na jedne strane?
Bile beskydky budou vypadat dobre na te modre. Tim spis v kombinaci s tou bilou strechou.
Ty Borety nevim no, ja bych spis volil ty planety s prstencema. :-)
S tim jednim zavarenym nasavacem nevim, nebude to vypadat blbe jak bude jen na jedne strane?
Bile beskydky budou vypadat dobre na te modre. Tim spis v kombinaci s tou bilou strechou.
Ty Borety nevim no, ja bych spis volil ty planety s prstencema. :-)
21:12:06
06.11.2011
06.11.2011

Péďa17
-> Jirik_Tuňák: Ta barva není z Octy II RS???
21:01:17
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Vzhledově nic
výraznýho, i když - tohle už celkem výrazná barevná kombinace je.
Původní plán byla bílá střecha mezi okapničkama, což už je. Bílá zrcátka - taky už jsou. Bílý původní Borbety T (7,5 x 16), ty sice jsou, ale ještě ne bílý. Bílý podběhy (jsou zatím jen přední).
Uvažoval jsem o trojproužku (slabý - barva - silný - barva - slabý) na spodek dveří v bílé, ale ještě hodně zvážím, jestli do nich budu nějakým způsobem zasahovat, spíš asi ne.
Na zadní kapotě je vevařená mřížka z Karosy, v zadním čele taky nějaké to větrání. Vrátím se ke kapotě s originálním spojlírkem a ns přední kapotě je zrušená jedna sací ďura, na druhé je připraven originální nasávačíček. Jsou vyboulené všechny 4 blatníky.
Nárazníky zůstanou také originální.
V podstatě tedy sériový vzhled.
výraznýho, i když - tohle už celkem výrazná barevná kombinace je.
Původní plán byla bílá střecha mezi okapničkama, což už je. Bílá zrcátka - taky už jsou. Bílý původní Borbety T (7,5 x 16), ty sice jsou, ale ještě ne bílý. Bílý podběhy (jsou zatím jen přední).
Uvažoval jsem o trojproužku (slabý - barva - silný - barva - slabý) na spodek dveří v bílé, ale ještě hodně zvážím, jestli do nich budu nějakým způsobem zasahovat, spíš asi ne.
Na zadní kapotě je vevařená mřížka z Karosy, v zadním čele taky nějaké to větrání. Vrátím se ke kapotě s originálním spojlírkem a ns přední kapotě je zrušená jedna sací ďura, na druhé je připraven originální nasávačíček. Jsou vyboulené všechny 4 blatníky.
Nárazníky zůstanou také originální.
V podstatě tedy sériový vzhled.

20:51:26
06.11.2011
06.11.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jirik_Tuňák: Juu to vypada zajimave. Co bude dal? Krom te barvy to vzhledove bude seriovka nebo "tunak"?
20:51:10
06.11.2011
06.11.2011

Vojťas
-> Jirik_Tuňák: peknee, tohle muzu, modra je dobra 

20:43:23
06.11.2011
06.11.2011

Tomáššš
-> Jirik_Tuňák: co to je za farbu ? metaliza ? moc pekna farbicka 

20:40:48
06.11.2011
06.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jirik_Tuňák: Aspon, ze tak.
20:35:48
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A ještě tady obrázek barvičky.... Nemám předplacíno, tak to mám jen v textu karty.
20:35:01
06.11.2011
06.11.2011

Karlos (WIO46)
-> Mr_Kubas: Mi to došlo, že to je celý nějaký "domr***ý", tak jsem to smazal.
20:34:16
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu 06.11.11 20:20:39: Na to srát, je zabalenej ve folii a pásce, pak to jen svleču. Ono jsem kokot měl natahaný už i trubky, proto jsem to pak musel balit.
20:23:41
06.11.2011
06.11.2011

Mr_Kubas
-> Karlos (WIO46): Ono je tam toho víc, tou "gramatikou" se chce zalíbit Jižíkovi 
Sakra, kam to zmizelo?

Sakra, kam to zmizelo?

20:20:39
06.11.2011
06.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jirik_Tuňák 06.11.11 20:19:09: Tos nemoch vytahnoud ten zvazek eletryckej?


20:20:37
06.11.2011
06.11.2011

Petrson
-> Jirik_Tuňák: Modrá je dobrá
Hezký, hezký
Hezký, hezký20:19:09
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A zbytkem co bylo zrovna rozmícháno se blinknul i kufr.
20:18:07
06.11.2011
06.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A dnes modrá. 

