Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 51971 až 52020) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
14:19:54
28.11.2011
jok3r
-> MOLSO: ja myslim ze se dokonce delaj i naky specialni barvy na chladice aby vic vyzarovali teplo1
14:11:14
28.11.2011
MOLSO
-> palinator: no a ? pokial ho nenatrel tlumexom ... 40

je o mam tiež streknutý čiernym sprejom lebo po laku mal bielo - zeleny nádych
13:46:10
28.11.2011
palinator
-> Discovera:
Tys stříkal chladič?!9

Jinak práce moc pěkná 6
upraveno 1x, naposled 28.11.2011 13:47:31
13:44:56
28.11.2011
zidlik
-> darabos: naposrání stěma lidma......me ted pres vikend nezavolal tak sem si krásně vodpočnul....jinak furt to nejede 3 3
09:53:50
28.11.2011
Jozka
-> Radar 27.11.11 16:27:45: Tak ses do ní přece jen pustil.. Jakpak rychle to asi bude opačným směrem..4
08:10:55
28.11.2011
Rotak
-> debustrol: -> Vojtisek: Večer to tu máte :-)
23:23:05
27.11.2011
Discovera
No a samozřejmě zase zapomněl protočit kliku na nachystaném motoru stojíc v dílně už rok8 humus
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 27.11.2011 23:23:05
23:22:15
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Discovera: Fajnsmekr.
23:21:55
27.11.2011
Discovera
23:21:33
27.11.2011
Discovera
23:21:13
27.11.2011
Discovera
Nesnáším zimu a hnusný počasí7 za víkend jsem udělal tak akorát velký lejno7

Vybrousil indukční cívky na fávo do mé škodule, obrousil brzdovky a nastřel alkáčem a na to lak...komplet zrepásnul vodníka, dodělal brzdové a spojkové udělátko, Alusilem stříkl nový PALácky chladič a namontil po repsu venťas a před odjezdem zasmrádnul hořící barvou v dílně převařené domky na objednané kyvko pružiny a zas dva týdnu čekat8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Discovera vložen 27.11.2011 23:21:13
22:13:27
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Karlos (WIO46): Ja s nim muzu ted disponovat v ramci ulice. Bez svetel a papiru bych nikam nemoh 3
22:09:33
27.11.2011
Karlos (WIO46)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: A teď si představ, že s ním mužeš chvíli disponovat. Těžko se pak to auto dává majiteli. 3
21:56:01
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak AZNP K.Hora: Je to pekelna masina :) S fobii se neda srovnat. Jezdi za malo a hlavne je to obrovska kara. Nikde te nic netlaci, nemusim se krcit jak ve felde 1
21:15:11
27.11.2011
Vojtisek
-> Rotak: víc info, víc info!4
21:14:24
27.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: měl jsem,taky bílýho v td...úžasný auto,hned bych tu fábii za něj vyměnil zpátky,ale už není:/
21:13:09
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak AZNP K.Hora: Jasny, lehkej tukanec 8 Levej nosnik bude chtit nepatrne srovnat, ale jinak docela dobry. Mel stesti ze sejmu nejakou tu malou mrdku z TPCA.
21:12:38
27.11.2011
debustrol - zrušená registrace
-> Rotak: bylo by foto?
21:11:40
27.11.2011
Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora: taky bych řekl
21:09:32
27.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: passat?
19:43:17
27.11.2011
Rotak
Dal jsem si do favorita karburátor z audi 80 1.8, a myslim že rozdíl je znát :-D jak na vykonu tak hlavně na spotřebě ! :-D
18:05:04
27.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nejenom světla,prostě autoelektro
18:04:56
27.11.2011
Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: zamysli se nad tim co píšeš.
18:04:19
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
18:03:02
27.11.2011
suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: svetlá - Marchal
18:02:23
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Pavel P..: Co zas?10

-> suri: Vsak na to jsem reagoval 1

-> Radek Retro eLeSo: A dela svetla, ze? Uz si vzpominam snad.
18:01:11
27.11.2011
suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kočička je o pár príspevkov nižšie na svetlách -> krtik: ja doma robím na novej posteli takže so v kľude , dnes 140km na felicii a nič moc , tá prvá 70km cesta skôr nič ako moc
18:00:37
27.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ta firma je Marchal-Francie
17:59:12
27.11.2011
Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: blbe
17:59:01
27.11.2011
krtik
-> Bagrr a suri: 3 ...aj si chcu udělat z Feldí sesle židlu kancelářskou na doma, ale s tím už vás raděj nebudu škádlit 40

-> Klubko_: přidávám se k tobě, jestli smím - taky jsem nedávno přišel za babi k pračce a ptal se, jak že se to tam má nalupkat 6


*štika má kancelářskou židli z Feldí sedačky, pokud se nepletu...
upraveno 2x, naposled 27.11.2011 18:02:30
17:51:37
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Sysel je Pavel Sysel P, jinak receno Mototechna Strasnice. Avatar je nejaky obrazek symbolizujici nejakou osobu. Tedy Sysla avatar je ta kocicka, coz je logo nejaky firmy na kterou si ted nevzpomenu 3
17:50:16
27.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevim co je sysla avatar ale dík
17:45:43
27.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo 27.11.11 15:58:19: Sysla avatar, pekny 1
17:44:44
27.11.2011
Tomáššš
-> Radar: uz sa tesim 2
17:11:28
27.11.2011
ondie
-> myschaak AZNP K.Hora 27.11.11 16:37:44: :) ..taky sem koukal,když sem to prvně viděl.
16:42:09
27.11.2011
Jurdaj
A už sú v základe6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jurdaj vložen 27.11.2011 16:42:09
16:37:44
27.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem navštívil jednoho sběratele....užasný!
16:33:49
27.11.2011
Radar
-> Tomáššš: Díky...každá návštěva garáže bude dokumentovaná
16:32:16
27.11.2011
Tomáššš
-> Radar: sledujem sledujem, chcel si zacat uz v lete ale akosik sa nepodarilo ...hodne zdaru :)
upraveno 1x, naposled 27.11.2011 16:32:26
16:30:50
27.11.2011
Radar
-> Tomáššš: Přesně tak...na jaře rámovat :) Rám bude od SvobodaMotorsport
16:28:43
27.11.2011
Tomáššš
-> Radar: zacina sa prestavba ? :)
16:27:45
27.11.2011
Radar
Tohle...2 hoďky práce
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radar vložen 27.11.2011 16:27:45
16:26:39
27.11.2011
Radar
Z toho...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radar vložen 27.11.2011 16:26:39
16:14:24
27.11.2011
Tomáššš
dnes som sa vozil ... 3

jedna otazocka na skusenejsich , naliatky voditok (vyf.ventilov) v 5 kanalovej hlave je dobre nehat,upravit,odstranit uplne ? Vdaka6

ked sa uz s tou hlavou tak hram,tak kym ju mam v rozobratom stave a kym sa mi chce babrat s nou ... 3
16:12:27
27.11.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: to hej ale kto vie kolko by chceli tu za nu
16:09:30
27.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: je okoukaná a tuhle sem chtěl strašně dlouho,jen ty ceny odpovídaj značce10
16:07:48
27.11.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: a preco si tam nenechal tu povodnu
16:06:28
27.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: no nato že sem minulou sobotu dělal tu původní81 81 ale díky,tohle mě baví4
16:05:21
27.11.2011
Radek Retro eLeSo
a tady rozebraná původní ze který sem použil držák a vlevo nová složená
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 27.11.2011 16:05:21
16:04:02
27.11.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: pekne sa hras
Extreme Tyres