Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52221 až 52270) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
21:44:59
21.11.2011
Arnold
dneska prihlaseno konecne a dostal jsem i pekne znacky docela 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Arnold vložen 21.11.2011 21:44:59
21:34:42
21.11.2011
Mantrabeach
-> ZdeněkH: hele radši ani ne3 .to je hrozný práce.ten čas strávenej jenom umejváním,a to ještě nejsem u konce pořád
20:50:41
21.11.2011
Milan 136
-> Stepan FUN: dvanáctina je dvanáctina1
20:50:18
21.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Stepan FUN: jo,nezávidim....
20:49:32
21.11.2011
StepaNoFUN
-> myschaak AZNP K.Hora: No vidíš to. Mě k tomu donutila výše složenky, kterou mi na letošek poslali... :-D
20:47:33
21.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Stepan FUN: taky plánuju...už třetím rokem3
20:46:07
21.11.2011
ZdeněkH - zrušená registrace
-> Mantrabeach: Nechceš mi taky takhle vypucovat auto?1
20:42:14
21.11.2011
StepaNoFUN
Přivezl si domů papíry s klubovou testací na kilo. Zůčastněným díky. ;-)
20:13:04
21.11.2011
Mantrabeach
no a pak sem vystříhal přebytečnou elektriku,vyčistil introš,opravil sytič,vyluxoval koberce a dal je na svý místo spolu se sedačkama,vypadá to konečně jako auto1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 21.11.2011 20:13:04
20:09:37
21.11.2011
Mantrabeach
pokračujem v krasojízdě.kom­pletně sem umyl kufr,vymyl kolem stěračů atd.trochu to teda prokouklo:-)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mantrabeach vložen 21.11.2011 20:09:37
18:17:25
21.11.2011
Mates
Konečně jsme udělali regál na motory a převodovky.Už to nebylo kam dávat.3
Kamen si nevšímat jsou jen uskladněný.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Mates vložen 21.11.2011 18:17:25
upraveno 1x, naposled 21.11.2011 18:18:13
14:17:34
21.11.2011
Placko
Oživenie mrtveho centrálu a jeho príprava na montáž do auta 1
12:00:36
21.11.2011
Jozka
O víkendu - přesvědčil jsem se o tom, že způsob ošetření šroubků na karosérii použitý cca před 10-ti lety plně vyhovuje i zimnímu provozu a zopakoval ho - pod, mezi a pak i navrch asi Konkor car nebo něco podobnýho asfaltovýho.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jozka vložen 21.11.2011 12:00:36
10:41:06
21.11.2011
Bagrr- máma mele Emu
-> Jirik_Tuňák: Žjůva :-)
10:37:30
21.11.2011
Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Sice jen šumák mobilem, ale asi to bude dobrý. 2
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirik_Tuňák - zrušená registrace vložen 21.11.2011 10:37:30
10:06:46
21.11.2011
Marra - zrušená registrace
-> Rapid05: trefa. jen musím ještě vyřešit štelování držáku a sehnat vhodný řemen.
09:11:38
21.11.2011
palinator
-> alpin:
Dělá tohle:
http://www.youtube.com/wa tch?v=DvuWhQZ6TRM
03:18
00:32:47
21.11.2011
Rapid05
-> Marra: Kompresor?
00:25:45
21.11.2011
Arnold
-> alpin: to bych taky rad vedel 4
00:15:14
21.11.2011
alpin
-> Marra: čo to je ?
00:01:53
21.11.2011
Marra - zrušená registrace
hrál jsem si. upevnil jsem ítna a zprovoznil kombinovanou řemenici:)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Marra - zrušená registrace vložen 21.11.2011 00:01:53
20:17:29
20.11.2011
palinator
-> j_j:
Jasný, já taky zimní projíždky dělám povětšinou za sucha, ale když sněží, tak ji po nesolených cestách taky projedu a na kluzišti trochu protočim letňáčky. Rozsolená sračka vadí, sníh považuju skoro za ozdravnou kůru.3
20:08:59
20.11.2011
Mantrabeach
-> Tomáššš: 1
20:06:49
20.11.2011
j_j
-> palinator: uvidíme jak to bude vypadat :) mám tam už takovou vyhlídkovou udržovací trasu (cca 15km), ale v zimě jsem jí ještě nejel. Mám to kilo rád :) vyvezl jsem sestru se švárou,tak se kochali...6
19:58:35
20.11.2011
palinator
-> j_j:
Jí vezmi na sníh, jako já.40
19:58:35
20.11.2011
Zazaa
stojan na motor ... jeste dolu dam podlazku a na ni polozim druhej motor a budou hned 2 uklizene :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Zazaa vložen 20.11.2011 19:58:35
19:51:08
20.11.2011
j_j
Tak včera jsem ujel 40km s kilem po Českém středohoří (chytla v pohodě po 3 měsíčním stání i bez dobití baterie), dolil Fridex a doplnil nádrž. Přikryl jí hadrama a pokud bude někdy sucho v zimě, když budeme na chatě tak jí projedu i v zimě - nechci aby stála 5 měsíců nečinně :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od j_j vložen 20.11.2011 19:51:08
19:50:11
20.11.2011
Jarda - zrušená registrace
-> Gryzly: poloosu si s sebou vozim, ale menit bych ji ted pod autem teda nechtel :) - jeste tam vadi vyfuk, ale to by byla jeste takova nejprijatelnejsi zavada, mam strach aby to nebyla prevodovka resp. diferak
Vnejsi kloub se zdal dobrej, vnitrni jsem nezkousel... pak me jeste napada uchyceni ramena na pricce, videt tam neni nic podezreleho, ale vim, ze jsem mel jedno oko trochu sisate, no dotahl jsem to, ze by se to po 150tis. km povolilo (uz si nepamatuji, ktera to byla strana, ale myslim, ze zrovna ta druha)
upraveno 2x, naposled 20.11.2011 19:51:42
19:32:49
20.11.2011
Tomáššš
-> Mantrabeach: uz viem co idem dnes vecer kukat :D snezienky a machri , vdaka horniak 1 3 6
19:31:40
20.11.2011
Mantrabeach
-> Tomáššš: vydrž prťka vydrž1,všechno bude,jen se strýko musí vyhrabat z dluhů 3
19:17:37
20.11.2011
Gryzly
-> Jarda: Na vlečce bys mohl mět rozpadlej kloub v manžetě a ještě by to i jelo.
19:11:33
20.11.2011
Tomáššš
-> Mantrabeach: a ja ze uvidim postupnost prac na erku a to akosik nie 7 ale tak budem sledovat dalej ... 6 1
19:06:56
20.11.2011
Mantrabeach
-> Tomáššš: jo hochu to nikdo neví1,nechci ho uspěchat.radši postupně pomalu.tenhle rapid bude zatím sloužit,pak se uvidí jak to bude s ricem.erko nechám jako poslední asi,ještě uvidím
19:01:06
20.11.2011
Tomáššš
-> suri: zrejme :D
18:49:53
20.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: 47
-> palinator: v tom případě ho naříznu dole)
18:48:12
20.11.2011
suri
-> Tomáššš: neboj na nejakom 12 valci by si to zrejme nemusel upravovať
18:46:45
20.11.2011
Tomáššš
drhol dve hodky hlavu valcov,opracoval dva kanale 1 este dva a potom hor sa na spalovaky a sedla ... 3 8 inak riadna makacka

mozem byt rad ze tych kanalov je len pat a ze mam 4valec a nie daky V8 alebo V12stku :D
upraveno 1x, naposled 20.11.2011 18:47:22
18:44:25
20.11.2011
Tomáššš
-> Mantrabeach: kedy sa pustis do erka ? hm ? 6
18:32:40
20.11.2011
Qwak
60 a už to dělat nebudu 3 3
18:30:45
20.11.2011
palinator
-> Jarda 20.11.11 17:25:51:
To má na hovno injektorovej systém. Myshaak má tlakovej, ten je daleko účinnější.4

-> myschaak AZNP K.Hora:
Já bych ten filtr dal svisle, aby ten prach padal nazpátek a neucpávalo se to.4
18:30:37
20.11.2011
Qwak
-> alpin: 3 1
18:30:23
20.11.2011
Skili
-> alpin: lol ted si me teda zabil 3 3
18:29:30
20.11.2011
Skili
-> Qwak: 3
18:29:14
20.11.2011
alpin
20.11.11 18:28:15
20.11.11 18:28:14
-> Qwak: už si to dal dvakrát 3
18:28:35
20.11.2011
Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: tak hlavne nesvlikat 3 3 3
18:28:14
20.11.2011
Qwak
-> Skili: já to snad zkusím ješte jednou 3
18:27:36
20.11.2011
Skili
-> Qwak: ja sem si ted taky musel zkusit kolik dam a 35 je na me celkem dobry ale musim zase zacit posilovat
18:25:33
20.11.2011
gred
-> Arnold: 47 skvělý to vynález3
18:22:28
20.11.2011
Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: nastesti to obleceni dobre zakryva speky co?? 3 3
18:21:18
20.11.2011
Kaprof-Pisařík
myschaak AZNP K.Hora 20.11.11 17:17:41 napsal:
i s filtrem3
Muj filtrbox 83 3
Extreme Tyres