Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52371 až 52420) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:52:59
18.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> James1991: já taky4 bys u někoho z pošty viděl jen opatlanou držku3 3 3
21:52:41
18.11.2011
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mantrabeach 18.11.11 15:34:49: Mantrabeach 18.11.11 15:34:49 napsal:
ale docela jí to sluší 2
Jak prdel na hrnec. 4
21:50:04
18.11.2011
James1991
-> castrol:
Pravda3
21:49:41
18.11.2011
castrol
-> James1991: posta je blbost akonahle to postarka uciti tak to zozere 3
21:48:44
18.11.2011
Thomas
přezuto,vyměněny zkroucený kotouče za nový,dolitej fridex,vyměněn motorek ostřikovačů a nalitá zimní směs
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Thomas vložen 18.11.2011 21:48:44
21:48:17
18.11.2011
James1991
-> Radek Retro eLeSo:
Dyť jo, si dělám legraci6 Já případně "zapřáhnu" přítelkyni3
21:46:11
18.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> James1991: tam neni nic špatnýho z čeho bych se měl po.......... i když nikdy nevíš3 3 klidně pošlu ale neni jednodušší to uklohnit??je to rychlovka4
21:44:01
18.11.2011
James1991
-> Radek Retro eLeSo:
A pozejtří hodinu na záchodě3 Né, ale vypadá to dobře5 Nepošleš kousek poštou?
21:42:35
18.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: ja viem1 jen sem to vysypal kakaem a zejtra se uvidí4
21:37:25
18.11.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: to je presne ono co som tam pisal jahody a mandarinka
21:32:26
18.11.2011
Radek Retro eLeSo
tak sem si taky zakuchtil po sto letech3 3 3
jen sem to překopal dle svý chuti a použil pár jinejch věcí4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 18.11.2011 21:32:26
21:20:36
18.11.2011
Milan 136
-> 1560: musíš ho kupovat origo Škoda a je zatavenej fólií na kartonu
21:14:42
18.11.2011
1560 - zrušená registrace
Temac v obalu jsem snad v životě neviděl. Taky bylo potřeba dlouze vybírat nepoškozený kousek.
19:44:51
18.11.2011
Shader
-> alpin: No pravdou je, že ten Temac je zaprášený jako prase3
19:40:16
18.11.2011
alpin
-> Shader: bordel , prach smietky , prehínanie a otláčanie
19:36:55
18.11.2011
Shader
-> suri: Z jakého důvodu?? Jinak Temac jsem koupil bez obalu úplně a Reinz má sice obal, ale těsnění je v něm jakoby jen nasunuto ( konce jsou volné), jinak těsněni samozřejmně uloženo zpátky v obalu.
19:33:40
18.11.2011
Shader
-> Nwkt: Já vím, ale prej to funguje i takhle3 3
19:33:34
18.11.2011
suri
-> Shader: skôr sa čudujem že to každý vyberá z obalu a čuduje sa že niečo potom netesní , to sa má vybrať pred montážou
19:27:36
18.11.2011
Nwkt
-> Shader: V těch dírách něco chybí 47
19:26:50
18.11.2011
Shader
Dnes jsem dokoupil poslední dily k motoru (snad) a pomalu se pustil do díla, koupil jsem i druhé těsnění pod hlavu značky Victor Reinz na místo původně zakoupeného Temacu. Tak snad bude ok.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Shader vložen 18.11.2011 19:26:50
19:02:01
18.11.2011
sarkan1993666
Tak dnes som Predal svojho Favorita a zároven aj kúpil Golfa II v super stave a a za paru peniaškou ale Virtaci budete mi chybať ale tak občas tu kuknem a vo februari určite vratim lebo chcem kupovať feliciu takže profil nemažem . Ale Favorita som tak porobil že na kupno predajnej zmluve nieje napísana žiadna závada tak to som sa potešil.1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od sarkan1993666 vložen 18.11.2011 19:02:01
18:00:23
18.11.2011
castrol
-> Mantrabeach: fele kola slusia
17:21:58
18.11.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Rozvaděč trafostanice.
17:19:20
18.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: 3 3 3 udírnu udělám zděnou někdy....nevim co to bylo,mi měli u bejvalý firmy takovýhle kastlíky na stroje a auta....udělalo se jich dvacet asi a za těch pět let co jsou hotový se ani jeden nikam nenamontoval)
17:15:50
18.11.2011
Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Ještě není pozdě. Pořád to můžeš změnit, třeba na udírnu. :-))
BTW poznáš původní účel bedny na foto?
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Hurdis vložen 18.11.2011 17:15:50
16:41:25
18.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
zítra to snad domrsknu...1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 18.11.2011 16:41:25
16:41:03
18.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem začal dělat pískovací box....ráno jsem v kováku splašil plechy,sic pozink ale jiný 2,5ky nebyly
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 18.11.2011 16:41:03
16:37:55
18.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Mantrabeach: No to mě právě lákalo 1.6 s LPG... 4
16:34:05
18.11.2011
Mantrabeach
-> su.tech: hele spokojenost,bohužel sem neměl prachy když se začal sypat plyn a nejezdilo to ale teď se to opravilo a paráda.a podotýkám mám tam plyn ještě starej,kterej by tam neměl ani bejt.jezdím do 9l plynu,benzín skoro nic.je to teda 1.6 jak říkáš.jediný co mi schází je servo,to zkusím domontovat pokud se k tomu dostanu
16:28:14
18.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Mantrabeach: A spokojenost? co to je 1.6?
16:25:25
18.11.2011
Mantrabeach
-> rsvancara: zase nepřeháněj,prakticky nejdýl vlastním erko,asi od podzimu 2005,pak žlutou nějak podobně,no a ze spotřebních aut sem měl nejdýl bmw,dva roky tuším.no a pak sem to střídal.felinu mám za chvíli rok
-> Nwkt: ty voe nedělej že nevíš že mám felinu1 3
-> su.tech: jo to je ta plynivka1
16:22:24
18.11.2011
su.tech – nezodpovědný hajzlík
-> Mantrabeach: To je ten LPG wagen co jsi koupil ne?
16:21:03
18.11.2011
Nwkt
-> rsvancara: No nevim, podle SPZ 3
16:17:36
18.11.2011
rsvancara
-> Nwkt: Laurinka :-) ... pardon Laurin a Klement (Laurin je jen sedan, Laurin a Klement je combi :-D). Tohle auto má asi tak nejdýl ze všech 27 aut co mu prošly rukama za tu dobu co ho znám :-D
upraveno 1x, naposled 18.11.2011 16:19:23
16:14:09
18.11.2011
Nwkt
-> Mantrabeach: Co to je zase za feldu?
15:34:49
18.11.2011
Mantrabeach
-> MOLSO: -> Jindas: -> Lubes: -> Placko: ááááááááááááááááááááááááá ,dostal jsem vás3,čekal sem až se někdo ozve.To je jen joke.musel sem žlutku přezout protože potřebuju kola na felicii nechat srovnat a doma žádná jiná sada na 4x100 není.tkže sem nazul šunky na žlutku,patnáctky na feldu a jel sem zouvat1


ale docela jí to sluší 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 18.11.2011 15:34:49
14:40:30
18.11.2011
Placko
-> Mantrabeach: dôvod jej zimnej služby ?
14:36:41
18.11.2011
Lubes - zrušená registrace
-> Mantrabeach: ???????????12 121
14:05:02
18.11.2011
Jindas
-> Mantrabeach: 12
14:03:29
18.11.2011
MOLSO
-> Mantrabeach: 9 Svatokrádež ! 10
11:25:55
18.11.2011
Mantrabeach
tak bohužel žlutka bude sloužit v zimě8,aspoň prozatím.už je přezutá
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 18.11.2011 11:25:55
23:45:42
17.11.2011
stika87 - Maschinenführer
A vcera vecer menil Olej
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 17.11.2011 23:45:42
23:42:46
17.11.2011
stika87 - Maschinenführer
Vymaloval :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 17.11.2011 23:42:46
21:06:50
17.11.2011
profman
-> Borin - Král tuzerů: přehrává to CD...
upraveno 1x, naposled 17.11.2011 21:07:30
20:46:58
17.11.2011
Borin - Král tuzerů
-> profman: Co to má za smysl ?
19:35:25
17.11.2011
profman
vytunil rádio3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od profman vložen 17.11.2011 19:35:25
19:18:58
17.11.2011
Tomáššš
-> m8rinek: maticami nic, len to ze ich nevidno na foto tak som ich napisal ... hej je to ta kniha.
19:16:58
17.11.2011
m8rinek
-> Tomáššš: tohle je u Plška v knížce taky, ale co s tim? Odstává to pod převodovkou a bude to fungovat spíš jako radlice než ližina, i když tohle je spíš varianta před diferák, já to dělal tak, aby to hrb pod diferákem zvolnilo...
Sílu mam 3mm a pevný se to tváří dost, co jsi chtěl říct těma maticema nevim, já tma žádný vařit nebudu, potřebuju přece obal stáhnout šroubem skrz.
19:10:39
17.11.2011
Tomáššš
-> m8rinek: nieco z knihy :) ale zase je pravda, ze ty si sa s tym vyhral ...
hrubka plechov je 2-3mm , ozaj aby som nezabudal, su tam navarene matice ktore z fotky nebude vidiet ... a husenica ako had :D

prepac za kvalitu ...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tomáššš vložen 17.11.2011 19:10:39
19:06:42
17.11.2011
m8rinek
-> Fén: pravda, někdy vede kota buh vi kam a tak, ale od Plška jsem použil dvě věci a ani jedna není PnP
Extreme Tyres