-> francomk: takovej úplatek snad já potřebovat nebudu
21:00:21 16.05.2012
francomk
-> Vojtisek: Dokopy
20:58:27 16.05.2012
Vojtisek
-> francomk: a emise nezájem, jo?
20:55:23 16.05.2012
francomk
-> Vojtisek: No, napr. ja som dnes nechal na STK 64€...
20:51:52 16.05.2012
Vojtisek
-> francomk: tohle zavést u nás, tak si o to řeknou 150 Kč...kurvy
20:49:05 16.05.2012
StepaNoFUN
Uzavřel si pojistku na blbost... Sice za 4tis ročně, ale včetně odcizení svěřenejch věcí a řízení aut a pracovnch strojů... Bohužel na auta je tam mizernej limit (50tis), tak ještě musím zavolat pojišťovákovi jestli by nešel zvednout. Ale doufám, že ji nebudu potřebovat.
-> Pavel P@nkáč: tenhle samej problem ted budu rešit na octavii,hádám že to bude páčka...
18:22:26 16.05.2012
Pavel P@nkáč
CO je v coudu na felici kdyz nejde prvni poloha steracu na feline? (ta nejpomalejsi poloha) packa? cyklovac? kabelaz? nesetkal se stim nekdo?
17:57:49 16.05.2012
darkstar93 - zrušená registrace
po nejakej dobe toto. a nie ja ale oco. avšak na moje požiadanie povedal že ešte ich urobí niekolko ak nebude mať tolko práce v robote :D... môžem tie prepojky už aj na klúče si dať tolko ich budem mať :D:D:D
Odpoledne sehnán o polovinu větší byt, rovnou dohodnuto, za 14 dní stěhování do sousední čtvrti.
Dovezl jsem si na zahradu bagr, zítra začneme s transformací ve stavební parcelu.
Počítám, že tenhle měsíc bude pracovní doba v zaměstnání ta kratší část dne.