Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 52121 až 52170) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
20:19:27
25.11.2011
alpin
úspešne napísal testy na zváračskom
20:19:02
25.11.2011
Bucin
-> OTA-MTX: možná to bude ok ale já bych se v tom necítil dobře
20:12:33
25.11.2011
castrol
-> squalo: pekne
20:11:07
25.11.2011
squalo
dnes som vyleštil kamošovi falce trošku
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od squalo vložen 25.11.2011 20:11:07
20:08:02
25.11.2011
OTA-MTX
na autě..
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od OTA-MTX vložen 25.11.2011 20:08:02
20:07:59
25.11.2011
Milan 136
-> OTA-MTX: myslím, že OK
20:06:45
25.11.2011
OTA-MTX
v rámci úspor jsem použil podložku pod kolo stylem "co dům dal"
co myslíte? jezdili byste s tím nebo to je nebezpečné?1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od OTA-MTX vložen 25.11.2011 20:06:45
upraveno 1x, naposled 25.11.2011 20:07:06
17:12:37
25.11.2011
castrol
-> Vojtisek: 165 ved si uzivam dovolenku v posteli a ako pise Placko tazko si pospim v praci kedze soferujem alebo som na dispecingu
17:02:06
25.11.2011
Placko
-> Vojtisek: tak zavisí aku prácu robíš :Da castrol bude tažko prespávať ... ja napríklad ešte prospávam v škole 40
16:57:53
25.11.2011
Vojtisek
-> Placko: dovolenka se má užívat a ne prospávat, prospávání dělám v práci3
16:55:10
25.11.2011
Placko
-> Vojtisek: ale predsa dovolenku nemáš každý deň 40
16:53:22
25.11.2011
Vojtisek
-> castrol: holoto líná134
16:19:46
25.11.2011
Karel.
www.moto-oleje.cz/shell-s pirax-gx-80w-1-lt/produkt- 300 já dnes objednal tento olej máte s tím zkušenost? Přijela k nám do servisu stříbrná škodovka se starším pánem, že má KO převodovku. Taak jsme se dali do řeči, tak jsem se ptal kam ji dá, že prý Sixtovi, tak jsem vyzvýdal dál a borec má v autě 1500 takový lidi by sem měli jezdit častějc1
Akorát co ten ojel?máte od sixty převodovku?doporučuje to přímo on? taky to budu po zimě řešit tak mě to zajímá
14:45:35
25.11.2011
castrol
estelen vstavam
13:03:08
25.11.2011
haso
zavesil som obraz na stenu 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od haso vložen 25.11.2011 13:03:08
23:06:27
24.11.2011
m8rinek
-> Pavel P..: jen na zkoušku, nicméně prahy zůstanou kvuli dopasování, ale vařit se to k nim nebude, pak se otevřou, celý nechá opískovat a zase se to zaklopí novym prahem ;).
21:59:04
24.11.2011
dodik110
aa konecne som sa pustil do repasu zvyslačikov:d
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od dodik110 vložen 24.11.2011 21:59:04
19:22:54
24.11.2011
Pavel P..
-> m8rinek: na zkoušku nebo už to vaříš k těm shnilejm prahům?3
19:06:34
24.11.2011
Tomáššš
-> Borin - Král tuzerů: dobrý výkon 1 3
18:36:21
24.11.2011
Vojtisek
Co jsem dnes udělal? Jednu minutu jsem považoval Tomasa za rozumného a chytrého muže...a pak se půlden smál a kolegyně nechápala3
18:31:44
24.11.2011
Borin - Král tuzerů
Petrson 24.11.11 14:58:14 napsal:
→ Borin – Král tuzerů 23.11.11 21:36:12: Tak a teď
můžeš přiject ke mě 3 3
myschaak AZNP K.Hora 24.11.11 16:52:30 napsal:
→ Borin – Král tuzerů: si tě asi pozvu3
To by se vám líbilo 3 3 3
16:52:30
24.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Borin - Král tuzerů: si tě asi pozvu3
16:45:00
24.11.2011
castrol
-> Tomaso435: tak nejak ale co penaze idu tak ci tak 4
16:40:33
24.11.2011
Tomaso435
-> castrol: vidiš, takže dovolenka tvých snů
16:38:46
24.11.2011
castrol
-> Tomaso435: tak nejak som si to aj predstavoval
16:37:06
24.11.2011
Tomaso435
-> castrol: to ti ta dovolená krásně začíná 47
16:36:13
24.11.2011
castrol
1 den dovolenky stravil v praci 8
16:34:43
24.11.2011
m8rinek
lálá :)))
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od m8rinek vložen 24.11.2011 16:34:43
16:29:41
24.11.2011
Timil - zrušená registrace
nudil se a dělal pytloviny :D nějak se ty škrábance musej maskovat :D ještě karbon folie na vnitřku ;)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Timil - zrušená registrace vložen 24.11.2011 16:29:41
16:17:49
24.11.2011
castrol
-> m8rinek: lepsie by som to nenapisal 6
14:58:14
24.11.2011
Petrson
-> Borin - Král tuzerů 23.11.11 21:36:12: Tak a teď můžeš přiject ke mě 3 3
10:25:12
24.11.2011
m8rinek
-> Bedřich: na součástce s množstvím pohyblivých dílů? Prosimtě ;).
05:07:37
24.11.2011
Bedřich - zrušená registrace
-> castrol: -> m8rinek: Máte pravdu...někdy ten bezbarvý lak vydrží více než zinek...
22:56:59
23.11.2011
castrol
-> Aidamekbmx: ale ono sa casom stane
22:53:26
23.11.2011
m8rinek
-> Aidamekbmx: 3 3 3 3
22:52:41
23.11.2011
Aidamekbmx - zrušená registrace
Je na tom bezbarvý lak :) Takže by se s tim nic stát nemělo..
22:48:28
23.11.2011
m8rinek
-> Aidamekbmx: gratuluju, sundal jsi zinkovou vrstvu...
upraveno 1x, naposled 23.11.2011 22:48:42
22:47:02
23.11.2011
Aidamekbmx - zrušená registrace
Ještě to není nic moc...(
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Aidamekbmx - zrušená registrace vložen 23.11.2011 22:47:02
21:36:18
23.11.2011
darabos
-> stika87: A ako vy programujete vlakem? U nas sa to robi pocitacom vacsinou 3 3
21:36:12
23.11.2011
Borin - Král tuzerů
21:35:40
23.11.2011
Borin - Král tuzerů
Sice ne Dnes, ale o víkendu jsem přeorganizoval dílnu...trvalo to asi 4 dny 3 3 3
Před...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Borin - Král tuzerů vložen 23.11.2011 21:35:40
21:30:26
23.11.2011
Jarda/felda
-> sarkan1993666: byli na to přestavbový sady 4
21:28:40
23.11.2011
castrol
21:25:55
23.11.2011
sarkan1993666
-> Dušan 23.11.11 21:18:46: joj no neviem ci bi to šlo po prve neviem kede by so zohnal take hadice a po druhe vivody do kurenia su uplne na opačnej strane ako u favorita takže by som potrebovat vela hadice a kolienok taqk neviem ale ako náped to je celkom fajn skusim viac porozmišlat až ked sa mi vrati s STK a EK ale ako urobit ten manualny ????8
21:18:46
23.11.2011
Dušan
-> sarkan1993666: neni lepsi tam dodelat hadice na ohrev vodou ?
21:09:42
23.11.2011
sarkan1993666
Tak dnes som dal do môjho nového spotrebačika golfa II 1.6 benzín favoritacky karburator a mam otasku poraditl by mi niekto ako prerobit autoatycký sitič na manualny ???? Ten karburator som musel prehodit preto že ten golfacky bol uplne nanič skakali otačky a podobne a nijaky mechanik mi nevedel zohnat a ani to opravit
8 ale na tom Favoritackom karburatore si to šlape celkom fajn 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od sarkan1993666 vložen 23.11.2011 21:09:42
18:27:10
23.11.2011
castrol
-> alpin: ty cul studuj a ked budem mat dovod dojdem 1
18:11:02
23.11.2011
Nwkt
-> stika87: Trivka ne? 3
18:10:27
23.11.2011
alpin
-> castrol: tak vravíš že dojdeš kuknúť ?
17:33:06
23.11.2011
zidlik
-> castrol: jj ale tohle je moc jasně sem mu řek že nevim za jak dlouho to stihnu a že až to bude tak mu zavolám..pulka auta rozesranýho a prostě to za tejden nedávám když mám ještě jiný věci na práci...dneska sem si udělal volno ted sem makal tři dny zasebou 17hodin deně
Extreme Tyres