Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 51821 až 51870) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
17:34:05
01.12.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
Ja radsi nic, spolustudent rozlejval elektrolyt po zemi3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Matthes, záškodník z TechWebu vložen 01.12.2011 17:34:05
17:12:19
01.12.2011
castrol
-> Voplik: tiez by som si racej pracu vybral
16:49:32
01.12.2011
darklord
-> Voplik: radsej makat, ja som 31 na rannej v praci, potom spim, celu noc jazdit a prveho zase na rano do prace..
16:44:43
01.12.2011
Voplik
-> Tomaso435: ty ses jasnej 3 6

-> Jindas: je to silvestr v prumyslivym palaci v praze....nejaka stavba podia asi,no klasika,nalozit a vylozit kamiony
16:37:18
01.12.2011
Jindas
-> Voplik: Podle toho,co bys dělal?
16:36:17
01.12.2011
Tomaso435
-> Voplik: ja bych šel "makat"
16:34:15
01.12.2011
Voplik
Kamos mi nasadil brouka do hlavy....bud pojedu na hory na silvestra s kamosema a nebo budu makat prez silvestra za 250/h coz jsou v týhle branži moc hezký peníze tak váhám...dpč
16:06:38
01.12.2011
skodovak
-> castrol: jj 3 3
15:51:39
01.12.2011
Tomáššš
-> Matulo: je tam uz asi piaty, tak rozmyslam,ze nebudem za desat eur kupovat a menit stale ... ale ze by som dal spravit-zrenovovat ,vymenit rebra a mat riadny chladic
15:40:34
01.12.2011
Maťulo
-> Tomáššš: tecie ti chladic?
15:39:31
01.12.2011
Tomáššš
Virtaci,su nejake firmy ktore poznate na opravy chladicov-renovacia starych (veterany a pod.) ?
15:26:10
01.12.2011
castrol
-> skodovak: asi mali obalku co ich posunula do dalsieho kola
15:16:12
01.12.2011
skodovak
udělal technickou na bílí feldě :-)) a čuměl na tři Mka jak úspěšně procházejí,jedno s laufem jako kráva a druhý s Mračítkama 3 3 a 130ka s Ačkama jak hovado..3
09:05:19
01.12.2011
Suty
-> darkstar93:
Líbí se mi.
23:10:33
30.11.2011
skodovak
-> OndraKrupi: hlasy dostaneš vo tom žádná,ale až podle porce 3
23:05:56
30.11.2011
OndraKrupi
-> Vojťas: to je blbý mno...
23:03:03
30.11.2011
Vojťas
-> OndraKrupi: tak to je jasny, ale tam jsou takovy kolejnice po stranach, a v nich jezdi vrata, to neutesnim jen tak zejo. budu muset neco vymyslet
23:01:38
30.11.2011
OndraKrupi
-> Vojťas: ono je dobré utěsnit to i kolem dokola nějakou páskou, já mam doma otevírací plechová vrata do boku a co jsem to oblepil těsněním tak je to znát
23:00:12
30.11.2011
OndraKrupi
-> skodovak: nabízím ochutnávku zdarma, předvolební akce3 3 3
22:53:16
30.11.2011
skodovak
-> OndraKrupi: právě jsem dostal hlad....3 3
22:52:51
30.11.2011
Vojťas
Taky premyslim o zatepleni garaze, ale mam jen plechovy vrata co se vyklapi smerem nahoru, tak ze celkem blby :/ hlavne jak to utesnit kolem dokola, a polystyren mozna narazit na dlouhy srouby nabodovany na vrata.
22:52:16
30.11.2011
OndraKrupi
právě jsem dovařil bramborový gulášek :-)
20:53:08
30.11.2011
Hurdis
Jožynek 30.11.11 19:57:54 napsal:
→ squalo: cítiť rozdiel? ja mám holé dvere, uvažoval
som už o tom či sa to oplatí alebo nie…

U nevytápěné garáže ve zděném objektu nebo řadové to změní tepelný odpor (ve W/m2K) nejslabší části konstrukce cca 15000x k lepšímu, tepelný odpor (v převrácené hodnotě) z nuly( hodnota vyjádřena exponenciálně na e-10 a výše) na cca 2,05.

Takže vyplatí. Z praktického hlediska, dojde v takové garáži k poklesu teplot pod 0°C je ve výraznějších mrazech, projevem může být max. zamrznutí hladiny vody v kbelíku.
20:27:44
30.11.2011
castrol
-> alpin: to bol sikula
20:27:39
30.11.2011
afro100
-> alpin: 107
20:25:49
30.11.2011
alpin
-> castrol: jeden chalan že tam robil a vždy sa úplne doráňal , šiel povoliť kolesá , za chvílu prišiel - paprče omotané fačom a kolesá stále na aute 3
20:24:32
30.11.2011
afro100
-> castrol: 3 3 3
20:23:04
30.11.2011
castrol
-> alpin: stale krvave 3
20:22:38
30.11.2011
alpin
-> castrol: ja som spokojný , aj v robote mi vraveli že mam ruky jak gynekológ 1
20:22:17
30.11.2011
jtlustos
-> Zazaa: chtěli jsme, dokonce jsme Vás honili po "ústavu", ale nebyl jste k nalezení 8
20:20:14
30.11.2011
castrol
-> alpin: musis mat male ruky ako ja
20:17:08
30.11.2011
Zazaa
-> jtlustos: ze jste nerekli 4
20:15:23
30.11.2011
alpin
-> afro100: ani nevrav.. ruky mám krvavé jak mantavý mäsiar 3
upraveno 1x, naposled 30.11.2011 20:16:35
20:14:25
30.11.2011
afro100
-> alpin: 3 3 poznam menil som na 406.. celkom sranda, ked mas uviazany kluc na snurke o ruku, lebo ked ti padne dole uz ho nikdy neuvidis :D:D
20:12:32
30.11.2011
alpin
-> myschaak AZNP K.Hora: nie , fiat brava
-> afro100: jj , presne tam , druhý bol problém vykrútiť lebo zavadzalo ovládanie plynu... a prvý bol tiež problém lebo mi nechcela račňa skočiť.. ale už to je 6 na brnk chytá
20:11:29
30.11.2011
castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: fiat
20:09:35
30.11.2011
squalo
-> Jožynek : no je to o poznanie lepšie, hlavne už tolko nepodfukuje okolo dveri uvidime ked poriadne primrzne
20:08:02
30.11.2011
afro100
-> alpin: lave dve za cerpadlom? :D
20:07:57
30.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> alpin: felda?
20:07:18
30.11.2011
alpin
konečne som si vymenil žhaviče.. taký drblý prístup som už dlho nevidel 81
20:03:27
30.11.2011
jtlustos
Dneska s místním členem Pavel137, jsem byl na letišti, kde provětral škodovku a chtěl bych mu poděkovat za zapůjčení 6
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od jtlustos vložen 30.11.2011 20:03:27
20:01:30
30.11.2011
myschaak AZNP K.Hora
-> Jožynek : určitě to pomůže
19:57:54
30.11.2011
Jožynek
-> squalo: cítiť rozdiel? ja mám holé dvere, uvažoval som už o tom či sa to oplatí alebo nie...
19:56:34
30.11.2011
squalo
konečne som sa dokopal k zatepleniu garážovích vrat polystyrenom o hrubke 8 cm :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od squalo vložen 30.11.2011 19:56:34
19:50:04
30.11.2011
Jirk@
Dneska technická na LSu,spokojenost :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Jirk@ vložen 30.11.2011 19:50:04
19:08:48
30.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Milan 136: taky si myslim,mě v garáži je to jedno a nechtěl sem pak těma plastama šmrdlat po autě4
19:07:22
30.11.2011
Kuladmin
-> filcek: Krasne ciste osoustruzenej no 3 jeste kousek a byl by z toho obyc nechlazenej a nikdo by nic nepoznal 3 3
18:41:32
30.11.2011
Milan 136
-> Radek Retro eLeSo: já je tam nechal. ale to je asi spíš když to stojí venku aby to nevzal vítr
18:26:37
30.11.2011
Radek Retro eLeSo
-> Milan 136: mladá furt nevěděla co koupit tak řikám že chci plachtu,no a kejvla,zatim spokojenost-jen sem hned ustřihnul ty dva popruhy na koncích1
18:22:47
30.11.2011
Milan 136
-> Radek Retro eLeSo: tak jsi to pořídil jo?
Extreme Tyres