skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:21:07
20.11.2011
20.11.2011

Voplik
-> Qwak: právě že dělám,ted se docela snazim ale zacal sme v zari a nejedu pravidelne ale to se snad zlepsi
18:20:44
20.11.2011
20.11.2011

gred
Qwak 20.11.11 18:20:12 napsal:
náhodou .. jestli nic neděláš tak je to dobrý.. znám lidi co ani 10 ..
třeba já
náhodou .. jestli nic neděláš tak je to dobrý.. znám lidi co ani 10 ..
třeba já
18:20:23
20.11.2011
20.11.2011

gred
-> Arnold: to fakt nevypadám,kde kdo mi řiká že sem tlustej,naštěstí to přes oblečení moc vidět neni

18:20:22
20.11.2011
20.11.2011

Voplik
-> Arnold: sem byl dneska v praci,vlasten od vcerejska do dneska,nechci se vymlouvat,jen konstatuju

18:20:12
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
náhodou .. jestli nic neděláš tak je to dobrý.. znám lidi co ani 10 .. 

18:19:36
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
Voplik 20.11.11 18:17:52 napsal:
→ Qwak: hm,dneska nemam formu
myslis formu na peceni??

→ Qwak: hm,dneska nemam formu
myslis formu na peceni??

18:19:26
20.11.2011
20.11.2011

Voplik
-> OndraKrupi: 21


18:18:37
20.11.2011
20.11.2011

OndraKrupi
-> Voplik: tak kolik že by 3?


18:17:52
20.11.2011
20.11.2011

Voplik
-> OndraKrupi: woe
-> Qwak: hm,dneska nemam formu


-> Qwak: hm,dneska nemam formu

18:17:23
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: no praveze vypadas
ty posilujes v hospode tak akorat ze?

ty posilujes v hospode tak akorat ze?

18:16:48
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
-> Voplik: mě nabudil fotr.. prej na vojně 100 ..
když se na něj kouknu tak tomu nevěřím.. 
když se na něj kouknu tak tomu nevěřím.. 
18:15:51
20.11.2011
20.11.2011

OndraKrupi
-> Voplik: 2?

18:15:21
20.11.2011
20.11.2011

gred
-> Arnold: vypadám na to?
já posiluju možná taks půlitrem a cigárem
já posiluju možná taks půlitrem a cigárem
18:15:12
20.11.2011
20.11.2011

Voplik
-> Qwak: hej ja to jdu zkusit kolik dam ja!!!!

18:14:33
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
-> Voplik: jj taky se tomu divím
dřív jsem neudělal ani 50 a ješte dřív ani 20 ... ale ty 3 jsem taky mohl dodělat,.. znělo by to líp ..
příšte 
dřív jsem neudělal ani 50 a ješte dřív ani 20 ... ale ty 3 jsem taky mohl dodělat,.. znělo by to líp ..
příšte 
18:10:42
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: a ja te tipoval na sportovce nejakeho ktereho nepolozi kdejaka malickost jako treba par kliku


18:10:08
20.11.2011
20.11.2011

Voplik
Qwak 20.11.11 18:01:31 napsal:
já sem ted udělal 67 kliků
( né na myši)..
sem dobrej..
sakra!
na jeden zaprah?
já sem ted udělal 67 kliků
( né na myši)..
sem dobrej..sakra!
na jeden zaprah?
18:09:34
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
-> 1560: 

18:08:20
20.11.2011
20.11.2011

gred
-> Arnold: áno

18:07:48
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: i ty Brute??


18:06:36
20.11.2011
20.11.2011

gred
-> 1560: známe

18:06:20
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
1560 20.11.11 18:03:38 napsal:
→ Qwak:
No jestli myslíš ti kliky, co já, tak jsem tuhle udělal jeden a pak mě
museli zvedat tři lidi…
to vis tohle neni pro kazdeho

→ Qwak:
No jestli myslíš ti kliky, co já, tak jsem tuhle udělal jeden a pak mě
museli zvedat tři lidi…
to vis tohle neni pro kazdeho

18:03:38
20.11.2011
20.11.2011

1560 - zrušená registrace
-> Qwak:
No jestli myslíš ti kliky, co já, tak jsem tuhle udělal jeden a pak mě museli zvedat tři lidi...
No jestli myslíš ti kliky, co já, tak jsem tuhle udělal jeden a pak mě museli zvedat tři lidi...
18:01:31
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
já sem ted udělal 67 kliků
( né na myši)..
sem dobrej.. sakra!
( né na myši)..
sem dobrej.. sakra!
17:28:04
20.11.2011
20.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> 1560: jo,tak jak jsem psal,je to dělaný jako funkční model,ne jako fakrickej kus
-> Jarda: to se asi nevleze....125x75x100.... ale mám v plánu ze slabýho plechu ještě udělat nástavec,když by bylo potřeba něco většího....

-> Jarda: to se asi nevleze....125x75x100.... ale mám v plánu ze slabýho plechu ještě udělat nástavec,když by bylo potřeba něco většího....
17:25:51
20.11.2011
20.11.2011

Jarda - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora: pekne... vejde se Ti tam zadni favo napravnice?
a co pul podlaha na skudku?
jak to s tim jde? kamos ma takovej malej kupovanej a ma problem opiskovat brzdovej trmen
a co pul podlaha na skudku?jak to s tim jde? kamos ma takovej malej kupovanej a ma problem opiskovat brzdovej trmen
17:25:18
20.11.2011
20.11.2011

1560 - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora:
Tak za tu cenu... Paráda.
Tak za tu cenu... Paráda.
17:24:04
20.11.2011
20.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: dík...ale dělal jsem to na funkčnost takže nějaký sraní ani náhodou....aby byl jak fabrickej tak +2dny
-> Urbi: mám tu písek a pak nějakou drť železnou,okýnko je zatim malý,až splašim větší sklo tak ho zvětšim,jiný nebylo....světla dostatek-přikrejvám si hlavu hadrem,denní světlo z venku je naprd
-> Šulda: já jsem v tom tak cca do 2500kč,matroš z kováku,věci co dům dal a něco na panty,zavírání,drát a plyn
edit:jen ty plechy 2,5mm stáli skoro 1500kč z kováku....ale zas to vydrží
-> Radek Retro eLeSo: díky
-> palinator: filtr časem pořešim větší-až budem dávat novej na T815

-> Urbi: mám tu písek a pak nějakou drť železnou,okýnko je zatim malý,až splašim větší sklo tak ho zvětšim,jiný nebylo....světla dostatek-přikrejvám si hlavu hadrem,denní světlo z venku je naprd
-> Šulda: já jsem v tom tak cca do 2500kč,matroš z kováku,věci co dům dal a něco na panty,zavírání,drát a plyn
edit:jen ty plechy 2,5mm stáli skoro 1500kč z kováku....ale zas to vydrží
-> Radek Retro eLeSo: díky
-> palinator: filtr časem pořešim větší-až budem dávat novej na T815

17:20:33
20.11.2011
20.11.2011

Mantrabeach
-> andyrs: možná ano,možná ne,jde o to jak dopadne ta kastle co má na rice bejt.
17:18:58
20.11.2011
20.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
funkční zkouška proběhla v pořádku....jen mi habruje trochu kompresor,takže trápení...ale co se týče boxu tak ok
17:18:29
20.11.2011
20.11.2011

andyrs
-> Mantrabeach:
Pekne
, toto je tá kasňa čo pôjde na miesto tej modrej ric?
Pekne
, toto je tá kasňa čo pôjde na miesto tej modrej ric?17:17:41
20.11.2011
20.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
i s filtrem

17:17:24
20.11.2011
20.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
odsávání hotový...
17:04:18
20.11.2011
20.11.2011

Mantrabeach
prdelka 

17:02:27
20.11.2011
20.11.2011

Mantrabeach
trocha lásky a péče a je z něj zase krasavec
.drhnul sem ho hodinu,ještě by to chtělo přeleštit.nandal jsem pokličky,vyměnil kryty zadních světel,vyměnil oba nárazníky za ty co byly na žlutce,nandal mlhovky a trochu dopasoval vepředu čelo.zítra mě čeká interiér.
.drhnul sem ho hodinu,ještě by to chtělo přeleštit.nandal jsem pokličky,vyměnil kryty zadních světel,vyměnil oba nárazníky za ty co byly na žlutce,nandal mlhovky a trochu dopasoval vepředu čelo.zítra mě čeká interiér.16:25:50
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
-> dodik110: dlho nebude , odmastil si si to ? po soli uvidis ako to bude vypadat :D
16:11:40
20.11.2011
20.11.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Pavel P..: doufam, ze ne, pri vymene lozisek (skoro pred rokem) jsem to poradne dotahl a zaklepl, tato strana nebyla ani vymackana narozdil od te druhe...
tak jsem to kontroloval a neni to ani naboj ani stit brzdy a ani podelne rameno, ale kdyz zatocim kolem, tak ma skoro 1/4 otacky vuli... diferak? ale zas ty rany nejdou z prostredku, ale z leve strany
tak jsem to kontroloval a neni to ani naboj ani stit brzdy a ani podelne rameno, ale kdyz zatocim kolem, tak ma skoro 1/4 otacky vuli... diferak? ale zas ty rany nejdou z prostredku, ale z leve strany
16:01:12
20.11.2011
20.11.2011

Pavel P..
-> Jarda: povolenej náboj?
15:56:56
20.11.2011
20.11.2011

Jarda - zrušená registrace
-> VeTeV: a co divne zvuky u vlecky?
me tam ted zacalo neco za ridicem divne tlouct - ty rany jsou trochu utlumene, jako plastem do zeleza
vubec nemohu prijit na to, co to dela
, tak doufam, ze taky neco neulitne, nejvic to dela na hrbolate silnici, ale kdyz to propruzim na miste tak nic a ani to nedela pri rozjezdu ci brzdeni, ale kdyz dupnu na brzdu v zatacce, tak jo...

me tam ted zacalo neco za ridicem divne tlouct - ty rany jsou trochu utlumene, jako plastem do zeleza
vubec nemohu prijit na to, co to dela
, tak doufam, ze taky neco neulitne, nejvic to dela na hrbolate silnici, ale kdyz to propruzim na miste tak nic a ani to nedela pri rozjezdu ci brzdeni, ale kdyz dupnu na brzdu v zatacce, tak jo...15:44:27
20.11.2011
20.11.2011

Jurdaj
-> OndraKrupi: to su iba moji kámoši 

15:42:49
20.11.2011
20.11.2011

OndraKrupi
-> Jurdaj: chybí ti tam pár typů aut

15:41:04
20.11.2011
20.11.2011

Jurdaj
Dnes som sa zabával v Photoshope
14:42:11
20.11.2011
20.11.2011

dodik110
-> Tomáššš: striebrenkou na vyfuky a zatial to drži
11:41:04
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
-> dodik110: cim si to farbil ? aj tak si myslim ze to nevydrzi :)
11:14:05
20.11.2011
20.11.2011

dodik110
nachystal som vyfuk na zimu
09:49:49
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
-> VeTeV: jo stát se to mohlo kde koliv a kdy koliv
09:48:23
20.11.2011
20.11.2011

VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já to mám těžký, jsem v podstatě poslední vytrvalej obhajovatel kejvadla :-)
a navíc takhle vznikají ty urban legendy - kyvka je největší sráč apod.
a navíc takhle vznikají ty urban legendy - kyvka je největší sráč apod.
09:47:27
20.11.2011
20.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Ber to trochu s nadhledem, nemyslim vse vazne.
09:46:26
20.11.2011
20.11.2011

VeTeV
-> Plisek: jasně, jel jsem v noci, děti nejsou - a co kdyby jsi tam jel ve dne a stalo se to samé? měl by si koule na to nést případné následky?
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tys tu chyběl - opět se ukazuje, že to je problém majitele/uživatele vozu a ne nápravy, ale je to marné... bloky se bortí, hlavy praskají, kola odlétávají a altíky nedobíjí - 200m je maximální dojezd dle TW
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tys tu chyběl - opět se ukazuje, že to je problém majitele/uživatele vozu a ne nápravy, ale je to marné... bloky se bortí, hlavy praskají, kola odlétávají a altíky nedobíjí - 200m je maximální dojezd dle TW
09:45:45
20.11.2011
20.11.2011

Plisek
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ne tohle už jsem nějakou dobu jel ne při rozjezdu
