skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
09:44:30
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
jsem si říkal je to tej spotřebák až se to vysere vyser no a už se stalo
09:44:24
20.11.2011
20.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Plisek: Njn kyvka. Stalo se to pri akceleraci? Vetsinou se to prej stane pri rozjezdu.
Jinak kdybys vyfotil poloosu na makro, bylo by to fajn.
Jinak kdybys vyfotil poloosu na makro, bylo by to fajn.
09:42:31
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
-> jok3r: no v tuhle noční hodinu co by tam dělalo
09:34:25
20.11.2011
20.11.2011

VeTeV
-> Gryzly: jo klasickej přístup, jenž pozoruji i kol sebe - když jsem se ptal kamaráda když jel se mnou odkud se mu zdá že jdou ty zvuky, tak řekl - dej nahlas rádio a ser na to vole... každého boj, ale pak se nesmí divit, když kolečko upadne, případně se stane cokoliv horšího...
-> exwrcteam: no jo, každého boj - na výběr má každý a když máš ty koule na to srát a nést pak případné následky svých činů, tak na to klidně mlžeš srát
-> exwrcteam: no jo, každého boj - na výběr má každý a když máš ty koule na to srát a nést pak případné následky svých činů, tak na to klidně mlžeš srát

09:31:47
20.11.2011
20.11.2011

Gryzly
-> VeTeV: Slyším divné zvuky - dám rádio víc nahlas.
09:31:16
20.11.2011
20.11.2011

exwrcteam
-> VeTeV: mas pravdu tak dlouho se na to sere az kolo upadne ja zazil neco podobnyho me vypad cep na satelitu,.. tak dlouho se na zvuky sralo az se auto nerozjelo,...
09:24:20
20.11.2011
20.11.2011

VeTeV
-> Plisek: opět chyba uživatele - když slyším divné zvuky od zadku na kyvce, tak zpozorním a při nejbližší příležitosti to zkonttorluji, případně rozeberu... tak dlouho se na to sere, až kolo upadne...
07:33:43
20.11.2011
20.11.2011

jok3r
-> Plisek: ty v*le
to bud rad ze v ty obytny zone nebylo naky dite kdyz ti tam prolitlo kolo
to bud rad ze v ty obytny zone nebylo naky dite kdyz ti tam prolitlo kolo
04:01:18
20.11.2011
20.11.2011

yaris
-> Plisek: No právě dělalo to dlouho :-) ono to docela dlouho vydrži ale potom se stane tohle.....ty zvuky jsou skoro vzdy známka toho že to nesedi na kuželu tak jak má a tak to škrondá až to nakonec upadne:-) nic vic

01:52:13
20.11.2011
20.11.2011

Syny
-> Plisek: No tak tim spis :)
01:50:59
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
-> Syny: to už to dělalo dlouho
01:49:19
20.11.2011
20.11.2011

Syny
-> Plisek: Jo jo, nepodcenovat "divny zvuky" u zadni kyvadlove napravy :)
Mimochodem - uz z ty maly fotky mi prijde, ze buben nebyl oprenej o lozisko (je zasvineny i v miste kde ma byt kontakt).
Mimochodem - uz z ty maly fotky mi prijde, ze buben nebyl oprenej o lozisko (je zasvineny i v miste kde ma byt kontakt).
01:44:05
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
no tak už jsem zjistil ty divné zvuky u zadního pravého kola prskla poloosa asi v 60km tak si jedu a najednou blom blom a najednou jedu po zemi
kolo jsem nemoch vůbec najít bylo asi 15 m od auta
kolo jsem nemoch vůbec najít bylo asi 15 m od auta
01:42:34
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
mě se dnes stolo totok
01:11:16
20.11.2011
20.11.2011

1560 - zrušená registrace
Včera jsem si dal v deset večer čaj proti kašli... Do tří do rána jsem nemohl usnout.
Dneska jsem si dal jiný čaj proti kašli v osm večer... A furt nemůžu spát.
Co sakra do těch čajů dneska dávají? I po deseti Kofolách jsem usnul dřív...
Dneska jsem si dal jiný čaj proti kašli v osm večer... A furt nemůžu spát.
Co sakra do těch čajů dneska dávají? I po deseti Kofolách jsem usnul dřív...
22:49:12
19.11.2011
19.11.2011

1560 - zrušená registrace
palinator 19.11.11 22:35:12 napsal:
→ Stepan FUN:
No, spíš co má za význam měřit na konci rovinky v noci.
Jistota výdělku.
→ Stepan FUN:
No, spíš co má za význam měřit na konci rovinky v noci.
Jistota výdělku.
22:35:12
19.11.2011
19.11.2011

palinator
-> Stepan FUN:
No, spíš co má za význam měřit na konci rovinky v noci.
Jinak jsem měl asi kapku štěstí.
1) Jel jsem škodovkou která hodně proměřuje
2) 500 m od toho místa jsem jel na 70tce 140.
No, spíš co má za význam měřit na konci rovinky v noci.
Jinak jsem měl asi kapku štěstí.
1) Jel jsem škodovkou která hodně proměřuje
2) 500 m od toho místa jsem jel na 70tce 140.

21:33:19
19.11.2011
19.11.2011

StepaNoFUN
-> palinator: dost velkej... Těmhle foťákům stačí toho světla hodně málo...
21:27:20
19.11.2011
19.11.2011

palinator
Včera si jedu takhle z hokeje domů a v protisměru vidim odstavený zhasnutý auto, valim si to dál okolo těch 100 km/h a najednou koukám jak puk, u auta stativ a nějakej divnej foťák.
Takhle ve tmě co to má za význam?
Takhle ve tmě co to má za význam?
20:57:27
19.11.2011
19.11.2011

Tomáššš
-> Urbi: cital som o tom zlicovani a robim to do stratena - ,cize snazim sa o to aby to bolo rovnomerne opracovane, ale pri ventiloch toho uz nedocielim ... nerobim len okraj
ale vdaka za pripomienku 
ale vdaka za pripomienku 
20:34:26
19.11.2011
19.11.2011

MOLSO
-> Urbi: ale kanal by sa mal smerom k ventilu postupne zuzovat nie ?
20:22:28
19.11.2011
19.11.2011

Petr Urban
-> Tomáššš: Nedělej to až k těsnění, ono má 32 mm a to nikdy v hlavě ani sacím nedocílíš po celé délce, takže pokud to bude u obou zvětšené jen na začátku, je možnost tímto aby vznikaly turbolence, ideálně ten kanál musí mít krásné co nejvíc rovinné přechody a stejnou tloušťku všude.
19:47:55
19.11.2011
19.11.2011

Tomáššš
ja dneska zacal pracovat na novom motore skor na hlave zatial to vypada takto
este som neskoncil
este som neskoncil

19:32:33
19.11.2011
19.11.2011

VeTeV
-> Pavel P..: poslu ti adresu 

19:32:01
19.11.2011
19.11.2011

Pavel P..
-> VeTeV: neboj.. musim je uložit na bezpečnější místo

19:28:50
19.11.2011
19.11.2011

VeTeV
-> Pavel P..: asi by bylo nasace preskladnit 

19:28:50
19.11.2011
19.11.2011

castrol
-> Pavel P..: nejako malo kolies nee 

19:26:11
19.11.2011
19.11.2011

Pavel P..
-> VeTeV: ty jsou v jiném skladu

19:25:16
19.11.2011
19.11.2011

VeTeV
-> Pavel P..: to neni vse - min otviraci a ty tvoje domorobo plechy nevidim
19:23:58
19.11.2011
19.11.2011

Pavel P..
Inventůra 

17:54:01
19.11.2011
19.11.2011

Gryzly
Našel jsem zimní kola a vyzkoušel jsem pneumatickou utahovačku co jsem koupil před měsícem v Lídlu. A mohla by bejt silnější.
17:12:34
19.11.2011
19.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: dával sem konektory-dutinky došly
a i tak škola jak prase pro mě 
a i tak škola jak prase pro mě 
16:36:26
19.11.2011
19.11.2011

palinator
-> myschaak AZNP K.Hora:
Jednou budeš pískovat a máš po pozinku. To odsávání zkus pořádně promyslet.. nejdřív aby se to zbavilo toho největšího a do filtru šel už jenom jemnej prach. Protože jinak se ti to hned zanese a ucpe. A rozhodně dát filtr do nejvyššího místa, aby zachycenej prach padal dolů. Jako hrubou filtraci bych zkusil dát nějakej širokej (aby tam proud vzduchu nešel moc rychle) tahokov v několika vrstvách.
Jednou budeš pískovat a máš po pozinku. To odsávání zkus pořádně promyslet.. nejdřív aby se to zbavilo toho největšího a do filtru šel už jenom jemnej prach. Protože jinak se ti to hned zanese a ucpe. A rozhodně dát filtr do nejvyššího místa, aby zachycenej prach padal dolů. Jako hrubou filtraci bych zkusil dát nějakej širokej (aby tam proud vzduchu nešel moc rychle) tahokov v několika vrstvách.
16:25:47
19.11.2011
19.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Tys tam krimpoval konektory nebo aspon dutinky? To mas + :-)
16:00:29
19.11.2011
19.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Placko: dík,tátu sem měl puštěnýho přes reprák na mobilu a elektrikařil sem
no a povedlo se
no a povedlo se15:57:51
19.11.2011
19.11.2011

Placko
-> Radek Retro eLeSo: 

15:50:02
19.11.2011
19.11.2011

Radek Retro eLeSo
dneska bylo obstojně tak sem natahal dráty,zadělal do palubky vypínač a konečně svítí!
15:39:32
19.11.2011
19.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> myschaak AZNP K.Hora 19.11.11 14:08:07: pěkná práce šéfe


14:25:35
19.11.2011
19.11.2011

Šulda
-> myschaak AZNP K.Hora: zhruba tak výrobní cena ?
14:22:04
19.11.2011
19.11.2011

Petr Urban
-> myschaak AZNP K.Hora: Pěkná práce
Čím se budeš pískovat ? Bude dostatečně vidět tím otvorem ? Určitě bych dovnitř dal co nejsilnější světlo co půjde :)
Čím se budeš pískovat ? Bude dostatečně vidět tím otvorem ? Určitě bych dovnitř dal co nejsilnější světlo co půjde :)14:21:25
19.11.2011
19.11.2011

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: hodne pekne
14:10:36
19.11.2011
19.11.2011

Placko
-> Mantrabeach 18.11.11 15:34:49: kola jej moc šlušia


14:10:06
19.11.2011
19.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
ten pozink se z jednoho důvodu hodí,pěkně odráží světlo...možná ještě posílim jednou zářivkou
14:08:50
19.11.2011
19.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
zejtra dodělat odsávání s filtrem,obrousit a zkusim to asi....pak to ještě stříknu

14:08:07
19.11.2011
19.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska pokračování.....
14:05:06
19.11.2011
19.11.2011

castrol
-> Vojtisek: tak potom to realne je
13:44:29
19.11.2011
19.11.2011

Jarda/felda
Milan 136 18.11.11 21:20:36 napsal:
→ 1560: musíš ho kupovat origo Škoda a je zatavenej
fólií na kartonu to je i Vika těsnění

→ 1560: musíš ho kupovat origo Škoda a je zatavenej
fólií na kartonu to je i Vika těsnění

13:28:33
19.11.2011
19.11.2011

Vojtisek
-> stika87: jelo se do kopce trochu svižneji, no

12:48:56
19.11.2011
19.11.2011

stika87 - Maschinenführer
-> Vojtisek: to je nak moc to se me nezda ale zalezi jak tomu davas no 

12:02:46
19.11.2011
19.11.2011

Vojtisek
Dnes jsem byl projet ráno auto s teploměrem oleje. Je reálné, abych po 15 km na plyn měl teplotu oleje 75 st.C?
