Zajímavé zboží nejen z aukra

prohledat
20843 příspěvků (zobrazeno 9007 až 9056) od 08.01.2010 do 18.06.2026, založil/a Pavel P..
řadit dle data
13:19:26
24.08.2014
Tomáššš
-> pepa110r 24.08.14 12:59:55: tiez som na to pozeral ...
13:00:56
24.08.2014
Nwkt
-> pepa110r: Taky bych spíš řekl
12:59:55
24.08.2014
pepa110r
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-1100-MBX-rok-1969.p hp

MBX za 30 000 ale nevím zda si zas někdo nedělá prdel
upraveno 3x, naposled 24.08.2014 13:00:53
12:48:15
24.08.2014
Strašlivý Píďa (aka PeťaKlíč)
12:12:45
24.08.2014
MajoLR
3 3 3
12:11:15
24.08.2014
castrol
19:32:24
23.08.2014
dragon_cb_cz
-> Majki: Njn, holt pro někoho tu cenu měl 4
15:11:51
23.08.2014
Majki
-> dragon_cb_cz: Hmm, tak dneska už odjel. za 45 9
07:23:21
23.08.2014
FORM - zlomená ojnice
-> macko KE 22.08.14 23:30:44: Cenu to relativně má, ale tento kus není v dobrém stavu. Řekl bych tak kolem 15000 Kč
00:24:07
23.08.2014
dragon_cb_cz
-> Majki: 30 mi přijde docela dost za žigo, špatný není, ale úplná libovka taky ne....
00:07:03
23.08.2014
Majki
auto.bazos.cz/inzerat/... /Lada-VAZ-2103-zigul.php
kolik myslíte že to má hodnotu?
Prodává to kolegyně z práce.
Můj odhad podle fotek byl tak 30 000. vůbec neví/me kolik je realná hodnota.
23:30:44
22.08.2014
macko KE
tento inzerát ma zaujal:
www.autobazar.eu/sk/cz-sk uter-cezeta-cz-175-505-rik sa-id5649604.html
v cenách moto sa nevyznám, má to takú hodnotu alebo je cena prestrelená?
23:08:26
22.08.2014
Enggik
-> dragon_cb_cz: Pravdu máš 4 barva ne barva, hlavně když není červený 3 3 3

-> castrol: 40 40
22:57:14
22.08.2014
dragon_cb_cz
-> castrol: No jo, ale je to garde 1
22:56:57
22.08.2014
castrol
-> dragon_cb_cz: v naznve je ten rapid 1
22:35:55
22.08.2014
dragon_cb_cz
-> Enggik: Hele, nepruď - barva nebarva, víš sám moc dobře, že bys jí z garáže nevykopal 1
22:34:33
22.08.2014
Enggik
-> dragon_cb_cz: Ta barva je hlavní důvod proč mě to zajímá
3 3 3
Krasavec 70 70 40 Jsem čekal, že se někdo ozve.
22:29:39
22.08.2014
dragon_cb_cz
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: Ta barva je hlavní důvod proč mě to zajímá 1

-> castrol: U nás v ČR jsou garde středního rodu, případně "ta gardovka" 4 1

-> Jarda: To mě fakt netrápí 2

-> Enggik: Viz níže pro castrol-a... a ty bys to mohl vědět 1
21:56:51
22.08.2014
Enggik
18:30:22
22.08.2014
Jarda - zrušená registrace
-> dragon_cb_cz: super, ale co ty apolla? ty nechci davat ani na BAZe...
16:52:01
22.08.2014
m8rinek
15:13:48
22.08.2014
castrol
-> dragon_cb_cz: ten dýcha novotou9
13:04:35
22.08.2014
j_j
-> ad VOLANT: Misakus, klidně to prodej dragonovi :) Jožka - myslel jsem přepákování pedálu ne karbu, někdy nascanuju (je tam pouze jiný táhlo). m8 - díky za info, snad ho někdy seženu, nepospíchám na něj :)
12:33:01
22.08.2014
Radek Retro eLeSo
origo plecháče s pneu pro originalistu

kleinanzeigen.ebay.de/anz eigen/.../220673327-223-38 10
08:21:21
22.08.2014
disco_punk
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: podľa mna zas ta farba na tom garde vyzera brutalne5
08:13:49
22.08.2014
Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> dragon_cb_cz: pěkný, až na tu hovnovou barvu1
07:02:50
22.08.2014
dragon_cb_cz
www.marktplaats.nl/a/.../ m838433071-skoda-coupe-120 -rapid-de-luxe-bj-1984.htm l?c=8c285449...

Docela luxus, mít tu sumičku vyloženě navíc, tak bych asi neváhal...
13:35:06
21.08.2014
castrol
-> majop3k: 3
12:38:44
21.08.2014
majop3k
-> castrol: vsak na kazde kolo jeden motor1
12:33:47
21.08.2014
castrol
-> Jozka: jedine tak
12:32:34
21.08.2014
Jozka
-> castrol: Tak možná po rovině.. třeba na válcování trávy na hřištích by to bylo praktický.. 5
12:30:41
21.08.2014
castrol
-> majop3k: totok škodná ani nepotiahne1
11:36:02
21.08.2014
majop3k
nechce niekto muscle car so skodovky?40
auto.bazos.sk/inzerat/... /disky-s-pneumatikami.php
08:54:31
20.08.2014
Westas - zrušená registrace
19:15:10
19.08.2014
Milan 136
-> m8rinek: 1
18:32:51
19.08.2014
m8rinek
-> dragon_cb_cz: -> dragon_cb_cz: To je British Racing Green...
13:59:05
19.08.2014
Jozka
-> Tomaso435: A už se nikdy nevrátí..4
12:06:50
19.08.2014
dragon_cb_cz
-> Tomaso435: Dávno pryč 1
12:04:32
19.08.2014
Tomaso435
-> dragon_cb_cz: kde sou ty doby kdy cenovej rozdíl emko vs užovka byl dvojnásobný a vedle stojící litr byl za 9...
11:57:44
19.08.2014
dragon_cb_cz
16:29:28
18.08.2014
MisakusX
-> dragon_cb_cz: Tak to bydlíš 10 km od nás, tak to fakt není problém :)
11:16:40
18.08.2014
dragon_cb_cz
-> MisakusX: České Budějovice, ale do Brodu to fakt nemám daleko (bydlím v Kolovratech)... až se dostanu do garáže, tak bych mrknul co tam je.

Jinak koberec na zadní plato bohužel nemám, v mým kile byly takový červený chlupatý nesmysly z umělýho vlákna, který sluncem ztvrdly a sypal se z toho hroznej bordel, tak to letělo do popelnice...
22:57:24
17.08.2014
MisakusX
-> dragon_cb_cz: Tak pokud je ČB Český Brod, tak tam pojedeš v zásadě kolem nás, pokud České Budějovice, tak ne :) Na Ipur krytce nijak nevisím, mohl jsem mít i ten volant, ale bylo očividné, že s demontáží by bylo moc práce, takže ji jsem ochotný pustit ... Náhodou by se v ČB nenašlo něco jako libovolný kobereček pod zadní sklo na stovku? :)
22:40:19
17.08.2014
Jozka
-> dragon_cb_cz: To je docela možný.. i na tom užovkovým jsem měl potah kvůli jeho tloušťce..
22:04:44
17.08.2014
dragon_cb_cz
-> MisakusX: A víš že ten bych možná mohl mít já ? Ale radši bych ho zkompletoval sám než pouštěl džejdžejovi... musím se v ČB kouknout do garáže co tam vlastně je.
22:02:43
17.08.2014
MisakusX
-> j_j: Ten dvouramenný volant, který poptáváš nemám, ale mám tu IPURovou krytku s nápisem škoda, tak kdybys sehnal volant bez ní...
21:58:44
17.08.2014
dragon_cb_cz
-> Jozka: Tloušťka toho er-volantu už je myslím prakticky shodná s těma tvrdejma užovkovejma.
17:57:16
16.08.2014
m8rinek
-> j_j: -> j_j: On ten volant není tak špatnej, ne jeden jezdec ho používal v závodních vozech.
17:13:49
16.08.2014
Jozka
-> j_j: Tak nemám teď ani tuchu, kde je LS volant odloženej, ale zas tak malej není - malej kolíňák je o hodně menší..
-> m8rinek: Jestli on nemyslí odchylný přepákování až na karbu u LS oproti obyčejnejm stovkám s BS jednokomorákem.. což je u LS a R shodný pro DDSR.
10:09:51
16.08.2014
j_j
série litr/kilo má špagetku,ale zase je to 40cm kormidlo :) tenhle LS/R volant je malej a ještě ouzkej, to je "smrtelná kombinace" ale mě se prostě líbí tak jak je :D
Extreme Tyres