-> tunerlada: tady máš všecky :-)
www.feliciaklub.cz/?id=mi
e_zar...
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
18:42:30
18.05.2012
18.05.2012

krtik
18:24:39
18.05.2012
18.05.2012

Tommyk
-> suri: zas tak dlouho si na ni nejezdil ne? :-D chtělo by to nějakej malej, lehkej pojizdnej hever.. ty kuří nohy jsou nahovno
18:21:34
18.05.2012
18.05.2012

suri
-> Tommyk: veřit nemusíš , našťastie to bolo vpravo vpredu a bol tam ok prah , a dalo sa s tým celkom normálne ísť kým som neodstavil , zrejme som to ako šofér vyvažoval :D
sú tam zohýbané rantly prahu , hlavne vzadu , a korozia tiež , a origo heveru veľa nechýba aby bol na zemi , spíš ma serie ta pneu , mohla ostať nová
sú tam zohýbané rantly prahu , hlavne vzadu , a korozia tiež , a origo heveru veľa nechýba aby bol na zemi , spíš ma serie ta pneu , mohla ostať nová
18:18:01
18.05.2012
18.05.2012

Tommyk
-> suri: počkej.. jestli teda rozumím dobře.. nevěřím tomu že to máš tak shnilý. ale je fakt že já bych měl při defektu problém
tim originálnim heverem bych se na zadku dostal možná tak pod sedačky

tim originálnim heverem bych se na zadku dostal možná tak pod sedačky

18:13:03
18.05.2012
18.05.2012

suri
-> Tommyk: vo felde je rezerva , ešte origo continental , super guma , bola nepoužitá ale chytil som defekta , tak som to musel riešiť takto a som rád že bolo za čo zodvihnúť ...
18:07:50
18.05.2012
18.05.2012

Tommyk
-> suri: nojo, 5ti díru bys na feldu asi nedal 

17:14:42
18.05.2012
18.05.2012

suri
-> Tommyk: inak normálna 195/65 R15 rezerva
17:10:21
18.05.2012
18.05.2012

suri
-> Tommyk: do octy - dám to do dnešného , preklikol som sa
17:09:16
18.05.2012
18.05.2012

alpin
-> Tommyk: do octy
17:06:57
18.05.2012
18.05.2012

Tommyk
-> suri: do feldy? jaká je úspora hmotnosti?
17:02:36
18.05.2012
18.05.2012

tunerlada
rychlej dotaz asi i dost hloupej.. jaké má rozměry klasická žárovka co je ve fedlě v interierovém světýlku a co se používá normálně třeba na osvícení spz ? 36 mm délka ?
09:32:40
18.05.2012
18.05.2012

Radek Retro eLeSo
-> Milan 136 17.05.12 21:38:04: krásný to máš,a ten znak je super
jinak já taky léčim po zimě-dotykový plochy mezi nárazníkem a blatníkem sou fakt vopruz
jinak já taky léčim po zimě-dotykový plochy mezi nárazníkem a blatníkem sou fakt vopruz
23:24:38
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> Hurdis: Když jsem na ní sral na střední tak na ní budu srát dál 

23:13:23
17.05.2012
17.05.2012

palinator
Dneska jsem na stroji RS09 provoral políčko brambor.
Bezva.
Bezva.
22:22:18
17.05.2012
17.05.2012

Dušan
-> Jindas: mk koša si najdi
22:22:06
17.05.2012
17.05.2012

Hurdis
-> Jindas: Ser na fyziku. Už pro ten pocit.
22:21:42
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> Dušan: A kdepak jsi sehnal to křídlo? 

22:18:05
17.05.2012
17.05.2012

Dušan
-> Jindas: jo to ja taky nechtel, ale musel 

22:09:09
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> Dušan: Jenže já tam to křídlo nechci kvůli tom,že bych musel vrtat do karoserie
achjo,dilema ...
achjo,dilema ...22:07:30
17.05.2012
17.05.2012

Dušan
-> Jindas: na to prd, sam vim, ze tam fouka, ale bez toho kridla to neni nejak extra
22:00:40
17.05.2012
17.05.2012

EDoZoNe
-> Milan 136: Moc pěkný :))
21:50:07
17.05.2012
17.05.2012

Kaprof-Pisařík
-> Milan 136: Paráda..

21:48:11
17.05.2012
17.05.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> MATTESS:


21:46:23
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
Příště sem zase něco dám
A je mi to jedno co si kdo myslí,je to moje auto,můj podtlak,moje kapota,moje šroubky takže až bude to co tam budu chtít virt se to dozví jako poslední 
A je mi to jedno co si kdo myslí,je to moje auto,můj podtlak,moje kapota,moje šroubky takže až bude to co tam budu chtít virt se to dozví jako poslední 
21:44:31
17.05.2012
17.05.2012

Milan 136
-> MATTESS: to je vůl
díky
díky21:42:38
17.05.2012
17.05.2012

exwrcteam
uspesne doinstaloval jednobodovej vyvyjec do spotrebaka misto inducky a udelal mensi udrzbu
ma stim nekdo nejaky veci zkusenosti? moje prvni dojmy sou spise pozitivni a ethanol chroupe lip:)
ma stim nekdo nejaky veci zkusenosti? moje prvni dojmy sou spise pozitivni a ethanol chroupe lip:)21:40:13
17.05.2012
17.05.2012

MATTESS
-> Milan 136: kdybych měl být auto, tak Tvoje

21:38:04
17.05.2012
17.05.2012

Milan 136
maska
21:36:56
17.05.2012
17.05.2012

Milan 136
21:35:39
17.05.2012
17.05.2012

Milan 136
Zase jsem se v tom vrtal. Takže novej nárazník, nalakovaná maska s novýma lištama atd.
Po odstrojení proběhla revize a oprava koroze na chladičovce a blatníkách. zasraná zima
Po odstrojení proběhla revize a oprava koroze na chladičovce a blatníkách. zasraná zima

20:49:23
17.05.2012
17.05.2012

Hurdis
-> MATTESS: Obrázek pro eMko byl zobrazený šipkami v trajektoriích proudění a jestli se nepletu, v místě spáry kapoty u okna bylo obrácení turbulencí výraznější, než je na Tebou odkazovaném schématu. Každopádně, realitu dle dnešních možností asi těžko někdo zkoumal.
20:42:44
17.05.2012
17.05.2012

MATTESS
-> Hurdis: toto, ač ouža?
img.skoda-virt.cz/forum_u pload/.../7_541_45689__200 7-01-15_23-08-32_57.jpg
img.skoda-virt.cz/forum_u pload/.../7_541_45689__200 7-01-15_23-08-32_57.jpg
20:33:02
17.05.2012
17.05.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
-> Hurdis 17.05.12 20:05:43: A ještě ušetříš 17 korun. 

20:05:43
17.05.2012
17.05.2012

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: To bude asi důvod, proč je na seriovkách kapota neztopořená :-)
20:04:22
17.05.2012
17.05.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: Videl, ale nevybavuji si. Kazdopadne ti verim a stale zastavam nazor, ze takovy podtlakovy pytel auto zpomaluje.
20:00:40
17.05.2012
17.05.2012

Hurdis
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Neviděl jsi nikdy schéma proudění kolem karoserie od AZNP, viď? Už bych to vložil, kdybych tu raritku někde našel. Ale na virt jsem jí před půldekádou někam dával.
Zkus kouknout, jestli jste to na DeathWeb někam nezkopčili.
Zkus kouknout, jestli jste to na DeathWeb někam nezkopčili.
19:58:04
17.05.2012
17.05.2012

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Hurdis: Pokud se tam tvori podtlak, tak to auto zpomaluje ne? Tim padem by nebylo od veci misto zadniho okna instalovat raketovy motor.
19:37:27
17.05.2012
17.05.2012

Hurdis
-> Jindas: Je Ti předpokládám znám fakt, že u sedanu 742 je v místě pod zadním oknem při jízdě podtlak? Tudíž takto upravená kapota vzduch nenasává, ale naopak je vycucáván z pod kapoty a strháván trajektorií proudění ve směru jízdy.
19:05:14
17.05.2012
17.05.2012

ochoda
-> Jindas: ja to planoval s rapidí kapotou :D takze jesi se dostanu k COcku a bude se me chtit tak bych to mohl realizovat :D
19:01:34
17.05.2012
17.05.2012

Don_pepe
Nějak se ty mlhovky musej zapínat...
18:11:05
17.05.2012
17.05.2012

castrol
Jindas 17.05.12 13:28:30 napsal:
→ minno: Ano,už by to chtělo
a kedy bude?
→ minno: Ano,už by to chtělo
a kedy bude?18:09:30
17.05.2012
17.05.2012

Karlos (WIO46)
-> Jindas: Druhej! Já tohle plánoval bůh ví jak dlouho, protože mi to přišlo krutý, a teď už to maj dva lidi.


15:06:16
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> Jirik_Tuňák: Tak se zasmějem no a? :D Já jsem pro každou srandu. Ale mě se to líbí 

15:03:57
17.05.2012
17.05.2012

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Mě tam přijdou ty vysoký matičky srandovní. 

14:27:07
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> ochoda: Tak tohle prakticky nic nestojí,mě to stálo 17,- kč. A asi nějakej význam to určitě má, teplý vzduch jde vzhůru pryč a studený za jízdy dovnitř. 

14:26:15
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> Peťa Klíč: Ano vím :) Já s tím budu krmit vzduchem webery 

14:00:43
17.05.2012
17.05.2012

Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
-> Jindas: víš, že Dušan to má kvuli vzduchu na turbo, žejo? 

13:38:42
17.05.2012
17.05.2012

ochoda
-> Jindas: ja sem nad tim taky premyslel kdysi ale chtel sem to jeste majinko jinac, ale napadlo me jesi to my vyznam ? 

13:28:30
17.05.2012
17.05.2012

Jindas
-> minno: Ano,už by to chtělo 

13:28:00
17.05.2012
17.05.2012

minno
-> Jindas: aha, takže chladenie už máš, teraz už len motor :))
