124995 příspěvků (zobrazeno 52421 až 52470) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:56:37 17.11.2011
Enggik
Udělal si letošní poslední projížďku se stodesinou a při tý příležitosti navštívil na pokec jednoho ,,sirotka" v muzeu v Kozovazech a oblídnul nový přírustky
m8rinek 17.11.11 17:26:05 napsal:
Pokročil na vývoji bazmeku, snad všechno co je v knížce od Plška nejde
použít bez úpravy… chjoKdysi jsem psal Plškovi o kvalitě 2 knih od něj a poslal mě vpodstatě do prdele.
-> m8rinek: Asi měl speciální skříň bez žeber a výpušťáku. :o))
17:50:52 17.11.2011
m8rinek
-> Fén: aspoň s dírama se trefil, jinak k prdu, už mam taky vlastní návrh :)))
17:47:35 17.11.2011
Fén
-> m8rinek: Taky jsem to zkoušel podle knížky. :o) Ale po pár nepublikovatelných slovech letěl Plšek do kouta a šel jsem raději vlastní cestou.
17:47:13 17.11.2011
OTA-MTX
dneska jsme přezul prvni dvě auta na zimaky.
Při přezouvani toho druheho jsme si všimnul jakychsi drátů koukajících ven v místě, kde by měl být vzorek běhounu
-> myschaak AZNP K.Hora: Viz komentař na FB ale jinak pro mě za mě :-)) Co potřebuji mám víc neřešim spíš to tam vyklízim postupně jelikož to jsou zbytečně zasraná tři možna stání....
17:36:02 17.11.2011
tunerlada
začal vyrábět bazmek místo zadních sedaček do rapida
-> Mr.Lumpy: Nepochybuji o tom že jsou tady velkosběratele vetší :-) ja už mám jen co je nove, co se muže hodit a je OK a co neni uplně obyčejne..hodně se toho vyhodilo na fotce zhruba třetina jak jsem psal..
-> David29: ten máš stále připravenej to už bude dobrý tři roky... (byly to dva pozinkovaný na M)
16:48:35 17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Fén: No je to složitěji propojene...Mechanickej koutek je velmi solidně solidnimi vecmi zaplněn téže,,nové díly mám na pudě doma....Tyhle plechy jsou jen nový nebo dobrý(náhradní) nepoužitelný již dříve sešrotováné a navíc tu mám onoho lakýrníka lehce nastěhovaného :o)
16:45:51 17.11.2011
David29
-> Kaprof: A někde tam leží můj blatník, nebo co jsem to tehdy chtěl
16:42:50 17.11.2011
Fén
-> Kaprof: Takže teda koncern. Mototechna Strašnice (díly), Mototechna Kolín (karosařina) a Lakovna Apple? :o)
16:42:21 17.11.2011
palinator
-> Fén:
Tohle je veteš..
16:36:24 17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Fén: Kdežpak:o) Jen se mi to nějak nakupilo...asi by se z toho tam na skladě daly složit dvě šáde, jeden žigulík, jeden polák,tiskárna a dvě 1203
16:33:26 17.11.2011
Fén
-> Kaprof: To už má Mototechna Strašnice pobočku i v Kolíně? :o))
16:32:11 17.11.2011
krup
-> m8rinek 16.11.11 17:40:49: Tu užovku bych koupil :-)
16:12:08 17.11.2011
Kaprof-Pisařík
Trochu jsem přerovnával sklady... Zhruba 1/3 a to jen plechařiny...(něco je i Appla)
-> Jindas:
V pohodě, věřím ve sv. Grebeníčka a v pivní pěnu, že se ještě nějaký najdou.
19:11:16 16.11.2011
Tomáššš
-> suri: cim si to robil ak si to stahoval ? rukou ?
19:09:34 16.11.2011
suri
-> Tomáššš: rozvod nepáč ten ľahko práve nejde na ten je dobrý sťahovák ale toto kolieško len chyť a v osi stiahni , je presné takže len v osi nie do strán ťahať
19:06:02 16.11.2011
Tomáššš
-> suri: takze vykyvat nejakym sposobom ... myslel som ze to prstami dam dole (zosuniem) ale neslo ... tak som skusil lopatkovy srobovak medzi ozubene koleso a koleso rozvodov a skusal ho tam nejakym sposobom vopchat ale neslo ... :-/
19:01:36 16.11.2011
suri
-> Tomáššš: očistiť a jemne vypáčiť alebo chytiť a skúšať kývať ono zíde , sťahovák tam ťažko dáš , hlavne neklepať len skúšať a ono zíde
19:00:21 16.11.2011
Tomáššš
dnes : "rozobratie" motora a nafarbickovanie ... jeden problem avsak neslo mi dole ozubene koleso co je na vacke pre rozdelovac a tak sa pytam ako to dat dole ? Treba na to daky stahovak alebo co ? daka rada by sa mi zisla vdaka