a hliníkovej rám leštit nebudu, je to hliník, stejně by zošklivnul.. nechám ho láknout do černý matný
21:09:14 15.05.2012
Kaprof-Pisařík
-> pitrs-84@: Já ji bral páč tam jako jedina měla aspon nějaký přechod na bílou barvu no...
21:03:57 15.05.2012
pitrs-84@
-> Kaprof: no ted koukam ze uz si asi 6tej co to ma na blatniku,je mi to putna,, stejne to ale nechapu,,,tech tapet tam je po hoven plny zhajzl ale vsici musi mit tu jednu a tu samou,,,
20:44:28 15.05.2012
Kaprof-Pisařík
-> pitrs-84@: Já zas popravdě vubec netušil že jsi to měl takže omluva za kopíračku byt neumyslnou
20:40:19 15.05.2012
Karlos (WIO46)
-> pitrs-84@: To jsem si myslel, že sis to spletl. A já jsem odpověděl na tvou otázku. Protože prostě a jednoduše, u obou zde zobrazených aut, kterými jsem jezdil/jezdím jsem měl levý blatník na kaši, vyměnil jsem ho a na lak nebylo. A tak jsem obšlehl tvůj výmysl.
-> Karlos (WIO46): kde si vzal inspiraci? ja kdyz si tuto sprostou tapetu z bamahausu nalepil pred dvemi lety na auto tak sem takovej uscpech nesklidil img37.imageshack.us/img37
/.../p1010252et.jpg asi mam horsi kamarady
-> Kurýr Chrobák 15.05.12 19:46:39: proc jsi to nenechal opiskovat a pak polakovat?
20:09:20 15.05.2012
Kaprof-Pisařík
-> Radek Retro eLeSo: Však jasné :o)...Když vidim samolepku DC tak se mi zveda kufr už..:o)...-> castrol: Mně šlo jen o zakyti střibrneho blatníku měněneho před TK
-> cPetan: SZ
20:06:42 15.05.2012
cPetan
-> Kaprof: Náhodou... co je to za folii?
20:04:39 15.05.2012
castrol
-> Kaprof: nemam rad nalepky na aute ale ked je nieco hrdzave tak treba to nejako zamaskovat
20:03:30 15.05.2012
Pavel P..
-> Kaprof: to je válečkem na malování?
20:03:02 15.05.2012
Radek Retro eLeSo
-> Kaprof 15.05.12 19:35:21: za mě pecka,ostatní at' si políběj že
rozhodně to neni klasickej stickerbomb............
19:59:12 15.05.2012
Karlos (WIO46)
-> Kaprof: Nejhorší na tom je, že pak je to auto hrozně zapamatovatelný. :D
19:57:22 15.05.2012
Hurdis
-> Kaprof: Žes neřekl, bílé samolepící tapety mám pár rolí. Odstín by asi docela seděl. Pak ještě dva druhy modré a hnědou. Na opravy orientačních sloupků vedení pitná voda / h*vna.
Alespoň by to nevypadalo jako ilustrace k hádance: jedna květina bez listů, druhá bez nohy, třetí bez prstu......, že jo, Žlababa.
19:56:16 15.05.2012
Kaprof-Pisařík
-> Karlos (WIO46): Nj nechápu)) Příště tam nechám schnilej původni..To je tu přeci jen ve zvyku víc :o))
-> castrol: Ani jsem nepoítal že by se to zde líbilo.. :o)...Ale já jsem spokojen... Skate lepky uplně nesnášim a tohle je dyžtak za minutu dole...
19:53:53 15.05.2012
Karlos (WIO46)
-> Kaprof: No jak si někdo takovou pičovinu muže dát na auto, to nechápu.
19:51:33 15.05.2012
castrol
-> Kaprof: nie je to najhorsie ale napaci sa mi to
19:48:19 15.05.2012
darkstar93 - zrušená registrace
-> Kaprof: mne sa to páči. jediné čo sa mi na takýchto polepoch nezdá sú také rázne prechody medzi polepom a dalším kusok karoserie. inak
ešte keby to nebolo také nahusto tak je to top. len tak decentne by stačilo
mam za sebou 2 dny tlumočení AJ-ČJ ČJ-AJ pro audit bezpečnosti na pracovišti ve firmě vyrábějící elektromotory a alternátory. Docela záhul. V pondělí ráno na meetingu jsem byl ještě dost tuhej, ale výstupní meeting dnes odpoledne už byl podstatně lepší
kuře na paprice splněno
osazení rámu splněno na 50%
leštění nesplněno, sou vybitý obě vrtačky
11:33:43 15.05.2012
Stepix
Dnes jsem se osočil na pojišťovnu skrze povinné ručení. Proběhlo meziroční navýšení bonusů, paradoxně ale i pojistného o 40,- Kč. Už je to celkem navýšení o více než stovku od doby sjednání pojištění. Ne že by mne to vytrhlo, ale z principu... nicméně že dostanu slevu 60% jsem fakt nečekal :-D a to ještě neví, že jim přinesu doklad od testace a nakonec jim budu platit ročně jen 30,- Kč :-D
00:46:45 15.05.2012
Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
dnes se chystám udělat:
kuře na paprice
osazení novučkého rámu na střešní vokno těsněním a hejblatama
přeleštit hliníkovej spodek toho vokna