Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52621 až 52670) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:21:18
07.11.2011
palinator
-> Sita:
www.piskovacky.cz/tryskac i-zasobniky-hobby.php
Je to ta OSB dole, ale 20tka.

Možná bych ji dokázal sehnat levněji.

-> Tommyk:
Prostě natlakuješ baňku s pískem a přes ventil pouštíš písek do proudu tlakového vzduchu. Je to tzv. tlakový systém, který je účinnější, než injektorový, známý z boxů nebo takových těch malých pískovátek na hadici, jak vypadají jak stříkací pistole.
19:21:03
07.11.2011
VeTeV
-> myschaak AZNP K.Hora: napravy :-)
19:19:52
07.11.2011
suri
-> Radek Retro eLeSo: to je divné asi hrubšie odhlučnenie
19:16:13
07.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Tommyk: mrkni tu do fóra,něco tu o tom je...
-> VeTeV: pokud dám dohromady box tak není problém,pokud půjde o větší části tak se teprv uvidí,ale mám to hlavně abych mohl opískovat kastle...jen to doma asi nebude to pravý(sousedi,rodina,bord el z toho....)
19:15:14
07.11.2011
Sita
myschaak: co je to za piskovacku? da se na ni nekde na netu kouknout?
19:14:12
07.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> suri 04.11.11 19:14:33: tak šéfko kleště ani kladivo nepomohlo,musel sem každou díru takhle zezadu oříznout,a je to tam4 (odhlučnění kapoty)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 07.11.2011 19:14:12
18:56:52
07.11.2011
VeTeV
-> myschaak AZNP K.Hora: krasa - podzim-zima - jaro 2011-2012 neni?3
18:55:54
07.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> VeTeV: mmt,píšu si tě do pořadníku....přepočítávám ....přepočítávám.....na jaře 2024,cca konec května)
18:55:38
07.11.2011
Tommyk
-> myschaak AZNP K.Hora: to bych doma taky uvital. Muzu se zeptat na zakladni princip toho jak to funguje? jake to ma casti atd. diky 4
18:54:27
07.11.2011
VeTeV
-> myschaak AZNP K.Hora: kdy se mam stavit? 3
18:32:17
07.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
je to dobrý,funguje to!!!
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 07.11.2011 18:32:17
18:31:54
07.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
odpoledne první zkouška pískování1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 07.11.2011 18:31:54
18:31:28
07.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
pak jsem začal řešit zatýkání do funa...to je věc odvrátvat šroub na anténu....
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 07.11.2011 18:31:28
18:30:41
07.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska ráno vejlet do praglu s kaprofem pro zimáky na funa,do oběda jsme ještě stihli rozhejbat oužu....teď jen dořešit detaily a spojku....
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 07.11.2011 18:30:41
18:25:18
07.11.2011
Timil - zrušená registrace
Včerejší nákup a dnešní montáž. Ještě vyrobit konzolu a bude to fajne ;)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Timil - zrušená registrace vložen 07.11.2011 18:25:18
15:42:09
07.11.2011
castrol
-> Jozka: ved prave ze je to modre
15:38:48
07.11.2011
Jozka
-> castrol: No to teda jo, teď po skoro celodenním zírání do počítače vidím, že na tý fotce je to normálně modrý..4
15:34:20
07.11.2011
castrol
-> Jozka: farba pekne klame 1
14:53:56
07.11.2011
Max
-> U-Geen: to je takový kouzlo...pro policajty...aby si nevšimli :o)))) jinak s těma eibach pružinama je to celkem na těsno.
13:21:30
07.11.2011
U-Geen
-> Max: ono to nema kola :-O
12:47:03
07.11.2011
Max
už je to konečně v jednom kuse...momentálně už na zimákách, zítra na stk
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Max vložen 07.11.2011 12:47:03
12:45:40
07.11.2011
Max
-> Jirik_Tuňák: vypadá to moc pěkně...
12:38:47
07.11.2011
Péďa17
-> Jirik_Tuňák 06.11.11 21:25:53: dobrá volba
09:35:19
07.11.2011
Jozka
-> Pavel P..: Tož tyrkysový.. jsem zblbej z kámoše, co tomu zásadně říká zelená..
09:31:06
07.11.2011
Pavel P..
-> Jozka: zelený?9
09:26:50
07.11.2011
Jozka
Další zelený dveře.. bohužel venku jen +10, tak jsem zvědavej, co to udělá..
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jozka vložen 07.11.2011 09:26:50
06:39:25
07.11.2011
Syny
-> Jirik_Tuňák: Tak to nakonec dopadlo jo? :) No parada :)
00:13:00
07.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Jirik_Tuňák: Barvička perfekt32 4
23:58:33
06.11.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jirik_Tuňák: Tak hlavně nedělej tyhle dva pruhy na kapotě, to vypadá strašně. A i ten odstín modré máš ty lepší než je ten na fotce.

A na co máš v kufru (ehm, pardon, u motoru) ten radiátor? Pasivní chlazení? 3
23:01:49
06.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Super akce 3 4
22:32:25
06.11.2011
Suty
-> Jirik_Tuňák:
Super volba !
21:26:41
06.11.2011
Milan 136
-> venni: protože je to zapojený v sérii. Nejspíš to budeš mít v sedáku, ten se dělá dobře
21:25:53
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Borbety už mám hodně dlouho a mám k nim i nový gumy. Navíc jsou podle nich vytažený blatníky.
V přední kapotě už je zavařenej jeden násos z dřívějška (byla nová), takže mi nic jinýho nezbylo, vypadá to na tom i překvapivě dobře, takže jsem jen zrušil takovej ten tunynk boulonádech a implantoval originál.

Jojooo, bílá a modrá, kdysi jsem tak viděl Miniho a bylo to přesně ono.

Akorát tady v té barvě (mojí) je tak 20 kilo třpytek, čiliže více než bych žádal, ale když už to v ní bylo. 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 21:25:53
upraveno 1x, naposled 06.11.2011 21:26:59
21:25:30
06.11.2011
venni
-> Nwkt: taky se do toho musím pustit,řidičovo sedačka nehřeje jak sedák tak opěradlo což je divný :(Jedna dečka prý 1800kč a ta práce stim čalouněním...
21:13:30
06.11.2011
Tomáššš
-> Péďa17: to si myslim i ja 3 1
21:13:27
06.11.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jirik_Tuňák: Ten prouzek bych resil samolepici folii, kdyz se to nebude libit, tak to pak proste sundas a je to bez zasahu.
S tim jednim zavarenym nasavacem nevim, nebude to vypadat blbe jak bude jen na jedne strane?
Bile beskydky budou vypadat dobre na te modre. Tim spis v kombinaci s tou bilou strechou.
Ty Borety nevim no, ja bych spis volil ty planety s prstencema. :-)
upraveno 1x, naposled 06.11.2011 21:14:56
21:12:06
06.11.2011
Péďa17
-> Jirik_Tuňák: Ta barva není z Octy II RS???
21:01:17
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Vzhledově nic
výraznýho, i když - tohle už celkem výrazná barevná kombinace je.

Původní plán byla bílá střecha mezi okapničkama, což už je. Bílá zrcátka - taky už jsou. Bílý původní Borbety T (7,5 x 16), ty sice jsou, ale ještě ne bílý. Bílý podběhy (jsou zatím jen přední).
Uvažoval jsem o trojproužku (slabý - barva - silný - barva - slabý) na spodek dveří v bílé, ale ještě hodně zvážím, jestli do nich budu nějakým způsobem zasahovat, spíš asi ne.
Na zadní kapotě je vevařená mřížka z Karosy, v zadním čele taky nějaké to větrání. Vrátím se ke kapotě s originálním spojlírkem a ns přední kapotě je zrušená jedna sací ďura, na druhé je připraven originální nasávačíček. Jsou vyboulené všechny 4 blatníky.
Nárazníky zůstanou také originální.

V podstatě tedy sériový vzhled. 4
20:51:26
06.11.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Jirik_Tuňák: Juu to vypada zajimave. Co bude dal? Krom te barvy to vzhledove bude seriovka nebo "tunak"?
20:51:10
06.11.2011
Vojťas
-> Jirik_Tuňák: peknee, tohle muzu, modra je dobra 1
20:43:23
06.11.2011
Tomáššš
-> Jirik_Tuňák: co to je za farbu ? metaliza ? moc pekna farbicka 2
20:40:48
06.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jirik_Tuňák: Aspon, ze tak.
20:35:48
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A ještě tady obrázek barvičky.... Nemám předplacíno, tak to mám jen v textu karty.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:35:48
20:35:01
06.11.2011
Karlos (WIO46)
-> Mr_Kubas: Mi to došlo, že to je celý nějaký "domr***ý", tak jsem to smazal.
20:34:16
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Matthes, záškodník z TechWebu 06.11.11 20:20:39: Na to srát, je zabalenej ve folii a pásce, pak to jen svleču. Ono jsem kokot měl natahaný už i trubky, proto jsem to pak musel balit.
20:23:41
06.11.2011
Mr_Kubas
-> Karlos (WIO46): Ono je tam toho víc, tou "gramatikou" se chce zalíbit Jižíkovi 4

Sakra, kam to zmizelo? 3
upraveno 1x, naposled 06.11.2011 20:24:04
20:20:39
06.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Jirik_Tuňák 06.11.11 20:19:09: Tos nemoch vytahnoud ten zvazek eletryckej?1 1
20:20:37
06.11.2011
Petrson
-> Jirik_Tuňák: Modrá je dobrá 6 Hezký, hezký
20:19:09
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A zbytkem co bylo zrovna rozmícháno se blinknul i kufr.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:19:09
20:18:07
06.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A dnes modrá. 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 06.11.2011 20:18:07
Extreme Tyres