skoda-virt.cz/cz/.../9422
-hneda-svetla-> aDAm: uz je to tady


skoda-virt.cz/cz/.../9422
-hneda-svetla





Ať se to projeví teď nebo ať mlčí navždy, nemám rád následný "reklamace".










































aĽe boĽí ma hĽava, dám si paraĽen a zapijem mĽiekom
ja ta mam rad!!! -> MOLSO: jedna Marťinka z Námestova so mnou robila v praci, ale potom ju nabuchal nejaky suhaj z oravy a odvtedy som ju nevidel... Aaaaa tiez by zmakciľa aj hovňo na sračku... 

a MarŤinka čo ?






chodite v krojoch a wecka mate na dvore 20m od bytov...







