Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52521 až 52570) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:32:22
13.11.2011
Tommyk
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Montaz LPG do os. voz. v Brně. Zatim jen tyden na zkoušku, když budu dobrej tak nastalo. (nikdy sem to ještě nedělal)
ve firmě lpgservis.cz, brnaci, kdyby jste měli nějaký reference, sem s nima (SZ) 4
21:29:39
13.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tommyk: Co kam kde jak.
21:27:39
13.11.2011
Tommyk
Dneska ještě ne, ale zítra nastupuju do nový práce :)
19:45:05
13.11.2011
Thomas
namontovány na zkoušku velký Wessemy místo malejch
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Thomas vložen 13.11.2011 19:45:05
19:43:12
13.11.2011
Thomas
ofóliováno a.....
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Thomas vložen 13.11.2011 19:43:12
17:40:59
13.11.2011
Radek Retro eLeSo
včera se chlastalo1 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 13.11.2011 17:40:59
15:41:37
13.11.2011
jtlustos
Dneska dopoledne dovezl domů škodovku, která poslouží jako základ na stavbu, esteticky není hezká, za to je vyvařená :) Po obědě z ní vyhodil zadřenej motor, kterej zejtra odvezou spolu se 105tkou, kterou mám v kartě (bohužel musí bejt zrušená, ale co sem mohl, to sem z ní zachránil), tudíž obnovím i kartu auta...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od jtlustos vložen 13.11.2011 15:41:37
15:16:55
13.11.2011
Klubko_
ne dnes, ale ve ctvrtek. Na kolegove felde vymena obou prednich motorku centralu, nalepeni novyho skla LZ svetla, vymena 1. dilu vyfuku vcetne spohovaciho materialu a tesneni (jen na pokus o vysroubovani steftu z parohu jsem nemel odvahu 3) ...bohuzel vcetne lambdy protoze: skoda-virt.cz/cz/.../1009 63-co-jste-dnes-podelali?g otopost=2...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 13.11.2011 15:16:55
upraveno 2x, naposled 13.11.2011 15:19:55
15:16:42
13.11.2011
Jindas
-> venni: Děkuji,však ten filtr nakonec budu řešit. 4
15:16:07
13.11.2011
Jindas
-> vhml: 3 3
15:11:40
13.11.2011
Vojtisek
dnes totok, časem už jen sehnat redukci na čidlo teploty ze 120 a hotovo3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojtisek vložen 13.11.2011 15:11:40
09:06:39
13.11.2011
vhml
-> Jindas: vyřezal jsem tahokov ze vzduchace 120 a potahnul silonkou :-D

Prasecina, ale lepsi nez jezdit uplne bez. A ze takovejch aut na rally historiků je spousta.
21:23:37
12.11.2011
Milan 136
-> Jindas 12.11.11 12:02:18: já jsem koukal jednou na nějaký sítka na čaj. taky by to šlo. dokonce někde jedno mám
21:02:34
12.11.2011
James1991
Dneska podruhý přetesnil vanu Dirkem jak místní members doporučili, tak to nechám vyzrát do zítra a pak už jen nalít olej, pokud to poteče dál tak už na to se*u a budu dál ničit životní prostředí, při tý příležitosti zvedlýho auta jsem namontoval rezonátor5
upraveno 1x, naposled 12.11.2011 21:03:06
16:30:05
12.11.2011
venni
-> Jindas: pro auto který nastartuješ v garáži je to dobrý,ale na provoz už je to horší.Já bych dal filtr,nejlíp laciný ITG :)
15:20:45
12.11.2011
Pavel P..
-> Jindas: sežeň si sítka z nádrží na jawu... vypadá to dost podobně ale hlavně to stojí desetinu.
www.jawadily.cz/sitko-hrd la-palivove-nadrze--jawa-, cz-,945.html
12:30:40
12.11.2011
alpin
-> Bucin: koreň som nefotil ale prevarený bol dobre podľa majstra 4
12:06:56
12.11.2011
m8rinek
-> Jindas: Ti to seženu, ale pokud máš rád svůj motor tak docela zásadně nedoporučuju...
12:02:18
12.11.2011
Jindas
Trošku mimo,ale nevíte někdo,kde se dá sehnat toto:
www.skodateam.cz/Sitko_na _trumpetky/WebShop?idz=760

Děkuji za jakékoliv info.
00:37:38
12.11.2011
Bucin
-> Syny: To musel, abych mu řekl co se s nim stalo a proč se tak stalo. Pokud to jde jen na udání za to že jen jsi (a tvoje slepice mu lezou na dvorek srát) tak to to říci nemusí ale pokud je to tvůj klient, kterého údajně úmyslně ojebáváš, tak to musí říct o jaký případ se jedná. Jinak nejsi schopen jim nic o tom případu říci a jakýmkoli způsobem se k tomu postavit.

-> Stepan FUN: Přesně tak ČOI se musí podlejzat jak myslíš že jsem nešel do správního s hranicí od 11 tis do pul mega? Ale dostal jen na místě blokovou za 4

-> alpin: V úterý mám písemný taky na CO2, co mi zaplatila firma. Jinak autogen a prodlouženou elektrodu už mám doma.
E. A ukaž kořínek zda je dobře provařený. Kabát umí i cvičená opička. 4
upraveno 1x, naposled 12.11.2011 00:39:55
22:41:04
11.11.2011
alpin
-> AR166: základ CO2
22:37:12
11.11.2011
AR166
-> alpin: Hezkej svár. Děláš základní kurz?
21:52:40
11.11.2011
alpin
-> Stepan FUN: napojenie tuším takto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 11.11.2011 21:52:40
21:46:41
11.11.2011
StepaNoFUN
-> alpin: Sice nevidím napojení, ale vypadá to docela dobře. :-) Pokud to teda není kus ke zkouškám. :-D
21:29:01
11.11.2011
alpin
piekli sme Véčkové
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 11.11.2011 21:29:01
21:22:10
11.11.2011
kamikaze
Dneska oprava couvaček, zkouknutí kotoučů a třmenů. Zítra se snad dostanu na třetí brzdový a hlavně už přezout na zimní154
18:18:35
11.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
Taky už jsme měli zmr*a co šel na COI a taky jsme se dozvěděli při slušném jednání kdo to byl... Je to jen o lidech a když viděli, že je to fakt echt ko**t tak se to šéf dozvěděl.
upraveno 1x, naposled 11.11.2011 18:19:03
18:07:20
11.11.2011
Tomáššš
-> myschaak AZNP K.Hora: 3 to je tym,ze si to pieskoval ... 3
17:56:46
11.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska fakt štastnej den,tohle jsem vyhrabal při výkopu vody,tak jsem jí opískoval,akorát tim malým kompresůrkem to moc nejde.....jo a ráno jsem píchnul:/
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 11.11.2011 17:56:46
17:10:27
11.11.2011
StepaNoFUN
-> Syny: Nevím jak bys to chtěl zpětně řešit... Leda to tomu dotyčnýmu vysvětlit ručně, s čímž budeš mít největší problém stejně Ty a nikdo se nebude zajímat jak jsi se dozvěděl, že to byl zrovna on. A to že Ti to řekli oni? Řeknou Ti to mezi řečí a nikde o tom není žádnej záznam. A pokud by ses tím nějakým způsobem pokoušel hájit (což je stejně blbost - Tobě by to nijak nepomohlo a ukaž mi jedinýho člověka, kterej si to dobrovolně rozhází u ČOI), tak oni původ Tvojí informace stejně popřou... ;-)
17:02:31
11.11.2011
Syny
-> Stepan FUN: Hmm, takze to kdyz se zpetne dozvis a pudes to resit, tak budou mit asi docela problem, coz?
17:00:53
11.11.2011
StepaNoFUN
-> Syny: Neměli by... Ale většinou to prásknou pokud se k nim chováš slušně...
16:41:33
11.11.2011
Syny
-> Bucin: To prasknou i kdo dal podnet?
16:33:15
11.11.2011
castrol
-> Bucin: to je fakt 1
16:26:51
11.11.2011
Bucin
-> castrol: dostat víc tak to dám do sekce podělali 3
16:22:39
11.11.2011
castrol
-> Bucin: tak to si este dobre obstal
15:11:33
11.11.2011
Bucin
-> Zeke-ten šestý: za obchodní podmínky na e-schopu co byly v rozporu se zákonem a podnět dal jeden neuvěřitelně smolný klient, který si myslí že ho podvádíme.
15:08:09
11.11.2011
Zeke-ten šestý
-> Bucin: za co to?
14:25:23
11.11.2011
Bucin
ustál kontrolu od České Obchodní Inspekce jen s pouhou pokutou 4000,-
21:07:39
10.11.2011
Zeke-ten šestý
-> Bohyn: dobra garaz :)
21:03:30
10.11.2011
Bohyn
Dnes poslední mytí a leštění před zazimováním
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 10.11.2011 21:03:30
21:47:39
09.11.2011
suri
-> Milan 136: to potom jo
21:46:59
09.11.2011
Milan 136
-> suri: ještě nevím, kolik přesně mi dají. co jsem to tak počítal tak to bude kolem litru
21:45:40
09.11.2011
suri
-> Milan 136: a takto je sleva koľko? ja to berie vždy do druhého dňa a neriešim
21:44:49
09.11.2011
Milan 136
-> suri: skladová objednávka je 2x za měsíc. Můžu objednat do druhýho dne, ale bude menší sleva
21:43:35
09.11.2011
suri
-> OndraST: niektorá 100 iná 300000km , 1800 stojí origo -> Milan 136: prečo až tak dlho?
21:40:52
09.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem sjel ke kámošovi s pantátovým fáčkem....vyměněný komplet zámky,už je vše na jeden klíč a ještě jsme přehodily čtyřrameňák...ten po 350tkm už byl lehce ošoupanej3
21:36:26
09.11.2011
Milan 136
-> OndraST: já mám 100 najeto. Prostě jsem dal novou jiný řešění jsem neřešil
21:34:42
09.11.2011
OndraST
-> Milan 136: Pumpu má natočeno v mém případě 120tis., netuším co je schopná přežít.
upraveno 1x, naposled 09.11.2011 21:35:00
21:31:20
09.11.2011
Milan 136
-> OndraST: mám tam těsnění origo. Novou myslíš co? Pumpu nebo kapalinu?
Extreme Tyres