skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Zajímavé zboží nejen z aukra
10:58:14
10.08.2014
10.08.2014

Pavel P..
Sice to asi nebude na západ ale mám dojem že jsem někde viděl cosi jako přídavnej kat. na 120ku který se takhle vevařil mezi svody a tlumič.. dokonce to byla jakási maloseriová výroba.... ale už si nepamatuju jak to přesně vypadalo a ani fotku nemám.
01:37:53
10.08.2014
10.08.2014

dragon_cb_cz
-> RadovanSkodovkar: OK, prodejce mele z hladu :) Díky za fotku 

01:36:49
10.08.2014
10.08.2014

RadovanSkodovkar
-> dragon_cb_cz: Povedal by som skôr, že to z GLI nebude.. img.skoda-virt.cz/vase_au
ta_upload/.../4084_2012-04
-21_18-11-42_71.jpg 

01:13:45
10.08.2014
10.08.2014

dragon_cb_cz
aukro.cz/vyfuk-skoda-120-
katalizator-i4498158889.ht
ml
Je to fakt kus GLI výfuku, nebo mele prodejce z hladu? Marně hledám fotku...
Je to fakt kus GLI výfuku, nebo mele prodejce z hladu? Marně hledám fotku...
23:41:32
08.08.2014
08.08.2014

Plisek
21:08:25
08.08.2014
08.08.2014

castrol
-> david 105: pekne dlho na predaj, kto vie preco
20:54:56
08.08.2014
08.08.2014

david 105
auto.bazos.sk/inzerat/...
/Skoda-Favorit-135-L-TUZEX
.php veľmi pekný favorit a nie so zlou cenou
23:05:40
07.08.2014
07.08.2014

castrol
22:21:46
06.08.2014
06.08.2014

isti
auto.bazos.sk/inzerat/...
/Nepouzite-dvere-na-Skoda-
100.php
Nové šoférové dvere sa asi nevidí každý deň.
Nové šoférové dvere sa asi nevidí každý deň.
22:04:03
06.08.2014
06.08.2014

Jozka
-> j_j: Tak to už se mi nevejde vůbec nikam.. ale pěkný..

20:12:41
06.08.2014
06.08.2014

david 105
auto.bazos.sk/inzerat/...
/SKODA-120-LS.php celkom pekná :D
15:13:36
06.08.2014
06.08.2014

j_j
-> Jozka: na ženský si kup tohle :)
www.sbazar.cz/berry3/.../ 4295872-avia-30n-kemp-obyt ny-automobil-stavba-a
www.sbazar.cz/berry3/.../ 4295872-avia-30n-kemp-obyt ny-automobil-stavba-a
11:07:08
05.08.2014
05.08.2014

Jozka
-> m8rinek: Dobrý..
U nás je ten příběh o to smutnější, že děda se restitucí nedožil, všechno vyřizoval táta (+ sestry) a narazil přitom na to, že ten jeho mladší brácha potají odkoupil v 80-tých zabavenou půlku statku samotnýho a udělal v tom i další chaos, takže nakonec pořešili jen pole a lesy a na zbytek se vykašlali.. i když se skřípěním zubů, protože babičku tam jezdili ke stáru opatřovat na střídačku na vzdálenost 5 - 15 km a ten strejček, kterej se tam nastěhoval, s nikým nekomunikoval a spojovací dveře mezi sebou a babkou zazdil..

U nás je ten příběh o to smutnější, že děda se restitucí nedožil, všechno vyřizoval táta (+ sestry) a narazil přitom na to, že ten jeho mladší brácha potají odkoupil v 80-tých zabavenou půlku statku samotnýho a udělal v tom i další chaos, takže nakonec pořešili jen pole a lesy a na zbytek se vykašlali.. i když se skřípěním zubů, protože babičku tam jezdili ke stáru opatřovat na střídačku na vzdálenost 5 - 15 km a ten strejček, kterej se tam nastěhoval, s nikým nekomunikoval a spojovací dveře mezi sebou a babkou zazdil..

10:47:24
05.08.2014
05.08.2014

m8rinek
-> Jozka: Hehe, tak to je podobný, děda v restituci získal pozemky zpět, na nich ovšem kravín a stodola, který dokoupil, nicméně než aby to napsal na sebe, nechal to na synátora, ze kterýho se za ty roky vyklubal kapitální kokot. Dnes toho litují a já budu platit 800kč/měsíc za garážové stání...
10:41:21
05.08.2014
05.08.2014

Jozka
-> krup: Bratrance (3 ks) mám spočítaný poměrně přesně a nepochybuju, že M8 taky..

-> m8rinek: A asi opravdu hodně podobně, na půlce ovocný zahrady, kterou bolševik dědovi zkonfiskoval, pak stávala taková malá drůbežárna, ale s tou a s pozemkem pod ní vůbec netuším, jak to dopadlo.. musím tam někdy dozadu mrknout..

-> m8rinek: A asi opravdu hodně podobně, na půlce ovocný zahrady, kterou bolševik dědovi zkonfiskoval, pak stávala taková malá drůbežárna, ale s tou a s pozemkem pod ní vůbec netuším, jak to dopadlo.. musím tam někdy dozadu mrknout..
08:33:29
05.08.2014
05.08.2014

krup
-> m8rinek: a teď zjistíte, že jste vlastně bratranci :))
08:13:46
05.08.2014
05.08.2014

m8rinek
-> Jozka: Hehe tak to jsme na tom dost stejně :D. (dost možná, že naprosto...)
23:13:42
04.08.2014
04.08.2014

Jozka
-> j_j: Snad to v týdnu ještě vyjde, nezvládl jsem zatím nejen tohle, ale asi 3 další věci.. ženský..
A prostory, škoda mluvit.. ..
-> m8rinek: Čistě teoreticky bych měl bejt spoluvlastník hospodářskejch budov k 20ti hektarovýmu statku.. v praxi vše skrkal trochu divnej stejček s ještě divnější manželkou, dvě obrovský stodoly nechal spadnout.. no i do tý třetí zbývající a do chlíva by se vešlo škodovek nejmíň 15.. ale..
A prostory, škoda mluvit.. ..-> m8rinek: Čistě teoreticky bych měl bejt spoluvlastník hospodářskejch budov k 20ti hektarovýmu statku.. v praxi vše skrkal trochu divnej stejček s ještě divnější manželkou, dvě obrovský stodoly nechal spadnout.. no i do tý třetí zbývající a do chlíva by se vešlo škodovek nejmíň 15.. ale..

21:50:54
04.08.2014
04.08.2014

castrol
20:00:15
04.08.2014
04.08.2014

Jarda - zrušená registrace
-> Matsoft:
mit misto, tak bych se snad dal i na sedany

mit misto, tak bych se snad dal i na sedany

18:47:18
04.08.2014
04.08.2014

castrol
-> Matsoft: celkom ta lacno aspoň podľa mna
17:45:07
04.08.2014
04.08.2014

m8rinek
-> Matsoft: Věřim, že spodek nebude tak na kaši jako kabát, nicméně jak to je v tomhle stavu, tak je to vzít a přestrojit do jiný kastle, nebo komplet rozebrat, očistit a pak věřím, že tam minimálně 100h klempířiny bude...
17:41:36
04.08.2014
04.08.2014

Pavel P..
-> Matsoft: tojo až na ty prohnilý rámy oken... a spodek uvidíš jak bude pohnilej až oloupeš plastizol 

16:15:52
04.08.2014
04.08.2014

Matsoft
Jeden Sport. Kdo v roce 2009 videl na Doksech, tak mi da za pravdu, ze zvenku je to peknej pelech, ale zespod to hnily neni.....
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-130l-Sport.php
auto.bazos.cz/inzerat/... /Skoda-130l-Sport.php
13:31:10
04.08.2014
04.08.2014

j_j
-> m8rinek: to je škoda...takhle jsme v jednom kravíně se byly s kámošem podívat na embéčka a bylo to zajímavý :) sice všechno předrenovační stav, ale zase tam byly 2 géčka a tak...
11:39:05
04.08.2014
04.08.2014

m8rinek
-> Jozka: Nejlepší je, že v rodině máme jak stodolu tak kravín po JZD, každej objekt o dýlce cca 100m, jenže to má příbuznej, kterej je tak trochu kokot a je to zanošený ,,odpadem,,.
22:33:05
03.08.2014
03.08.2014

castrol
21:56:00
03.08.2014
03.08.2014

j_j
-> Jozka: u mě je to několik "kdyby"....v první řadě to stodoly na chatě by se škodovky vešly ještě 4 tak, ale musel bych říznout původní dřevěnej "mantinel" v půlce stodoly (který se dřív stavěly tak, že jedna půlka podlahy byla jinak vysoko než druhá - mlat). Nebo bych mohl vyhodit tuningáře z garáže, nebo mít spotřebku tady na zahradě v Praze, atd. :) Nejrizikovější bude ale období, kdy v zimě bude MBčko na u kámoše na dílně :) Pokud tam vážně pojedeš, tak prosím to LS nějak nafoť...tenhle rychlej sedan (mod 1973)mi nedá spát :) PS : tyhle stodoly, kde se dřív skladovalo seno mají jednu velkou výhodu - malou vlhkost, mírně tam profukuje...bej to moje, tak toho tam navozím :D
00:39:07
02.08.2014
02.08.2014

Jozka
-> j_j: / -> dragon_cb_cz: OK, trochu se mi zkomplikovalo natrasování, ale pokusím se..
-> m8rinek: Kámošovo je přímo na pěst.. alkohol je metla lidstva.. a tmovočeší druhá. Dohromady smutná story.
-> m8rinek: Kámošovo je přímo na pěst.. alkohol je metla lidstva.. a tmovočeší druhá. Dohromady smutná story.
00:21:32
02.08.2014
02.08.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz:
Aha, vole!
Aha, vole!

00:11:38
02.08.2014
02.08.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj: Kilo a MB, vole 

00:00:45
02.08.2014
02.08.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz: Cože? Jakej Killer a Megabajt?

23:52:46
01.08.2014
01.08.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj: Tak to joooo... no vidím to stejně, bude to chtít něco na Včkách. Ale já jsem asi víc killer než megabajt 

23:30:27
01.08.2014
01.08.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz:
Ne, ty dvě věty spolu nesouvisely - s tou spotřebkou jsem myslel na ekofašos 2016
Ne, ty dvě věty spolu nesouvisely - s tou spotřebkou jsem myslel na ekofašos 2016
23:28:05
01.08.2014
01.08.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj: Tohle jako spotřebku? Jsi vyhrál ve sportce? 

23:25:19
01.08.2014
01.08.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz:
-> j_j 01.08.14 12:55:54:
-> j_j 01.08.14 12:55:54:
23:14:01
01.08.2014
01.08.2014

jirka3
23:01:14
01.08.2014
01.08.2014

dragon_cb_cz
-> Bukaj: Které? Byl tu odkaz nebo jsi něco nalezl na vrakáči? Jinak džejdžej nebydlí zrovna na sídláku ;)
22:33:22
01.08.2014
01.08.2014

Bukaj
-> dragon_cb_cz 01.08.14 13:41:07: Nojo, ale u tebe před domem, nebo u mne na zahradě je něco úplně jiného, než někde v Praze na sídláku, žejo...
Jinak asi opět obnovím ideu spotřebního MB...
...to z Břežan vypadá k světu, kamarád odvedle ze vsi má stejné, jen 1100...
Jinak asi opět obnovím ideu spotřebního MB...
...to z Břežan vypadá k světu, kamarád odvedle ze vsi má stejné, jen 1100...

22:16:05
01.08.2014
01.08.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> Enggik: aspoň myslim...o třech vim,nebo čtyři?


22:05:48
01.08.2014
01.08.2014

Enggik
-> myschaak AZNP K.Hora: jenom tři?


22:01:02
01.08.2014
01.08.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> Enggik: tři mi stačej,posílám dál

21:47:52
01.08.2014
01.08.2014

dragon_cb_cz
-> Jozka: Taky se přimlouvám, koukni mi na ty bezdokladovky - plán na urban assault vehicle na Včkách odmítám vzdát, nová práce je uvnitř plánované ekoterrorzóny 

21:02:28
01.08.2014
01.08.2014

Pavel P..
-> Kocvin: nedá... jen celý sicny a po upravě jdou do škodovky.
20:30:56
01.08.2014
01.08.2014

m8rinek
-> Jozka: O selhalejch stodolách mi nemluv, od září musím jednu garáž potupně pronajmout...
20:27:17
01.08.2014
01.08.2014

Kocvin
-> Pavel P.. 31.07.14 08:41:52: Tatrováckou? Dá se to sehnat? :)
20:05:44
01.08.2014
01.08.2014

Enggik
-> Zeke-ten šestý 31.07.14 08:07:48:
hmm 
-> myschaak AZNP K.Hora 31.07.14 21:08:55: Ale k..va už
To prostě už není normální

hmm 
-> myschaak AZNP K.Hora 31.07.14 21:08:55: Ale k..va už
To prostě už není normální

19:56:29
01.08.2014
01.08.2014

j_j
-> Jozka: mrkni i na LSko prosím ;)
19:40:10
01.08.2014
01.08.2014

myschaak AZNP K.Hora
-> darklord: to jo,ale nejsou a nebudou...a hlavně nereznou!
19:12:45
01.08.2014
01.08.2014

Jozka
-> j_j: No, minimálně se zajedu mrknout, v jaký jsou kondici.. a uvidím.
