Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52921 až 52970) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
19:25:29
30.10.2011
Enggik
-> myschaak AZNP K.Hora: 3 3 3
upraveno 1x, naposled 30.10.2011 19:25:54
19:22:27
30.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
jo a mladá odjela na týden do Brna,neví někdo o motoru do ještěrky,jsem ho zavařil jak jsem to začal tahat na dvůr?40 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 30.10.2011 19:22:27
19:15:25
30.10.2011
Tommyk
-> suri: už to mam, diky 4
19:13:21
30.10.2011
suri
-> Tommyk: vrchem a neriešiť 6u0 511 277
19:07:40
30.10.2011
Tommyk
-> suri: asi bude fakt ohnutá ta svině, ale chtěl bych to dostat ven.. koukal sem na to lůžko a nemůžu to najít, nevěděl bys číslo?

Ale zkusil bych to teda udělat vrchem. A až bude čas tak bych to říznul a zkusil vyměnit. Asi až na jaře.. 3
jinak dorvaný to je, dělal sem to já. 40
19:06:03
30.10.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska do čtyř v práci,pak jsem vyměnil pantátovi manžetu na poloose na fávu a teď jsem přijel od appla s prepregem na korbě)
18:55:15
30.10.2011
suri
-> Tommyk: radil som ti niekedy blbosť? povolíš vrch 14tku rozoberieš a stupíš na bubon a máš to v podbehu . rozoberieš 16tku matku - tlmič chytíš francuzákom alebo sikami - dorvaté to nebýva a povolíš , rozoberieš prehodíš zložíš , malina

dole jedine odrezať hlavu aj šroub a vydrapiť a potom vymeniť to gumové lôžko a šroub ale jednoduchšie je vrch , ja to pri menení uloženia ani neskúšam povoliť -> Sp4rc0: pružina je opreatá hore o misku a karosériu a s tlmičom pevne a dole to isté , nikdy nemôže nasať stav aby pružina na to tlačilo ja to blbosť , drží to len na tej skrutke často ohnutej
18:53:25
30.10.2011
castrol
-> Tommyk: odvrtat
18:51:39
30.10.2011
Sp4rc0
-> Tommyk: 4 3
18:50:05
30.10.2011
Tommyk
-> Tomaso435: vole rikam ze sem do toho mlatil jak blbej a nic..
-> Sp4rc0: tak kdyz sem jezdil, tak samozdrejme ano.. 3 ale jinak ne.
-> suri: myslíš jako uříznout hlavu a pak vyměnit ten "silentblok" v tom? nevim jak je to dam dělaný, nekoukal sem na to, ale nějaký železo v tom určitě bude ještě, ne? jinak tyvole, vyměnit vrchem mě nějak nenapadlo 8 3 akorat nevim jestli to pujde, jestli je tam dost místa na to. a hlavně abych to povolil bez svěráku
18:46:40
30.10.2011
Sp4rc0
-> suri: tlimic s pruzinou sou v kuse tzn kdyz to znednes treba za rameno vzadu tak je pruzina stlacena a tlaci ti dole na ten sroub 4
18:45:24
30.10.2011
suri
-> Sp4rc0: ako na to môže tlačiť pružina vzadu ?
18:44:09
30.10.2011
Sp4rc0
-> Tommyk: Takova blbost 3 Ale mels uvolnenej tlumic? netlacila ti na to pruzina?
18:42:03
30.10.2011
Sp4rc0
-> Jindas: Doufam 4 3
18:41:58
30.10.2011
suri
-> Tommyk: máš dve možnosti , ohnutý alebo zarezlý a v oboch prípadoch iné ako odpílenie a výmena lôžka a skrutky neexistuje , inak ak nemeníš tlmiče tak to nerozoberaj a rozober vrch nie ?
18:41:36
30.10.2011
Tomaso435
-> Tommyk: ten šroub dole? šroubovák kladivo a vymlátit ho ven ze strany závitu , ,
18:40:42
30.10.2011
m8rinek
-> Klubko_: třeba kvuli konstrukci boků stavěný na radiální tlak, kdežto teď je rozložení sil uplně jiné...
18:37:40
30.10.2011
Tommyk
Pánové, potřeboval bych radu.. 8

dneska sem měnil pružiny na feldě. Udělal sem 3, všechno v pohodě, jdu dělat tu poslední (LZ), tak povolim dole v nápravě tlumič, ale ani za boha nemůžu vyndat ten šroub. mlátil sem do toho kladivem jak hluchej do vrat a nic. polejval sem to brzdovkou (nic lepšího sem zrovna neměl)... zase mlátil a prostě nic. Jak kdyby byl přivařenej8 což není, už jsem to dělal.. Nijak extra zarezlý to taky neni, aspon co je vidět z venku teda. Tak jsem si řekl posledni sance je nasadit kolo a projet to, třeba se to vyklepe. No tak sem nasadil kolo a jezdil pres ty nejvetsi hrboly v okoli a poslouchal jestli to nevypadlo. Najel sem 20kiláků a ani hovno 8 kdybych měl autogen tak to nahřeju, ale nemám..

napadá někoho jak to dostat ven? Mě napadl nějakej stahovák tam dát, ale nic takovýho nemam.. Budu vděčnej za každou radu, třeba se s tim už někdo taky trápil.. Díky 4
18:35:45
30.10.2011
Jindas
-> Sp4rc0: Ajtakrajta,ty dostali 3 3 No ale hlavně,že budou vrčet 4
18:34:06
30.10.2011
Sp4rc0
Čistilo se 6 3 hodiny v tahu 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Sp4rc0 vložen 30.10.2011 18:34:06
18:31:52
30.10.2011
Josifek
-> David29: a koli tomu ze si mal podhustenu gumu v tvojom pripade myslis ze kazdy jeden pripad musi koncit katastroficky ?
-> maca: blazon... mne stacil jeden den jazdy s OR34 na to aby som rozbil auto...
upraveno 1x, naposled 30.10.2011 18:32:42
18:30:56
30.10.2011
David29
Jinak je mi to v podstatě úplně fuk, nemoralizuju, jen odpovídám Klubíčku s ocáskem 1
18:28:22
30.10.2011
maca
Jinak sleduji Kvitovou a jsem nervozní jak pes.
18:27:11
30.10.2011
maca
-> Josifek: budu raději jezdit profil 80%,ale legálně...pokud je to narážka na mě............
18:25:39
30.10.2011
David29
-> Josifek: Mě se zula podhuštěná 165/70. Na zadku a měl jsem sevřenou prdel když se ozvala rána a auto se zhouplo. Zaplaťpánbůh to bylo v prd rychlosti (klasický kraviny na plácku) a auto se zase vrátilo. Zásek v asfaltu od disku je tam dodnes.

A když je guma napružená, prostě nevěřim, že tam drží líp-)


A drifting je trochu něco jinýho než říznutí zatáčky, smyk v rychlosti apod. Ty síly působící na bok gumy při flekování na místě jsou krapet jiný 4


EDIT ll: Koukám, rok 1991. Neboj, i ten obrubník příde :-)
upraveno 3x, naposled 30.10.2011 18:29:25
18:20:27
30.10.2011
Josifek
-> David29: ja som za cely cas co soferujem nezobral obrubnik ani raz... naviac... hovoris ze sa guma vyzlecie... tak to by sa potom nejazdili taketo obutia na driftingu kde sa guma pretaca a este zaroven ide bokom vpred... podla mna je vacsia samovrazda jazdit profil 80
18:18:06
30.10.2011
maca
OndraKrupi 30.10.11 18:11:44 napsal:
→ maca 30.10.11 16:53:11: tak o legalitě je to jiná
pohádka…
to jsem myslel4
18:15:39
30.10.2011
David29
-> Klubko_: Třeba protože se ta guma snáz sama svlíkne. Stačí aby píchnul, než se toho všimne někde veme zatáčku - guma se svlíkne, disk se kousne do asfaltu a de

Prostě to popírá celej význam nízkýho profilu

A krom tohodle a ještě toho že je to odporný, to je i nepraktický - stačí si blbě najet k obrubníku a disk v čudu
upraveno 1x, naposled 30.10.2011 18:16:57
18:12:36
30.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: nieje tam ta deza zbytocna ja som ju nedaval ani na skodofku
18:12:29
30.10.2011
bezmozekk - zrušená registrace
dnes jsem uklidil erko 6 výjezd plánován někdy na jaře.fotku sem boužel nedam protože cca 3 týdny mi fotky nejdou nikam nahrávat 8
18:11:44
30.10.2011
OndraKrupi
-> maca 30.10.11 16:53:11: tak o legalitě je to jiná pohádka...
18:06:32
30.10.2011
Radek Retro eLeSo
dneska umytá felda po lakování,komplet vyčištěn interiér(luxování a oživení plastů),příprava na zimu,nandány komplet plasty v kufru(konečně!!),příprava kapoty na deku co tam příde,leštění zd.nárazníku po stopách rzi a obnova závitů zd.nárazníku............. ...
18:01:39
30.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> maca: jasný,já sehnal jinou verzi-hodně použitou ale prostě sem jí koupil4
17:51:45
30.10.2011
maca
-> Radek Retro eLeSo: mam ho doma také a pochybuji že je to ručně dělané...
17:47:44
30.10.2011
VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: on to má problém napsat 3
17:47:26
30.10.2011
palinator
-> Radek Retro eLeSo:
Že když někdo něco někomu vyrobí, tak je to lepší, než když to sprostě koupí.
17:44:12
30.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: asi tak
17:42:18
30.10.2011
Radek Retro eLeSo
kohout

asi je těžký napsat že je koupenej

jako dle mě co je vidět v inzerátech,tak tenhle doma dělanej neni-můj názor a asi i víc lidí dle příspěvků

a že se nechlubí postupem prací??já bych se pochlubil,to malování nebude žádná pr*el!!
upraveno 1x, naposled 30.10.2011 17:43:26
17:40:51
30.10.2011
VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: to je tajemstvi :-))
17:39:33
30.10.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: No je zajimaci, ze vsechny kytky sou stejny, opravdu to vypada na seriovou vyrobu...
17:37:16
30.10.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Radek Retro eLeSo: Hmm, přijde mi to nějak "nápadně podobné".
17:36:31
30.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: zda sa to ze to je nejako dobre namalovane
17:35:41
30.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> palinator: ????
17:31:44
30.10.2011
palinator
-> Radek Retro eLeSo:
Aspoň k tomu je nějakej vztah... 4
17:30:13
30.10.2011
Radek Retro eLeSo
17:23:21
30.10.2011
GIRRI
ne ja vyrezal natrel pslkladal moje pani malovala
17:16:10
30.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: asi myslel poskladat
17:14:11
30.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> Fífa 29.10.11 23:10:23: spíš než postavil tak koupil hotovou ne???41 41 81 81 na aukru v poho za 300-400kč

na samodomo to je sakra profi udělaný
17:11:31
30.10.2011
Klubko_
kuci, ohanite se tady tim, jak je to na houno a jak si rozbije hubu(pomineme-li ze se to nekomu nelibi), ale porad nikdo z vas nerekl proc dojde k te ujme na ustech.
Takze ja cekam na argumenty.
upraveno 1x, naposled 30.10.2011 17:11:58
16:53:11
30.10.2011
maca
-> OndraKrupi: tady nejde o pochvalu,legální to těžko bude....policie to náležitě ocení4
Extreme Tyres