Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52421 až 52470) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:56:37
17.11.2011
Enggik
Udělal si letošní poslední projížďku se stodesinou a při tý příležitosti navštívil na pokec jednoho ,,sirotka" v muzeu v Kozovazech a oblídnul nový přírustky 40 40
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Enggik vložen 17.11.2011 18:56:37
18:56:09
17.11.2011
Tomas1202
tuto zimu bedeme aspon pod plachtou
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tomas1202 vložen 17.11.2011 18:56:09
18:29:36
17.11.2011
Fén
-> m8rinek: Na vše co vydal AMK se taky nedá spoléhat.
18:15:29
17.11.2011
m8rinek
-> su.tech: cokoli co není kopií LA v podstatě nejde bez úpravy použít...
18:13:32
17.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
m8rinek 17.11.11 17:26:05 napsal:
Pokročil na vývoji bazmeku, snad všechno co je v knížce od Plška nejde
použít bez úpravy… chjo
Kdysi jsem psal Plškovi o kvalitě 2 knih od něj a poslal mě vpodstatě do prdele. 3
18:12:03
17.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> m8rinek: Lyžina pod převodovku?
18:11:55
17.11.2011
Kuladmin
Rekl bych ze mikrolyzina pod prevodovku/rozvodovku.
18:09:32
17.11.2011
Syny
-> m8rinek: K cemu to je dobry?
18:08:11
17.11.2011
m8rinek
-> Fén: Však ano, dopasoval jsem a upravil výkres ;)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 17.11.2011 18:08:11
18:02:24
17.11.2011
Fén
-> m8rinek: Já výrobu svěřil laseru, ale i to kreslení zabralo. :o))
17:56:58
17.11.2011
m8rinek
-> Fén: strašný práce :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 17.11.2011 17:56:58
17:54:31
17.11.2011
Fén
-> m8rinek: Asi měl speciální skříň bez žeber a výpušťáku. :o))
17:50:52
17.11.2011
m8rinek
-> Fén: aspoň s dírama se trefil, jinak k prdu, už mam taky vlastní návrh :)))
17:47:35
17.11.2011
Fén
-> m8rinek: Taky jsem to zkoušel podle knížky. :o) Ale po pár nepublikovatelných slovech letěl Plšek do kouta a šel jsem raději vlastní cestou.
17:47:13
17.11.2011
OTA-MTX
dneska jsme přezul prvni dvě auta na zimaky.
Při přezouvani toho druheho jsme si všimnul jakychsi drátů koukajících ven v místě, kde by měl být vzorek běhounu1
upraveno 1x, naposled 17.11.2011 17:47:28
17:46:02
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Viz komentař na FB ale jinak pro mě za mě :-)) Co potřebuji mám víc neřešim spíš to tam vyklízim postupně jelikož to jsou zbytečně zasraná tři možna stání....
17:36:02
17.11.2011
tunerlada
začal vyrábět bazmek místo zadních sedaček do rapida 6
17:36:02
17.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: ty si troškař....
upraveno 1x, naposled 17.11.2011 17:36:10
17:26:05
17.11.2011
m8rinek
Pokročil na vývoji bazmeku, snad všechno co je v knížce od Plška nejde použít bez úpravy... chjo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 17.11.2011 17:26:05
17:17:16
17.11.2011
castrol
-> Kaprof: no pekne 1
17:15:01
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> castrol: Možná příští rok ale trochu jinak :-))
17:12:11
17.11.2011
castrol
-> Kaprof: ten plechac z ruzovym stredom je cool
16:59:04
17.11.2011
David29
-> Kaprof: Škoda, že už je nepotřebuju 3
16:57:53
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Mr.Lumpy: Nepochybuji o tom že jsou tady velkosběratele vetší :-) ja už mám jen co je nove, co se muže hodit a je OK a co neni uplně obyčejne..hodně se toho vyhodilo na fotce zhruba třetina jak jsem psal..4
upraveno 1x, naposled 17.11.2011 16:58:38
16:56:58
17.11.2011
James1991
Před chvílí si trochu vzhledově upravil škrabku na okna suprovou nálepkou3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od James1991 vložen 17.11.2011 16:56:58
16:54:27
17.11.2011
Mr.Lumpy
-> Kaprof: to toho moc nemáš... 1
16:49:31
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> David29: ten máš stále připravenej 3 to už bude dobrý tři roky...3 (byly to dva pozinkovaný na M)
16:48:35
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Fén: No je to složitěji propojene...Mechanickej koutek je velmi solidně solidnimi vecmi zaplněn téže,,nové díly mám na pudě doma....Tyhle plechy jsou jen nový nebo dobrý(náhradní) nepoužitelný již dříve sešrotováné a navíc tu mám onoho lakýrníka lehce nastěhovaného :o)
16:45:51
17.11.2011
David29
-> Kaprof: A někde tam leží můj blatník, nebo co jsem to tehdy chtěl 3
16:42:50
17.11.2011
Fén
-> Kaprof: Takže teda koncern. Mototechna Strašnice (díly), Mototechna Kolín (karosařina) a Lakovna Apple? :o)
16:42:21
17.11.2011
palinator
-> Fén:
Tohle je veteš..47
16:36:24
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> Fén: Kdežpak:o) Jen se mi to nějak nakupilo...asi by se z toho tam na skladě daly složit dvě šáde, jeden žigulík, jeden polák,tiskárna a dvě 1203 47
16:33:26
17.11.2011
Fén
-> Kaprof: To už má Mototechna Strašnice pobočku i v Kolíně? :o))
16:32:11
17.11.2011
krup
-> m8rinek 16.11.11 17:40:49: Tu užovku bych koupil :-)
16:12:08
17.11.2011
Kaprof-Pisařík
Trochu jsem přerovnával sklady...3 Zhruba 1/3 a to jen plechařiny...(něco je i Appla)51 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Kaprof-Pisařík vložen 17.11.2011 16:12:08
14:50:41
17.11.2011
lukáš008
starší práce.... 60 kw :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od lukáš008 vložen 17.11.2011 14:50:41
10:16:49
17.11.2011
Vojtisek
-> Gryzly: děkuji moc4
10:05:36
17.11.2011
Gryzly
-> Vojtisek:
- 1 čidlo
- 2 kostra
- 3 plus
09:50:06
17.11.2011
Vojtisek
kucí, mám rychlej dotaz, jak zapojit teploměr ze škodárny? Dávám si ho do fáčka jako teploměr oleje. Díky4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Vojtisek vložen 17.11.2011 09:50:06
22:10:58
16.11.2011
Kurier Grobar
UMIERAM! NESOFEROVAL SOM TYZDEN WAAAAAAAAAAA TOE ABSTAK AKO SVINA!!!
20:55:41
16.11.2011
Tomáššš
-> suri: ok vdaka,zajtra sa s tym pohram :)
20:25:22
16.11.2011
Jarda/felda
-> Pavel P..: za 140,- starline a jedem dál 1
19:14:21
16.11.2011
suri
-> Tomáššš: ja to robím rukou alebo šroubovákom jemne , hrubším z jednej druhej strany a je to dole
19:12:06
16.11.2011
palinator
-> Jindas:
V pohodě, věřím ve sv. Grebeníčka a v pivní pěnu, že se ještě nějaký najdou.3
19:11:16
16.11.2011
Tomáššš
-> suri: cim si to robil ak si to stahoval ? rukou ?
19:09:34
16.11.2011
suri
-> Tomáššš: rozvod nepáč ten ľahko práve nejde na ten je dobrý sťahovák ale toto kolieško len chyť a v osi stiahni , je presné takže len v osi nie do strán ťahať
19:06:02
16.11.2011
Tomáššš
-> suri: takze vykyvat nejakym sposobom ... myslel som ze to prstami dam dole (zosuniem) ale neslo ... tak som skusil lopatkovy srobovak medzi ozubene koleso a koleso rozvodov a skusal ho tam nejakym sposobom vopchat ale neslo ... :-/
19:01:36
16.11.2011
suri
-> Tomáššš: očistiť a jemne vypáčiť alebo chytiť a skúšať kývať ono zíde , sťahovák tam ťažko dáš , hlavne neklepať len skúšať a ono zíde
19:00:21
16.11.2011
Tomáššš
dnes : "rozobratie" motora a nafarbickovanie ... jeden problem avsak neslo mi dole ozubene koleso co je na vacke pre rozdelovac a tak sa pytam ako to dat dole ? Treba na to daky stahovak alebo co ? daka rada by sa mi zisla vdaka 6
Extreme Tyres