skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
16:04:00
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
jinak tady rozborka
16:02:30
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> VeTeV: nee,mrkni do dnešního nákupu,přitáh sem jí z Essenu,byla bez origo držáku a jen jedna což sem chtěl

16:00:48
27.11.2011
27.11.2011

VeTeV
-> Radek Retro eLeSo: go sou ty od separatora? krasa
15:59:47
27.11.2011
27.11.2011

j_j
-> Radek Retro eLeSo: moc hezký !
15:58:49
27.11.2011
27.11.2011

Tomáššš
-> Pipo26: bez motora ? Nemal prist novy motor ? 

15:58:19
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
rozebral,vyčistil,opravil zrezlý místa,nainstaloval kšilt z původní mlhovky a složil

15:54:29
27.11.2011
27.11.2011

Shackall
Hovno, jako poslední dobou každej weekend. Už mě to sere


15:14:49
27.11.2011
27.11.2011

Kaprof-Pisařík
-> Hurdis: Taky se mně vubec nechce..- modrá jde pozejtři pod deky do garáže :/....Asi pořidim ještě jednu na zimu 

13:49:51
27.11.2011
27.11.2011

Hurdis
Odložil zazimování, to nešlo neprojet se alespoň 70 km.
img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/7461_2011-11-27_ 13-45-45_47.jpg
img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/7461_2011-11-27_ 13-46-10_21.jpg
img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/7461_2011-11-27_ 13-45-45_47.jpg
img.skoda-virt.cz/vase_au ta_upload/7461_2011-11-27_ 13-46-10_21.jpg
12:55:59
27.11.2011
27.11.2011

Vojťas
-> Klubko_:
cerveny a sedy, idealni kombinace :D ale u monterek je to jedno, tak cajk ze
cerveny a sedy, idealni kombinace :D ale u monterek je to jedno, tak cajk ze12:55:06
27.11.2011
27.11.2011

Kuladmin
-> Klubko_: Tak to se tes ,monterky vetsinou poustej jak pr...


12:42:11
27.11.2011
27.11.2011

Klubko_
-> Nwkt: nee
i kdyz doufal, jsem, ze se neco neocekavanyho nestane, preci jen byly tam cerveny a sedy gate a cerna mikina.
i kdyz doufal, jsem, ze se neco neocekavanyho nestane, preci jen byly tam cerveny a sedy gate a cerna mikina.12:39:32
27.11.2011
27.11.2011

Nwkt
-> Klubko_: A vypadly růžový ne? 

12:38:45
27.11.2011
27.11.2011

Klubko_
premohl a ovladl jsem jeden z domacich spotrebicu spadajici do kategorie bile elektroniky. Otevrel jsem ji chřtán, naplnil cim jsem potreboval, nastudoval navod, zvolil program, nasypal prasek a zapnul.
Ano, dnes jsem si sam opral monterky
Ano, dnes jsem si sam opral monterky

12:31:52
27.11.2011
27.11.2011

Danster
-> ZdeněkH: BMW to má a podle mě docela nešťastné řešení kvůli tomu počtu dílů. To mě příjde lepší přes ty destičky jako má třeba VW
12:10:58
27.11.2011
27.11.2011

palinator
-> Nwkt:
Jo, naše VeBe to má. Je to poměrně zvláštní, nejdřív ta ručka skoro nebrzdí, tak, že ti ujede z kopce auto a pak (za jízdy s ohromnou ránou podobnou takové, jako kdyby upadla zadní náprava) se zadní kola zablokují.
Jo, naše VeBe to má. Je to poměrně zvláštní, nejdřív ta ručka skoro nebrzdí, tak, že ti ujede z kopce auto a pak (za jízdy s ohromnou ránou podobnou takové, jako kdyby upadla zadní náprava) se zadní kola zablokují.
12:08:27
27.11.2011
27.11.2011

Nwkt
-> ZdeněkH: I sOply to některý mají
12:05:46
27.11.2011
27.11.2011

ZdeněkH - zrušená registrace
Tak jsem dnes měnil zadní brzdy sice to není škodovka, ale tak pohodovou prácičku jsem už dlouho nedělal. Sundat kolo sundat část brzdiče (2 šroubky) s deskama a pak zbytek brzdiče (opět 2 šroubky) pak povolit jeden šroubek na kotouči a poklepat paličkou a hotovo šel krásně dolů. Opačně to šlo taky super. Pak druhou stranu a bylo to.
Překvapilo mě jak má Hyundai řešenou ruční brzdu. Bubnokotouč. Nemá to tak bmw nebo něco podobného? Je to zajímavé řešení, ale podle mě mnohem víc dílů zbytečných. Předchozí lancia měla ručku řešenou jaksi klasicky přes destičky
Překvapilo mě jak má Hyundai řešenou ruční brzdu. Bubnokotouč. Nemá to tak bmw nebo něco podobného? Je to zajímavé řešení, ale podle mě mnohem víc dílů zbytečných. Předchozí lancia měla ručku řešenou jaksi klasicky přes destičky
12:02:16
27.11.2011
27.11.2011

VeTeV
-> Klubko_: jo uz po tom litaji-jsou to jeste kotata, tak maji elanu... Jen ten jeden starsi toho mladsiho odhani...snad se srovnaji

11:43:57
27.11.2011
27.11.2011

Vojťas
-> pistaa 26.11.11 18:34:13: hej to s tou listou na sroubovaky to je dobry napad :)
10:21:46
27.11.2011
27.11.2011

Klubko_
-> VeTeV: snad ti to kocky budou vyuzivat. Ja kdysi vyrobil kocourovi skrabadlo (drevena kulatina potazena kobercem na podstave) a myslis, ze prestal skrabat sedacku?
10:07:51
27.11.2011
27.11.2011

VeTeV
dejme tomu - usetreno par tisic

10:06:27
27.11.2011
27.11.2011

VeTeV
skoro horovo - na horejsek nezbyl matros...
10:05:31
27.11.2011
27.11.2011

VeTeV
neco pro kocky na hrani
23:26:52
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> Bagrr- máma mele Emu: ja tiež , nenáročnosť slabé slovo
22:52:15
26.11.2011
26.11.2011

Bagrr- máma mele Emu
-> krtik: Závidím ti tu nenáročnost :-D Mě zabíjí kterýkoli kilometr s filetou :-D Už se nemůžu dočkat času kdy bude frnacouská kur*a opravená a bude jezdit :-) Sice o dva litry na sto víc ale to mi vůbec nevadí při tom komfortu :-D
22:49:37
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> krtik: vidíš to bud rád
22:48:24
26.11.2011
26.11.2011

krtik
-> suri: povětšinu jídz dá se říct okolo komína, ale i delší trasy mi nedělali problém a i po dlouhé cestě se mi z auta vylézat nechce
a když někdy přjedu dom, tak v autě třeba jen tak sedim 
a když někdy přjedu dom, tak v autě třeba jen tak sedim 
22:06:04
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> krtik: nenáročný a jazdíš zrejme okolo komína .
ja som sa chytil kým sa nepotrhá poťah , časom asi budú aj tak iné sedačky ak ovšem bude auto
ja som sa chytil kým sa nepotrhá poťah , časom asi budú aj tak iné sedačky ak ovšem bude auto
21:58:58
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> alpin: ja toho nakecam 

21:58:02
26.11.2011
26.11.2011

alpin
-> castrol: si sa mi chválil
21:56:55
26.11.2011
26.11.2011

krtik
A mě se ve Feldě sedí DÓBŘÉ a pořádně nahlas: DOBŘE SE MI SEDÍ EV FELDĚ
- to jsem tak nenáročný?
-> suri: pár dní zpět jsme se o tom bavili a ty už to děláš
. Fakt forf. ..to bych stihnul MOŽNÁ za víkend vyprat ty potahy a aj nahodit, možná... no,a el jako lepší je další sada sedaček, jak jsi psal.
*jsem chorý
...ale babička to o mně furt říká
- to jsem tak nenáročný?-> suri: pár dní zpět jsme se o tom bavili a ty už to děláš
. Fakt forf. ..to bych stihnul MOŽNÁ za víkend vyprat ty potahy a aj nahodit, možná... no,a el jako lepší je další sada sedaček, jak jsi psal.*jsem chorý
...ale babička to o mně furt říká21:56:51
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> alpin: ako mozes vediet aky som vysoký 

21:55:12
26.11.2011
26.11.2011

Plisek
po týdnu práce před barákem na prasklé poloose hotovo tak že mohu zase jezdit jen doufám že se zase něco nevysere
21:55:12
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> castrol: buď rád
"lebo za pravdu sa každý bije " - toto tu vôbec nie je napísané a je to len výplod vašej chorej mysle
"lebo za pravdu sa každý bije " - toto tu vôbec nie je napísané a je to len výplod vašej chorej mysle
21:54:25
26.11.2011
26.11.2011

alpin
-> castrol: ty si vysoký ako turecký valibuk , na teba sú ako robené


21:50:50
26.11.2011
26.11.2011

castrol
-> Bagrr- máma mele Emu: -> suri: este ze som nic nepocul
21:49:42
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> Bagrr- máma mele Emu: /úplne šeptom/ - ano!
21:44:30
26.11.2011
26.11.2011

Bagrr- máma mele Emu
-> suri: Omlouvám se, takže to pošeptám: TAKŽE ABSOLUTNĚ NA HOVNO? 

21:29:47
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> Bagrr- máma mele Emu: nie tak nahlas , ale proti predošlému stavu luxus
21:28:16
26.11.2011
26.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bagrr- máma mele Emu: 

21:25:05
26.11.2011
26.11.2011

Bagrr- máma mele Emu
suri 26.11.11 17:12:45 napsal:
→ castrol: hej už sa v tom sedí zase ako vo felicii
Takže absolutně na hovno :-D
→ castrol: hej už sa v tom sedí zase ako vo felicii
Takže absolutně na hovno :-D
21:11:01
26.11.2011
26.11.2011

Pipo26
Zazimoval, pokracovanie na jar... 

20:38:25
26.11.2011
26.11.2011

mAATT
-> Placko: co jsi dával za centrál? origo vzduchovej nebo nějakej univerzál? poslal bys mi kdyžtak odkaz? taky mě to na Golfu čeká, odemykání klíčem mě nějak neba :-/
20:30:14
26.11.2011
26.11.2011

Placko
DNeska montáž centrálu s Do a alarmom 

20:13:02
26.11.2011
26.11.2011

venni
-> suri: jako abych nekecal,tak ráčnový klíče pověšený mam....a pak ještě závitníky...to je vše.
20:11:16
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> venni: takhle máš aspoň prehlad a ja podľa nálady pri práci to hádžem na ponk a priebežne utriem a uložím
20:09:32
26.11.2011
26.11.2011

venni
-> pistaa: -> suri: to by mě mrdlo,kdybych to měl po každý práci věšet na zpátek....zlatá pojízdná basička.Nahážu to do šuplíku a je klid.
18:49:37
26.11.2011
26.11.2011

suri
-> pistaa: img.skoda-virt.cz/forum_u
pload/.../7_4_69684__2008-
08-27_20-21-19_4.jpg hlavne to mám už pár rokov a osvedčilo sa to , a už je toho trochu viac
18:46:52
26.11.2011
26.11.2011

pistaa
-> suri: ono inak sa to ani neda.. mozno preto to mas podobne..
