
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:44:59
21.11.2011
21.11.2011

Arnold
dneska prihlaseno konecne a dostal jsem i pekne znacky docela 

21:34:42
21.11.2011
21.11.2011

Mantrabeach
-> ZdeněkH: hele radši ani ne
.to je hrozný práce.ten čas strávenej jenom umejváním,a to ještě nejsem u konce pořád
.to je hrozný práce.ten čas strávenej jenom umejváním,a to ještě nejsem u konce pořád20:50:41
21.11.2011
21.11.2011

Milan 136
-> Stepan FUN: dvanáctina je dvanáctina

20:50:18
21.11.2011
21.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Stepan FUN: jo,nezávidim....
20:49:32
21.11.2011
21.11.2011

StepaNoFUN
-> myschaak AZNP K.Hora: No vidíš to. Mě k tomu donutila výše složenky, kterou mi na letošek poslali... :-D
20:47:33
21.11.2011
21.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Stepan FUN: taky plánuju...už třetím rokem

20:46:07
21.11.2011
21.11.2011

ZdeněkH - zrušená registrace
-> Mantrabeach: Nechceš mi taky takhle vypucovat auto?

20:42:14
21.11.2011
21.11.2011

StepaNoFUN
Přivezl si domů papíry s klubovou testací na kilo. Zůčastněným díky. ;-)
20:13:04
21.11.2011
21.11.2011

Mantrabeach
no a pak sem vystříhal přebytečnou elektriku,vyčistil introš,opravil sytič,vyluxoval koberce a dal je na svý místo spolu se sedačkama,vypadá to konečně jako auto

20:09:37
21.11.2011
21.11.2011

Mantrabeach
pokračujem v krasojízdě.kompletně sem umyl kufr,vymyl kolem stěračů atd.trochu to teda prokouklo:-)
18:17:25
21.11.2011
21.11.2011

Mates
Konečně jsme udělali regál na motory a převodovky.Už to nebylo kam dávat.
Kamen si nevšímat jsou jen uskladněný.

Kamen si nevšímat jsou jen uskladněný.
14:17:34
21.11.2011
21.11.2011

Placko
Oživenie mrtveho centrálu a jeho príprava na montáž do auta 

12:00:36
21.11.2011
21.11.2011

Jozka
O víkendu - přesvědčil jsem se o tom, že způsob ošetření šroubků na karosérii použitý cca před 10-ti lety plně vyhovuje i zimnímu provozu a zopakoval ho - pod, mezi a pak i navrch asi Konkor car nebo něco podobnýho asfaltovýho.
10:41:06
21.11.2011
21.11.2011

Bagrr- máma mele Emu
-> Jirik_Tuňák: Žjůva :-)
10:37:30
21.11.2011
21.11.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Sice jen šumák mobilem, ale asi to bude dobrý. 

10:06:46
21.11.2011
21.11.2011

Marra - zrušená registrace
-> Rapid05: trefa. jen musím ještě vyřešit štelování držáku a sehnat vhodný řemen.
09:11:38
21.11.2011
21.11.2011

palinator
00:32:47
21.11.2011
21.11.2011

Rapid05
-> Marra: Kompresor?
00:25:45
21.11.2011
21.11.2011

Arnold
-> alpin: to bych taky rad vedel 

00:15:14
21.11.2011
21.11.2011

alpin
-> Marra: čo to je ?
00:01:53
21.11.2011
21.11.2011

Marra - zrušená registrace
hrál jsem si. upevnil jsem ítna a zprovoznil kombinovanou řemenici:)
20:17:29
20.11.2011
20.11.2011

palinator
-> j_j:
Jasný, já taky zimní projíždky dělám povětšinou za sucha, ale když sněží, tak ji po nesolených cestách taky projedu a na kluzišti trochu protočim letňáčky. Rozsolená sračka vadí, sníh považuju skoro za ozdravnou kůru.
Jasný, já taky zimní projíždky dělám povětšinou za sucha, ale když sněží, tak ji po nesolených cestách taky projedu a na kluzišti trochu protočim letňáčky. Rozsolená sračka vadí, sníh považuju skoro za ozdravnou kůru.

20:08:59
20.11.2011
20.11.2011

Mantrabeach
-> Tomáššš: 

20:06:49
20.11.2011
20.11.2011

j_j
-> palinator: uvidíme jak to bude vypadat :) mám tam už takovou vyhlídkovou udržovací trasu (cca 15km), ale v zimě jsem jí ještě nejel. Mám to kilo rád :) vyvezl jsem sestru se švárou,tak se kochali...

19:58:35
20.11.2011
20.11.2011

palinator
-> j_j:
Jí vezmi na sníh, jako já.
Jí vezmi na sníh, jako já.

19:58:35
20.11.2011
20.11.2011

Zazaa
stojan na motor ... jeste dolu dam podlazku a na ni polozim druhej motor a budou hned 2 uklizene :)
19:51:08
20.11.2011
20.11.2011

j_j
Tak včera jsem ujel 40km s kilem po Českém středohoří (chytla v pohodě po 3 měsíčním stání i bez dobití baterie), dolil Fridex a doplnil nádrž. Přikryl jí hadrama a pokud bude někdy sucho v zimě, když budeme na chatě tak jí projedu i v zimě - nechci aby stála 5 měsíců nečinně :)
19:50:11
20.11.2011
20.11.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Gryzly: poloosu si s sebou vozim, ale menit bych ji ted pod autem teda nechtel :) - jeste tam vadi vyfuk, ale to by byla jeste takova nejprijatelnejsi zavada, mam strach aby to nebyla prevodovka resp. diferak
Vnejsi kloub se zdal dobrej, vnitrni jsem nezkousel... pak me jeste napada uchyceni ramena na pricce, videt tam neni nic podezreleho, ale vim, ze jsem mel jedno oko trochu sisate, no dotahl jsem to, ze by se to po 150tis. km povolilo (uz si nepamatuji, ktera to byla strana, ale myslim, ze zrovna ta druha)
Vnejsi kloub se zdal dobrej, vnitrni jsem nezkousel... pak me jeste napada uchyceni ramena na pricce, videt tam neni nic podezreleho, ale vim, ze jsem mel jedno oko trochu sisate, no dotahl jsem to, ze by se to po 150tis. km povolilo (uz si nepamatuji, ktera to byla strana, ale myslim, ze zrovna ta druha)
19:32:49
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
-> Mantrabeach: uz viem co idem dnes vecer kukat :D snezienky a machri , vdaka horniak


19:31:40
20.11.2011
20.11.2011

Mantrabeach
-> Tomáššš: vydrž prťka vydrž
,všechno bude,jen se strýko musí vyhrabat z dluhů 
,všechno bude,jen se strýko musí vyhrabat z dluhů 
19:17:37
20.11.2011
20.11.2011

Gryzly
-> Jarda: Na vlečce bys mohl mět rozpadlej kloub v manžetě a ještě by to i jelo.
19:11:33
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
-> Mantrabeach: a ja ze uvidim postupnost prac na erku a to akosik nie
ale tak budem sledovat dalej ...

ale tak budem sledovat dalej ...

19:06:56
20.11.2011
20.11.2011

Mantrabeach
-> Tomáššš: jo hochu to nikdo neví
,nechci ho uspěchat.radši postupně pomalu.tenhle rapid bude zatím sloužit,pak se uvidí jak to bude s ricem.erko nechám jako poslední asi,ještě uvidím
,nechci ho uspěchat.radši postupně pomalu.tenhle rapid bude zatím sloužit,pak se uvidí jak to bude s ricem.erko nechám jako poslední asi,ještě uvidím19:01:06
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
-> suri: zrejme :D
18:49:53
20.11.2011
20.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: 
-> palinator: v tom případě ho naříznu dole)

-> palinator: v tom případě ho naříznu dole)
18:48:12
20.11.2011
20.11.2011

suri
-> Tomáššš: neboj na nejakom 12 valci by si to zrejme nemusel upravovať
18:46:45
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
drhol dve hodky hlavu valcov,opracoval dva kanale
este dva a potom hor sa na spalovaky a sedla ...
inak riadna makacka
mozem byt rad ze tych kanalov je len pat a ze mam 4valec a nie daky V8 alebo V12stku :D
este dva a potom hor sa na spalovaky a sedla ...
inak riadna makackamozem byt rad ze tych kanalov je len pat a ze mam 4valec a nie daky V8 alebo V12stku :D
18:44:25
20.11.2011
20.11.2011

Tomáššš
-> Mantrabeach: kedy sa pustis do erka ? hm ? 

18:32:40
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
60 a už to dělat nebudu


18:30:45
20.11.2011
20.11.2011

palinator
-> Jarda 20.11.11 17:25:51:
To má na hovno injektorovej systém. Myshaak má tlakovej, ten je daleko účinnější.
-> myschaak AZNP K.Hora:
Já bych ten filtr dal svisle, aby ten prach padal nazpátek a neucpávalo se to.
To má na hovno injektorovej systém. Myshaak má tlakovej, ten je daleko účinnější.

-> myschaak AZNP K.Hora:
Já bych ten filtr dal svisle, aby ten prach padal nazpátek a neucpávalo se to.

18:30:37
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
-> alpin:


18:30:23
20.11.2011
20.11.2011

Skili
-> alpin: lol ted si me teda zabil


18:29:30
20.11.2011
20.11.2011

Skili
-> Qwak: 

18:29:14
20.11.2011
20.11.2011

alpin
20.11.11 18:28:15
20.11.11 18:28:14
-> Qwak: už si to dal dvakrát
20.11.11 18:28:14
-> Qwak: už si to dal dvakrát

18:28:35
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: tak hlavne nesvlikat


18:28:14
20.11.2011
20.11.2011

Qwak
-> Skili: já to snad zkusím ješte jednou 

18:27:36
20.11.2011
20.11.2011

Skili
-> Qwak: ja sem si ted taky musel zkusit kolik dam a 35 je na me celkem dobry ale musim zase zacit posilovat
18:25:33
20.11.2011
20.11.2011

gred
-> Arnold:
skvělý to vynález
skvělý to vynález
18:22:28
20.11.2011
20.11.2011

Arnold
-> GRED-Činpokomon :D: nastesti to obleceni dobre zakryva speky co??


18:21:18
20.11.2011
20.11.2011

Kaprof-Pisařík
myschaak AZNP K.Hora 20.11.11 17:17:41 napsal:
i s filtrem
Muj filtrbox

i s filtrem
Muj filtrbox

