
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:11:02
23.11.2011
23.11.2011

Nwkt
-> stika87: Trivka ne? 

18:10:27
23.11.2011
23.11.2011

alpin
-> castrol: tak vravíš že dojdeš kuknúť ?
17:33:06
23.11.2011
23.11.2011

zidlik
-> castrol: jj ale tohle je moc jasně sem mu řek že nevim za jak dlouho to stihnu a že až to bude tak mu zavolám..pulka auta rozesranýho a prostě to za tejden nedávám když mám ještě jiný věci na práci...dneska sem si udělal volno ted sem makal tři dny zasebou 17hodin deně
17:32:56
23.11.2011
23.11.2011

Tomino - zrušená registrace
-> darabos: ešte ho to neprešlo ?
17:27:31
23.11.2011
23.11.2011

stika87 - Maschinenführer
-> darabos: 460-2034/01 - Architektury počítačů a paralelních systémů (APPS)
mikropočítač (11-21) a Paralel. systemy (12-24)
programovani vlakem a tak :)
mikropočítač (11-21) a Paralel. systemy (12-24)
programovani vlakem a tak :)
17:23:13
23.11.2011
23.11.2011

darabos
-> stika87: APPS? to jest?
17:22:07
23.11.2011
23.11.2011

darabos
-> zidlik: fajnovy zakaznik, mne zase vyvolava takto predchadzaji majitel bielej 120-ky co mam v karte, ze ci som spokojny, aky mam motor tam teraz, kolko ma teraz koni, ako rychlo ide a co planujem a take kokociny a vzdy to iste...minule v nedelu o pol osmej...ahh uz asi 5x volal 

17:21:26
23.11.2011
23.11.2011

castrol
-> zidlik: nas zakaznik.....
17:19:24
23.11.2011
23.11.2011

stika87 - Maschinenführer
taaaaaak zapich z APPS hotov :)
17:14:04
23.11.2011
23.11.2011

zidlik
nevim kam to napsat ale musim se pochlubit...zákazník u mě má auto na repas turba, voprava všeho možnýho v elektrice atd...má to u mě tejden a za ten tejden mě byl schopnej 44krát zavolat jak sem pokročil...chápete to?
už mě to celkem dost unavuje..nechci bejt sprostej, ale už to moc dlouho nevydržim
už mě to celkem dost unavuje..nechci bejt sprostej, ale už to moc dlouho nevydržim
16:49:20
23.11.2011
23.11.2011

castrol
-> palinator: ja som cital otackomer 

16:45:54
23.11.2011
23.11.2011

Jawák - zrušená registrace
lenže ja to potrebujem odskušat v domacich podmienkach
nemam možnost to zapojit do auta
nemam možnost to zapojit do auta16:42:45
23.11.2011
23.11.2011

Tomaso435
-> palinator: ted nad tim taky laboruju jak to myslel :-D
16:41:53
23.11.2011
23.11.2011

palinator
-> castrol:
používat tachometr jako otáčkoměr?
používat tachometr jako otáčkoměr?
16:34:49
23.11.2011
23.11.2011

Jawák - zrušená registrace
-> castrol: viem že zapojit ale neviem ako

16:32:31
23.11.2011
23.11.2011

castrol
-> Jawák: jedine zapojit
16:21:28
23.11.2011
23.11.2011

Skili
.
16:20:00
23.11.2011
23.11.2011

Skili
ja jsem poslal tisicovku ke karosarovi
a do garaze se mi nastehoval jakejsi japonec
a do garaze se mi nastehoval jakejsi japonec
16:10:49
23.11.2011
23.11.2011

castrol
-> Tomaso435: ale budem dovolenka je lepsie platna ako praca 

16:05:53
23.11.2011
23.11.2011

Jawák - zrušená registrace
Jedna otazka: ako odskušam elektricky tachometer?
15:48:23
23.11.2011
23.11.2011

Placko
-> castrol:
-> Tomaso435:

-> Tomaso435:

15:45:41
23.11.2011
23.11.2011

Tomaso435
-> castrol: až uvidíš vejplatní pásku, tak to zas tak veselý nebude 

15:42:15
23.11.2011
23.11.2011

castrol
dozvedel som sa dobru spravu oddnes az do 25.1 mam dovolenku
a do prace pojdem len v akutnych pripadoch
a do prace pojdem len v akutnych pripadoch14:24:45
23.11.2011
23.11.2011

minno
-> Dušan: že to tam niekde je viem ale kde presne, foto by bodlo :) ale vŕtať do toho aj tak nebudem, tak ten koberec asi radšej prilepím.
14:19:11
23.11.2011
23.11.2011

Dušan
-> minno: jsou tam na to ve vrchni casti diry na spunty. Nekde pod uchytem pasu
13:33:30
23.11.2011
23.11.2011

minno
Nemáte niekto fotku ako je u 742 škodoviek lepších výbav (GLS) uchytený koberec zadného podbehu za zadnými sedačkami? Mali by tam byť klasické čierne špuntíky, ale ako majú byť v karosérii na to diery, a kde? Lko tam má miesto kobercov prilepené koženky.
21:39:30
22.11.2011
22.11.2011

Borin - Král tuzerů
-> Matthes, záškodník z TechWebu 21.11.11 23:22:02:


02:15:21
22.11.2011
22.11.2011

HavajskejBubeník
Dneska jsem si trochu zkulturnil relaxační koutek na dílně 

23:58:49
21.11.2011
21.11.2011

majop3k
-> ozzman1000: vsetka hrdza sa vyrezala a od vnutra sa podlozil plech a navaril sa. Najprv som dal tmel z vlaknom a potom jemny, ale neni ho tam vela. No uvidime
23:50:59
21.11.2011
21.11.2011

ozzman1000
-> majop3k:
ak to bolo durch plech a je to chytené zvnútra tak dávam bolševikovi rok...maximálne dva, v závislosti od hrúbky gitu ktorý sa na to natiahne
ak to bolo durch plech a je to chytené zvnútra tak dávam bolševikovi rok...maximálne dva, v závislosti od hrúbky gitu ktorý sa na to natiahne
23:41:16
21.11.2011
21.11.2011

majop3k
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Myslis takto lepit?
Ja som volil tuto variantu kvoli tomu ze zbytok povodneho lemu bol bez chyby. No uvidime ako to vydrzi
Ja som volil tuto variantu kvoli tomu ze zbytok povodneho lemu bol bez chyby. No uvidime ako to vydrzi23:22:02
21.11.2011
21.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Jinak s tim svarovanim je to tezky. Nekdo to lepi z kousku a nekdo se zas divil, ze sem pred rokem a pul vyriz celej lem kvuli 3 mistum dlouhym 5-10cm...
Hlavne sem vdecnej Borinovi za jeho psychickou podporu tehda. Po ty dobe vse drzi bez problemu
Snad i vydrzi nadale.
Hlavne sem vdecnej Borinovi za jeho psychickou podporu tehda. Po ty dobe vse drzi bez problemu
Snad i vydrzi nadale.23:10:53
21.11.2011
21.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Matthes, záškodník z TechWebu 23.07.08 12:21:12 napsal:
Takze finalni podoba prevodovky zde: Ty kravo, to uz 3 roky jezdime s vleckou
Takze finalni podoba prevodovky zde: Ty kravo, to uz 3 roky jezdime s vleckou

22:54:43
21.11.2011
21.11.2011

Jura_Favorit
-> suri: SSZS

22:52:05
21.11.2011
21.11.2011

suri
-> Marty_pv: neviem prečo sa mu smeješ , sádra je pôvodne vyučený špičkový motorár , čo na tom že zváranie mu ide trošku horšie?
22:50:50
21.11.2011
21.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Borin - Král tuzerů: Ja chtel puvodne napsat, ze te klepne az to uvidis, ale zmenil jsem to 

22:50:32
21.11.2011
21.11.2011

Marty_pv
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Sádrova škola vaření čehokoliv invertorem, neznáš? 

22:49:10
21.11.2011
21.11.2011

Borin - Král tuzerů
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Já chtěl něco napsat, ale budu radši mlčet


22:42:16
21.11.2011
21.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Suty: Tos sbiral kousky plechu po zemi v garazi?

22:38:02
21.11.2011
21.11.2011

Suty
Trochu zrezly misky tak se to muselo vyvařit :D
22:29:53
21.11.2011
21.11.2011

palinator
-> Syny:
Táta když na sebe 120 přihlásil, tak dostal 18-97, což byl rok založení tenisovýho klubu, v němž v tu dobu hrál 2., poslední sezonu i 1. ligu. Taky docela tradiční značka.
Táta když na sebe 120 přihlásil, tak dostal 18-97, což byl rok založení tenisovýho klubu, v němž v tu dobu hrál 2., poslední sezonu i 1. ligu. Taky docela tradiční značka.

21:58:39
21.11.2011
21.11.2011

StepaNoFUN
-> Syny: Pokud už nejsou pěkný, tak trocha bílý barvy, trocha černý barvy, stříkací pistole, štětec, kladivo... Pořád lepší původní KHA 42-82, než novej formát byť se zajímavým číslem... To už bych radši Včka
21:56:30
21.11.2011
21.11.2011

Arnold
-> bezmozekk: no tak to jsi mel stat o cloveka za mnou dneska


21:54:48
21.11.2011
21.11.2011

Syny
-> Stepan FUN: Mit pekny stary, tak jo. Ale ja je mel na skodovce orvany, zohejbany a uz i takovy zasly, takze tam bych ji klidne za novou vymenil...
21:54:40
21.11.2011
21.11.2011

bezmozekk - zrušená registrace
-> Arnold: bych potřeboval 1977 

21:53:34
21.11.2011
21.11.2011

Nwkt
-> Stepan FUN:


21:53:08
21.11.2011
21.11.2011

StepaNoFUN
-> Syny: Já mám sice o rok mladší, ale ani za 1974 bych ty co na tom jsou neměnil...
21:51:17
21.11.2011
21.11.2011

Arnold
-> Syny: jojo skoda ze to neni 1989
ale co tyhle jsou take pekne 
-> myschaak AZNP K.Hora: ale huš

ale co tyhle jsou take pekne 
-> myschaak AZNP K.Hora: ale huš

21:51:10
21.11.2011
21.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Arnold: SYčák

21:49:20
21.11.2011
21.11.2011

Syny
-> Arnold 21.11.11 21:44:59: Tyjo, lidi co maj kilo nebo eRko z rohodle roku te budou zavidet :)

