-> Peťa Klíč: jasné teraz už tomu rozumiem. diky. :)
btw. toto je normálne? či ani nie?
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:09:09
20.04.2012
20.04.2012

darkstar93 - zrušená registrace
20:58:50
20.04.2012
20.04.2012

palinator
Konečně doma. Nespotřebák 120L se stal spotřebákem a vyrazil s vlekem na 120 km dlouhou cestu pro 50 ks větších tůjí. Kolínská státovka nepřekvapila a místama byla pod hlubokou vrstvou vody, jednou mě gejzír od protijedoucích aut docela vystrašil, tak jsem šel lehce na brzdy a než jsem o 5 km/h zpomalil, byl jsem tam taky. Auto si kurva zaplavalo (v rychlosti cca 80 km/h) a byl jsem rád, že jsem rád. Po tý cestě jsem měl dojem, že druhá klapka nepůjde ani zavřít. Jestli mám všechny písty mezi kroužkama OK, tak to bude úspěch.

19:47:14
20.04.2012
20.04.2012

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: neboj aj ja
19:45:53
20.04.2012
20.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: aj zajtra budem)
19:39:08
20.04.2012
20.04.2012

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: u teba to je normalne 

19:17:57
20.04.2012
20.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: ja tiez

19:17:18
20.04.2012
20.04.2012

castrol
zas betonoval
18:25:34
20.04.2012
20.04.2012

Zdeněk7
Vyčistil jsem EGR ventil na mim BMW e46 320d 110 kw,už si to zasloužil,takovej bordel jsem nečekal
foto po vyndání z auta
foto po vyndání z auta15:55:36
20.04.2012
20.04.2012

J3STER
-> Tony Outland: Asi to byl nějaké lópežník.

15:42:42
20.04.2012
20.04.2012

Tony Outland
Kam to všechno zmizlo?!?


15:36:16
20.04.2012
20.04.2012

J3STER
-> Radek Retro eLeSo: Takové rustikální umění. Nechceš to na auto?

15:29:53
20.04.2012
20.04.2012

J3STER
-> Bucin: 39,- Kč .....škoda peněz. I za tuhle cenu drahý.
15:29:31
20.04.2012
20.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> J3STER 20.04.12 13:21:14: hmm zřejmě velká kvalita


15:19:37
20.04.2012
20.04.2012

Bucin
-> J3STER: a neříkala mamča jaká byla cena ? 

15:09:28
20.04.2012
20.04.2012

Stvivi
este to dat niekam vyvazit
13:51:22
20.04.2012
20.04.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> darkstar93 20.04.12 12:24:07: Když někde zůstaneš viset, tak s tím můžeš vyťukat morseovkou SOS. 

13:22:17
20.04.2012
20.04.2012

J3STER
A nejvíc tenhle štítek "železo šaty visí"
13:21:14
20.04.2012
20.04.2012

J3STER
.
13:20:05
20.04.2012
20.04.2012

J3STER
Dneska mě pobavil mamčin nákup.
12:34:20
20.04.2012
20.04.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
-> darkstar93: aha, tak je to úplně jinak - vodorovné jsou teda spojené, jeden použiješ na přívod pro rychlej běh ventilátoru a druhej k motorku, jedno kterej kam, no a ten svislej samostatnej je na pomalý běh.. a ten kontakt co tam je je na odpojení toho rezistoru kdyby se přehřál
(prostě klasika termostat, když se moc přehřeje rezistor tak to sepne a pustí na chvilku rychlejší běh větráku)
edit: soráč za předchozí mystifikaci, vycházel jsem z prvního pohledu, tudle hračku sem eště vymontovanou z ničeho neměl.. ale tak kouknu pořádně a vidim
(prostě klasika termostat, když se moc přehřeje rezistor tak to sepne a pustí na chvilku rychlejší běh větráku)edit: soráč za předchozí mystifikaci, vycházel jsem z prvního pohledu, tudle hračku sem eště vymontovanou z ničeho neměl.. ale tak kouknu pořádně a vidim

12:24:07
20.04.2012
20.04.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> Peťa Klíč: lepšiu foto sa mi už urobiť nepodarilo... noo a tie dva kontakty ktoré sú na fotke za sebou tak sú spojené.. čiže aj ten v predu aj ten vzadu je stále spojený s tým zvislím (nalavo na fotke) cez odpor
12:07:04
20.04.2012
20.04.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
-> darkstar93: máš fotku jak se to tam nedotýká? jeden ten vodorovnej kontakt má být napřímo spojený s tím svislým a druhej přes ten rezistor
použít to můžeš, tomu rezistoru nic není, ale musíš opravit ten spoj, třeba tam naletuj drát nebo něco
použít to můžeš, tomu rezistoru nic není, ale musíš opravit ten spoj, třeba tam naletuj drát nebo něco

12:03:28
20.04.2012
20.04.2012

darkstar93 - zrušená registrace
-> Peťa Klíč: ano ale potom z druhej strany je taký mostík z tej jednej nad tie dve. ale nedotýka sa to toho kontaktu. je to zle? alebo na čo to slúži. btw je to zhrdzavené. fungovať to bude aj tak alebo je lešpie nové? :D
11:43:09
20.04.2012
20.04.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
-> darkstar93: ty dvě vodorovný jsou přívody od přepínače, ta svislá je k motorku, doufám teda
11:02:24
20.04.2012
20.04.2012

darkstar93 - zrušená registrace
ok a je tam tá nožička. ktorá sa ale nedotýka toho kontaktu. má to tak byť ? alebo sa to zopne pri zapnutí?...
10:58:20
20.04.2012
20.04.2012

robo447
-> darkstar93: To máš odporový drôt na reguláciu otáčok ventilátora v kúrení...
10:56:10
20.04.2012
20.04.2012

m8rinek
-> darkstar93: proč myslíš, že jednou větrák jede rychle a jednou pomalu?
10:55:09
20.04.2012
20.04.2012

skodovak
-> DEAtH ROLL: díky,ovšem váha už je horší,ale krk to zvládne přes litr za to dávat nehodlám..
Optika mám od středy
měsíc starý+Optima7+nabíjejda+p
řijim.aku 2500kč neber to..
Optika mám od středy
měsíc starý+Optima7+nabíjejda+p
řijim.aku 2500kč neber to..10:54:39
20.04.2012
20.04.2012

darkstar93 - zrušená registrace
dnes začal rozoberať nové kúrenie.vytiahol som z neho toto. konektoy kde sú pripojené káble.. no a proste je tam nejaká cievka a netuším na čo to je.. je to trochu zhrdzavené tak ma zaujíma aký to má význam. atd. budem rád za každú radu :)
10:51:29
20.04.2012
20.04.2012

DEAtH ROLL
-> skodovak: Júúú optika mám tiež, dobrá visielka
pekný pult.
pekný pult.10:48:53
20.04.2012
20.04.2012

skodovak
pult na vysílačku v barvě vozu

A vyměnil výfuk na modré za origo,už mi jdou i po rodnym listě

A vyměnil výfuk na modré za origo,už mi jdou i po rodnym listě

10:15:58
20.04.2012
20.04.2012

Max
-> myschaak AZNP K.Hora: no...to věřim. to už je poměrně těžkej úkol :o)))
08:36:33
20.04.2012
20.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Max: občas narvem lžíci i do krátký feldy,ale pak to dostávat ven

08:36:04
20.04.2012
20.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: nevim,máme to k 3cx a pak k tomu máme i naklápěcí,dávám to na bobcata přes přechodku z lenhofa....ta naklápěcí má 400kg,kdo by se s tím rval,tahle mi tam stačí

08:09:05
20.04.2012
20.04.2012

Max
-> myschaak AZNP K.Hora: kámoš vozí lžici v tiguanu...taky to jde... :o)))
22:08:07
19.04.2012
19.04.2012

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: To je tak na 2CX.
21:24:48
19.04.2012
19.04.2012

Thomas
-> Milan 136: děs běs. Dal jsem tam teď Victora
21:24:43
19.04.2012
19.04.2012

Discovera
-> stepan: 1000kč ale dalo by se domluvit na 800 sadu ze vším všudy
21:19:24
19.04.2012
19.04.2012

Milan 136
-> Thomas: ještě lepší
21:17:44
19.04.2012
19.04.2012

Thomas
-> Milan 136: nene,nějakej NO NAME
21:14:53
19.04.2012
19.04.2012

Milan 136
-> Thomas: černej temac?
21:13:07
19.04.2012
19.04.2012

Thomas
měnil jsem těsnění výfukovýho paroží,tak jse se rozhod preventivně udělat i těsnění pod hlavou a tohle na mě vykouklo......
21:11:09
19.04.2012
19.04.2012

stepan
-> Discovera: Na kolik to vyjde?
21:08:58
19.04.2012
19.04.2012

Discovera
Tak dnes jsem si přivezl stáhnuté ventily na 130ku a jsem happy. Kdyby někdo chtěl dají se udělat do jednoho dne další sady ventilů ale zadara to bohužel nebude. Stáhnuté, vyleštěné a včetně strany spalováku. Já si je ještě musím vyleštit
21:05:27
19.04.2012
19.04.2012

suri
-> Milan 136: no čo , motor je voľnejší a robí to skoro každá , moju som vychytal novými dielmi a kým nešklbal motor bola ticho
21:02:43
19.04.2012
19.04.2012

Milan 136
-> Zeke-ten šestý: já mám trubku krátkou, z kroužku neleze. Novej kroužek a po nějaký době to zas píská. tak ho vyndám, přebrousím lehce a zas je na chvíli pokoj. nechápu
20:10:26
19.04.2012
19.04.2012

Zeke-ten šestý
-> Kuladmin: prvni dil je davany novy, stary byl svarenej dohromady s katem a prasklo to, nebo me jeste napadlo spatne to sluchatko dole na motoru, myslim ten silentblok a ze by se motor moc hejbal, asi blbost

19:59:48
19.04.2012
19.04.2012

Kuladmin
-> Zeke-ten šestý: Rozmackany to tesneni nebo moc dlouha trubka z prvniho dilu vrze o druhy dil 

19:49:24
19.04.2012
19.04.2012

alpin
-> myschaak AZNP K.Hora: sused raz viezol lyžicu zo ZTS-ka v P205
19:48:28
19.04.2012
19.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
na cenťák přesně)...ideální auto pro bagristy

