skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:38:22
16.04.2012
16.04.2012

suri
-> tunerlada: kúp cz nejaké a pasuj ... origo sedí ako jediné iné je nastejno , okrem niektorej číny ktorá ušla úplne
19:35:55
16.04.2012
16.04.2012

OndraKrupi
-> tunerlada: aha já kupoval z ob sk výrobu a taky nesedí
19:33:33
16.04.2012
16.04.2012

tunerlada
-> OndraKrupi: no hlavně proto že z kelly mám domů závoz třikrát denně a zadáčo a taky proto že ty ceny jsou všude + - stejné jen nikde nepíšou co je to za výroba max original za 2 tis a co se mi kupovat nechce
-> suri: no na svoji feldu :D stím že se to bude pasovat tak nějak počítám,lak bude dělat lakoš a zespod to chci oškrabat na plech a natřít třema vrstvama tlumexu + mám plastové podběhy
-> suri: no na svoji feldu :D stím že se to bude pasovat tak nějak počítám,lak bude dělat lakoš a zespod to chci oškrabat na plech a natřít třema vrstvama tlumexu + mám plastové podběhy
19:32:56
16.04.2012
16.04.2012

suri
záleží na čo to chceš , nesedí ani čína ani české nejako zázračne , všetky treba dopasovať , doklepať , dopilovať , dotmeliť ...
19:31:39
16.04.2012
16.04.2012

m8rinek
-> OndraKrupi: Třeba protože jsou všude a nebude muset platit poštu. Co se týče kvality nevim...
19:29:07
16.04.2012
16.04.2012

OndraKrupi
-> tunerlada: proč AK? proč to nevezmeš někde třeba OB autodíly? nebo škoda-díly?
19:26:38
16.04.2012
16.04.2012

tunerlada
rychlo dotaz,máte nějaké zkušenosti z těmito blatníky ? : www.autokelly.cz/Catalog.
aspx
popř. ještě mají v kelly o 200kč levnější ze stejným popisem bez fotky,
Dál jsem našel tohlo v OB www.obautodily.cz/skoda_f elicia_predni_blatnik_sk_b arva_pravy-401095
Pozná se vůbec nějak zda je to stará nebo nová verze?
popř. ještě mají v kelly o 200kč levnější ze stejným popisem bez fotky,
Dál jsem našel tohlo v OB www.obautodily.cz/skoda_f elicia_predni_blatnik_sk_b arva_pravy-401095
Pozná se vůbec nějak zda je to stará nebo nová verze?
19:17:26
16.04.2012
16.04.2012

Kaprof-Pisařík
-> doly120: Ano :-)
19:07:21
16.04.2012
16.04.2012

doly120
-> Kaprof: Vlastní zkušenost jo?

19:02:25
16.04.2012
16.04.2012

Kaprof-Pisařík
-> doly120: Kam se sere Tatra na TAZ ...:o) Tam jde vyndat starter na každe serii jiným stylem...:o)
19:00:26
16.04.2012
16.04.2012

doly120
-> Borin - Král tuzerů: a co teprve tatra


00:35:13
16.04.2012
16.04.2012

Borin - Král tuzerů
-> Jirik_Tuňák: Klasika...já když dělal to kabrio a chtěl jsem tam dát jiný dveře, tak se nevešli do sloupků a to tak o cca 0,5cm, tak jsem musel vyvařit origo...a setkal jsem se s tím několikrát...škoda, co kus to originál...
00:23:50
16.04.2012
16.04.2012

m8rinek
-> Jirik_Tuňák: Sis vybral špatnej povoz, normalizovaný úder a je to tam...
http://www.youtube.com/wa tch?v=zBsPFI--muo
Případně přiříznout a ono se to tam nějak vleze
PS: skvělej song od kapely Experimentální jatka :D.
http://www.youtube.com/wa tch?v=zBsPFI--muo
Případně přiříznout a ono se to tam nějak vleze
PS: skvělej song od kapely Experimentální jatka :D.
00:16:38
16.04.2012
16.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> m8rinek 15.04.12 23:55:21:
To bych je musel natáhnout jak punčocháče. 
To bych je musel natáhnout jak punčocháče. 
23:55:21
15.04.2012
15.04.2012

m8rinek
-> Jirik_Tuňák: My měli jen v šedém základu, kataforéza minimálně značí novější produkci a pokud po skončení výroby tak ve vytahanejch formách, který nikdo neobnovoval, jen se bouchalo a bouchalo, on si to čecháček dopasuje...
23:51:51
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> m8rinek 15.04.12 23:44:40: Ty co jsem měl jsou všechny v kataforeze.
23:44:40
15.04.2012
15.04.2012

m8rinek
-> Jirik_Tuňák: Protože i starý zásoby stojej za hovno, pasující díly šly na montáž, horší do prodeje a nejhorší na šroťák, odkud je mnoho vykuků zas stahovalo z5, obvykle to jsou díly bez povrchovky...
23:38:40
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator: Spíš mi řekni, proč ta novodobá plechařina stojí za kravskou míšu. Ale lepší už to dneska nebude, jako všechno. A to si člověk říkal, co si ještě před 4ma rokama nekoupí kvalitního.
23:26:16
15.04.2012
15.04.2012

palinator
23:17:39
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> palinator 15.04.12 23:15:01: Tak si na tom tabletu zkus psát sám. 
A propo, já nejsem dement, to už bys mohl za tu dobu vypozorovat.

A propo, já nejsem dement, to už bys mohl za tu dobu vypozorovat.
23:15:01
15.04.2012
15.04.2012

palinator
-> Jirik_Tuňák:
Nejseš to zrovna ty kterej napomíná za prasopis? "Výlysky".
Nejseš to zrovna ty kterej napomíná za prasopis? "Výlysky".

23:10:56
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Jinak by mě jeblo. 3x dveře jsou z OB Autodíly (prý tehdá ještě stará zásoba), 1x z Horky. Přijde mi, že ty výlisky jsou oproti původním co na tom autě byly každej jinak velkej. Protože ani u jedněch dveří nejsou spáry vůči ostatním dílům stejné, kdežto u původních dveří ano.
23:10:13
15.04.2012
15.04.2012

stika87 - Maschinenführer
-> auta.petr: aha ok ;-)
23:09:56
15.04.2012
15.04.2012

stika87 - Maschinenführer
-> Jirik_Tuňák: pekna prace ;-)
23:07:47
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Nějaký kravinky. To vytmelení spáry nebyl špatnej nápad od kluků.
23:07:26
15.04.2012
15.04.2012

auta.petr
-> stika87: Jasně, že by bylo lepší...a taky už je připravené, ale půjde tam až po renovaci, teď je ho tam škoda. Navíc tohle už tam bylo, tak to s ním odjezdím, než se bude rozebírat.
23:07:18
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Nějaký kravinky. Zavěšení dveří.
23:04:26
15.04.2012
15.04.2012

castrol
-> palinator: 

23:04:12
15.04.2012
15.04.2012

stika87 - Maschinenführer
-> auta.petr: nebylo by lepsi chromove to Zrcátko ?
22:28:51
15.04.2012
15.04.2012

Thomas
-> Maty110l: nakladače kolové,nakladače pásové,kompresory.A před měsícem manipulační vozíky do 5 tun. Nic velkýho,zatím. V plánu jsou traktorbagry
-> myschaak AZNP K.Hora: to máš pravdu,ale dneska musíš mít jak dovednosti,tak papíry
-> myschaak AZNP K.Hora: to máš pravdu,ale dneska musíš mít jak dovednosti,tak papíry

22:02:45
15.04.2012
15.04.2012

auta.petr
Rychlolak na discích a lepší poklice. A hned to vypadá o třídu lépe. Zrepasovaná převodovka není vidět...
21:23:51
15.04.2012
15.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Radek Retro eLeSo: však taky maďarsko domů,myslim nějakejch 650km 11,5h ale to ti byla krásná jízda

21:16:06
15.04.2012
15.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> myschaak AZNP K.Hora: to bych tam jel sto let

21:15:45
15.04.2012
15.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> Tommyk: i D2 ja votřes
21:13:27
15.04.2012
15.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Milan 136:

-> Radek Retro eLeSo: proto se rád kochám....ideálně 3-8 třída)))

-> Radek Retro eLeSo: proto se rád kochám....ideálně 3-8 třída)))
21:08:24
15.04.2012
15.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Fialka-75/Laurinka: není ho do auta škoda? 

20:56:38
15.04.2012
15.04.2012

Tommyk
-> Radek Retro eLeSo: myslíš D1?

20:54:08
15.04.2012
15.04.2012

Radek Retro eLeSo
vrátily sme se ze Slovenského výletu
najeto něco přes 730km ale ta debilní dálnice je fakt za trest!!
Jinak Kunovká Priehrada
najeto něco přes 730km ale ta debilní dálnice je fakt za trest!!
Jinak Kunovká Priehrada
20:53:10
15.04.2012
15.04.2012

Milan 136
-> Jirik_Tuňák: myslíš toho španělskýho golfa?
20:50:07
15.04.2012
15.04.2012

m8rinek
-> Jirik_Tuňák: Škoda no, byl to asi nejlepší průjezd touhle zatáčkou, bohužel se tudyma řadilo na start, takže za zlé mu to mít nemůžu :(.
20:48:27
15.04.2012
15.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> m8rinek 15.04.12 15:56:50: Moc pěkný, akorát by mě zajímalo, kterej kokos zaparkoval toho Golfa tak debilně do záběru. 

20:31:34
15.04.2012
15.04.2012

kachník
-> Fialka-75/Laurinka: Rostíkůůůů, ty jsi blázen


20:05:55
15.04.2012
15.04.2012

lukáš008
a málem bych zapoměl ...
19:58:01
15.04.2012
15.04.2012

FORM - zlomená ojnice
Fialka-75/Laurinka 15.04.12 17:21:45 napsal:
trochu sem si pohrál s altíkemTy by jsi mohl dostat odznak "zlatý pacient roku"
Blázen, nechceš půjšit motorku na přeblýsknutí? 
trochu sem si pohrál s altíkemTy by jsi mohl dostat odznak "zlatý pacient roku"
Blázen, nechceš půjšit motorku na přeblýsknutí? 
19:51:36
15.04.2012
15.04.2012

lukas6
dneska konečne doskladal novej motor do zavodaku jeste umejt od toho oleje a v utery hned do auta
19:39:36
15.04.2012
15.04.2012

lukáš008
a když už spamuju tak nová světla v zádu :)
19:36:33
15.04.2012
15.04.2012

lukáš008
a připravuju novou nápravu :)
19:34:16
15.04.2012
15.04.2012

lukáš008
:)
19:31:33
15.04.2012
15.04.2012

lukáš008
hraju si s barvičkama :)




