Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 52171 až 52220) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:11:02
23.11.2011
Nwkt
-> stika87: Trivka ne? 3
18:10:27
23.11.2011
alpin
-> castrol: tak vravíš že dojdeš kuknúť ?
17:33:06
23.11.2011
zidlik
-> castrol: jj ale tohle je moc jasně sem mu řek že nevim za jak dlouho to stihnu a že až to bude tak mu zavolám..pulka auta rozesranýho a prostě to za tejden nedávám když mám ještě jiný věci na práci...dneska sem si udělal volno ted sem makal tři dny zasebou 17hodin deně
17:32:56
23.11.2011
Tomino - zrušená registrace
-> darabos: ešte ho to neprešlo ?
upraveno 1x, naposled 23.11.2011 17:33:13
17:27:31
23.11.2011
stika87 - Maschinenführer
-> darabos: 460-2034/01 - Architektury počítačů a paralelních systémů (APPS)

mikropočítač (11-21) a Paralel. systemy (12-24)
programovani vlakem a tak :)
upraveno 1x, naposled 23.11.2011 17:27:52
17:23:13
23.11.2011
darabos
-> stika87: APPS? to jest?
17:22:07
23.11.2011
darabos
-> zidlik: fajnovy zakaznik, mne zase vyvolava takto predchadzaji majitel bielej 120-ky co mam v karte, ze ci som spokojny, aky mam motor tam teraz, kolko ma teraz koni, ako rychlo ide a co planujem a take kokociny a vzdy to iste...minule v nedelu o pol osmej...ahh uz asi 5x volal 3
17:21:26
23.11.2011
castrol
-> zidlik: nas zakaznik.....
17:19:24
23.11.2011
stika87 - Maschinenführer
taaaaaak zapich z APPS hotov :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od stika87 - Maschinenführer vložen 23.11.2011 17:19:24
17:14:04
23.11.2011
zidlik
nevim kam to napsat ale musim se pochlubit...zákazník u mě má auto na repas turba, voprava všeho možnýho v elektrice atd...má to u mě tejden a za ten tejden mě byl schopnej 44krát zavolat jak sem pokročil...chápete to?3 3 už mě to celkem dost unavuje..nechci bejt sprostej, ale už to moc dlouho nevydržim8
16:49:20
23.11.2011
castrol
-> palinator: ja som cital otackomer 130
16:45:54
23.11.2011
Jawák - zrušená registrace
lenže ja to potrebujem odskušat v domacich podmienkach1 nemam možnost to zapojit do auta
16:42:45
23.11.2011
Tomaso435
-> palinator: ted nad tim taky laboruju jak to myslel :-D
16:41:53
23.11.2011
palinator
-> castrol:
používat tachometr jako otáčkoměr?
16:34:49
23.11.2011
Jawák - zrušená registrace
-> castrol: viem že zapojit ale neviem ako1
16:32:31
23.11.2011
castrol
-> Jawák: jedine zapojit
16:21:28
23.11.2011
Skili
16:20:00
23.11.2011
Skili
ja jsem poslal tisicovku ke karosarovi
Going to body shop

a do garaze se mi nastehoval jakejsi japonec
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Skili vložen 23.11.2011 16:20:00
16:10:49
23.11.2011
castrol
-> Tomaso435: ale budem dovolenka je lepsie platna ako praca 4
16:05:53
23.11.2011
Jawák - zrušená registrace
Jedna otazka: ako odskušam elektricky tachometer?
15:48:23
23.11.2011
Placko
-> castrol: 156 -> Tomaso435: 3 40
15:45:41
23.11.2011
Tomaso435
-> castrol: až uvidíš vejplatní pásku, tak to zas tak veselý nebude 47
15:42:15
23.11.2011
castrol
dozvedel som sa dobru spravu oddnes az do 25.1 mam dovolenku 156 a do prace pojdem len v akutnych pripadoch
14:24:45
23.11.2011
minno
-> Dušan: že to tam niekde je viem ale kde presne, foto by bodlo :) ale vŕtať do toho aj tak nebudem, tak ten koberec asi radšej prilepím.
14:19:11
23.11.2011
Dušan
-> minno: jsou tam na to ve vrchni casti diry na spunty. Nekde pod uchytem pasu
13:33:30
23.11.2011
minno
Nemáte niekto fotku ako je u 742 škodoviek lepších výbav (GLS) uchytený koberec zadného podbehu za zadnými sedačkami? Mali by tam byť klasické čierne špuntíky, ale ako majú byť v karosérii na to diery, a kde? Lko tam má miesto kobercov prilepené koženky.
21:39:30
22.11.2011
Borin - Král tuzerů
-> Matthes, záškodník z TechWebu 21.11.11 23:22:02: 4 1
02:15:21
22.11.2011
HavajskejBubeník
Dneska jsem si trochu zkulturnil relaxační koutek na dílně 263
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od HavajskejBubeník vložen 22.11.2011 02:15:21
23:58:49
21.11.2011
majop3k
-> ozzman1000: vsetka hrdza sa vyrezala a od vnutra sa podlozil plech a navaril sa. Najprv som dal tmel z vlaknom a potom jemny, ale neni ho tam vela. No uvidime
23:50:59
21.11.2011
ozzman1000
-> majop3k:
ak to bolo durch plech a je to chytené zvnútra tak dávam bolševikovi rok...maximálne dva, v závislosti od hrúbky gitu ktorý sa na to natiahne
23:41:16
21.11.2011
majop3k
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Myslis takto lepit?3 Ja som volil tuto variantu kvoli tomu ze zbytok povodneho lemu bol bez chyby. No uvidime ako to vydrzi
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od majop3k vložen 21.11.2011 23:41:16
23:22:02
21.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Jinak s tim svarovanim je to tezky. Nekdo to lepi z kousku a nekdo se zas divil, ze sem pred rokem a pul vyriz celej lem kvuli 3 mistum dlouhym 5-10cm...
Hlavne sem vdecnej Borinovi za jeho psychickou podporu tehda. Po ty dobe vse drzi bez problemu 1 Snad i vydrzi nadale.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 21.11.2011 23:22:02
23:10:53
21.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Matthes, záškodník z TechWebu 23.07.08 12:21:12 napsal:
Takze finalni podoba prevodovky zde:
Ty kravo, to uz 3 roky jezdime s vleckou 9
22:54:43
21.11.2011
Jura_Favorit
-> suri: SSZS40
22:52:05
21.11.2011
suri
-> Marty_pv: neviem prečo sa mu smeješ , sádra je pôvodne vyučený špičkový motorár , čo na tom že zváranie mu ide trošku horšie?
22:50:50
21.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Borin - Král tuzerů: Ja chtel puvodne napsat, ze te klepne az to uvidis, ale zmenil jsem to 1
22:50:32
21.11.2011
Marty_pv
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Sádrova škola vaření čehokoliv invertorem, neznáš? 3
22:49:10
21.11.2011
Borin - Král tuzerů
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Já chtěl něco napsat, ale budu radši mlčet 4 1
22:42:16
21.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Suty: Tos sbiral kousky plechu po zemi v garazi?1
22:38:02
21.11.2011
Suty
Trochu zrezly misky tak se to muselo vyvařit :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Suty vložen 21.11.2011 22:38:02
22:29:53
21.11.2011
palinator
-> Syny:
Táta když na sebe 120 přihlásil, tak dostal 18-97, což byl rok založení tenisovýho klubu, v němž v tu dobu hrál 2., poslední sezonu i 1. ligu. Taky docela tradiční značka.4
21:58:39
21.11.2011
StepaNoFUN
-> Syny: Pokud už nejsou pěkný, tak trocha bílý barvy, trocha černý barvy, stříkací pistole, štětec, kladivo... Pořád lepší původní KHA 42-82, než novej formát byť se zajímavým číslem... To už bych radši Včka
21:56:30
21.11.2011
Arnold
-> bezmozekk: no tak to jsi mel stat o cloveka za mnou dneska 3 3
21:54:48
21.11.2011
Syny
-> Stepan FUN: Mit pekny stary, tak jo. Ale ja je mel na skodovce orvany, zohejbany a uz i takovy zasly, takze tam bych ji klidne za novou vymenil...
21:54:40
21.11.2011
bezmozekk - zrušená registrace
-> Arnold: bych potřeboval 1977 1
21:53:34
21.11.2011
Nwkt
-> Stepan FUN: 47 47 47
21:53:08
21.11.2011
StepaNoFUN
-> Syny: Já mám sice o rok mladší, ale ani za 1974 bych ty co na tom jsou neměnil...
21:51:17
21.11.2011
Arnold
-> Syny: jojo skoda ze to neni 1989 3 3 ale co tyhle jsou take pekne 5
-> myschaak AZNP K.Hora: ale huš 3 3
upraveno 1x, naposled 21.11.2011 21:51:56
21:51:10
21.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Arnold: SYčák3
21:49:20
21.11.2011
Syny
-> Arnold 21.11.11 21:44:59: Tyjo, lidi co maj kilo nebo eRko z rohodle roku te budou zavidet :)
Extreme Tyres