skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:46:29
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> castrol: hej ale na novom už skúšať nebudem , príde mi autíčko jedno na výmenu predných platničiek , vyčistenie zadku a olej+filtre + možno olej ešte v prevodovke a v haldexe , tam už potrebujem info aby som mal všetko prychystané
18:44:19
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> suri: tak tak treba sa nebat a skusat
18:40:10
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> pistaa: pekné , mám to podobne
18:39:48
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> castrol: a dojebeš ešte pekný poťah , treba si niečo prečítať a skúsiť a ide všetko , akurát že čo potrebujem teraz tak čítania k tomu veľa nie je
18:34:13
26.11.2011
26.11.2011

pistaa
podla prislovia bratov cechov: "Kto se hraje nezlobi" :)))
18:30:53
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> suri: tam mas prax ale trebars ten kto to nerobil a nevie co a ako tak to bude mat na pol dna
18:20:01
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> castrol: jo aj zložitejšie veci
18:17:37
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> suri: a uz si to predtym niekedi robil
18:03:41
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> myschaak AZNP K.Hora: to je pohodička , no na sedáku len odkvačíš drôty , vzadu dva háčiky a je to dole , dáš dole céčka a poskadáš ako chceš toto je horšie ale pohoda -> castrol: za hodinu som nemal čo robiť a skladal
17:58:47
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> suri 26.11.11 17:54:26: praca tak na pol dna
17:58:09
26.11.2011
26.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> suri: koukám že do opěráku se radši nikdy pouštět nebudu

17:54:26
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> myschaak AZNP K.Hora: sedák je za pol hodinky prehodený aj z natiahnutím nového drôtu do čalúnenia , aký bol problém?
toto je horšie , musíš opatrne rozobrať dole lišty - sranda je to rozobrať ale aj zložiť , potom odkvačiť spodné drôty ak ešte sú , ťahať smerom hore , odkvačiť tri céčka a stiahnuť hore , odpojiť drôty hore a vytlačiť vodítka opierok , potom opraviť drôty a uchytenia molitanu , prehodiť molitan , natiahnuť poťah na molitan založiť vodítka , dať ho zase z operadla dole , zakvačiť a zaklepať vrch , natiahnuť polovicu a spojiť na céčkach a stiahnuť dole a zložiť lištu a doskladať sedačku
toto je horšie , musíš opatrne rozobrať dole lišty - sranda je to rozobrať ale aj zložiť , potom odkvačiť spodné drôty ak ešte sú , ťahať smerom hore , odkvačiť tri céčka a stiahnuť hore , odpojiť drôty hore a vytlačiť vodítka opierok , potom opraviť drôty a uchytenia molitanu , prehodiť molitan , natiahnuť poťah na molitan založiť vodítka , dať ho zase z operadla dole , zakvačiť a zaklepať vrch , natiahnuť polovicu a spojiť na céčkach a stiahnuť dole a zložiť lištu a doskladať sedačku
17:44:37
26.11.2011
26.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> suri: jsem přendaval kámošovi molitan na sedáku....úžasná práce
ale když už víš co a jak tak se to dá
ale když už víš co a jak tak se to dá17:12:45
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> castrol: hej už sa v tom sedí zase ako vo felicii
17:06:48
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček:
-> suri 26.11.11 16:35:20: pekne 
-> suri 26.11.11 16:35:20: pekne 
16:50:22
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> James1991: kontrolka nezapnutého pásu
16:49:47
26.11.2011
26.11.2011

James1991
-> suri:
Co je to tam za kabely? Vyhřívání?
Co je to tam za kabely? Vyhřívání?
16:47:47
26.11.2011
26.11.2011

David29
V práci se vyklízel a stěhoval jeden ze skladů.
Já jsem tam byl pochopitelně jako řidič, ale jelikož jsme byli mimo firmu, vyhodil jsem ještěrkáře z fleku a zkusil si to sám, když už na to mám papíry
Takhle jsem si naložil asi tři auta
Tomu se řiká soběstačnej pracovník
Já jsem tam byl pochopitelně jako řidič, ale jelikož jsme byli mimo firmu, vyhodil jsem ještěrkáře z fleku a zkusil si to sám, když už na to mám papíry

Takhle jsem si naložil asi tři auta
Tomu se řiká soběstačnej pracovník

16:37:23
26.11.2011
26.11.2011

suri
16:36:51
26.11.2011
26.11.2011

suri
16:36:17
26.11.2011
26.11.2011

suri
16:35:20
26.11.2011
26.11.2011

suri
2
16:34:55
26.11.2011
26.11.2011

suri
dnes som vymenil výplň operadla na felicii a zvnútra poriadil
latex
latex
13:50:39
26.11.2011
26.11.2011

Bagrr- máma mele Emu
Tak, pokračujeme v podzimním úklidu bordelu okolo chalupy a v dílně... Do šrotu letí např volantovka, hřídele a vnitřní unášeče z vlečky... Atd atd... Kdo tu byl, nabízel jsem, nikdo nechtěl... Tak a teď se určitě někdo ozve že to chce... Máte smolíka pacholci... Potřebuju uvolnit skladovací místa na díly z frantika...
13:25:00
26.11.2011
26.11.2011

Radek Retro eLeSo
Včera jsem byl na Motor Show Essen
Ta dlouhá cesta a následná únava za to stojí!!!
Kdo nebyl neuvěří
Ta dlouhá cesta a následná únava za to stojí!!!
Kdo nebyl neuvěří

08:50:59
26.11.2011
26.11.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
castrol 23.11.11 17:21:26 napsal:
→ zidlik: nas zakaznik.....náš pes
→ zidlik: nas zakaznik.....náš pes

06:33:47
26.11.2011
26.11.2011

exwrcteam
(zelena felda tehlice atd ) modra felda vyvaril vykitoval jeste dodelavky v tejdnu plnic a snad lak konecne ..pak hura na stk a pro novy spz.. a ja myslel ze mam malou dilnu 3 auta na dilne:)
06:30:07
26.11.2011
26.11.2011

exwrcteam
vyndal vylisoval obrousil nalisoval natrel ...vymenil cepy na razeni. pasky na poloose dneska jeste pro manzetu .. dolil kapaliny behem 14 dnu montaz serva a vymena na druhy strane...
22:35:36
25.11.2011
25.11.2011

palinator
-> Karel. 25.11.11 16:19:46:
Za ty prachy bych koupil radši 75W-90, např. Mogul Syntrans (API GL-4+). Ale je to jen můj osobní pocit. 80W mám a pořád se mi nezdá, že by to chodilo nějak ideálně. Ta 75W-90 má mnohem, mnohem širší rozsah použitelnosti (za studena tolik netuhne a za tepla tolik neřídne
)
Za ty prachy bych koupil radši 75W-90, např. Mogul Syntrans (API GL-4+). Ale je to jen můj osobní pocit. 80W mám a pořád se mi nezdá, že by to chodilo nějak ideálně. Ta 75W-90 má mnohem, mnohem širší rozsah použitelnosti (za studena tolik netuhne a za tepla tolik neřídne
)20:58:31
25.11.2011
25.11.2011

Bucin
-> alpin: v každej vrstvě má být napojení to jsi zvládl na 200% 
E. vlastně na 400% ještě stehy po krajích a ty jsou perfekt tam jsi brousil dostatečně.

E. vlastně na 400% ještě stehy po krajích a ty jsou perfekt tam jsi brousil dostatečně.
20:53:53
25.11.2011
25.11.2011

alpin
-> Bucin: jaj , to je možné že som musel prerušiť lebo ma pálila ruka
to som zváral dva dni nazad tak už neviem
to som zváral dva dni nazad tak už neviem20:52:59
25.11.2011
25.11.2011

Bucin
-> alpin: slabo? to je je slabé slovo
při tom prvním napojení to mělo být vybroušený až po úroveň toho kráteru.
při tom prvním napojení to mělo být vybroušený až po úroveň toho kráteru.20:50:41
25.11.2011
25.11.2011

alpin
-> Bucin: koreň som pred napojením brúsil ale asi slabo 

20:48:00
25.11.2011
25.11.2011

Bucin
-> alpin: vidim 2 druhy chyb
1. nevybrousil jsi kořen před napojením
2. zakončil jsi svařování uprostřed a nevyjel na stěnu a tak se ti tam vytvořil kráter to se musí všechno vybrušovat.
E. ale jinak v pohodě je rovnoměrný a správně vysokej
1. nevybrousil jsi kořen před napojením
2. zakončil jsi svařování uprostřed a nevyjel na stěnu a tak se ti tam vytvořil kráter to se musí všechno vybrušovat.
E. ale jinak v pohodě je rovnoměrný a správně vysokej
20:39:35
25.11.2011
25.11.2011

castrol
-> Vojtisek: urcite je to honicka ked si si pospal 

20:36:02
25.11.2011
25.11.2011

Vojtisek
-> castrol: to si jen myslíš, je do docela honička, ale tento týden měl můj šéf dovču a mobil vypnutej a sám jsem řídil od stolu 3 stavby a žádná nestála


20:35:32
25.11.2011
25.11.2011

alpin
-> Arnold: robilo mi póry ale tie som nejak už podchytil
20:34:44
25.11.2011
25.11.2011

Arnold
-> alpin: pekny koren
mozna nejaka chybicka by se nasla ale za me super 
mozna nejaka chybicka by se nasla ale za me super 
20:32:24
25.11.2011
25.11.2011

alpin
-> Bucin: si chcel vidieť ten prevarený koreň tak to mám takto
-> castrol:
-> castrol:

20:29:05
25.11.2011
25.11.2011

Bucin
-> Milan 136: jde o ty šrouby co lezou z materiálu ven sice tam jsou nějaký válečky ale i tak nevim já bych se bál, no minimálně bych z toho byl nervózní
20:29:00
25.11.2011
25.11.2011

mm17
-> Milan 136: sílu má 2,5cm a je nasunutá na bočních, drážkách takže je to docela pevný, a dá se na to stoupnout
20:25:52
25.11.2011
25.11.2011

castrol
-> alpin: a tak si sa bal
-> Vojtisek: to mas celkom v pohode
-> Vojtisek: to mas celkom v pohode20:25:00
25.11.2011
25.11.2011

Milan 136
-> mm17:
levná varianta. Na to asi stoupnout nejde ne?
levná varianta. Na to asi stoupnout nejde ne?20:23:52
25.11.2011
25.11.2011

mm17
-> Milan 136: jj překližka voděodolná :-)
20:22:53
25.11.2011
25.11.2011

Vojtisek
-> castrol: tak to jó, já dělám přípraváře staveb, no

20:22:12
25.11.2011
25.11.2011

alpin
-> castrol: ty kokso šak 60 otázok a jedna chyba , som ani nečakal 

20:22:07
25.11.2011
25.11.2011

Milan 136
-> mm17: to je překližka?
20:21:46
25.11.2011
25.11.2011

Milan 136
-> Bucin: proč? vypadnout to nemá kam....A drží to stažený kolovýma šroubama. Určitě víc bezpečný, než jezdit na sežranejch loukotích atd...
20:21:32
25.11.2011
25.11.2011

mm17
Dneska jsem dodělal zadní provizorní dveře s osvětlením, vyměnil hodiny za otáčkoměr a uspěšně absolvoval evidenční kontrolu
20:20:33
25.11.2011
25.11.2011

castrol
-> alpin:
oste ostatok a mozem dojst na navstevu
oste ostatok a mozem dojst na navstevu
