Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 51871 až 51920) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
18:21:03
30.11.2011
Radek Retro eLeSo
nainstaloval předčasnej dárek k vánocům od mladý,za odkaz na plachtu tímto děkuji Milan 1364 4
upraveno 1x, naposled 30.11.2011 18:26:53
18:13:07
30.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> filcek: 3
17:40:25
30.11.2011
Jarda/felda
-> filcek: to sou sportovní drážkovaný kotouče 3
17:35:15
30.11.2011
castrol
-> 4dams: on nieje jezisko 150
17:26:43
30.11.2011
pecen
hustý - mazanej kotouč, pak že to nebrzdí :-) - ale co, já viděl i naopak destističky, myslím tým kovovým na kotouč :-)
17:23:30
30.11.2011
filcek
Dnes přijelo na dílnu Iveco na kotouče :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od filcek vložen 30.11.2011 17:23:30
17:16:20
30.11.2011
4dams
-> minno: aj tebe darček donesiem1
16:31:34
30.11.2011
darkstar93 - zrušená registrace
nahrubo som začal robiť grafiku na triko.. na triku bude asi iba polka.. zatial iba taký progress 1. :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od darkstar93 - zrušená registrace vložen 30.11.2011 16:31:34
15:55:40
30.11.2011
minno
-> 4dams: tak to ty si ten Ježiško obdarovateľ?9 3
15:54:09
30.11.2011
4dams
zabalil a odoslal polku balikov. druhu polovicu zajtra
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od 4dams vložen 30.11.2011 15:54:09
11:01:18
30.11.2011
Radar
-> vhml: Teď už je pozdě...je to běh na dlouho trať, ale už se vidím v cíli:D
08:30:13
30.11.2011
doly120
-> myschaak AZNP K.Hora: takhle nedýmí ani tk 2takt3
04:29:53
30.11.2011
HavajskejBubeník
Pak mě ruplo v kouli a na dilně vypukla italská vzpoura, aneb skládání potkaný makrely 263 a tak sem se dostal domu až těd 263
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od HavajskejBubeník vložen 30.11.2011 04:29:53
04:24:48
30.11.2011
HavajskejBubeník
Začínám se cejtit jako vorkoholik, dneska sme začali skládat motor do Bxe 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od HavajskejBubeník vložen 30.11.2011 04:24:48
upraveno 1x, naposled 30.11.2011 04:30:35
22:02:21
29.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> haso: 1 4
22:00:41
29.11.2011
haso
-> Radek Retro eLeSo: klidne, mna to pobavilo tak preto som to zverejnil aj, na pobavenie 6
21:58:16
29.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> haso: sem si ten příspěvek s dovolením překopíroval do karty-mě to dostalo1 tak to už se jistě těší4
21:56:06
29.11.2011
haso
-> MOLSO: tomu ver...by mrzla jak toto 1
-> Radek Retro eLeSo: som jej slubil ze v lete ju odvezem ak sa neboji 3
-> castrol: nepodelal, bundu som kupil 3
21:53:57
29.11.2011
MOLSO
-> haso: ta by sa hned zbadala 3 v tej mrazničke by som sedieť nechcel ... 47
21:52:37
29.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> haso: takhle to pos*at s fordem3 3 ale hláška od ní super4
21:48:46
29.11.2011
castrol
-> haso: no vidis to ako si to podelal 1
21:42:21
29.11.2011
haso
Som dneska isiel za kamoskou a som jej volal ze ci mam prist autom a ona ze hej hej dojdi...pridem teda ku nej pred barak na forde...vyjde z domu, otvori dvere a povie "to na jakej pi4ovine si dosiel, kde mas skodovku? Ja som sa tak tesila ze pojdeme na nej..."
som nechapal vobec 3
20:52:20
29.11.2011
castrol
-> David29: tak tak

......ta fialova by ma zaujimala
20:46:52
29.11.2011
David29
-> castrol: Každej máme rád něco jinýho, že jo 1

Ale proč ještě nikdo nevyzkoušel fialový či růžový podsvícení? 40
20:35:28
29.11.2011
castrol
-> David29: zas mne sa modra paci najciac a na bielu a cervenu by som musel zhanat polepy
20:28:13
29.11.2011
David29
-> castrol: Nevim proč, modrý světlo nesnášim

Osobně preferuju bílé nebo červené
19:49:25
29.11.2011
boris17 - zrušená registrace
-> tybicek: Fakt nádhera , i interier je pěkný co jsem viděl z fotek
19:46:07
29.11.2011
tybicek
A ještě jedno foto vyleštěného MTX.1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od tybicek vložen 29.11.2011 19:46:07
19:44:18
29.11.2011
tybicek
Výsledek odpoledního zkrášlování nového MTX.1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od tybicek vložen 29.11.2011 19:44:18
19:41:35
29.11.2011
alpin
-> Arnold: jasné4
19:22:34
29.11.2011
Arnold
-> alpin: tak gratulace chlape a poradne to projed 4 1
19:21:21
29.11.2011
darklord
-> myschaak AZNP K.Hora: to mi pripomina nasu dnesnu jazdu s kolegovou 924kou na tri valce... chudak odisli mu kruhy, v Brne sa po presune zhorsila smogova situacia 3

http://www.youtube.com/wa tch?feature=player_detailp age&v=WjqSXh4GPo0#t=31 s
19:19:07
29.11.2011
Fén
-> myschaak AZNP K.Hora: Kam se na to hrabu s řezáním pneumatiky flexou. :o))
19:12:48
29.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem vytvářel nadměrné hodnoty smogové situace)
MAN TGA 480))))))
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 29.11.2011 19:12:48
upraveno 1x, naposled 29.11.2011 19:17:53
15:30:50
29.11.2011
castrol
-> suri: tos aj ja
15:29:28
29.11.2011
suri
-> castrol: ja som s ním v kontakte furt tak nemusím
15:27:35
29.11.2011
castrol
-> suri: to sa nepytaj mna ale alpina
15:26:52
29.11.2011
suri
-> castrol: prosímťa z čoho stresy ...
15:26:42
29.11.2011
castrol
-> alpin: si si nieco pleskol 1
15:25:39
29.11.2011
alpin
-> castrol: nie ! prisám vačku že som bol kludný
15:25:12
29.11.2011
castrol
-> alpin: aj si ranajkoval na wc 1............ a to bolo stresu och joj
15:23:33
29.11.2011
alpin
-> Kaprof: dík
-> suri: dík
-> castrol: nebolelo , test - 55 , cvičisko super , a na jazde som si nevšimol kvôli A stlpiku auto naproti tak mi ištruktorka dupla na brzdu ale policajt si to nevšimol tak sme boli ticho 4 6
15:13:42
29.11.2011
castrol
prva faza este nieje hotovo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 29.11.2011 15:13:42
15:12:52
29.11.2011
castrol
-> alpin: perfektne chlape a ani to nebolelo co
15:04:56
29.11.2011
suri
-> alpin: gratulujem
13:14:24
29.11.2011
Discovera
-> J3STER: Ba že6 za litr kvalitka v 96 kouscích1 a držák6
12:43:00
29.11.2011
Kaprof-Pisařík
-> alpin: Gratulace 4
12:34:30
29.11.2011
J3STER
-> Discovera: Vidím že máš taky golu od ATX.4
12:31:56
29.11.2011
J3STER
-> alpin: Ježišmarjááá 9 9 9 3 3 3
12:13:48
29.11.2011
alpin
urobil vodičak 6
Extreme Tyres