-> Radek Retro eLeSo: klidne, mna to pobavilo tak preto som to zverejnil aj, na pobavenie
21:58:16 29.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> haso: sem si ten příspěvek s dovolením překopíroval do karty-mě to dostalo tak to už se jistě těší
21:56:06 29.11.2011
haso
-> MOLSO: tomu ver...by mrzla jak toto -> Radek Retro eLeSo: som jej slubil ze v lete ju odvezem ak sa neboji -> castrol: nepodelal, bundu som kupil
21:53:57 29.11.2011
MOLSO
-> haso: ta by sa hned zbadala v tej mrazničke by som sedieť nechcel ...
21:52:37 29.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> haso: takhle to pos*at s fordem ale hláška od ní super
21:48:46 29.11.2011
castrol
-> haso: no vidis to ako si to podelal
21:42:21 29.11.2011
haso
Som dneska isiel za kamoskou a som jej volal ze ci mam prist autom a ona ze hej hej dojdi...pridem teda ku nej pred barak na forde...vyjde z domu, otvori dvere a povie "to na jakej pi4ovine si dosiel, kde mas skodovku? Ja som sa tak tesila ze pojdeme na nej..."
som nechapal vobec
20:52:20 29.11.2011
castrol
-> David29: tak tak
......ta fialova by ma zaujimala
20:46:52 29.11.2011
David29
-> castrol: Každej máme rád něco jinýho, že jo
Ale proč ještě nikdo nevyzkoušel fialový či růžový podsvícení?
-> alpin: tak gratulace chlape a poradne to projed
19:21:21 29.11.2011
darklord
-> myschaak AZNP K.Hora: to mi pripomina nasu dnesnu jazdu s kolegovou 924kou na tri valce... chudak odisli mu kruhy, v Brne sa po presune zhorsila smogova situacia
-> castrol: ja som s ním v kontakte furt tak nemusím
15:27:35 29.11.2011
castrol
-> suri: to sa nepytaj mna ale alpina
15:26:52 29.11.2011
suri
-> castrol: prosímťa z čoho stresy ...
15:26:42 29.11.2011
castrol
-> alpin: si si nieco pleskol
15:25:39 29.11.2011
alpin
-> castrol: nie ! prisám vačku že som bol kludný
15:25:12 29.11.2011
castrol
-> alpin: aj si ranajkoval na wc ............ a to bolo stresu och joj
15:23:33 29.11.2011
alpin
-> Kaprof: dík -> suri: dík -> castrol: nebolelo , test - 55 , cvičisko super , a na jazde som si nevšimol kvôli A stlpiku auto naproti tak mi ištruktorka dupla na brzdu ale policajt si to nevšimol tak sme boli ticho