skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:21:50
22.04.2012
22.04.2012

U-Geen
-> myschaak AZNP K.Hora: aby to po zime nedopadlo jako u nas :-) skoro jsem musel zkracovat :)
22:06:35
22.04.2012
22.04.2012

Max
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: o kvalitě nepochybuji, ale tohle barvou by mi bylo líto lakovat...fakt se mi nelíbí...

21:47:10
22.04.2012
22.04.2012

suri
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: práca pekná ako vždy ale ta barva... :-D
21:34:25
22.04.2012
22.04.2012

Honza5
Zítra bude první start nového motoru.
21:20:22
22.04.2012
22.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: paráda!
21:20:06
22.04.2012
22.04.2012

Bery
-> m8rinek: vpátek jsem mluvil s klukama,co tu mají zahradnictví a vlezl jim tam někdo do skleníků a trhali jim tam kabely.vyřešeno bez policie,ale zlomit o něhoho na 2x násadu od lopaty a pak ho ještě seřezat těma krátkýma kouskama,co zbyly...
Řekl bych že taky vyřešeno,ti už krást jen tak nepůjdou.
Řekl bych že taky vyřešeno,ti už krást jen tak nepůjdou.
21:19:28
22.04.2012
22.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
dolakováno, můžem skládat, teda , ted to ještě lepí a nasazování dveří byla kur.a citovka

20:42:51
22.04.2012
22.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> U-Geen: nakonec až moc na těsno ale dobrý!


20:41:35
22.04.2012
22.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> m8rinek: Takle u baraku tyjo. Pakaz jedna.
20:40:41
22.04.2012
22.04.2012

U-Geen
-> myschaak AZNP K.Hora: vesla se jo? :-)
20:36:31
22.04.2012
22.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
melouch cajk
20:30:41
22.04.2012
22.04.2012

m8rinek
-> Zeke-ten šestý: no doufám, že se nebude chtít mstít, nicméně jak ho tu uvidim...
20:27:13
22.04.2012
22.04.2012

Zeke-ten šestý
-> m8rinek: aspon ze vyresili.... nicmene nezavidim

20:25:58
22.04.2012
22.04.2012

m8rinek
-> Zeke-ten šestý: Výhružky na všechny možný témata, být ozbrojen, tak by byla konfrontace jednoznačnější, nakonec to rychle a rázně vyřešila PČR.
20:19:45
22.04.2012
22.04.2012

Zeke-ten šestý
-> m8rinek: az tak? pekny... :(
20:14:46
22.04.2012
22.04.2012

m8rinek
Zažil jsem si konflikt se smažkou, která pálila kabely bezprostředně před garážema.
Na druhou stranu musim ocenit úderný přístup policie, která opravdu jednala.
Poučení pro příště, beze zbraně ven ne...
Na druhou stranu musim ocenit úderný přístup policie, která opravdu jednala.
Poučení pro příště, beze zbraně ven ne...
20:04:07
22.04.2012
22.04.2012

Tomaso435
-> Matthes, záškodník z TechWebu: -> Matthes, záškodník z TechWebu: jo.. tak zejtra navštivime netolickýho :D
17:39:12
22.04.2012
22.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
dolakováno , 5 min. potom , co sem umyl flintu, mi kolega Kapr dovalil zrcátka, co měli bejt taky modrý, a měli tu bejt už ráno, zabijuuuuu
17:36:06
22.04.2012
22.04.2012

suri
-> Tomaso435: 10,9
16:43:13
22.04.2012
22.04.2012

munkac - zrušená registrace
dneska bolo pekne tak som porobil brzdy...dosticky som mal cisto nove (ferodo SL) za 7 eur cize aj ked su na hovno tak stali zato;) + poskladal zadne celuste

16:41:11
22.04.2012
22.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Tomaso435: Aspon 10K bych dal.
16:20:47
22.04.2012
22.04.2012

Tomaso435
děcka, pevnost šroubů na spodní čepy u fáčka má bejt jaká? když vemu 8.8 a utáhnu, tak povoluju pak už jen flexou pač tam chybí závit 

15:01:58
22.04.2012
22.04.2012

Pavel P..
-> Mr_Kubas: taky už má něco za sebou...

14:58:39
22.04.2012
22.04.2012

Mr_Kubas
-> Pavel P.. 22.04.12 13:45:32: Stejnej typ má moje babča, akorát v horším stavu.. Ta tvá vypadá oproti ní jako nová 

14:45:27
22.04.2012
22.04.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
po dvou dnech pokusů s jiným karbecem, kde odmítaly fungovat přechody, sem se nasral a poskládal z5 starej karbec, akorát jsem tomu dal o trošku víc na první stupeň a zase pohoda
13:45:32
22.04.2012
22.04.2012

Pavel P..
včerejší práce... oživění a umytí babetty po dlouholetém stání na půdě... vypláchnuta nádrž, vyčištěn karbec, kontrola elektriky a po pár pokusech bába chytla a mohl jsem se i projet... musim akorát nakoupit nějaký věci který chyběj, řídítka a přední vidli který jsou ohnutý po nějakym držkopádu ale jinak je slušná a v původním laku.

11:14:51
22.04.2012
22.04.2012

castrol
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: 

09:17:48
22.04.2012
22.04.2012

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
michael 21.04.12 20:21:56 napsal:
Dnes jsem čistil podlahu,už je auto také ze spodu jako nové.konečně jedna slušná škodovka na virtu a né 5xvyvařená polepená hujda
Dnes jsem čistil podlahu,už je auto také ze spodu jako nové.konečně jedna slušná škodovka na virtu a né 5xvyvařená polepená hujda

08:52:14
22.04.2012
22.04.2012

Majki
Ne dnes ale včera... Hodil auto na zvedák a pustil se do oprav a úprav snad už bude líp držet v zatáčkach
Doufám že to dneska dodělám... nechce se mi do práce busem
Doufám že to dneska dodělám... nechce se mi do práce busem22:56:17
21.04.2012
21.04.2012

Bery
body...ten pařez je bez papírů,já jel na lehko,bez ničeho...nesvítí to,je rozbitý světlo vepředu,vletěl jsem zpátky na zahradu jako blesk,ještě že jsem si nezavřel vrata.)aspoň trochu prdel tu je)
22:43:02
21.04.2012
21.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Bery: kolik že bodů ti zbejvá?


22:33:40
21.04.2012
21.04.2012

Bery
všichni ladíte,hrabete se v autech a já dneska dopoledne vyfasoval kočár a drndal po okolí.taky jsem odpo makal na garáži/dílně a večer abych se trochu umazal - nahodil jsem motor u pincka a projel se v ulici-hned jsem se představil městským bengům,uvidim co z toho bude...
20:59:22
21.04.2012
21.04.2012

Hurdis
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Pěkný odstín, před 3 lety se rozebíral Rapid v podobném, vypadalo to moc dobře. Foto auta nemám, jen pár dílů zůstalo. Ale barva se mi líbí, dokázal bych si jí představit na nějakém vozítku.
20:51:56
21.04.2012
21.04.2012

Apple STS Chvojkovice-Brod
konečně kastle v laku
zítra zbytek dílů
zítra zbytek dílů20:21:56
21.04.2012
21.04.2012

michael
Dnes jsem čistil podlahu,už je auto také ze spodu jako nové.
20:14:25
21.04.2012
21.04.2012

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: 

20:08:25
21.04.2012
21.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
Ale tak ramcove. My zacli v jednu a kocnili tak ve tri.
20:02:49
21.04.2012
21.04.2012

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to ne ja som zacal o 10:00 a koncil o 17 :a nejake drobne
19:42:43
21.04.2012
21.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: to nevim,já začal míchat už v před šestou raní
no a pak před obědem ještě
no a pak před obědem ještě19:41:10
21.04.2012
21.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> myschaak AZNP K.Hora: -> castrol: Koukam, ze vzdy betonujeme ve stejny cas 

19:39:22
21.04.2012
21.04.2012

Maťulo
-> alpin 21.04.12 19:33:44:


19:38:45
21.04.2012
21.04.2012

castrol
-> alpin: ee deka s castrolom 

19:34:19
21.04.2012
21.04.2012

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem kuchtil jednu braňku na kšeft...no a betonoval

19:33:44
21.04.2012
21.04.2012

alpin
-> castrol: deka s jožkom poláčkom ? 

19:21:38
21.04.2012
21.04.2012

castrol
-> alpin: mozes dojst ked sa bude robit deka 

19:13:29
21.04.2012
21.04.2012

alpin
-> castrol: ja rád betónovať
19:07:29
21.04.2012
21.04.2012

castrol
-> Lukky_sk: no to hej prace sa spravilo dost
18:47:17
21.04.2012
21.04.2012

Lukky_sk
-> castrol 21.04.12 18:45:32: ale na betónovaní je dobré to, že za tebou vidno kus urobenej roboty, kdežto na aute sa serinkáš celý deň a veľa krát bez viditeľného výsledku :)
18:45:32
21.04.2012
21.04.2012

castrol
castrol 20.04.12 19:17:18 napsal:
zas betonovaluz ma to prestava bavit a to v pondelok pokracujeme
zas betonovaluz ma to prestava bavit a to v pondelok pokracujeme
12:41:33
21.04.2012
21.04.2012

dragon_cb_cz
-> Hurdis: Ono to bylo trochu složitější :) Měl jsem nepoužitý ale bohužel ne zcela kompletní kilí rozdělovač (chybělo víčko, palec, kontakty a kondík), tak jsem ho zkompletoval a že ho tam dám. Mezi tím jsem ale dostal do ruky jetý, který vypadal hodně dobře, takže změna plánu - dám zánovní. Ten ale začal na motoru hezky tancovat (odhaduju na ohnutou hřídel, jak se to mohlo stát netuším), takže zpátky k prvnímu plánu - dáme nový.
Ale ouha - soudruzi na tu základní desku zapomněli přidělat držák té plsti co maže vačku :) Takže jsem nakonec z toho zánovního vzal základní desku a přehodil jí do "nového" a jelikož jsem kontakty co na ní byly den před tím opiloval (a pecka byla jen minimální), tak jsem je tam nechal, ty už se mi přehazovat nechtělo.
Ale ouha - soudruzi na tu základní desku zapomněli přidělat držák té plsti co maže vačku :) Takže jsem nakonec z toho zánovního vzal základní desku a přehodil jí do "nového" a jelikož jsem kontakty co na ní byly den před tím opiloval (a pecka byla jen minimální), tak jsem je tam nechal, ty už se mi přehazovat nechtělo.
