skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
19:09:48
24.04.2012
24.04.2012

alpin
-> castrol: napríklad , dobrý trativod nieje zlý
19:05:20
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> alpin: a kam by som ho susede do zahradky ?

19:04:40
24.04.2012
24.04.2012

alpin
-> castrol: trativod a je 

19:02:36
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> alpin: hej budem ,voda pojde do zumpy
18:57:46
24.04.2012
24.04.2012

alpin
-> castrol: budeš riešiť aj odpad ?
18:55:03
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> krtik: no to hej ved nech uz to je poriadne

18:53:14
24.04.2012
24.04.2012

krtik
-> castrol: a tak to je parádka, že aj vodičku 

18:39:24
24.04.2012
24.04.2012

alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: číže ten za aparátom 

18:38:06
24.04.2012
24.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> alpin: Ja sem to fotil 

18:37:48
24.04.2012
24.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak AZNP K.Hora: U nas vcera bylo zitra 
-> darklord: U modernich stroju, pokud chces mit minimalni ztraty a maximalni zisk, tak skoro jo. Jestli myslis, ze to je jenom nastartovat a jet po poli, tak by ses mel probrat

-> darklord: U modernich stroju, pokud chces mit minimalni ztraty a maximalni zisk, tak skoro jo. Jestli myslis, ze to je jenom nastartovat a jet po poli, tak by ses mel probrat

18:37:46
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> krtik: no hej vodu a elektriku treba 

18:35:40
24.04.2012
24.04.2012

alpin
-> Matthes, záškodník z TechWebu: ktorý si ?
18:35:23
24.04.2012
24.04.2012

darklord
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to uz treba mat na kombajnistu aj vysoku skolu?!
18:34:51
24.04.2012
24.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: máte žně nějak brzo

18:34:12
24.04.2012
24.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
Konecne nejaka akce ve skole 

18:27:34
24.04.2012
24.04.2012

krtik
-> castrol: to budeš mít v garáži, jo?
18:24:20
24.04.2012
24.04.2012

castrol
znova som prerazal ale uz mame hotovo
15:48:52
24.04.2012
24.04.2012

radekp
-> Jindas: no nic moc, vypadá to pořád stejně

15:34:25
24.04.2012
24.04.2012

Šulda
-> maca: my byly minulej tejden z pětadvácou a prošla jen maličko nadávaly na to že to kouří no 

15:23:00
24.04.2012
24.04.2012

Soptikmartin
-> maca: tak jak to vypadá s penězma u hasičů tak bude muset chuděra procházet ještě hoooodně dlouho.
08:56:10
24.04.2012
24.04.2012

maca
Pravidelná STK...prošla potvora

22:46:33
23.04.2012
23.04.2012

Michal N 283 - zrušená registrace
dneska dokončený ľahký repas 5-kvaltu do druhej embí 

21:47:26
23.04.2012
23.04.2012

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: ja som mal len 80 stenu , navrtal co to slo a potom ruru a kladivo ale podarilo sa , zajtra este raz na elektrinu 

21:42:59
23.04.2012
23.04.2012

WMA - navigátor :)
-> Jindas 23.04.12 21:35:51: nedelej tlaky, jses kousek a vubec se nepochlubs ze jedes do futura. se pochlub, a zaloz kartu. nebo napis aspon SZ
21:41:49
23.04.2012
23.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: aj já jsem dneska prorážel elektriku 110cm zdí....úžasnej zážitek...12ka vrtáke na šestej pokus prošel po cca 2h a 25ka maximálně 20cm za obou stran....tak 16ku roxor,palici a modlit se aby jsme ho dostali ven,nakonec to vyšlo
21:36:42
23.04.2012
23.04.2012

Suty
-> Apple STS Chvojkovice-Brod:
,, 5 min. potom , co sem umyl flintu, mi kolega Kapr dovalil zrcátka "
Takovejm říkám bejvalej kolega :D
,, 5 min. potom , co sem umyl flintu, mi kolega Kapr dovalil zrcátka "
Takovejm říkám bejvalej kolega :D
21:35:51
23.04.2012
23.04.2012

Jindas
-> WMA - navigátor :): Tramtaráára,tramtata :D Tajný 

21:05:35
23.04.2012
23.04.2012

WMA - navigátor :)
-> Jindas 23.04.12 21:03:27: a co tomu bylo ze to nejezdilo? Kartu auta jsi smazal tak nevim
21:03:27
23.04.2012
23.04.2012

Jindas
Né dneska,ale už zase skáčeme mezi kapkami deště


20:35:59
23.04.2012
23.04.2012

castrol
prerazame na vodu a elektrinu
20:29:31
23.04.2012
23.04.2012

palinator
-> Pavel P@nkáč:
Každej plech (i novej) má někde povrchovku.
Každej plech (i novej) má někde povrchovku.
20:24:12
23.04.2012
23.04.2012

doly120
-> Bucin: na spotřebáka dobré
17:42:16
23.04.2012
23.04.2012

Bucin
-> Pavel P@nkáč: to bych pak musel vyřezat 80% auta a na to neni čas ani peníze.
17:28:37
23.04.2012
23.04.2012

Pavel P@nkáč
-> Bucin: tohle driv nebo pozdeji vyleze znova, jedina zachrana je vymenit plech za new
17:22:17
23.04.2012
23.04.2012

Bucin
bral jsem to dráťákem pak jsem šmirglem narušil zbylé rezové puchýřky a znova dráťákem. bojim se to brát moc abych za chvili nebyl na druhe straně ještě to mohu vzít odrezovačem ale tomu moc šance nedávám.
17:16:50
23.04.2012
23.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Bucin: Nevim no, bal bych se, ze to vyleze znova.
17:04:05
23.04.2012
23.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> U-Geen: jo,s tím počítám že se to stát může,ale to radši přibrousim panty

15:09:33
23.04.2012
23.04.2012

Lubes - zrušená registrace
-> Bucin: ja byť tebou vybrusil bysom to nylonovým kotúčom na farbu a hrdzu a budeš to mať ako opieskované 

15:04:24
23.04.2012
23.04.2012

Bucin
o víkendu jsem se na chvíli dostal na Hnědku a tak jsem zkoušel odbrousit povrchovou korozi a takhle to vypadá po zásahu dráťáku na rozbrusce a teď nevim zda na to nevemu i lamelku. Myslíte že by to mohlo stačit ?
Sory za kvalitu něajak to mobil nepobral.
Sory za kvalitu něajak to mobil nepobral.
13:56:09
23.04.2012
23.04.2012

darkstar93 - zrušená registrace
v sobotu som sa hrabal v garáži kde škodovka väčšinu života stála.. zas raz som si niečo odniesol... nejaká nádobka čisto nová.. tri sady pakní.. s tým že oco povedal že to už boli zlé. no obloženie viac ako 5 mm hrubé čiže myslím že ešte celkom slušné. pásku plechovú na hadice asi 895389753WE357 kilometrov :D ... a potom nejaký volant od kamaráta.. ale taký penový...
12:39:45
23.04.2012
23.04.2012

dragon_cb_cz
-> Joki: Gratulace! 

08:44:10
23.04.2012
23.04.2012

Joki
Já nic neudělal, ale manželka toho pána na fotce. Zplodila malého závodníka
JUPÍJAJEJ!!! 
Pochlubit se člověk prostě musí :-)
JUPÍJAJEJ!!! 
Pochlubit se člověk prostě musí :-)
06:56:14
23.04.2012
23.04.2012

Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: tak jasně...fotky zkreslujou...jinak chápu. Když to chce zákazník růžový s kytičkama, bude to růžový s kytičkama 

22:58:03
22.04.2012
22.04.2012

stika87 - Maschinenführer
-> Honza5: pokud budes neco natacet tak pak dej link :) moc pekna prace ;-)
22:55:58
22.04.2012
22.04.2012

Honza5
-> stika87: Díky 

22:50:04
22.04.2012
22.04.2012

stika87 - Maschinenführer
-> Honza5: krasa ;-)
22:41:04
22.04.2012
22.04.2012

m8rinek
-> Bery: jenže elektroinstalace v hajzlu a ještě přeražená násada :/.
22:37:37
22.04.2012
22.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
Barva z rozemletych Smoulu.
22:23:41
22.04.2012
22.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Max: fotky dost zkreslujou, zatim kdo to viděl tak kladné ohlasy, navíc, já s tim jezdit nebudu 

22:22:45
22.04.2012
22.04.2012

U-Geen
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: to je ta origo modra? co se davala myslim i na color liny? ta se mi libi :-)
