bys u někoho z pošty viděl jen opatlanou držku


bys u někoho z pošty viděl jen opatlanou držku


Jak prdel na hrnec. 






Já případně "zapřáhnu" přítelkyni

klidně pošlu ale neni jednodušší to uklohnit??je to rychlovka

Né, ale vypadá to dobře
Nepošleš kousek poštou?
jen sem to vysypal kakaem a zejtra se uvidí





















udírnu udělám zděnou někdy....nevim co to bylo,mi měli u bejvalý firmy takovýhle kastlíky na stroje a auta....udělalo se jich dvacet asi a za těch pět let co jsou hotový se ani jeden nikam nenamontoval)
















,čekal sem až se někdo ozve.To je jen joke.musel sem žlutku přezout protože potřebuju kola na felicii nechat srovnat a doma žádná jiná sada na 4x100 není.tkže sem nazul šunky na žlutku,patnáctky na feldu a jel sem zouvat







Svatokrádež ! 

,aspoň prozatím.už je přezutá








