Co jste dnes udělali...

prohledat
124992 příspěvků (zobrazeno 46121 až 46170) od 06.12.2007 do 21.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:53:54
24.04.2012
castrol
-> darklord: 1 pre nas ano co sa chcu sade dostat
22:52:31
24.04.2012
darklord
castrol 24.04.12 22:10:49 napsal:
→ jok3r: a to je na bezne jazdenie ?


nie, to je nahovno 3
22:39:14
24.04.2012
Tommyk
-> Jarda/felda: tak ono už to není nic moc. už jsem je objednal4
22:34:24
24.04.2012
Jarda/felda
-> Tommyk 24.04.12 21:40:33: vyměň až začnou kopat 4
22:31:39
24.04.2012
jok3r
-> castrol: sak v pohode 4 ja taky autem nekdy drbu a je mi to jedno, od toho tam ta lyzina je a nikdo me nedonuti to zvednout 2 jedine kdyz pod to potrebuju vlizt 1
22:28:40
24.04.2012
castrol
-> jok3r: pre "krasu" treba trpet 1
22:22:58
24.04.2012
jok3r
-> castrol: no ted mame 4 ob tejden za sebou, pak dva nebo tri tejdny pauza, pak skoda home, a to sme teprve na zacatku cervna2
22:19:15
24.04.2012
castrol
-> jok3r: tak to by sa dalo ved ono zrazov moc nieje 1
22:19:12
24.04.2012
jok3r
-> Kuladmin: obouval kamarad 4 ono po HK uz mame kamarady na levny dily, se servisama atak a to je potom radost neco delat, kdyz neco nemuze poresit jeden zavolas dalsiho, dily beres za levnejc atak5
22:16:44
24.04.2012
Kuladmin
-> jok3r: Tak to jo tomu i verim 3 3 teda nechtel bych ty gumicky na to davat. To musely mit v pneuservisu desnou radost a taky si to pekne nechat zaplatit.
22:14:10
24.04.2012
jok3r
-> Kuladmin: gumy tam sou aby se neposkrabaly ty lesteny kola ;) jinak moje HP sou uz taky tvrdy jako prase jak to je dole 4

-> castrol: nn jenom srazovka 4
22:10:49
24.04.2012
castrol
-> jok3r: a to je na bezne jazdenie ?
22:10:21
24.04.2012
Kuladmin
-> jok3r: No tak potom uz vubec sem mel na dilne golfa4 tak se sportovnim snizenim podvozkem ale s normalnejsima gumama - o fous a to uplne stacilo to auto se dolu zhoupnout nedalo vubec a sam majitel rikal ze to musi pryc ze je to tvrdy jak p..e a s temadle gumickam si myslim ze to uz muze jezdit rovnou po discich - bych se na gumy uz vykaslal 3 a misto tlumicu se divim ze lidi nedavaj uz jen lesenarsky trubky 3 3

Edit: se nevedel u tam u vas mate komplet novy silnice se supr mekcenim povrchem 3
upraveno 2x, naposled 24.04.2012 22:12:00
22:08:39
24.04.2012
Tomaso435
-> jok3r 24.04.12 22:07:39: prostě auto na hovno :-D
22:07:39
24.04.2012
jok3r
-> Kuladmin: ono si k tomu pridej podvozek KW kterej je snizenej skoro uplne dole,,, je to tvrdy jako prase3
22:02:38
24.04.2012
Kuladmin
Coz o to at si na tom jezdi ale nechtel bych to je uz o zuby v hube 3 a naprava musi strasne trpet 4
21:57:41
24.04.2012
Tomaso435
-> castrol: to asi zapísané nebude :-D navíc je to vošklivý :D
21:57:09
24.04.2012
castrol
-> Tomaso435: ked su zapisane tak nie 1
21:56:46
24.04.2012
Vojtisek
-> Tomaso435: nebo na projížďku na STK3
21:56:00
24.04.2012
Tomaso435
-> jok3r: dobrej adept na odebrání tp :-D
21:54:45
24.04.2012
jok3r
přehodil kámošoj na vozejku kola 5
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od jok3r vložen 24.04.2012 21:54:45
21:50:46
24.04.2012
Tommyk
-> havlik: vidis me nenapadlo se podivat do kellyny. tak si me nahlodal a mrknul jsem tam. mas pravdu, vezmu i kotouče.
-> suri:

diky chlapci 4
21:48:20
24.04.2012
suri
-> Tommyk: Havlik ma pravdu , 12,9 - 11,4 mm mez opotřebení
21:45:57
24.04.2012
Tommyk
-> OndraKrupi: takže na to seru :-) dík 4
-> havlik: ha, Ivan 3
upraveno 1x, naposled 24.04.2012 21:46:37
21:45:52
24.04.2012
Jindas
-> radekp: 24.04.12 15:48:52 Díky 3
21:45:43
24.04.2012
havlik
-> Tommyk: INFORMACE O PRODUKTU

průměr [mm]: 236
tloušťka brzdového kotouče [mm]: 12,8
minimální tloušťka [mm]: 11,4
21:44:06
24.04.2012
OndraKrupi
-> Tommyk: Edit minimální tloušťka [mm]: 10.5
nové 12,6
upraveno 2x, naposled 24.04.2012 21:45:23
21:40:33
24.04.2012
Tommyk
rychlej dotaz. Jaká je hranice u výměny předních kotoučů na felicii?

respektive měřil jsem to posuvkou a mám tam 11.50mm, mám měnit kotouče? právě objednávám díly. díky 4
21:21:07
24.04.2012
Vojťas
-> tunerlada: sam
21:19:16
24.04.2012
maca
Milan 136 24.04.12 20:02:07 napsal:
→ maca: u nás koupili v prosinci Yetiho a Roomstera.
A kdyby jim prodejce nevyběhal výkup letních a montáž zimáků, tak by aý
do jara nejezdili. Že prej nemaji na gumy8
ano je to špatné10
20:40:41
24.04.2012
tunerlada
rychlá ot. když mám neplacené volno platím si sociální a zdravko sám nebo zaměstnavatel ?
20:35:11
24.04.2012
Matthes, záškodník z TechWebu
-> doly120: To nevim z jakeho pohledu? 3
20:31:04
24.04.2012
tunerlada
Radek Retro eLeSo 24.04.12 20:19:32 napsal:
→ mark: ze zimy sůl a vlhko a je to hned10
suri:
ostatní sou v poho ale mě to štvalo že je to hned po
otevření vidět,no tak u auta za mega je to smutný81
tak tak , dělal jsem to taky když sem montoval laurin sedačky
20:29:01
24.04.2012
Radek Retro eLeSo
-> Milan 136: 3 3 3
20:27:02
24.04.2012
Milan 136
-> Radek Retro eLeSo: u fáva pod tím dřív uhnije podlaha a celý to vypadne na asfalt3
20:25:22
24.04.2012
Radek Retro eLeSo
-> Tomaso435: no aby si se z toho fáva nepo 3 3 3 3 4
20:22:03
24.04.2012
Tomaso435
-> Radek Retro eLeSo 24.04.12 20:07:55: hmm ty feldí mam taky takhle vomrvený :-D nechápu, u fáva se tohle stát nemuže :-D
20:19:32
24.04.2012
Radek Retro eLeSo
-> mark: ze zimy sůl a vlhko a je to hned10 -> suri: ostatní sou v poho ale mě to štvalo že je to hned po otevření vidět,no tak u auta za mega je to smutný81
20:18:36
24.04.2012
Milan 136
-> mark: normálně od soli z bot...
20:14:13
24.04.2012
suri
-> Radek Retro eLeSo: buď ešte rád , o dosť viac orezlé to mala po 2 rokoch kamarátova Toyota RAV4 za 1mil ...
20:14:04
24.04.2012
oppik
-> Radek Retro eLeSo: se divím že ti to zrezlo.mě to rezne z venku než zevnitř :-)
20:09:37
24.04.2012
mark - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo: :-) přesně toto jsem řešil před několika dny - a nebylo mi jasné jak to mohlo zreznout :-(
20:09:05
24.04.2012
Radek Retro eLeSo
obroušeno bruskou až na živý,šroub taky,odmaštěno a natřeno
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 24.04.2012 20:09:05
20:07:55
24.04.2012
Radek Retro eLeSo
pro někoho blbost ale dneska likvidace tohodle-řidičova sedačka u prahu felda
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 24.04.2012 20:07:55
20:02:07
24.04.2012
Milan 136
-> maca: u nás koupili v prosinci Yetiho a Roomstera. A kdyby jim prodejce nevyběhal výkup letních a montáž zimáků, tak by aý do jara nejezdili. Že prej nemaji na gumy8
19:49:35
24.04.2012
maca
Šulda 24.04.12 15:34:25 napsal:
→ maca: my byly minulej tejden z pětadvácou a prošla jen
maličko nadávaly na to že to kouří no 3
mě řekl,at to hned chcípnu.....nebo se udusíme3 3
19:48:27
24.04.2012
maca
Soptikmartin 24.04.12 15:23:00 napsal:
→ maca: tak jak to vypadá s penězma u hasičů tak bude
muset chuděra procházet ještě hoooodně dlouho.
no to bohužel jo8
19:16:22
24.04.2012
Suty
Taty, moje, souseda, mamy. Na zahradě jeste VW golf III.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Suty vložen 24.04.2012 19:16:22
19:14:48
24.04.2012
doly120
-> Matthes, záškodník z TechWebu: svatá E5121
19:14:03
24.04.2012
castrol
-> alpin: hej to nieje ale co takto sa vykope kanal ,supne rura a bude pokoj
Extreme Tyres