-> j_j: -> j_j: Co to?
-> Jozka: -> Jozka: Ale jo, litr asi má uplnou špagetu
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
20:00:18
15.08.2014
15.08.2014

m8rinek
19:27:55
15.08.2014
15.08.2014

Jozka
-> j_j: Jo, já měl v LS - resp. mám, ten z prvního odkazu - "malý garde" je snad až nějaká poslední evoluce z doby, kdy už se kila nedělaly..
-> m8rinek: Jsem s tímhle volantem kroutil jen v potahu, jedinej pokus bez něm mi celkem stačil - ale i tak mám dojem, že věnec je přece jen nepatrně silnější, než standart kilo či MB - nebo se mejlim..?
-> m8rinek: Jsem s tímhle volantem kroutil jen v potahu, jedinej pokus bez něm mi celkem stačil - ale i tak mám dojem, že věnec je přece jen nepatrně silnější, než standart kilo či MB - nebo se mejlim..?
18:08:11
15.08.2014
15.08.2014

j_j
-> m8rinek: řekl jsem to blbě...to přepákování pedálu je jiné :) jiné táhlo :)
17:09:53
15.08.2014
15.08.2014

m8rinek
-> j_j: -> j_j: jo? Erko má standardní...
17:01:17
15.08.2014
15.08.2014

j_j
-> m8rinek: mě se taky líbí, pozřel jsem ho při listování katalogem na škodě 110 LS :) koukal jsem na odlišnosti ostatních kil a právě Lux Superu....má i jiný pedál třeba,což mě překvapilo :)
16:47:09
15.08.2014
15.08.2014

m8rinek
-> j_j: -> j_j: Ten jsem asi rok jezdil www.skoda110r.eu/110r/cer
venec1130001.jpg Dost možná ho nechám obšít kožkou (řídit kusem hada s bobkama ze spodu není nic moc) a možná se k němu vrátím...
10:50:32
15.08.2014
15.08.2014

j_j
-> Jozka: -> dragon_cb_cz: vy myslíte ten s tím celoairbagem určitě :) a to buď ten rovnej a nebo ala "malá Garde" :)
www.skoda110r.com/archiv/ .../volant_2a.jpg
nebo "malý garde"
www.skoda110r.com/archiv/ .../volant_3a.jpg
www.skoda110r.com/archiv/ .../volant_2a.jpg
nebo "malý garde"
www.skoda110r.com/archiv/ .../volant_3a.jpg
00:03:23
15.08.2014
15.08.2014

dragon_cb_cz
-> j_j: Erkovej volant mám kdybys chtěl, ale s novější verzí IPURu.
22:34:46
14.08.2014
14.08.2014

Jozka
-> j_j: Si tyhle extras FCÚ holt užíval.. 
No, ten erkovej sériovej docela ujde, mám ho jako záložní pro MBB, akorát v černej barvě, protože do LS se dával polomatně černě lakovanej - a taky s jiným "airbagem"

No, ten erkovej sériovej docela ujde, mám ho jako záložní pro MBB, akorát v černej barvě, protože do LS se dával polomatně černě lakovanej - a taky s jiným "airbagem"

22:07:26
14.08.2014
14.08.2014

j_j
-> Jozka: jak píše j_j...ono když si vezmeš doplňky ala elko Sprinty, rádia, volanty, panely na rádia, mlhovky tak to byly rakety fakt neskutečný :) osobně bych chtěl tenhle : www.skoda110r.com/archiv/
.../Motor%20Journal_25.jpg nemá někdo ? :D
21:52:45
14.08.2014
14.08.2014

Jozka
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Jak píše -> j_j: , výrobce KS Český Dub, dobově do 110R sedí (možná bych našel někde datum homologace, resp. rok), systém uchycení je shodnej (matice odspodu etc.) a sedět prostě musí - už jen proto, že do 110LS se dávaly dvouramenný volanty stejný jako do 110R..
Na a ta cena v tomhle nevalným stavu je dle mě úplně mimo, nejvejš litr i s poštou a to jen proto, že je k němu ten špunt..
-> j_j: Tyhle doplňky byly ukrutně předražený za bolševika.. Poslední novej kolíňák, už kapitalistickej, jsem kupoval na prodejně autodílů v roce asi 1993 za 650 Kč..

Na a ta cena v tomhle nevalným stavu je dle mě úplně mimo, nejvejš litr i s poštou a to jen proto, že je k němu ten špunt..
-> j_j: Tyhle doplňky byly ukrutně předražený za bolševika.. Poslední novej kolíňák, už kapitalistickej, jsem kupoval na prodejně autodílů v roce asi 1993 za 650 Kč..
21:31:28
14.08.2014
14.08.2014

j_j
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: to nevím, ale do erka se to moc nedávalo z důvodu toho, že tam už menší volant byl :) narozdíl od kormidel š 1000 MB - 110 L :)
21:30:00
14.08.2014
14.08.2014

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> j_j: díky, mám ho právě taky vyndaný i s tyčí z jedné škody 100 akorád potřebuje nově obšít .. a teda páslo by to ze stovky do erka? nevím jak se liší volantové tyče, náboje atd ..
21:11:50
14.08.2014
14.08.2014

j_j
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: recenze : "Sportovní volanty z komunálních služeb Český Dub se vyrábějí ve dvou odlišných provedeních: pro MB 1000 a pro Škoda 100/110. Rozdílná je hlava volantu, přizpůsobená příslušnému koncovému čepu hřídele volantu. Věnec volantu s vnějším průměrem buď 350 nebo 380 mm je potažen alternativně perforovanou či hladkou koženkou v několika barvách, tři plochá ramena jsou rovněž z leštěného hliníku. Hlava je opět krytá pryžovým polštářem zdobeným smaltovaným znakem. Montáž podle návodu je i pro amatéra snadnou záležitostí, při koupi však pozor na nezáměnnost volantu pro příslušný model škodovky. Provozní zkušenosti odpovídají přibližně těm, které uvádíme u lomnického volantu, včetně zrcadlení leštěných ramen. Jen perforovaná koženka zkušebního volantu měla citelně tvrdý šev, který si při delších cestách vynucoval jízdu v rukavicích. Volant s menším průměrem věnce ponechává více místa pro kolena, lze jej však doporučit pouze mužům, protože jeho určité výhody do značné míry znevažuje velká síla, potřebná pro manipulaci s řízením škodovek zejména při složitějších parkovacích manévrech a která je stěží únosná pro jemné ručky žen. S malým volantem též pozor při rychlé jízdě; je určen pro zkušenou a citlivou ruku a i drobná výchylka může ve zlomku vteřiny dovést vůz do příkopu.".....tedy družstvo z Českého Dubu...
mám ho (zatím ne na autě a je fajn...jen o málo menší než originál...někde jsem dával i srovnávací fotky oproti origo volantu je zhruba o 2-3 cm v průměru menší) ...cena volantu byla tehdy "lidových" ( 510 nebo 520 Kčs),což odpovídalo tak čtvrtině až pětině průměrného tehdejšího platu. Za podobnou cenu jsem ho kupoval já v CZK :)
mám ho (zatím ne na autě a je fajn...jen o málo menší než originál...někde jsem dával i srovnávací fotky oproti origo volantu je zhruba o 2-3 cm v průměru menší) ...cena volantu byla tehdy "lidových" ( 510 nebo 520 Kčs),což odpovídalo tak čtvrtině až pětině průměrného tehdejšího platu. Za podobnou cenu jsem ho kupoval já v CZK :)21:06:59
14.08.2014
14.08.2014

m8rinek
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: -> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Kolí(nák, nebo Lomničák, jednoduše nějaký kovodružstvo. Dobově jo, cenově ne...
21:06:18
14.08.2014
14.08.2014

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> m8rinek: a co je to zač případne z čeho? odpovídalo by to třeba jako dobovka do erka?
20:56:44
14.08.2014
14.08.2014

m8rinek
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: -> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: je
20:54:11
14.08.2014
14.08.2014

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
pánové, co je to za volant, puvodem z čeho, a není ta cena trochu mimo? auto.bazos.cz/inzerat/...
/Sportovni-volant-Skoda-10
00MB-aj.php díky
20:37:16
14.08.2014
14.08.2014

Plisek
taky se mi líbí
19:18:53
14.08.2014
14.08.2014

j_j
-> Plisek: původní gejzír :) hezké ! 

13:32:43
14.08.2014
14.08.2014

dragon_cb_cz
-> Petr98: Tak pak dej vědět, kolik si mám připravit 

07:19:22
14.08.2014
14.08.2014

Petr98
Za chvíli tam volám 

06:27:01
14.08.2014
14.08.2014

Koblet
-> Plisek: vypada dobre
22:31:24
13.08.2014
13.08.2014

Jozka
-> Plisek: Tak to dělá dojem fakt nádhernýho lahvoně..
22:19:08
13.08.2014
13.08.2014

Plisek
23:45:19
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> MisakusX: Radši ne 

23:41:43
11.08.2014
11.08.2014

MisakusX
-> dragon_cb_cz: Já ti ten nárazník milerád "pohlídám", co bychom pro děti neudělali, že? :)
23:22:43
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Právě, momentálně jsou v dosahu přední nárazník na kilo, erková písto-vložková sada, zásoba tlumičů, pár karburátorů, rozdělovačů, masek, chladičů.... 

23:12:37
11.08.2014
11.08.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: No, dobrá.. ale zas je fakt, že by ti kdeco ožižlala, rozlámala, posléze rozkousala - asi bude lepší tyhle dvě záležitosti na nějakou dobu oddělit..


23:09:46
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> Kocvin: No tak zlý to u mě ještě nejni 
-> Jozka: Ani ne, ale žena má nějak pocit že nejni úplně bezpečný aby malý dítě mělo nekonečnou zásobu věcí na kterejch se lze uškrit, pořezat či udusit

-> Jozka: Ani ne, ale žena má nějak pocit že nejni úplně bezpečný aby malý dítě mělo nekonečnou zásobu věcí na kterejch se lze uškrit, pořezat či udusit

23:07:48
11.08.2014
11.08.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: Je nějaký neznačkový, ani PD, ani Kvasiny.. Ty chceš dcerku připravit o pěkné dětství uprostřed sbírky ND ? Barbare ! 

23:07:11
11.08.2014
11.08.2014

Kocvin
-> dragon_cb_cz: Tvl o skladových prostorách ani nemluv. Potřebuju vyčistit zahradu, ale 4 auta prostě nemůžu vyhodit protože jsou plné dílů, které nemám kde dát


23:04:38
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Ani ne, ale Lůďa ho tu myslím sháněl
Jinak skladovací prostory (nejen) na díly začnou být brzo dost problém - dcera asi bude brzo potřebovat dětský pokoj 
Jinak skladovací prostory (nejen) na díly začnou být brzo dost problém - dcera asi bude brzo potřebovat dětský pokoj 
22:56:43
11.08.2014
11.08.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: U mě ta hodiny taky nepředstavuje nijak výraznou finanční ztrátu..
Ale já už prostě nic kupovat nemůžu.. dneska jsem našel návoz z Prahy, co tu nechal synovec - půl káry dílů MB až 120, přitom samý drobnosti. Nechceš lízátko na kilo ? Jen malinko přilaminovat potřebuje..

Ale já už prostě nic kupovat nemůžu.. dneska jsem našel návoz z Prahy, co tu nechal synovec - půl káry dílů MB až 120, přitom samý drobnosti. Nechceš lízátko na kilo ? Jen malinko přilaminovat potřebuje..

22:41:59
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Pár minut každý den, někdo čte noviny, někdo... bazoš a aukro
A většinou nesháním konkrétně, spíš koukám co mi padne do oka.
A vůbec, zatím mě neplatí tak královsky, aby v tom čase byly miliony
A většinou nesháním konkrétně, spíš koukám co mi padne do oka.A vůbec, zatím mě neplatí tak královsky, aby v tom čase byly miliony

22:40:09
11.08.2014
11.08.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: Tak vlastně pokud tě to bavilo, měl by se ten čas od ceny spíš odečítat.. 
Mě každá hodina, co takhle strávím sháněním něčeho (hlavně když marně), už dneska docela i dost se*e.

Mě každá hodina, co takhle strávím sháněním něčeho (hlavně když marně), už dneska docela i dost se*e.
22:36:01
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Prolítnout novinky z aukra patřilo k pravidelnému "večerníčku" v době kdy jsem ještě chodil spát okolo druhé ráno. Co teď dělám full-time tak to nějak nestíhám....
22:32:45
11.08.2014
11.08.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz: Myslel jsem čas věnovanej slídění po těch dílech..

22:16:07
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Kterej myslíš? Tohle šlo poštou a přebírala to doma žena, takže ho moc nebylo 

22:08:49
11.08.2014
11.08.2014

Jozka
-> dragon_cb_cz 11.08.14 16:44:15: Mě tak napadá - připočítáváš ty do těch svých výhodných nákupů i čas, kterej tím strávíš ?


16:48:59
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> myschaak AZNP K.Hora: O tom žádná 

16:45:37
11.08.2014
11.08.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> dragon_cb_cz: jo, i tak se občas zadaří...ale zas lepší než dávat překupníkům v chotusicích trojku za půlku když je potřebuju hned)
16:44:15
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> myschaak AZNP K.Hora: No na každým rohu ne, ale není to tak dávno co jsem na aukru klofnul přední obě půlky asi za 2200 

16:36:46
11.08.2014
11.08.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> dragon_cb_cz: ale moc už nejsou....
16:30:30
11.08.2014
11.08.2014

dragon_cb_cz
-> myschaak AZNP K.Hora: Taky bych řekl, že celkem běžná cena....
16:28:42
11.08.2014
11.08.2014

myschaak AZNP K.Hora
auto.bazos.cz/inzerat/...
/Pulka-zadniho-chrom-naraz
niku-na-vuz-Skoda-100-Nepo
uzite.php
cena min běžná ale nebudou....
cena min běžná ale nebudou....
21:24:02
10.08.2014
10.08.2014

dragon_cb_cz
-> FORM - zlomená ojnice: A náhodou jeden na prodej by nebyl? Mám totiž takový "nápad" 

12:07:15
10.08.2014
10.08.2014

FORM - zlomená ojnice
-> Nwkt: Pátral jsem, ale nemohu žádnou fotku najít. Příležitostně ji udělám. Docela přemýšlím, že bych jeden dal do Rapida, ale asi by to chtělo zároveň přestavět hlavu na bezolovo, ne? Nebo dnešní náhrady olova neničí katíky?
11:10:51
10.08.2014
10.08.2014

Nwkt
-> FORM - zlomená ojnice: uka
11:09:53
10.08.2014
10.08.2014

FORM - zlomená ojnice
-> Pavel P..: Dva nové takovéto katíky mám v garáži. Jsou ale od katíku znovu rozdvojeny na potrubí standartního výfuku.
