Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52321 až 52370) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
09:44:30
20.11.2011
Plisek
jsem si říkal je to tej spotřebák až se to vysere vyser no a už se stalo
09:44:24
20.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Plisek: Njn kyvka. Stalo se to pri akceleraci? Vetsinou se to prej stane pri rozjezdu.
Jinak kdybys vyfotil poloosu na makro, bylo by to fajn.
09:42:31
20.11.2011
Plisek
-> jok3r: no v tuhle noční hodinu co by tam dělalo
09:34:25
20.11.2011
VeTeV
-> Gryzly: jo klasickej přístup, jenž pozoruji i kol sebe - když jsem se ptal kamaráda když jel se mnou odkud se mu zdá že jdou ty zvuky, tak řekl - dej nahlas rádio a ser na to vole... každého boj, ale pak se nesmí divit, když kolečko upadne, případně se stane cokoliv horšího...
-> exwrcteam: no jo, každého boj - na výběr má každý a když máš ty koule na to srát a nést pak případné následky svých činů, tak na to klidně mlžeš srát 4
09:31:47
20.11.2011
Gryzly
-> VeTeV: Slyším divné zvuky - dám rádio víc nahlas.
09:31:16
20.11.2011
exwrcteam
-> VeTeV: mas pravdu tak dlouho se na to sere az kolo upadne ja zazil neco podobnyho me vypad cep na satelitu,.. tak dlouho se na zvuky sralo az se auto nerozjelo,...
09:24:20
20.11.2011
VeTeV
-> Plisek: opět chyba uživatele - když slyším divné zvuky od zadku na kyvce, tak zpozorním a při nejbližší příležitosti to zkonttorluji, případně rozeberu... tak dlouho se na to sere, až kolo upadne...
07:33:43
20.11.2011
jok3r
-> Plisek: ty v*le 9 to bud rad ze v ty obytny zone nebylo naky dite kdyz ti tam prolitlo kolo7
04:01:18
20.11.2011
yaris
-> Plisek: No právě dělalo to dlouho :-) ono to docela dlouho vydrži ale potom se stane tohle.....ty zvuky jsou skoro vzdy známka toho že to nesedi na kuželu tak jak má a tak to škrondá až to nakonec upadne:-) nic vic3
01:52:13
20.11.2011
Syny
-> Plisek: No tak tim spis :)
01:50:59
20.11.2011
Plisek
-> Syny: to už to dělalo dlouho
01:49:19
20.11.2011
Syny
-> Plisek: Jo jo, nepodcenovat "divny zvuky" u zadni kyvadlove napravy :)

Mimochodem - uz z ty maly fotky mi prijde, ze buben nebyl oprenej o lozisko (je zasvineny i v miste kde ma byt kontakt).
upraveno 1x, naposled 20.11.2011 01:50:57
01:44:05
20.11.2011
Plisek
no tak už jsem zjistil ty divné zvuky u zadního pravého kola prskla poloosa asi v 60km tak si jedu a najednou blom blom a najednou jedu po zemi
kolo jsem nemoch vůbec najít bylo asi 15 m od auta
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Plisek vložen 20.11.2011 01:44:05
01:42:34
20.11.2011
Plisek
mě se dnes stolo totok
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Plisek vložen 20.11.2011 01:42:34
01:11:16
20.11.2011
1560 - zrušená registrace
Včera jsem si dal v deset večer čaj proti kašli... Do tří do rána jsem nemohl usnout.
Dneska jsem si dal jiný čaj proti kašli v osm večer... A furt nemůžu spát.

Co sakra do těch čajů dneska dávají? I po deseti Kofolách jsem usnul dřív...
22:49:12
19.11.2011
1560 - zrušená registrace
palinator 19.11.11 22:35:12 napsal:
→ Stepan FUN:
No, spíš co má za význam měřit na konci rovinky v noci.


Jistota výdělku.
22:35:12
19.11.2011
palinator
-> Stepan FUN:
No, spíš co má za význam měřit na konci rovinky v noci.
Jinak jsem měl asi kapku štěstí.
1) Jel jsem škodovkou která hodně proměřuje
2) 500 m od toho místa jsem jel na 70tce 140.40
21:33:19
19.11.2011
StepaNoFUN
-> palinator: dost velkej... Těmhle foťákům stačí toho světla hodně málo...
21:27:20
19.11.2011
palinator
Včera si jedu takhle z hokeje domů a v protisměru vidim odstavený zhasnutý auto, valim si to dál okolo těch 100 km/h a najednou koukám jak puk, u auta stativ a nějakej divnej foťák. 3 Takhle ve tmě co to má za význam?3
20:57:27
19.11.2011
Tomáššš
-> Urbi: cital som o tom zlicovani a robim to do stratena - ,cize snazim sa o to aby to bolo rovnomerne opracovane, ale pri ventiloch toho uz nedocielim ... nerobim len okraj 4 ale vdaka za pripomienku 6
20:34:26
19.11.2011
MOLSO
-> Urbi: ale kanal by sa mal smerom k ventilu postupne zuzovat nie ?
20:22:28
19.11.2011
Petr Urban
-> Tomáššš: Nedělej to až k těsnění, ono má 32 mm a to nikdy v hlavě ani sacím nedocílíš po celé délce, takže pokud to bude u obou zvětšené jen na začátku, je možnost tímto aby vznikaly turbolence, ideálně ten kanál musí mít krásné co nejvíc rovinné přechody a stejnou tloušťku všude.
19:47:55
19.11.2011
Tomáššš
ja dneska zacal pracovat na novom motore skor na hlave zatial to vypada takto

este som neskoncil 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Tomáššš vložen 19.11.2011 19:47:55
19:32:33
19.11.2011
VeTeV
-> Pavel P..: poslu ti adresu 3
19:32:01
19.11.2011
Pavel P..
-> VeTeV: neboj.. musim je uložit na bezpečnější místo4
19:28:50
19.11.2011
VeTeV
-> Pavel P..: asi by bylo nasace preskladnit 3
19:28:50
19.11.2011
castrol
-> Pavel P..: nejako malo kolies nee 1
19:26:11
19.11.2011
Pavel P..
-> VeTeV: ty jsou v jiném skladu1
19:25:16
19.11.2011
VeTeV
-> Pavel P..: to neni vse - min otviraci a ty tvoje domorobo plechy nevidim
19:23:58
19.11.2011
Pavel P..
Inventůra 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Pavel P.. vložen 19.11.2011 19:23:58
17:54:01
19.11.2011
Gryzly
Našel jsem zimní kola a vyzkoušel jsem pneumatickou utahovačku co jsem koupil před měsícem v Lídlu. A mohla by bejt silnější.
upraveno 1x, naposled 19.11.2011 17:54:56
17:12:34
19.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: dával sem konektory-dutinky došly1a i tak škola jak prase pro mě 4
16:36:26
19.11.2011
palinator
-> myschaak AZNP K.Hora:
Jednou budeš pískovat a máš po pozinku. To odsávání zkus pořádně promyslet.. nejdřív aby se to zbavilo toho největšího a do filtru šel už jenom jemnej prach. Protože jinak se ti to hned zanese a ucpe. A rozhodně dát filtr do nejvyššího místa, aby zachycenej prach padal dolů. Jako hrubou filtraci bych zkusil dát nějakej širokej (aby tam proud vzduchu nešel moc rychle) tahokov v několika vrstvách.
16:25:47
19.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Tys tam krimpoval konektory nebo aspon dutinky? To mas + :-)
16:00:29
19.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Placko: dík,tátu sem měl puštěnýho přes reprák na mobilu a elektrikařil sem3 3 no a povedlo se
15:57:51
19.11.2011
Placko
-> Radek Retro eLeSo: 156
15:50:02
19.11.2011
Radek Retro eLeSo
dneska bylo obstojně tak sem natahal dráty,zadělal do palubky vypínač a konečně svítí!
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 19.11.2011 15:50:02
15:39:32
19.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> myschaak AZNP K.Hora 19.11.11 14:08:07: pěkná práce šéfe4 4
14:25:35
19.11.2011
Šulda
-> myschaak AZNP K.Hora: zhruba tak výrobní cena ?
14:22:04
19.11.2011
Petr Urban
-> myschaak AZNP K.Hora: Pěkná práce 4 Čím se budeš pískovat ? Bude dostatečně vidět tím otvorem ? Určitě bych dovnitř dal co nejsilnější světlo co půjde :)
14:21:25
19.11.2011
castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: hodne pekne
14:10:36
19.11.2011
Placko
-> Mantrabeach 18.11.11 15:34:49: kola jej moc šlušia 2 4
14:10:06
19.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
ten pozink se z jednoho důvodu hodí,pěkně odráží světlo...možná ještě posílim jednou zářivkou
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 19.11.2011 14:10:06
14:08:50
19.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
zejtra dodělat odsávání s filtrem,obrousit a zkusim to asi....pak to ještě stříknu1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 19.11.2011 14:08:50
14:08:07
19.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska pokračování.....
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 19.11.2011 14:08:07
14:05:06
19.11.2011
castrol
-> Vojtisek: tak potom to realne je
13:44:29
19.11.2011
Jarda/felda
Milan 136 18.11.11 21:20:36 napsal:
→ 1560: musíš ho kupovat origo Škoda a je zatavenej
fólií na kartonu
to je i Vika těsnění 3 3
13:28:33
19.11.2011
Vojtisek
-> stika87: jelo se do kopce trochu svižneji, no3
12:48:56
19.11.2011
stika87 - Maschinenführer
-> Vojtisek: to je nak moc to se me nezda ale zalezi jak tomu davas no 2
12:02:46
19.11.2011
Vojtisek
Dnes jsem byl projet ráno auto s teploměrem oleje. Je reálné, abych po 15 km na plyn měl teplotu oleje 75 st.C?
Extreme Tyres