Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52271 až 52320) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:21:07
20.11.2011
Voplik
-> Qwak: právě že dělám,ted se docela snazim ale zacal sme v zari a nejedu pravidelne ale to se snad zlepsi
18:20:44
20.11.2011
gred
Qwak 20.11.11 18:20:12 napsal:
náhodou .. jestli nic neděláš tak je to dobrý.. znám lidi co ani 10 ..
1
třeba já1
18:20:23
20.11.2011
gred
-> Arnold: to fakt nevypadám,kde kdo mi řiká že sem tlustej,naštěstí to přes oblečení moc vidět neni3
18:20:22
20.11.2011
Voplik
-> Arnold: sem byl dneska v praci,vlasten od vcerejska do dneska,nechci se vymlouvat,jen konstatuju6
18:20:12
20.11.2011
Qwak
náhodou .. jestli nic neděláš tak je to dobrý.. znám lidi co ani 10 .. 1
18:19:36
20.11.2011
Arnold
Voplik 20.11.11 18:17:52 napsal:
→ Qwak: hm,dneska nemam formu8 3
myslis formu na peceni?? 3 1 40
18:19:26
20.11.2011
Voplik
-> OndraKrupi: 213 3
18:18:37
20.11.2011
OndraKrupi
-> Voplik: tak kolik že by 3?3 3
18:17:52
20.11.2011
Voplik
-> OndraKrupi: woe3
-> Qwak: hm,dneska nemam formu8 3
18:17:23
20.11.2011
Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: no praveze vypadas 3 3 3 ty posilujes v hospode tak akorat ze? 47 47
18:16:48
20.11.2011
Qwak
-> Voplik: mě nabudil fotr.. prej na vojně 100 .. 3 když se na něj kouknu tak tomu nevěřím.. 1
18:15:51
20.11.2011
OndraKrupi
-> Voplik: 2?3
18:15:21
20.11.2011
gred
-> Arnold: vypadám na to?3 já posiluju možná taks půlitrem a cigárem3
18:15:12
20.11.2011
Voplik
-> Qwak: hej ja to jdu zkusit kolik dam ja!!!!3
18:14:33
20.11.2011
Qwak
-> Voplik: jj taky se tomu divím9 dřív jsem neudělal ani 50 a ješte dřív ani 20 ... ale ty 3 jsem taky mohl dodělat,.. znělo by to líp .. 3 3 příšte 1
18:10:42
20.11.2011
Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: a ja te tipoval na sportovce nejakeho ktereho nepolozi kdejaka malickost jako treba par kliku 3 3 3
18:10:08
20.11.2011
Voplik
Qwak 20.11.11 18:01:31 napsal:
já sem ted udělal 67 kliků 9 ( né na myši).. 3 sem dobrej..
sakra!1
na jeden zaprah?9
18:09:34
20.11.2011
Qwak
-> 1560: 3
18:08:20
20.11.2011
gred
-> Arnold: áno109
18:07:48
20.11.2011
Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: i ty Brute?? 3 3
18:06:36
20.11.2011
gred
-> 1560: známe47
18:06:20
20.11.2011
Arnold
1560 20.11.11 18:03:38 napsal:
→ Qwak:
No jestli myslíš ti kliky, co já, tak jsem tuhle udělal jeden a pak mě
museli zvedat tři lidi…
3 3 3 to vis tohle neni pro kazdeho 4 3
18:03:38
20.11.2011
1560 - zrušená registrace
-> Qwak:
No jestli myslíš ti kliky, co já, tak jsem tuhle udělal jeden a pak mě museli zvedat tři lidi...
18:01:31
20.11.2011
Qwak
já sem ted udělal 67 kliků 9 ( né na myši).. 3 sem dobrej.. sakra!1
17:28:04
20.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> 1560: jo,tak jak jsem psal,je to dělaný jako funkční model,ne jako fakrickej kus3
-> Jarda: to se asi nevleze....125x75x100.... ale mám v plánu ze slabýho plechu ještě udělat nástavec,když by bylo potřeba něco většího....
17:25:51
20.11.2011
Jarda - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora: pekne... vejde se Ti tam zadni favo napravnice?1 a co pul podlaha na skudku?
jak to s tim jde? kamos ma takovej malej kupovanej a ma problem opiskovat brzdovej trmen
17:25:18
20.11.2011
1560 - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora:
Tak za tu cenu... Paráda.
17:24:04
20.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: dík...ale dělal jsem to na funkčnost takže nějaký sraní ani náhodou....aby byl jak fabrickej tak +2dny3
-> Urbi: mám tu písek a pak nějakou drť železnou,okýnko je zatim malý,až splašim větší sklo tak ho zvětšim,jiný nebylo....světla dostatek-přikrejvám si hlavu hadrem,denní světlo z venku je naprd
-> Šulda: já jsem v tom tak cca do 2500kč,matroš z kováku,věci co dům dal a něco na panty,zavírání,drát a plyn
edit:jen ty plechy 2,5mm stáli skoro 1500kč z kováku....ale zas to vydrží
-> Radek Retro eLeSo: díky
-> palinator: filtr časem pořešim větší-až budem dávat novej na T8151
upraveno 1x, naposled 20.11.2011 17:28:55
17:20:33
20.11.2011
Mantrabeach
-> andyrs: možná ano,možná ne,jde o to jak dopadne ta kastle co má na rice bejt.
17:18:58
20.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
funkční zkouška proběhla v pořádku....jen mi habruje trochu kompresor,takže trápení...ale co se týče boxu tak ok
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 20.11.2011 17:18:58
17:18:29
20.11.2011
andyrs
-> Mantrabeach:
Pekne5 , toto je tá kasňa čo pôjde na miesto tej modrej ric?
17:17:41
20.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
i s filtrem3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 20.11.2011 17:17:41
17:17:24
20.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
odsávání hotový...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 20.11.2011 17:17:24
17:04:18
20.11.2011
Mantrabeach
prdelka 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 20.11.2011 17:04:18
17:02:27
20.11.2011
Mantrabeach
trocha lásky a péče a je z něj zase krasavec1.drhnul sem ho hodinu,ještě by to chtělo přeleštit.nandal jsem pokličky,vyměnil kryty zadních světel,vyměnil oba nárazníky za ty co byly na žlutce,nandal mlhovky a trochu dopasoval vepředu čelo.zítra mě čeká interiér.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 20.11.2011 17:02:27
16:25:50
20.11.2011
Tomáššš
-> dodik110: dlho nebude , odmastil si si to ? po soli uvidis ako to bude vypadat :D
16:11:40
20.11.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Pavel P..: doufam, ze ne, pri vymene lozisek (skoro pred rokem) jsem to poradne dotahl a zaklepl, tato strana nebyla ani vymackana narozdil od te druhe...

tak jsem to kontroloval a neni to ani naboj ani stit brzdy a ani podelne rameno, ale kdyz zatocim kolem, tak ma skoro 1/4 otacky vuli... diferak? ale zas ty rany nejdou z prostredku, ale z leve strany
upraveno 2x, naposled 20.11.2011 17:20:03
16:01:12
20.11.2011
Pavel P..
-> Jarda: povolenej náboj?
15:56:56
20.11.2011
Jarda - zrušená registrace
-> VeTeV: a co divne zvuky u vlecky?1
me tam ted zacalo neco za ridicem divne tlouct - ty rany jsou trochu utlumene, jako plastem do zeleza9 vubec nemohu prijit na to, co to dela8, tak doufam, ze taky neco neulitne, nejvic to dela na hrbolate silnici, ale kdyz to propruzim na miste tak nic a ani to nedela pri rozjezdu ci brzdeni, ale kdyz dupnu na brzdu v zatacce, tak jo...
15:44:27
20.11.2011
Jurdaj
-> OndraKrupi: to su iba moji kámoši 6
15:42:49
20.11.2011
OndraKrupi
-> Jurdaj: chybí ti tam pár typů aut4
15:41:04
20.11.2011
Jurdaj
Dnes som sa zabával v Photoshope
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jurdaj vložen 20.11.2011 15:41:04
14:42:11
20.11.2011
dodik110
-> Tomáššš: striebrenkou na vyfuky a zatial to drži
11:41:04
20.11.2011
Tomáššš
-> dodik110: cim si to farbil ? aj tak si myslim ze to nevydrzi :)
11:14:05
20.11.2011
dodik110
nachystal som vyfuk na zimu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od dodik110 vložen 20.11.2011 11:14:05
09:49:49
20.11.2011
Plisek
-> VeTeV: jo stát se to mohlo kde koliv a kdy koliv
09:48:23
20.11.2011
VeTeV
-> Matthes, záškodník z TechWebu: já to mám těžký, jsem v podstatě poslední vytrvalej obhajovatel kejvadla :-)
a navíc takhle vznikají ty urban legendy - kyvka je největší sráč apod.
upraveno 1x, naposled 20.11.2011 09:50:52
09:47:27
20.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> VeTeV: Ber to trochu s nadhledem, nemyslim vse vazne.
09:46:26
20.11.2011
VeTeV
-> Plisek: jasně, jel jsem v noci, děti nejsou - a co kdyby jsi tam jel ve dne a stalo se to samé? měl by si koule na to nést případné následky?
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tys tu chyběl - opět se ukazuje, že to je problém majitele/uživatele vozu a ne nápravy, ale je to marné... bloky se bortí, hlavy praskají, kola odlétávají a altíky nedobíjí - 200m je maximální dojezd dle TW
09:45:45
20.11.2011
Plisek
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ne tohle už jsem nějakou dobu jel ne při rozjezdu
Extreme Tyres