skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:09:34
19.04.2012
19.04.2012

Zeke-ten šestý
Dnes na formanu odstranena zavada pribrzdujiciho kola, piskalo to a delalo vubec zajimavy zvuky, a ted me jeste stve, ze pri řazení (asi jak se hejbne motor) neco vrže, vidim to na spoj katu a prvniho dilu vyfuku, cim to muze byt ze to tak vrze?
18:17:30
19.04.2012
19.04.2012

castrol
-> OTA-MTX: pekne
17:03:35
19.04.2012
19.04.2012

CpEaRjHaY-průserář
-> Kaprof: Taky zajímavej ten znak,já tam mám znak z užovky,ten plechovej
Třeba najdu foto..
Třeba najdu foto..16:37:01
19.04.2012
19.04.2012

Kaprof-Pisařík
-> OTA-MTX: dobrá práce 

15:25:14
19.04.2012
19.04.2012

OTA-MTX
btw na přírubu jsem použil mosazné amtky M10 co jsme našel doma, ty se dávali na skodovku, já to znám až od favorita a tam jsou M8...
15:23:02
19.04.2012
19.04.2012

OTA-MTX
auto o dost ztihcholo a já už snad můžu na stk

15:22:11
19.04.2012
19.04.2012

OTA-MTX
jelikož první díl výfuku se prodává pouze tady
www.ebay.com/itm/.../3103 92379807?pt=Vintage...
a nevíc neposílám do CR musel se vyrobit tvépomocí
začalo to třímetrovou trubkou od BOSALU, jejím plnením písem, ohýbáním, výrobou příruby na laseru, svařování, pasování a vše skončilo včera odpoledne
www.ebay.com/itm/.../3103 92379807?pt=Vintage...
a nevíc neposílám do CR musel se vyrobit tvépomocí
začalo to třímetrovou trubkou od BOSALU, jejím plnením písem, ohýbáním, výrobou příruby na laseru, svařování, pasování a vše skončilo včera odpoledne

21:16:51
18.04.2012
18.04.2012

afro100
-> Kaprof: znak, auto a miesto super 

21:16:25
18.04.2012
18.04.2012

Kaprof-Pisařík
-> Radek Retro eLeSo:
Ja
Ja21:14:54
18.04.2012
18.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> Kaprof: ten znak super,zadní z fa 94 což??
21:14:21
18.04.2012
18.04.2012

Kaprof-Pisařík
-> afro100: Jj
-> Jožynek : Áno

-> Jožynek : Áno

21:09:14
18.04.2012
18.04.2012

Jožynek
-> Kaprof: Zadok FA 94?
21:08:44
18.04.2012
18.04.2012

afro100
-> Kaprof: to je na tej 3km cesticke lesom k soutoku :D
21:06:41
18.04.2012
18.04.2012

Kaprof-Pisařík
-> afro100: Jo samozřejmě..Moje klasicke foticí místo :o)..Poděbrady 
-> Jožynek : Jo bylo to bez problemu :-)

-> Jožynek : Jo bylo to bez problemu :-)

21:04:03
18.04.2012
18.04.2012

Jožynek
-> Kaprof: Ten znak tam sadol v pohode?
20:59:30
18.04.2012
18.04.2012

afro100
-> Kaprof: tam to poznám! :D
20:53:13
18.04.2012
18.04.2012

Kaprof-Pisařík
→ Radek Retro eLeSo: Pěkné 
Já dnes trochu šolíchal pikouše mimo ostatni vozy :-)…Nandan kryt u mlhovky.. blinkr jinej, znak jinej..rádio.Předěláno urvané 3.brzdové a další blbůstky a nakonec se jel projet :-)

Já dnes trochu šolíchal pikouše mimo ostatni vozy :-)…Nandan kryt u mlhovky.. blinkr jinej, znak jinej..rádio.Předěláno urvané 3.brzdové a další blbůstky a nakonec se jel projet :-)
20:49:20
18.04.2012
18.04.2012

Radek Retro eLeSo
vše složeno,vyměněny komplet žárovky,natřeny ty plíšky co držej sklo,odzkoušeno
no rozdíl jak prase oproti původně

no rozdíl jak prase oproti původně
19:54:03
18.04.2012
18.04.2012

kovinko
-> Tomáššš: vyvaríš 

19:33:20
18.04.2012
18.04.2012

Tomáššš
-> kovinko: di leta mi to aj zhnije kua ! :D
19:26:52
18.04.2012
18.04.2012

kovinko
-> Tomáššš: super vtip :) ešte nie ale do leta na 100%
19:18:35
18.04.2012
18.04.2012

Tomáššš
-> kovinko: o tyzden zraz ? :D
19:14:10
18.04.2012
18.04.2012

kovinko
dnes konečne založil a zapojil palubku do žabky 

18:58:00
18.04.2012
18.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bohyn: To vidim, ale nebylo jednodussi to zkusit? :-)
18:56:54
18.04.2012
18.04.2012

Bohyn
-> Matthes, záškodník z TechWebu: To jsem nedělal, rovnou tam šly nový matky

18:55:53
18.04.2012
18.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bohyn: Jo nocni mura :-)
Zavitnik nepomoh? Kamos to takle musel projet na zavit M12.
Zavitnik nepomoh? Kamos to takle musel projet na zavit M12.
18:54:54
18.04.2012
18.04.2012

šrek
i>-> Bohyn: mě taky čeká

18:52:35
18.04.2012
18.04.2012

Bohyn
Gryzly 17.04.12 07:02:46 napsal: → Jarda/felda: Lepší to dělat na ponku, než pod autem.Tak tak ponk a svěrák je lepší
A když auto hodně nakloníš a zacpeš díru tak skoro nic nevyteče
Včera jsem musel kuchnout nosník oba závity byly stržený
A když auto hodně nakloníš a zacpeš díru tak skoro nic nevytečeVčera jsem musel kuchnout nosník oba závity byly stržený

17:51:56
18.04.2012
18.04.2012

m8rinek
-> afro100: víš, jak nemůžu mít nejdelší uplně všechno:)))
17:47:09
18.04.2012
18.04.2012

afro100
-> m8rinek: a sa mi to zdalo nejake kratke ..
17:46:11
18.04.2012
18.04.2012

m8rinek
Dodělal nerezový podvazky zadní nápravy pro snížený podvozek :)).
17:18:40
18.04.2012
18.04.2012

alpin
zapojil hmlovku do zásuvky na ťažnom a pomenil som si vypálene žiarovky
15:18:38
18.04.2012
18.04.2012

Kuba105
..
15:18:07
18.04.2012
18.04.2012

Kuba105
zrenomoval a dal jsem do hromady masku na užovku
20:33:37
17.04.2012
17.04.2012

Discovera
A rapidky do pryč
alespoň to nebude reznout...zlatý nerez šróby
alespoň to nebude reznout...zlatý nerez šróby
20:32:36
17.04.2012
17.04.2012

Discovera
A kdo si myslí, že origo plechy sedí, tak je vedle....opravdu se musí vše spasovat....nebaví mě to
ale už to má konečně chladičovku a čelo...
ale už to má konečně chladičovku a čelo...20:30:26
17.04.2012
17.04.2012

Discovera
Dokončená podlaha...teď už čekám jen na Vestin sendviče s vrstvami a šup tam s tím + zátáhnuté spáry PU50-kou
16:08:02
17.04.2012
17.04.2012

Zeke-ten šestý
Byl si nechat vyjet seznam na me psanych aut, a bába mi dala 2 papiry, na jednom byl bilej forman a druhej byl zelenej forman co je trvale vyrazen, o rapidu ani zminka a auto co je v depozitu taky nic, tak tam zitra pujdu jeste jednou

15:12:53
17.04.2012
17.04.2012

squalo
dnes som bol obzrieť u Molčana svojho rapida a nedalo sa mi neodfotiť s týmto pokladom z nášho slovenského okresu 

09:23:26
17.04.2012
17.04.2012

suri
pokiaľ tečie tak von ak nie tak na aute ...
07:13:28
17.04.2012
17.04.2012

Max
já to dělám taky na autě, nemusíš vypouštět olej... 

07:02:46
17.04.2012
17.04.2012

Gryzly
-> Jarda/felda: Lepší to dělat na ponku, než pod autem.
00:03:00
17.04.2012
17.04.2012

Jarda/felda
-> Bohyn: proč vyndaváš poloosu ? 

23:13:25
16.04.2012
16.04.2012

Bohyn
Dneska výměna manžety na laurince
21:54:37
16.04.2012
16.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Mantrabeach 16.04.12 20:26:25: Tak hrozný to zase není, trochu jsem to přifouk, poněvadž pro mě hnidopicha a detailistu je i 1 mm nesouměrnosti u položený dlaždice katastrofa. Sedí dobře, hrany taky, jen jsou tam někde větší škvírky no. Hlavně jsou nový bez rzi v pertlu, kterou votamtaď nedostaneš aniž bys to rozpertloval, vyvařil a znova zavřel. Ono je pak fajn, když se ti tam po nedlouhé době začnou dělat bubliny. Věř tomu, že 1x jsem vyvařované oboje zadní dveře měl a po několika letech to vylezlo znova. Chci to mít v klidu bez práce, nemuset na to hrábnout X let a ne se s tím donekonečna prcat a nebo přes to lepit samolepky. Horší to měl kámoš, tomu vyšly přední blatníky do špice a nešla mu usadit kapota. :-(
21:02:16
16.04.2012
16.04.2012

Tommyk
-> Radek Retro eLeSo: tak tam jsem ještě nejel

20:41:03
16.04.2012
16.04.2012

Hurdis
-> Mantrabeach: Souhlas, pokud jde o dveře, tak špičkově zachovalé kusy lepší. Měl jsem kliku, že jsem sehnal i na Rapida, postupně sice čtyři páry a vždy nejhorší se posunul do hutí, ale výsledný stál za to, tedy 200/ks jako obvykle. U sedana je to jednodušší, dveří je dost. Navíc stačí odstrojit, dovést na vykoupání v lázni a forezu, cena kolem 150 za díl a po starostech s prolisováním. Ouža také časem snese jedny nové dveře (pokud se na všechno už nevykašlu), ale "nové" rozhodně nebudou, na starosti stačí i poměrně slušné demontovské blatníky a čela.
20:26:25
16.04.2012
16.04.2012

Mantrabeach
-> Jirik_Tuňák: hochu to sis pěkně naběh s tou novodobou výrobou dveří.taky sem chtěl na žlutku dopředu oboje nový.jedny pasovaly krásně,druhý sem tam dal a nešly ani zavřít
.a to sem se s tím sral hodinu jestli sem to blbě nedal a stejně nic.nakonec sem je vrátil do ob a sehnal z vrakáče luxusní originál.tam to sedí všechno v klidu
.a to sem se s tím sral hodinu jestli sem to blbě nedal a stejně nic.nakonec sem je vrátil do ob a sehnal z vrakáče luxusní originál.tam to sedí všechno v klidu20:12:18
16.04.2012
16.04.2012

suri
Poriadil a naimpregnoval som si Baťovky
19:40:42
16.04.2012
16.04.2012

castrol
-> tunerlada: mam od auto kelly a pasuju jedine co som opravoval bola jedna prevalenina na boku od prevozu
