Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 43221 až 43270) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
14:07:26
06.07.2012
minno
-> MOLSO: mne sa zdá že už teraz som, bo kde sa zjavím tak len fúúú že jaká embéčka3 A deti sa smejú že mami aha aké čudné auto3
14:04:06
06.07.2012
MOLSO
-> minno: 3 3 3 3 zachvilu budes posledny mohykan skodovkovy na orave 47
14:02:12
06.07.2012
minno
Ja nič, ale včera som bol v garáži a prišiel za mnou jeden chlapík či nechcem nejaké diely na škodovku, že má pár pozostalostí, ak by som chcel. Tak sme sa dohodli kedy a kde mám prísť, prídem tam, ulovil som jednu zadnú kapotu na eMko v peknom stave, kúrenie, chladič, pár blbostí....poobede že to idem zaviesť do susednej dediny na povalu do starého domu po babke kde mám sklad, prídem tam, vykladám veci a dobehla za mnou suseda odtiaľ z vedľajšieho domu, že či nechcem nejaké diely na škodovku, čo im zostali po tej ich3 Prídem tam, tam komplet sada dverí v peknom stave, tak reku davajte a už som zvláčal, povala bude za chvíľu plná, no ale kto nemá je stratený3
12:30:54
06.07.2012
Timil - zrušená registrace
dobrá ještě to protřídím a ořežu doladím a podepíšu a a během dne bych mohl začít nahrávat
12:17:03
06.07.2012
castrol
-> Sepp: ale vidime -> Timil: jasne sprav 4
11:52:47
06.07.2012
OndraST
-> Timil: Určitě jsem pro.
11:35:38
06.07.2012
Milos
dalsiu znacku na auto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Milos vložen 06.07.2012 11:35:38
09:18:07
06.07.2012
fortkiller
já jsem pro galerii :-)
09:01:24
06.07.2012
Timil - zrušená registrace
08:52:05
06.07.2012
Timil - zrušená registrace
Já včera navštívil technické muzeum kdyby byl zájem udělal bych galerii (motorky, letadla, auta)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Timil - zrušená registrace vložen 06.07.2012 08:52:05
00:26:56
06.07.2012
palinator
-> Sepp:
Jenom turbo? Pcha!3 47
00:23:32
06.07.2012
Sepp
hrozný sraní a skoro nic nevidět3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Sepp vložen 06.07.2012 00:23:32
23:16:19
05.07.2012
skodovak
Vyměnil komplet podvozek a přední brzdy na koktě 3 3
23:08:40
05.07.2012
suri
-> Stevie: ahá 3
23:06:39
05.07.2012
Stevie
→ suri: tam trošku nahoře
22:56:26
05.07.2012
suri
-> Stevie: kde?
22:55:53
05.07.2012
Stevie
troško jsem leštil chladič 4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Stevie vložen 05.07.2012 22:55:53
22:46:47
05.07.2012
suri
-> palinator: ja tiež v podstate , ale na felu mám s voskom , na octu špecialitu bez , tie skurvené muchy dať dole mi trvalo hodinu a to ich bolo pár , ešte asfalt , dočistiť sklá a fajront , pondelok vyrážame
22:42:57
05.07.2012
palinator
-> suri:
No ono u mě je to hlavně tim že žádnej šampon nemám. Ale já nemeju auta těžce zasraný, jen tohle svý od hoven a prachu a na to stačí i ta voda.
22:33:39
05.07.2012
suri
-> palinator: to bezpochyby , ja bez šamponu by som s tým nehol , nemyje to nic , neleskne se to nic , ale v příručce sem se dočetl že to prý ňák žere lak ... tak nevím


hlavne som konečne spokojný z voskom a TW už nikdy
22:26:49
05.07.2012
palinator
-> suri:
Na týhle je taky napsáno zámišová useň, kupoval jsem ji v drogérii. Tvrdne podobně jako tutově pravá jelenice.

E: Já meju Škódu bez šampónu, ale dneska jsem zjistil že je docela dobrá teplá voda oproti studený. 1
upraveno 1x, naposled 05.07.2012 22:28:02
22:22:34
05.07.2012
suri
-> palinator: 200 je blbá cena , origo chodia okolo 500 - hlavne ZÁMIŠOVÁ ČISTÍCÍ USEŇ , tá je super

ja mám blbú umelú za 4éčka ale funguje , a hlavne mám nový šampon čo zráža vodu , takže pokiaľ nie je zima , a tieň tak netreba utierať , uschne bez kapičiek samé ... aj vosk mám nový
22:18:54
05.07.2012
palinator
-> suri:
Na obalu píšou, že jde o přírodní useň, saje hezky, nenechává šmouhy ani nepouští bordel. Stála 200 Kč. Ano, Simoniz Original Wax nebo jak.
22:14:42
05.07.2012
Bucin
zatim velkou díru do zdi a připravil traverzu k usazení
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Bucin vložen 05.07.2012 22:14:42
22:06:26
05.07.2012
suri
-> palinator: prej jelenice , máš pravú ??

inak simoniz tvrdý vosk ?
22:01:35
05.07.2012
Milan 136
-> palinator: Nějakej Tecumseh
21:59:28
05.07.2012
palinator
Já dneska myl od vosích hoven, částečně Simonizoval, luxoval, vymlátil tépichy a konečně jsem na sušení použil novou jelenici. Takže může chcát, aby mě ta radost přešla.

-> Milan 136:
Co to je za motor?
21:55:49
05.07.2012
Milan 136
-> Pavel P@nkáč: shnilá nebyla, ale na pár místech prasklá, vytahaný ty díry na výškový stavění a kolem přední nápravy vyšoupaný....
Měl jsem tady kopici šrotu a potřeboval sekačku...
21:52:48
05.07.2012
Pavel P@nkáč
-> Milan 136: na dlouhy zimni vecery ti poslu nasi sekacku uz ma pomalu dost, ale na vyvareni to jeste neni1
21:52:32
05.07.2012
Milan 136
-> myschaak AZNP K.Hora: 3
21:28:39
05.07.2012
myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: protože tu lyžinu jsme museli vrátit zpátky,přikryl jsem ho já,aby mu nebyla zima (35C)3 3 3
21:24:47
05.07.2012
Pavel P..
-> myschaak AZNP K.Hora: a proč u toho leží za autem a ještě přikrytej dekou? usnul?3
21:21:51
05.07.2012
Milan 136
kastle očištěna, povařena, vyvařena, naštětkována. Vyčištěno, promazáno, něco vyměněno
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Milan 136 vložen 05.07.2012 21:21:51
21:20:22
05.07.2012
Milan 136
21:19:06
05.07.2012
Milan 136
Poslední dobou jsem pracoval na tomto.
Dneska jsem to dodělal, nalil olej, benzín, dal sytič a chytla napoprvý5
Na to, že se ke mě ten motor dostal v neznámým stavu jako údajně funkční výborný. Trochu jsem se toho obával...1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Milan 136 vložen 05.07.2012 21:19:06
21:13:42
05.07.2012
myschaak AZNP K.Hora
jak už to tak bývá tak se před srazem něco naposlední chvíli vysere...takže rychlá pomoc při opravě řazení...ale stihlo se to
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od myschaak AZNP K.Hora vložen 05.07.2012 21:13:42
18:12:56
05.07.2012
Tomáš Třeštík
pokročil na vyvařovíní feldy 6
15:23:28
05.07.2012
dodik110
rozobral 4 piesty :D a budú na predaj :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od dodik110 vložen 05.07.2012 15:23:28
15:00:48
05.07.2012
maca
Dnes uděláno pár věcí na tatře.....utěsnil jsem vývěvu,dotáhnul pravé zrcátko(malem už upadlo),vyčištěna sklenička na naftu.
10:50:04
05.07.2012
Dale_Estelle
-> rené: človíčku, nerad to říkám, ale sháníš evidentně špatně :-) vždyt i tady v inzerci jich bylo X...
-> Enggik: hehee, za Rakousko3
10:48:48
05.07.2012
rené
-> Enggik: Ale jako jooo, jen jsou za nehoráznej peníz bez matek nebo ve strašným stavu a když už jsou nějaký kloudný se všim všudy, tak by pro ně člověk musel letět přes celou republiku...
10:29:32
05.07.2012
Enggik
-> Pavel P..: 71 71
-> rené: Kopretiny?? To nemyslíš vážně že nejsou?? I já, taková chudina, oproti jiným nejmenovaným, mám dvě sady 40
10:02:47
05.07.2012
Pavel P..
-> rené: takovej plevel? toho všude roste3
-> Enggik: vůbec nevim o čem mluvíš2 40
09:58:17
05.07.2012
rené
-> Enggik: Pak se člověk diví, že půl roku shání blbý kopretiny 3
09:55:02
05.07.2012
Enggik
-> Pavel P..: -> Dale_Estelle: 3 3 3 3 Provokatéři ???? 3 3 3
23:24:21
04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: huuu! plech! takovyhle sprosty slova v mojí blízkosti neříkej...... 3
23:08:26
04.07.2012
Pavel P..
-> Dale_Estelle: udělej si kolo štěstí jako Béda Trávníček3 a když padne černý bankrot tak budeš muset nasadit plechotrony3 2
23:05:37
04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: o tom vůbec nepochybuj2 něco na to dám,ale kerý sakra
23:04:04
04.07.2012
Pavel P..
-> Dale_Estelle: to je půlka úspěchu...3
23:01:40
04.07.2012
Dale_Estelle
-> Pavel P..: sakrametnsky1 jedno je jiste, budou kulatý3
Extreme Tyres