Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 52071 až 52120) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:46:29
26.11.2011
suri
-> castrol: hej ale na novom už skúšať nebudem , príde mi autíčko jedno na výmenu predných platničiek , vyčistenie zadku a olej+filtre + možno olej ešte v prevodovke a v haldexe , tam už potrebujem info aby som mal všetko prychystané
18:44:19
26.11.2011
castrol
-> suri: tak tak treba sa nebat a skusat
18:40:10
26.11.2011
suri
-> pistaa: pekné , mám to podobne
18:39:48
26.11.2011
suri
-> castrol: a dojebeš ešte pekný poťah , treba si niečo prečítať a skúsiť a ide všetko , akurát že čo potrebujem teraz tak čítania k tomu veľa nie je
18:34:13
26.11.2011
pistaa
podla prislovia bratov cechov: "Kto se hraje nezlobi" :)))
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od pistaa vložen 26.11.2011 18:34:13
18:30:53
26.11.2011
castrol
-> suri: tam mas prax ale trebars ten kto to nerobil a nevie co a ako tak to bude mat na pol dna
18:20:01
26.11.2011
suri
-> castrol: jo aj zložitejšie veci
18:17:37
26.11.2011
castrol
-> suri: a uz si to predtym niekedi robil
18:03:41
26.11.2011
suri
-> myschaak AZNP K.Hora: to je pohodička , no na sedáku len odkvačíš drôty , vzadu dva háčiky a je to dole , dáš dole céčka a poskadáš ako chceš toto je horšie ale pohoda -> castrol: za hodinu som nemal čo robiť a skladal
upraveno 1x, naposled 26.11.2011 18:03:54
17:58:47
26.11.2011
castrol
-> suri 26.11.11 17:54:26: praca tak na pol dna
17:58:09
26.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> suri: koukám že do opěráku se radši nikdy pouštět nebudu3
17:54:26
26.11.2011
suri
-> myschaak AZNP K.Hora: sedák je za pol hodinky prehodený aj z natiahnutím nového drôtu do čalúnenia , aký bol problém?


toto je horšie , musíš opatrne rozobrať dole lišty - sranda je to rozobrať ale aj zložiť , potom odkvačiť spodné drôty ak ešte sú , ťahať smerom hore , odkvačiť tri céčka a stiahnuť hore , odpojiť drôty hore a vytlačiť vodítka opierok , potom opraviť drôty a uchytenia molitanu , prehodiť molitan , natiahnuť poťah na molitan založiť vodítka , dať ho zase z operadla dole , zakvačiť a zaklepať vrch , natiahnuť polovicu a spojiť na céčkach a stiahnuť dole a zložiť lištu a doskladať sedačku
17:44:37
26.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> suri: jsem přendaval kámošovi molitan na sedáku....úžasná práce3 ale když už víš co a jak tak se to dá
17:12:45
26.11.2011
suri
-> castrol: hej už sa v tom sedí zase ako vo felicii
17:06:48
26.11.2011
castrol
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: 3 -> suri 26.11.11 16:35:20: pekne 1
16:50:22
26.11.2011
suri
-> James1991: kontrolka nezapnutého pásu
16:49:47
26.11.2011
James1991
-> suri:
Co je to tam za kabely? Vyhřívání?
16:47:47
26.11.2011
David29
V práci se vyklízel a stěhoval jeden ze skladů.
Já jsem tam byl pochopitelně jako řidič, ale jelikož jsme byli mimo firmu, vyhodil jsem ještěrkáře z fleku a zkusil si to sám, když už na to mám papíry 1
Takhle jsem si naložil asi tři auta

Tomu se řiká soběstačnej pracovník 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od David29 vložen 26.11.2011 16:47:47
16:37:23
26.11.2011
suri
16:36:51
26.11.2011
suri
16:36:17
26.11.2011
suri
16:35:20
26.11.2011
suri
16:34:55
26.11.2011
suri
dnes som vymenil výplň operadla na felicii a zvnútra poriadil

latex
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od suri vložen 26.11.2011 16:34:55
upraveno 1x, naposled 23.02.2012 20:13:26
13:50:39
26.11.2011
Bagrr- máma mele Emu
Tak, pokračujeme v podzimním úklidu bordelu okolo chalupy a v dílně... Do šrotu letí např volantovka, hřídele a vnitřní unášeče z vlečky... Atd atd... Kdo tu byl, nabízel jsem, nikdo nechtěl... Tak a teď se určitě někdo ozve že to chce... Máte smolíka pacholci... Potřebuju uvolnit skladovací místa na díly z frantika...
13:25:00
26.11.2011
Radek Retro eLeSo
Včera jsem byl na Motor Show Essen

Ta dlouhá cesta a následná únava za to stojí!!!

Kdo nebyl neuvěří4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 26.11.2011 13:25:00
08:50:59
26.11.2011
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
castrol 23.11.11 17:21:26 napsal:
→ zidlik: nas zakaznik.....
náš pes1
06:33:47
26.11.2011
exwrcteam
(zelena felda tehlice atd ) modra felda vyvaril vykitoval jeste dodelavky v tejdnu plnic a snad lak konecne ..pak hura na stk a pro novy spz.. a ja myslel ze mam malou dilnu 3 auta na dilne:)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od exwrcteam vložen 26.11.2011 06:33:47
06:30:07
26.11.2011
exwrcteam
vyndal vylisoval obrousil nalisoval natrel ...vymenil cepy na razeni. pasky na poloose dneska jeste pro manzetu .. dolil kapaliny behem 14 dnu montaz serva a vymena na druhy strane...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od exwrcteam vložen 26.11.2011 06:30:07
22:35:36
25.11.2011
palinator
-> Karel. 25.11.11 16:19:46:
Za ty prachy bych koupil radši 75W-90, např. Mogul Syntrans (API GL-4+). Ale je to jen můj osobní pocit. 80W mám a pořád se mi nezdá, že by to chodilo nějak ideálně. Ta 75W-90 má mnohem, mnohem širší rozsah použitelnosti (za studena tolik netuhne a za tepla tolik neřídne 4)
20:58:31
25.11.2011
Bucin
-> alpin: v každej vrstvě má být napojení to jsi zvládl na 200% 1

E. vlastně na 400% ještě stehy po krajích a ty jsou perfekt tam jsi brousil dostatečně.
upraveno 1x, naposled 25.11.2011 21:00:16
20:53:53
25.11.2011
alpin
-> Bucin: jaj , to je možné že som musel prerušiť lebo ma pálila ruka 1 to som zváral dva dni nazad tak už neviem
20:52:59
25.11.2011
Bucin
-> alpin: slabo? to je je slabé slovo 3 při tom prvním napojení to mělo být vybroušený až po úroveň toho kráteru.
20:50:41
25.11.2011
alpin
-> Bucin: koreň som pred napojením brúsil ale asi slabo 4
20:48:00
25.11.2011
Bucin
-> alpin: vidim 2 druhy chyb
1. nevybrousil jsi kořen před napojením
2. zakončil jsi svařování uprostřed a nevyjel na stěnu a tak se ti tam vytvořil kráter to se musí všechno vybrušovat.

E. ale jinak v pohodě je rovnoměrný a správně vysokej
upraveno 1x, naposled 25.11.2011 20:49:13
20:39:35
25.11.2011
castrol
-> Vojtisek: urcite je to honicka ked si si pospal 3
20:36:02
25.11.2011
Vojtisek
-> castrol: to si jen myslíš, je do docela honička, ale tento týden měl můj šéf dovču a mobil vypnutej a sám jsem řídil od stolu 3 stavby a žádná nestála3 3
20:35:32
25.11.2011
alpin
-> Arnold: robilo mi póry ale tie som nejak už podchytil
20:34:44
25.11.2011
Arnold
-> alpin: pekny koren 4 mozna nejaka chybicka by se nasla ale za me super 4
20:32:24
25.11.2011
alpin
-> Bucin: si chcel vidieť ten prevarený koreň tak to mám takto
-> castrol: 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 25.11.2011 20:32:24
20:29:05
25.11.2011
Bucin
-> Milan 136: jde o ty šrouby co lezou z materiálu ven sice tam jsou nějaký válečky ale i tak nevim já bych se bál, no minimálně bych z toho byl nervózní
20:29:00
25.11.2011
mm17
-> Milan 136: sílu má 2,5cm a je nasunutá na bočních, drážkách takže je to docela pevný, a dá se na to stoupnout
20:25:52
25.11.2011
castrol
-> alpin: a tak si sa bal 36 -> Vojtisek: to mas celkom v pohode
20:25:00
25.11.2011
Milan 136
-> mm17: 1 levná varianta. Na to asi stoupnout nejde ne?
20:23:52
25.11.2011
mm17
-> Milan 136: jj překližka voděodolná :-)
20:22:53
25.11.2011
Vojtisek
-> castrol: tak to jó, já dělám přípraváře staveb, no3
20:22:12
25.11.2011
alpin
-> castrol: ty kokso šak 60 otázok a jedna chyba , som ani nečakal 5
20:22:07
25.11.2011
Milan 136
-> mm17: to je překližka?
20:21:46
25.11.2011
Milan 136
-> Bucin: proč? vypadnout to nemá kam....A drží to stažený kolovýma šroubama. Určitě víc bezpečný, než jezdit na sežranejch loukotích atd...
20:21:32
25.11.2011
mm17
Dneska jsem dodělal zadní provizorní dveře s osvětlením, vyměnil hodiny za otáčkoměr a uspěšně absolvoval evidenční kontrolu
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od mm17 vložen 25.11.2011 20:21:32
20:20:33
25.11.2011
castrol
-> alpin: 156 oste ostatok a mozem dojst na navstevu
Extreme Tyres