pre nas ano co sa chcu sade dostat
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:53:54
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> darklord:
pre nas ano co sa chcu sade dostat
pre nas ano co sa chcu sade dostat22:52:31
24.04.2012
24.04.2012

darklord
castrol 24.04.12 22:10:49 napsal:
→ jok3r: a to je na bezne jazdenie ?
nie, to je nahovno
→ jok3r: a to je na bezne jazdenie ?
nie, to je nahovno

22:39:14
24.04.2012
24.04.2012

Tommyk
-> Jarda/felda: tak ono už to není nic moc. už jsem je objednal

22:34:24
24.04.2012
24.04.2012

Jarda/felda
-> Tommyk 24.04.12 21:40:33: vyměň až začnou kopat 

22:31:39
24.04.2012
24.04.2012

jok3r
-> castrol: sak v pohode
ja taky autem nekdy drbu a je mi to jedno, od toho tam ta lyzina je a nikdo me nedonuti to zvednout
jedine kdyz pod to potrebuju vlizt 
ja taky autem nekdy drbu a je mi to jedno, od toho tam ta lyzina je a nikdo me nedonuti to zvednout
jedine kdyz pod to potrebuju vlizt 
22:28:40
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> jok3r: pre "krasu" treba trpet 

22:22:58
24.04.2012
24.04.2012

jok3r
-> castrol: no ted mame 4 ob tejden za sebou, pak dva nebo tri tejdny pauza, pak skoda home, a to sme teprve na zacatku cervna

22:19:15
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> jok3r: tak to by sa dalo ved ono zrazov moc nieje 

22:19:12
24.04.2012
24.04.2012

jok3r
-> Kuladmin: obouval kamarad
ono po HK uz mame kamarady na levny dily, se servisama atak a to je potom radost neco delat, kdyz neco nemuze poresit jeden zavolas dalsiho, dily beres za levnejc atak
ono po HK uz mame kamarady na levny dily, se servisama atak a to je potom radost neco delat, kdyz neco nemuze poresit jeden zavolas dalsiho, dily beres za levnejc atak
22:16:44
24.04.2012
24.04.2012

Kuladmin
-> jok3r: Tak to jo tomu i verim
teda nechtel bych ty gumicky na to davat. To musely mit v pneuservisu desnou radost a taky si to pekne nechat zaplatit.
teda nechtel bych ty gumicky na to davat. To musely mit v pneuservisu desnou radost a taky si to pekne nechat zaplatit.22:14:10
24.04.2012
24.04.2012

jok3r
-> Kuladmin: gumy tam sou aby se neposkrabaly ty lesteny kola ;) jinak moje HP sou uz taky tvrdy jako prase jak to je dole 
-> castrol: nn jenom srazovka

-> castrol: nn jenom srazovka

22:10:49
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> jok3r: a to je na bezne jazdenie ?
22:10:21
24.04.2012
24.04.2012

Kuladmin
-> jok3r: No tak potom uz vubec sem mel na dilne golfa4 tak se sportovnim snizenim podvozkem ale s normalnejsima gumama - o fous a to uplne stacilo to auto se dolu zhoupnout nedalo vubec a sam majitel rikal ze to musi pryc ze je to tvrdy jak p..e a s temadle gumickam si myslim ze to uz muze jezdit rovnou po discich - bych se na gumy uz vykaslal
a misto tlumicu se divim ze lidi nedavaj uz jen lesenarsky trubky

Edit: se nevedel u tam u vas mate komplet novy silnice se supr mekcenim povrchem
a misto tlumicu se divim ze lidi nedavaj uz jen lesenarsky trubky

Edit: se nevedel u tam u vas mate komplet novy silnice se supr mekcenim povrchem

22:08:39
24.04.2012
24.04.2012

Tomaso435
-> jok3r 24.04.12 22:07:39: prostě auto na hovno :-D
22:07:39
24.04.2012
24.04.2012

jok3r
-> Kuladmin: ono si k tomu pridej podvozek KW kterej je snizenej skoro uplne dole,,, je to tvrdy jako prase

22:02:38
24.04.2012
24.04.2012

Kuladmin
Coz o to at si na tom jezdi ale nechtel bych to je uz o zuby v hube
a naprava musi strasne trpet 
a naprava musi strasne trpet 
21:57:41
24.04.2012
24.04.2012

Tomaso435
-> castrol: to asi zapísané nebude :-D navíc je to vošklivý :D
21:57:09
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> Tomaso435: ked su zapisane tak nie 

21:56:46
24.04.2012
24.04.2012

Vojtisek
-> Tomaso435: nebo na projížďku na STK

21:56:00
24.04.2012
24.04.2012

Tomaso435
-> jok3r: dobrej adept na odebrání tp :-D
21:54:45
24.04.2012
24.04.2012

jok3r
přehodil kámošoj na vozejku kola 

21:50:46
24.04.2012
24.04.2012

Tommyk
-> havlik: vidis me nenapadlo se podivat do kellyny. tak si me nahlodal a mrknul jsem tam. mas pravdu, vezmu i kotouče.
-> suri:
diky chlapci
-> suri:
diky chlapci

21:48:20
24.04.2012
24.04.2012

suri
-> Tommyk: Havlik ma pravdu , 12,9 - 11,4 mm mez opotřebení
21:45:57
24.04.2012
24.04.2012

Tommyk
-> OndraKrupi: takže na to seru :-) dík 
-> havlik: ha, Ivan

-> havlik: ha, Ivan

21:45:52
24.04.2012
24.04.2012

Jindas
-> radekp: 24.04.12 15:48:52 Díky 

21:45:43
24.04.2012
24.04.2012

havlik
-> Tommyk: INFORMACE O PRODUKTU
průměr [mm]: 236
tloušťka brzdového kotouče [mm]: 12,8
minimální tloušťka [mm]: 11,4
průměr [mm]: 236
tloušťka brzdového kotouče [mm]: 12,8
minimální tloušťka [mm]: 11,4
21:44:06
24.04.2012
24.04.2012

OndraKrupi
-> Tommyk: Edit minimální tloušťka [mm]: 10.5
nové 12,6
nové 12,6
21:40:33
24.04.2012
24.04.2012

Tommyk
rychlej dotaz. Jaká je hranice u výměny předních kotoučů na felicii?
respektive měřil jsem to posuvkou a mám tam 11.50mm, mám měnit kotouče? právě objednávám díly. díky
respektive měřil jsem to posuvkou a mám tam 11.50mm, mám měnit kotouče? právě objednávám díly. díky

21:21:07
24.04.2012
24.04.2012

Vojťas
-> tunerlada: sam
21:19:16
24.04.2012
24.04.2012

maca
Milan 136 24.04.12 20:02:07 napsal:
→ maca: u nás koupili v prosinci Yetiho a Roomstera.
A kdyby jim prodejce nevyběhal výkup letních a montáž zimáků, tak by aý
do jara nejezdili. Že prej nemaji na gumy
ano je to špatné
→ maca: u nás koupili v prosinci Yetiho a Roomstera.
A kdyby jim prodejce nevyběhal výkup letních a montáž zimáků, tak by aý
do jara nejezdili. Že prej nemaji na gumy
ano je to špatné
20:40:41
24.04.2012
24.04.2012

tunerlada
rychlá ot. když mám neplacené volno platím si sociální a zdravko sám nebo zaměstnavatel ?
20:35:11
24.04.2012
24.04.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> doly120: To nevim z jakeho pohledu? 

20:31:04
24.04.2012
24.04.2012

tunerlada
Radek Retro eLeSo 24.04.12 20:19:32 napsal:
→ mark: ze zimy sůl a vlhko a je to hned
→
suri: ostatní sou v poho ale mě to štvalo že je to hned po
otevření vidět,no tak u auta za mega je to smutný
tak tak , dělal jsem to taky když sem montoval laurin sedačky
→ mark: ze zimy sůl a vlhko a je to hned
→suri: ostatní sou v poho ale mě to štvalo že je to hned po
otevření vidět,no tak u auta za mega je to smutný
tak tak , dělal jsem to taky když sem montoval laurin sedačky20:29:01
24.04.2012
24.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> Milan 136:


20:27:02
24.04.2012
24.04.2012

Milan 136
-> Radek Retro eLeSo: u fáva pod tím dřív uhnije podlaha a celý to vypadne na asfalt

20:25:22
24.04.2012
24.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> Tomaso435: no aby si se z toho fáva nepo


20:22:03
24.04.2012
24.04.2012

Tomaso435
-> Radek Retro eLeSo 24.04.12 20:07:55: hmm ty feldí mam taky takhle vomrvený :-D nechápu, u fáva se tohle stát nemuže :-D
20:19:32
24.04.2012
24.04.2012

Radek Retro eLeSo
-> mark: ze zimy sůl a vlhko a je to hned
-> suri: ostatní sou v poho ale mě to štvalo že je to hned po otevření vidět,no tak u auta za mega je to smutný
-> suri: ostatní sou v poho ale mě to štvalo že je to hned po otevření vidět,no tak u auta za mega je to smutný
20:18:36
24.04.2012
24.04.2012

Milan 136
-> mark: normálně od soli z bot...
20:14:13
24.04.2012
24.04.2012

suri
-> Radek Retro eLeSo: buď ešte rád , o dosť viac orezlé to mala po 2 rokoch kamarátova Toyota RAV4 za 1mil ...
20:14:04
24.04.2012
24.04.2012

oppik
-> Radek Retro eLeSo: se divím že ti to zrezlo.mě to rezne z venku než zevnitř :-)
20:09:37
24.04.2012
24.04.2012

mark - zrušená registrace
-> Radek Retro eLeSo: :-) přesně toto jsem řešil před několika dny - a nebylo mi jasné jak to mohlo zreznout :-(
20:09:05
24.04.2012
24.04.2012

Radek Retro eLeSo
obroušeno bruskou až na živý,šroub taky,odmaštěno a natřeno
20:07:55
24.04.2012
24.04.2012

Radek Retro eLeSo
pro někoho blbost ale dneska likvidace tohodle-řidičova sedačka u prahu felda
20:02:07
24.04.2012
24.04.2012

Milan 136
-> maca: u nás koupili v prosinci Yetiho a Roomstera. A kdyby jim prodejce nevyběhal výkup letních a montáž zimáků, tak by aý do jara nejezdili. Že prej nemaji na gumy

19:49:35
24.04.2012
24.04.2012

maca
Šulda 24.04.12 15:34:25 napsal:
→ maca: my byly minulej tejden z pětadvácou a prošla jen
maličko nadávaly na to že to kouří no
mě řekl,at to hned chcípnu.....nebo se udusíme

→ maca: my byly minulej tejden z pětadvácou a prošla jen
maličko nadávaly na to že to kouří no
mě řekl,at to hned chcípnu.....nebo se udusíme

19:48:27
24.04.2012
24.04.2012

maca
Soptikmartin 24.04.12 15:23:00 napsal:
→ maca: tak jak to vypadá s penězma u hasičů tak bude
muset chuděra procházet ještě hoooodně dlouho.no to bohužel jo
→ maca: tak jak to vypadá s penězma u hasičů tak bude
muset chuděra procházet ještě hoooodně dlouho.no to bohužel jo

19:16:22
24.04.2012
24.04.2012

Suty
Taty, moje, souseda, mamy. Na zahradě jeste VW golf III.
19:14:48
24.04.2012
24.04.2012

doly120
-> Matthes, záškodník z TechWebu: svatá E512

19:14:03
24.04.2012
24.04.2012

castrol
-> alpin: hej to nieje ale co takto sa vykope kanal ,supne rura a bude pokoj
