Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 51921 až 51970) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
09:05:05
29.11.2011
Discovera
-> jarda.u1 28.11.11 21:34:58: To víš přeci nebudu vymýšlet už vymyšlené 6 Když to funguje6
08:42:11
29.11.2011
Discovera
-> palinator: Alusil má bezvadnou vlastnost od klasického al plechu....neoxiduje a nedrží se na něm prach a barva hliníku je pořád stálá. Přitom chladič plní pořád na 100% svou funkci...jinak bych se na to vykašlal. Lak a jim podobné samozřejmě nepřipadá v úvahu6
Jen chci aby to něco vydrželo...
07:42:28
29.11.2011
Jozka
-> Radar: Tak tak. Nejtěžší je se odhodlat - a pak během tý dlouhý doby "neztratit cílovou vizi" 4
22:30:41
28.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Ano- táhnout to naprosto opačným směrem...To je kutnohorské ! :-)
22:07:48
28.11.2011
palinator
-> myschaak AZNP K.Hora:
3 3

-> Discovera:
Já jsem si přečet až potom, co to Alusil je, tohle teda asi nebude takovej problém, ale já zastávám názor, že chladič chladí nejlépe tenkými stěnami. Mimochodem, to ošetřuješ proti oxidaci nebo jen aby to mělo lepší vzhled?
22:02:36
28.11.2011
Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Bohužel viděno po česku, tj. morbidněji. Nechat vizitku, ať se ozvou. Později.
Je to všude stejné.
22:01:11
28.11.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: Aby s vidinou penez dedouska presvedcili? 3
21:59:56
28.11.2011
Hurdis
-> madza: Najít syna/dceru.
21:58:40
28.11.2011
madza
našel majitele 27 ročník a zeptal se, jestli eRko neprodá - řekl, že neprodá 10
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od madza vložen 28.11.2011 21:58:40
21:34:58
28.11.2011
jarda.u1
-> Discovera 27.11.11 23:23:05: kdepak ja jsem to jen videl? 1
20:34:20
28.11.2011
Hurdis
myschaak AZNP K.Hora 28.11.11 20:03:09 napsal:
→ Kaprof: to je odvod tekutýho arzenu z draslovky přímo
na písák co máš u baráku)

Tak mi nějaký vysuš a dones krystaly. Pomelu si sám a začnu vozit na některá jednání vlastní šrot do turka.
A zbytek do skleničky do stolu (hned mezi kafe-moje, popel-doutníky, popel-teta Líba, vitamíny- 109 a rhodium-katalyzator) s popiskem káva-hosté. Pro případ, že by přilezli, zmetci.
20:32:10
28.11.2011
vhml
-> Radar: vyser se na to dokud je čas :-D
20:31:48
28.11.2011
Discovera
-> palinator: Ano:-) něco se ti nezdá? To není lak kolego:-) ale špicový hliníkový stříkaný "prašek" neaplikuji to poprvé :-)
20:13:33
28.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: přece to nebudu kopat přes náměstí3
20:06:20
28.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: A proč teda vede na Polepy?:o)
20:03:09
28.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Kaprof: to je odvod tekutýho arzenu z draslovky přímo na písák co máš u baráku)
18:36:36
28.11.2011
afro100
-> Kaprof: 3 3 3
18:35:38
28.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: Co to tam proboha tvoříš za La Manche? :o)...Aspon děláš na svojí......dementní straně Labe :-P...
upraveno 1x, naposled 28.11.2011 18:36:03
18:33:51
28.11.2011
Tomáššš
-> castrol: ved to ,oni to tam aj tak napisu 4
18:32:00
28.11.2011
Hurdis
stepan 28.11.11 17:19:36 napsal:
→ myschaak AZNP K.Hora: A pod asfalt dávaj hlínu nebo
odpadky? 5

Odpadky a odpad z produkce čistých silikátových materiálů a těžby. Stejně jako holinky a hodinky. Z novinářského hlediska a žvanění u piva je lepší používat první termín.
Holt se zřejmě trochu pozapomnělo na důslednější průzkum celkového složení hydraulických oxidů a nebezpečí tvorby sekundárního ettringitu, případně dalších sekundárních minerálů.
17:57:29
28.11.2011
suri
-> Tomáššš: vravím všeobecne nie o tebe , pokiaľ nič nevraví nedávam nič ale keď povie že je niečo menej závadné zle tak dám do vrecka a hotovo ...
17:54:49
28.11.2011
castrol
-> Tomáššš: tak to auto keby bolo suche odspodu a bez hrdze tak to tam aj tak napisu
17:46:50
28.11.2011
Tomáššš
-> castrol: to zase nie ale je tam korozia co ti zapisu vzdy :D tresnost a hadicku rurky to bolo vsetko

-> suri: takze som zgrlos ? iba za to ze som mu nedal zbytocne "20" eur ? co je jeho denny plat ?
17:43:08
28.11.2011
suri
-> Tomáššš: skôr myslím to ako sú ludia žgrloši dať 20eur do vačku , radšej pomenia trištvrte auta , zaplatia opravnú a na truc neprejdú na prešlú lekárničku
17:41:38
28.11.2011
castrol
-> Tomáššš: tak to mas potom tabak vo fajnovom stave
17:40:49
28.11.2011
Tomáššš
-> suri: to bolo bez namahy , jedine sa vymenili ziarovky ktore boli vypalene , snimas brzd a slo sa ... 4 -> castrol: necakal vybehol behom 5 minut ani to nie 4 za cca 10 minut som bol hotovy so vsetkym 6
17:34:53
28.11.2011
Radar
-> Jozka: Pustil..zrovna dneska jsem si říkal jak je to deprimující...dva dny to budu rozkládat a dva roky dávat dohromady :)
17:27:31
28.11.2011
Rotak
17:27:12
28.11.2011
castrol
-> Tomáššš: a necaka tam na teba ten technik 1
17:27:01
28.11.2011
suri
-> Tomáššš: ide ale väčšinou tá námaha za to nestojí
17:26:45
28.11.2011
Rotak
Tak máte to tady, karburátor audi 1.8
Je skoro uplně stejnej až na pár detailů
třeba plynové lanko a tak
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Rotak vložen 28.11.2011 17:26:45
17:25:53
28.11.2011
Tomáššš
-> castrol: je tam preto ze sa chvalim bo je fakt legalna :) a ide to aj bez uplatkov a neviem coho 4 6 preto je tam 6
17:22:34
28.11.2011
stepan
-> myschaak AZNP K.Hora: Tak to bude fajnová silnice.
17:20:46
28.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> stepan: obojí)
17:19:36
28.11.2011
stepan
-> myschaak AZNP K.Hora: A pod asfalt dávaj hlínu nebo odpadky? 5
17:18:52
28.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> stepan: eurovia tam dělá taky tak je to dost možný....ale pod nima já nemakám)
17:17:44
28.11.2011
stepan
-> myschaak AZNP K.Hora: Jenom jestli se obchvat nezvlní. 1
17:15:11
28.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem udělal kousek Kolínskýho obchvatu...ještě mi lidi budou děkovat až nebudou muset jezdit okolo kaprofa ale pojedou hezky z druhý strany3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 28.11.2011 17:15:11
17:10:26
28.11.2011
venni
-> Radar 27.11.11 16:27:45: další blázen 9
16:57:39
28.11.2011
DEKODOVAC
dnes za sebov dve skodovecki 120LS a pred nov 105L a obe značka NZ Nove Zamky4 9
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od DEKODOVAC vložen 28.11.2011 16:57:39
16:49:59
28.11.2011
castrol
upravujeme budiky
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 28.11.2011 16:49:59
16:36:30
28.11.2011
EDoZoNe
Byl jsem se se školou podívat do Mladé Boleslavi do Škodovky :)
16:35:30
28.11.2011
castrol
-> Tomáššš: a co ten smail
16:31:29
28.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: 47
15:57:00
28.11.2011
krup
myschaak 16:37:44 27.11.2011: cos vynašel? ( a kde žes to byl? :-) )
15:45:55
28.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> MOLSO: Uvidim -něco s tim provedu jelikož takhle vypada hruzostrašne byt je rok a pul starej....:/ ale spíš seženu pěknej novej original...
upraveno 1x, naposled 28.11.2011 15:46:21
15:20:43
28.11.2011
Tomáššš
Spravil LEGALNE STK a EK na Tabaku 1
15:07:31
28.11.2011
palinator
-> jok3r:
Aby víc vyzařovaly teplo? Největšího účinku se vždy dosáhne nejtenčí stěnou. Nevim, mě hliníkový chladiče nereznou, takže nemám důvod jej lakovat.
14:40:38
28.11.2011
MOLSO
-> Kaprof: ked ho z dostatocnej dialky poprasis ciernym sprejom nic sa mu nestane 4 s chladením problém nebol, jediný problém za celú sezónu sposobila mrazovka
14:20:46
28.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> MOLSO: ja přemejšlim čim zředenym to udělat...mně novej chytl lišku...:/samozrejmě za zachovani vlastností...
upraveno 1x, naposled 28.11.2011 14:21:18
Extreme Tyres