-> Syny: To musel, abych mu řekl co se s nim stalo a proč se tak stalo. Pokud to jde jen na udání za to že jen jsi (a tvoje slepice mu lezou na dvorek srát) tak to to říci nemusí ale pokud je to tvůj klient, kterého údajně úmyslně ojebáváš, tak to musí říct o jaký případ se jedná. Jinak nejsi schopen jim nic o tom případu říci a jakýmkoli způsobem se k tomu postavit.
-> Stepan FUN: Přesně tak ČOI se musí podlejzat jak myslíš že jsem nešel do správního s hranicí od 11 tis do pul mega? Ale dostal jen na místě blokovou za 4
-> alpin: V úterý mám písemný taky na CO2, co mi zaplatila firma. Jinak autogen a prodlouženou elektrodu už mám doma.
E. A ukaž kořínek zda je dobře provařený. Kabát umí i cvičená opička.
