
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
14:19:54
28.11.2011
28.11.2011

jok3r
-> MOLSO: ja myslim ze se dokonce delaj i naky specialni barvy na chladice aby vic vyzarovali teplo

14:11:14
28.11.2011
28.11.2011

MOLSO
-> palinator: no a ? pokial ho nenatrel tlumexom ... 
je o mam tiež streknutý čiernym sprejom lebo po laku mal bielo - zeleny nádych

je o mam tiež streknutý čiernym sprejom lebo po laku mal bielo - zeleny nádych
13:46:10
28.11.2011
28.11.2011

palinator
-> Discovera:
Tys stříkal chladič?!
Jinak práce moc pěkná
Tys stříkal chladič?!

Jinak práce moc pěkná

13:44:56
28.11.2011
28.11.2011

zidlik
-> darabos: naposrání stěma lidma......me ted pres vikend nezavolal tak sem si krásně vodpočnul....jinak furt to nejede


09:53:50
28.11.2011
28.11.2011

Jozka
-> Radar 27.11.11 16:27:45: Tak ses do ní přece jen pustil.. Jakpak rychle to asi bude opačným směrem..

08:10:55
28.11.2011
28.11.2011

Rotak
-> debustrol: -> Vojtisek: Večer to tu máte :-)
23:23:05
27.11.2011
27.11.2011

Discovera
No a samozřejmě zase zapomněl protočit kliku na nachystaném motoru stojíc v dílně už rok
humus
humus23:22:15
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Discovera: Fajnsmekr.
23:21:55
27.11.2011
27.11.2011

Discovera
3
23:21:33
27.11.2011
27.11.2011

Discovera
2
23:21:13
27.11.2011
27.11.2011

Discovera
Nesnáším zimu a hnusný počasí
za víkend jsem udělal tak akorát velký lejno
Vybrousil indukční cívky na fávo do mé škodule, obrousil brzdovky a nastřel alkáčem a na to lak...komplet zrepásnul vodníka, dodělal brzdové a spojkové udělátko, Alusilem stříkl nový PALácky chladič a namontil po repsu venťas a před odjezdem zasmrádnul hořící barvou v dílně převařené domky na objednané kyvko pružiny a zas dva týdnu čekat
za víkend jsem udělal tak akorát velký lejno
Vybrousil indukční cívky na fávo do mé škodule, obrousil brzdovky a nastřel alkáčem a na to lak...komplet zrepásnul vodníka, dodělal brzdové a spojkové udělátko, Alusilem stříkl nový PALácky chladič a namontil po repsu venťas a před odjezdem zasmrádnul hořící barvou v dílně převařené domky na objednané kyvko pružiny a zas dva týdnu čekat

22:13:27
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Karlos (WIO46): Ja s nim muzu ted disponovat v ramci ulice. Bez svetel a papiru bych nikam nemoh 

22:09:33
27.11.2011
27.11.2011

Karlos (WIO46)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: A teď si představ, že s ním mužeš chvíli disponovat. Těžko se pak to auto dává majiteli. 

21:56:01
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak AZNP K.Hora: Je to pekelna masina :) S fobii se neda srovnat. Jezdi za malo a hlavne je to obrovska kara. Nikde te nic netlaci, nemusim se krcit jak ve felde 

21:15:11
27.11.2011
27.11.2011

Vojtisek
-> Rotak: víc info, víc info!

21:14:24
27.11.2011
27.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: měl jsem,taky bílýho v td...úžasný auto,hned bych tu fábii za něj vyměnil zpátky,ale už není:/
21:13:09
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak AZNP K.Hora: Jasny, lehkej tukanec
Levej nosnik bude chtit nepatrne srovnat, ale jinak docela dobry. Mel stesti ze sejmu nejakou tu malou mrdku z TPCA.
Levej nosnik bude chtit nepatrne srovnat, ale jinak docela dobry. Mel stesti ze sejmu nejakou tu malou mrdku z TPCA.21:12:38
27.11.2011
27.11.2011

debustrol - zrušená registrace
-> Rotak: bylo by foto?
21:11:40
27.11.2011
27.11.2011

Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora: taky bych řekl
21:09:32
27.11.2011
27.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: passat?
19:43:17
27.11.2011
27.11.2011

Rotak
Dal jsem si do favorita karburátor z audi 80 1.8, a myslim že rozdíl je znát :-D jak na vykonu tak hlavně na spotřebě ! :-D
18:05:04
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nejenom světla,prostě autoelektro
18:04:56
27.11.2011
27.11.2011

Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: zamysli se nad tim co píšeš.
18:04:19
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Jejda
18:03:02
27.11.2011
27.11.2011

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: svetlá - Marchal
18:02:23
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Pavel P..: Co zas?
-> suri: Vsak na to jsem reagoval
-> Radek Retro eLeSo: A dela svetla, ze? Uz si vzpominam snad.

-> suri: Vsak na to jsem reagoval

-> Radek Retro eLeSo: A dela svetla, ze? Uz si vzpominam snad.
18:01:11
27.11.2011
27.11.2011

suri
-> Matthes, záškodník z TechWebu: kočička je o pár príspevkov nižšie na svetlách -> krtik: ja doma robím na novej posteli takže so v kľude , dnes 140km na felicii a nič moc , tá prvá 70km cesta skôr nič ako moc
18:00:37
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ta firma je Marchal-Francie
17:59:12
27.11.2011
27.11.2011

Pavel P..
-> Matthes, záškodník z TechWebu: blbe
17:59:01
27.11.2011
27.11.2011

krtik
-> Bagrr a suri:
...aj si chcu udělat z Feldí sesle židlu kancelářskou na doma, ale s tím už vás raděj nebudu škádlit 
-> Klubko_: přidávám se k tobě, jestli smím - taky jsem nedávno přišel za babi k pračce a ptal se, jak že se to tam má nalupkat
*štika má kancelářskou židli z Feldí sedačky, pokud se nepletu...
...aj si chcu udělat z Feldí sesle židlu kancelářskou na doma, ale s tím už vás raděj nebudu škádlit 
-> Klubko_: přidávám se k tobě, jestli smím - taky jsem nedávno přišel za babi k pračce a ptal se, jak že se to tam má nalupkat

*štika má kancelářskou židli z Feldí sedačky, pokud se nepletu...
17:51:37
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo: Sysel je Pavel Sysel P, jinak receno Mototechna Strasnice. Avatar je nejaky obrazek symbolizujici nejakou osobu. Tedy Sysla avatar je ta kocicka, coz je logo nejaky firmy na kterou si ted nevzpomenu 

17:50:16
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> Matthes, záškodník z TechWebu: nevim co je sysla avatar ale dík
17:45:43
27.11.2011
27.11.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Radek Retro eLeSo 27.11.11 15:58:19: Sysla avatar, pekny 

17:44:44
27.11.2011
27.11.2011

Tomáššš
-> Radar: uz sa tesim 

17:11:28
27.11.2011
27.11.2011

ondie
-> myschaak AZNP K.Hora 27.11.11 16:37:44: :) ..taky sem koukal,když sem to prvně viděl.
16:42:09
27.11.2011
27.11.2011

Jurdaj
A už sú v základe

16:37:44
27.11.2011
27.11.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem navštívil jednoho sběratele....užasný!
16:33:49
27.11.2011
27.11.2011

Radar
-> Tomáššš: Díky...každá návštěva garáže bude dokumentovaná
16:32:16
27.11.2011
27.11.2011

Tomáššš
-> Radar: sledujem sledujem, chcel si zacat uz v lete ale akosik sa nepodarilo ...hodne zdaru :)
16:30:50
27.11.2011
27.11.2011

Radar
-> Tomáššš: Přesně tak...na jaře rámovat :) Rám bude od SvobodaMotorsport
16:28:43
27.11.2011
27.11.2011

Tomáššš
-> Radar: zacina sa prestavba ? :)
16:27:45
27.11.2011
27.11.2011

Radar
Tohle...2 hoďky práce
16:26:39
27.11.2011
27.11.2011

Radar
Z toho...
16:14:24
27.11.2011
27.11.2011

Tomáššš
dnes som sa vozil ... 
jedna otazocka na skusenejsich , naliatky voditok (vyf.ventilov) v 5 kanalovej hlave je dobre nehat,upravit,odstranit uplne ? Vdaka
ked sa uz s tou hlavou tak hram,tak kym ju mam v rozobratom stave a kym sa mi chce babrat s nou ...

jedna otazocka na skusenejsich , naliatky voditok (vyf.ventilov) v 5 kanalovej hlave je dobre nehat,upravit,odstranit uplne ? Vdaka

ked sa uz s tou hlavou tak hram,tak kym ju mam v rozobratom stave a kym sa mi chce babrat s nou ...

16:12:27
27.11.2011
27.11.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: to hej ale kto vie kolko by chceli tu za nu
16:09:30
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: je okoukaná a tuhle sem chtěl strašně dlouho,jen ty ceny odpovídaj značce

16:07:48
27.11.2011
27.11.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: a preco si tam nenechal tu povodnu
16:06:28
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: no nato že sem minulou sobotu dělal tu původní
ale díky,tohle mě baví
ale díky,tohle mě baví
16:05:21
27.11.2011
27.11.2011

Radek Retro eLeSo
a tady rozebraná původní ze který sem použil držák a vlevo nová složená
16:04:02
27.11.2011
27.11.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: pekne sa hras
