Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52471 až 52520) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:12:10
16.11.2011
Jindas
-> palinator: 3 3 sorry kámo 171
18:11:50
16.11.2011
Jindas
-> castrol: 4 děkuji 4
18:11:34
16.11.2011
Jindas
-> Jozka: Hepčík,už křičela,když jsem otevřel vrata 3
18:08:09
16.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> VeTeV: Dobře tak tedy zásobing...:o) ..nové veci nicmeně vedu take :o))
upraveno 1x, naposled 16.11.2011 18:08:41
18:04:42
16.11.2011
VeTeV
-> Kaprof: syslove hromadi nejete a nove veci 3
17:59:01
16.11.2011
Kaprof-Pisařík
Dojel jsem si na Katlov z Hruškovic nabořené a hruškami zapadáne Hnědce vytáhnout Fa 135 motor:-)) aneb sysling...:o)
17:50:02
16.11.2011
VeTeV
-> Pavel P..: tos měl vrazit zpět - když je to na plech, brzdí to nejlépe 3
17:40:49
16.11.2011
m8rinek
Naladil poličky, už mě štvala záplava věcí na skříni...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 16.11.2011 17:40:49
16:55:59
16.11.2011
palinator
-> Jindas 16.11.11 15:06:03:
18
16:22:11
16.11.2011
castrol
-> Jindas: no konecne poriadne svetla
15:28:15
16.11.2011
Jozka
-> Jindas 16.11.11 15:18:04: Co kdyby se nastydla..3
15:19:45
16.11.2011
Placko
-> Jindas: to je jasné 4
15:18:04
16.11.2011
Jindas
-> Placko: Ale přece jí teď nebudu namáčet 4
15:10:20
16.11.2011
Placko
-> Jindas: 4 jojo tak isto upútal moju pozornosť 1
15:09:29
16.11.2011
Jindas
-> Placko: Děkuji 4 Ale ten prach jsem taky mohl utřít 3
15:08:05
16.11.2011
Placko
-> Jindas: hezký 52 2 4
15:06:03
16.11.2011
Jindas
Dal nové kryty :) A líbí se mi to o dost více :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jindas vložen 16.11.2011 15:06:03
15:01:21
16.11.2011
suri
-> Tuner#2: jj správne plávanie strmeňa a namazané dosadacie plochy doštičiek robia divy ...
14:57:48
16.11.2011
Pavel P..
-> Tuner#2: jedna venkovní a jedna vnitřní... čepy jsem mazal před půl rokem a i předtim byli namazaný a to ty desky byli OK a téměř nový.8
14:54:10
16.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P.. 16.11.11 14:49:34: Jo to bejvá, měl jsi to na té venkovní co? V tom případě bych vyměnil a nebo min. očistil a promazal ty pojezdy brzdiče a očistil dosedací plochy těch pacek na desku.
14:54:07
16.11.2011
MATTESS
Každopádně to nepotěší
14:49:34
16.11.2011
Pavel P..
na každý straně byla jedna rozpadlá... a to jsou Lucas jedny s těch dražších desek.
14:06:19
16.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> MATTESS 16.11.11 14:02:04: Přesně tak, zatímco Lucas potom držel a brzdil lépe 52 ale to bylo v době kdy Žlutka měla 2P. Každopádně na Fávu jedu Lucas desky a Brembo kotouče a no problem...
14:02:04
16.11.2011
MATTESS
-> Pavel P..: tak se nám kdysi rozpadly Feroda po roce používání
13:52:22
16.11.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P.. 16.11.11 13:43:59: Kterej sebevrah tady radil aby se třecí segment lepik k základnímu plechu? 9 To je samozřejmě hovadina a způsobuje to přehřátí desky. Tohle je jednoznačně na výměnu. Naopak pokud segment drží a má víc jak 2mm tak by zimu přežil úplně bez problému...
13:43:59
16.11.2011
Pavel P..
Tak jsem zbaběle nasadil zimáky na feldu, nechci sponzorovat nějaký zvadlý ču..áky s plácačkou a při té příležitosti jsem vyměnil "kvalitní" brzdové desky značky Lucas za nějaké sra..kové Sinter, ze Slovinska....

nebo podle zdejších odborníků je to zbytečný a měl jsem je slepit žvejkačkou a dojet na plech?3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Pavel P.. vložen 16.11.2011 13:43:59
upraveno 2x, naposled 16.11.2011 13:44:47
21:57:12
15.11.2011
Klubko_
prezul chrochtu na zimni, vymenil klacitkovy radio za kroutitkovy (musel jsem vytunit plast za radiem, protoze presne zavazel svazku kabelu a radio neslo uplne zasunout) a presunul skodylaka z garaze za barak na misto chrochty v zajmu zvyseni teplotniho komfortu pri ranni jizde do prace.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Klubko_ vložen 15.11.2011 21:57:12
upraveno 1x, naposled 15.11.2011 21:58:34
20:16:14
15.11.2011
tunerlada
dodělal svícení ke kastlíku viz id karta fela
19:41:04
15.11.2011
Milan 136
-> Bohyn: to je brutální peklostroj2
19:37:50
15.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Bohyn: Tak jake jsou dojmy z FSO? klidně SZ-pozičky dobrý :o))
18:22:03
15.11.2011
Bohyn
Využil jsem boční blinkry na výrobu poziček5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bohyn vložen 15.11.2011 18:22:03
13:30:55
15.11.2011
Induktor
-> venni: díky moc6
13:13:22
15.11.2011
Induktor
-> venni: Asi jo, mám adresu a chtěl bych vyhledat ten dům, nebo alespoň tu ulici. Ale nechci jen pohled svrchu. A kdysi tu bylo téma a byli tam i fotky domů některých členů, nebo i jejich auta, ale nemůžu to najít.
12:00:11
15.11.2011
venni
-> Induktor: google earth myslíš?
10:41:24
15.11.2011
Induktor
Čau, potřebuju něco najít jednu adresu, jeden barák a chtěl bych to hledat v tom programu na google, ale nemůžu si vzpomenout jak se to jmenovalo. Nevíte to někdo? Díky moc
08:34:49
15.11.2011
tunerlada
-> Mr_Kubas: ve favoritu je do toho kastlíku aspoň o něco líp vidět na dně ale celkově je to nešťastně řešený celý 8 v 99% něco hledáš od řidiče a musíš na slepo projet celej kastlík abys to vůbec našel,proto sem si koupil na cd a další blbosti pod nohy spolujezdce přihrádku a další věci mám v kapsách předních sedadel kde to není vidět a vejde se tam vše
22:17:13
14.11.2011
Thomas
-> vhml: to máš pravdu,vypadá to hodně blbě,ale ted jsem se vrátil to projet po okrskách a řeknu ti,kam se na to hrabou ty menší.....tohleto je fakt pecka světlo 2
21:54:25
14.11.2011
Mr_Kubas
-> tunerlada: Jasný, já tam vozim penál s xy CDčkama, takže se mi tam vejdou už jen formuláře na nehodu, zelená karta, tužka a nabíječka na mobil 1 Ve favoritu byl ten kaslík větší a aspoň něco se tam vešlo. V tý feldě se tam fakt vejde prd 10 Jinak, co se tam nevejde, vozím v kapsách na dveřích (vesta, panel od rádia atd..)
20:57:22
14.11.2011
stika87 - Maschinenführer
Moc
20:55:12
14.11.2011
tunerlada
-> Mr_Kubas: já tam toho právě moc nevozím 1 proto sem si tam dal tu gumu na držení deníčku na benál,protokolů a tužek,jinak se mi tam valí jen fm transmitter,zapalovač,kap esníky a pár drobností nic víc tam nemám.Ono já stím bojoval kam to dát ale všude jinde by to zavazelo při vyndávání kastlíku a kdyby to bylo na dvířkách tak by to zas razilo večer do očí při otevření.Takhle tam aspoň něco málo svítit bude a to stačí pak udělám foto 6 hlavní co sem chtěl byla ta guma jinak to světlo už bylo navíc že mě sralo si svítit mobilem:D
20:50:30
14.11.2011
Milan 136
-> Mr_Kubas: už jsem se ptal v kartě. taky mi to přijde nepraktický
20:42:17
14.11.2011
Mr_Kubas
-> tunerlada: Něco hodíš na dno kastlíku a světýlko je k prdu 3
20:33:51
14.11.2011
tunerlada
konečně se vrh na úpravu kastlíku na feldě..konečne je ten kastlík k něčemu 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od tunerlada vložen 14.11.2011 20:33:51
09:38:28
14.11.2011
Jozka
-> Bucin 11.11.11 15:11:33: Dobřes dopadl.. kamarádka dostala za nezkalibrovanej svíjecí metr desítku..
22:33:44
13.11.2011
jtlustos
-> Zazaa: to jo, ale jak se říká "po přízní řízni", plnou moc mě 90letej děda těžko dá a ještě když do něj zbytek rodiny reje a navíc to vysvětlování, že jemu to spravit nechcete a samy si to opravíte... kdo nezažil, neví co to je starý lidi 1
22:26:44
13.11.2011
Tommyk
-> darklord: tak uvidime.. se mnou zatim jednali v pohodě
22:16:40
13.11.2011
Zazaa
-> jtlustos: auto se da zachranit krasne i cele staci ho prohlasit za kralikarnu :)

jinak ja sem dneska vyrobil asi miliardu bilejch kulicek (srotoval zbytek polystyrenu ze zateplovani baraku :))
22:12:16
13.11.2011
vhml
-> Thomas: to vypada jeste blbejs nez na moji felde :-D Sviti to bozsky, ale na seriovku jsou hezci ty malý :-(
22:01:53
13.11.2011
darklord
-> Tommyk: jedina referencia moja - neochota. Chcel som po nich aby mi objednali redukciu na ACME konektor pre LPG. Ani bohovi.
Extreme Tyres