
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:54:57
04.07.2012
04.07.2012

Pavel P..
-> Dale_Estelle: ohh děkuji :-) nojo je to težký se rozhodnout co tam dát za poklice

22:53:34
04.07.2012
04.07.2012

Dale_Estelle
-> Pavel P..: pěkné ! vlemi hezkej styl, mě se to moc líbí, dokonalej sedánek ! taky bych měl zatočit osudím a losnout nějaký nový poklice

22:37:46
04.07.2012
04.07.2012

suri
-> Pavel P..: ja včera
22:09:43
04.07.2012
04.07.2012

Pavel P..
-> suri: jen nějakej z WAPky... voskoval jsem to nedávno a při pomyšlení že bych to dělal znova na mě šli mrákoty
-> bibendum30: ale to néééé

-> bibendum30: ale to néééé

22:07:07
04.07.2012
04.07.2012

bibendum30
-> Pavel P..: S novým měsícem jiná sada disků z mnohých???


22:06:53
04.07.2012
04.07.2012

suri
-> Pavel P..: hezké a vosk?
22:02:07
04.07.2012
04.07.2012

Pavel P..
přezuto, umyto...

20:23:42
04.07.2012
04.07.2012

EDoZoNe
-> myschaak AZNP K.Hora: Díky ;)
20:22:31
04.07.2012
04.07.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> EDoZoNe: 4x130 jako na emkách,kilech,litrech....
20:21:57
04.07.2012
04.07.2012

EDoZoNe
Jen rychlý dotaz - Jaká je rozteč disků na užovkách?
20:11:27
04.07.2012
04.07.2012

suri
-> palinator: tu je gut
19:45:47
04.07.2012
04.07.2012

palinator
-> suri:
U nás je po daždi a sparno.
U nás je po daždi a sparno.

18:38:36
04.07.2012
04.07.2012

suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Neviem ako u vás ale tu včera , predvčerom aj dnes aj minulý týždeň boli teploty od 30-36st a sparno ...Takže ja som rád za to že je po daždi ...
17:36:44
04.07.2012
04.07.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri: No mě teda ne... člověk má nucený volno a počasí na hovno. Hlavně v Pá a So aby bylo pěkně.
17:01:48
04.07.2012
04.07.2012

suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : mne to vyhovuje
16:54:52
04.07.2012
04.07.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri 04.07.12 15:03:16: To ještě nic není, tady to včera bylo desetkrát horší. A jinde ještě víc.
23:29:18
03.07.2012
03.07.2012

skodovak
vyměnil hlavu a těsnění pod ní.. 

22:33:29
03.07.2012
03.07.2012

Bery
nahodil jsem víko,ale moc se mi to nelíbí...nechtěl jsem prasit průchodky tmelem,tak jsem zvědav kudy všudy to poteče
22:05:22
03.07.2012
03.07.2012

bibendum30
Jelikož venku pustil jsem se do opravy lakování loukotí
Na tom plecháči (rezervním) to ale vypadá blbě-co???

Na tom plecháči (rezervním) to ale vypadá blbě-co???

21:59:30
03.07.2012
03.07.2012

palinator
-> GIRRI:


21:50:52
03.07.2012
03.07.2012

OndraKrupi
zatím otestujem tohle a uvidíme.
21:18:15
03.07.2012
03.07.2012

GIRRI
to je naplanoveno na pristi sraz kluci
21:13:58
03.07.2012
03.07.2012

Karlos (WIO46)
-> Gryzly: A nebo krk na dvě půlky, ozubená kolečka... tj. kroutíš vlevo, jedeš vpravo.

21:03:47
03.07.2012
03.07.2012

Gryzly
-> GIRRI: čekal jsem excentrická kola, nebo šlapání dozadu. ;-)
20:55:19
03.07.2012
03.07.2012

GIRRI
ja dnes dokoncil Pohofest kolo
21:47:58
02.07.2012
02.07.2012

Lukyn Fakír
¨když kostičky tak všude¨dnes jsem polepil pokličky na kola,ale nedivte se je to domácí práce ale vypadá to docela dobře,mě se to líbí 

21:38:41
02.07.2012
02.07.2012

Radek Retro eLeSo
dnes eLeSo u doktora,poladěný ventily,předstih,volnoběh
,výměna dílů v rozdělovači a promazaná přední náprava
včera výměna oleje s filtrem-jen to nebylo takový pijánko jako vždycky(debilní výpušták
)
včera výměna oleje s filtrem-jen to nebylo takový pijánko jako vždycky(debilní výpušták
)20:22:03
02.07.2012
02.07.2012

castrol
-> Vojtisek: alebo ani neblikaju len svietia
inac dnes dalsie acka ale pre -> Vojtisek: krokvy
inac dnes dalsie acka ale pre -> Vojtisek: krokvy

19:35:38
02.07.2012
02.07.2012

myschaak AZNP K.Hora
-> Pavel P..: ano,taky jsem na to byl upozorněn od známýho co mi dělá tk,takže před tím jsem preventivně všechny dal nový
18:39:41
02.07.2012
02.07.2012

Vojtisek
-> Tomaso435: nebo kterejm blikaji zpátečky či brzdový

18:36:18
02.07.2012
02.07.2012

Tomaso435
-> Pavel P..: takže od tedka neprojde 99% octavií a fabií kterejm to dycky bliká jak čirá žárovka?? juchůůů :D
18:32:19
02.07.2012
02.07.2012

castrol
-> Pavel P..: tiez sa im nepacilo ako mi blikala zadna smerovka
18:26:18
02.07.2012
02.07.2012

Vojtisek
-> Pavel P..: mě zase buzerovali, že nemám vepředu oranžový blikač (ten plast okolo žárovky), ale na argument že oranžově bliká se blbec zamračil a dal pokoj

18:23:18
02.07.2012
02.07.2012

StepaNoFUN
-> Pavel P..: Tak nevím jestli novej předpis... Kamaráda za tohle vyhodili tak před 5ti lety... :-/ Od tý doby to před STK kontroluju a když se mi to nezdá, žárovky měním...
18:21:30
02.07.2012
02.07.2012

Maťulo
Povysaval, poumyval dlazky, upratal, dokupil penu pod plavajucu podlahu, natankoval, kupil pivo, mozem ist na nocnu...

18:21:26
02.07.2012
02.07.2012

Pavel P..
Dneska STK s tátovou feldou... prošli jsme ale buzerovat za to že zadní blinkr bliká žluté a né oranžově to je fakt konec... tak jsem musel ještě doběhnout na benzinku koupit žárovku aby nám to nedal na měsíc... to je prej ten novej předpis kontroly na STK.
18:16:43
02.07.2012
02.07.2012

Lady_Dark
-> minno: No mě to jednou stačilo..mí záda
doufám, že je to naposledy 
doufám, že je to naposledy 
18:15:43
02.07.2012
02.07.2012

minno
-> Lady_Dark: tak to by bolo trochu komplikované pri každej oprave motora zhadzovať búdu

18:14:05
02.07.2012
02.07.2012

Lady_Dark
-> minno: Tak tak shodíš kastli a máš úžasnej přístup k motoru a převodovce 

18:08:35
02.07.2012
02.07.2012

minno
-> Lady_Dark: zlaté časy nesamonosných karosérii

17:54:06
02.07.2012
02.07.2012

castrol
-> Pavel P..: 

17:53:19
02.07.2012
02.07.2012

suri
-> Kuladmin: nový hdd
17:52:50
02.07.2012
02.07.2012

Kuladmin
-> suri: A jak si vlastne stim aususem dopadl?
17:49:15
02.07.2012
02.07.2012

Lady_Dark
-> Pavel P..: Budu dělat, že jsem to přehlídla 

17:46:13
02.07.2012
02.07.2012

Pavel P..
no vida to bude pěknej traktůrek ze starý octávky

17:44:56
02.07.2012
02.07.2012

Lady_Dark
A je to dole!! 6hodin práce, vztekání, polykání hlíny a rzi a kladiva létající vzduchem!! Ale je to dole :-)
17:43:43
02.07.2012
02.07.2012

Lady_Dark
Co děláte?? Rozklepávám nejtek 

16:24:13
02.07.2012
02.07.2012

King
Dneska jsem po letech našel odvahu a jal se vykydat naší panelákovou sklepní kóji. Od kójí ostatních nájemníků se léta lišila tím, že byla až po strop narvaná díly mých ex-škodivek. S těžkým srdcem jsem všechno ocelový naházel do auta a odvez do sběrny, což hodilo pěkných 700Kč :) Nicméně pořád jsem neměl to srdce vyhodit některé pěkné kousky typu:
Odstrojený blok 742.136, startér s reduktorem 1kW do Š1xx, sací a výfuk. potrubí Š136....tož kdyby měl někdo ze středního polabí a okolí zájem, může se stavit :)
Odstrojený blok 742.136, startér s reduktorem 1kW do Š1xx, sací a výfuk. potrubí Š136....tož kdyby měl někdo ze středního polabí a okolí zájem, může se stavit :)
16:17:06
02.07.2012
02.07.2012

Stepix
tak se pochlubím i zde... ne dnes, ale v sobotu jsme s Heduš bodovali :-)
15:02:09
02.07.2012
02.07.2012

palinator
-> minno:
a to oni nevědí!!
a to oni nevědí!!


