Pejskaři vs. nepejskaři

prohledat
184 příspěvků (zobrazeno 51 až 100) od 23.02.2016 do 07.03.2016, založil/a StepaNoFUN
řadit dle data
14:46:22
22.02.2016
King
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: Jako sorry, ale jestli tady někdo generalizuje a hrotí, pak je to typ lidí jako ty4 Co je nepochopitelnýho na tom, že existujou lidi, co vnímaj psa jako jedno z domácích zvířat a v případě napadení se hodlaj bránit? Když měla matka ještě knírače Beníka, tak s ním takhle šla na vodítku kolem baráku a najednou se přiřítil bernardým a kolie a začali toho našeho záprdka cupovat na hadry. Než jsem stačil zaregovat na matčin řev a seběhnout 3 patra, byl skoro na sračku. Oba hafany jsem musel jen tak ve slipech a v pantoflích brutálně nakopat do tlam s řevem na rtech, aby ho pustili. Naštěstí vyběh soused z ulice, kterýmu utekli, a ten si je zpacifikoval. Zkouším si představit, co by se stalo, kdyby to byl magor, kterej by akorát viděl, kterak napadám jeho miláčky a vyrazil na mě s teleskopem nebo nedej bože prodlouženou rukou.

Na nějaký jejich teritorium a pudy skutečně sere pes, protože jsme ve městě, kde má pohyb psů na volno nějaký pravidla (resp. je to zakázaný). Osobně s venčením čoklů na volno nemám problém, ale v okamžiku kdy dojde na obtěžování nebo napadnutí, nechť si ctěnej pejskař uvědomí, že tahá za kratší kus provázku.
upraveno 2x, naposled 22.02.2016 14:47:15
12:11:47
22.02.2016
Alenka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák 22.02.16 11:51:06: dovol mi, abych ti vyjádřil nepříliš úpřimnou soustrast.

Nasrat se každý den hned po ránu jak vlezeš do koupelny a koukneš do zrcadla? To je teda osud 8
12:06:31
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Syny 22.02.16 11:58:56: Od Alenky v podstatě jo. 40 Ale divím se, že takového Iron mana něco živého dokáže vůbec prokousnout.
11:58:56
22.02.2016
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák 22.02.16 11:55:40: Ale prdy, to tady nikde nepadlo 4
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 12:15:09
11:55:40
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> RadstaR: Tak ono to začalo tim, že se tady generalizovalo, že všichni psi jsou bestie a netěší se na nic jiného, až nějakého virťáka kousnou do prdele. 4 A s tim jsem nesouhlasil.
11:51:18
22.02.2016
RadstaR
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Mas psa, posloucha te a nikoho neobtezuje ? V tom pripade se te tahle debata netyka a muzes byt klidnej 4
11:51:06
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Alenka: To je fakt, srážka s blbcem mi vždycky rozčílí, polepším se...
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 11:56:10
11:47:57
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: Tady je především až nezvykle silná základna pokousaných lidí a hlavně nepejskařů. To jsem ještě nikde neviděl. Není to spíš klub pokousaných a z napadení psem traumatizovaných lidí, než škodovkářů? 21
11:43:57
22.02.2016
Alenka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: jestli sis nevšiml, tak než jsi to jedním prstem nadatlil, já už jsem dávno ustoupil, neboť jakákoli debata s agresivním blbcem skutečně postrádá smysl.
11:41:38
22.02.2016
RadstaR
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: Nevim kde zijes, ale bohuzel v Praze na sidlisti nic neobvykleho.
11:40:57
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Ultim: Mám a nebojim se, že by někdy byla potřeba, protože když už moje čuba někoho zakousne, tak ho rovnou sežere, aby nebyly důkazy 3
11:36:15
22.02.2016
Ultim
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: To ze ho pak serezez je sice pekne, ale to bubec neresi to, ze bude nekdo davno pokousany a bude to jen a pouze tvoje vina. Ne tveho psa, ale tvoje!



Pro tve vlastni dobro, doufam ze mas dobrou pojistku, protoze takova nasledna zaloba za: psychickou ujmu, bolestne, uslou mzdu a soudni poplaky muzou klidne naskadat na pěkných pár desítek tisíc.
11:34:38
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Alenka: Ano, moudřejší ustoupí, proto se s Tebou fakt nehodlám dál bavit, neboť nejsi schopnej porozumět psanýmu textu. Tvou logikou: Vyhráls 156



Zajímavý je, že takový procento pokousanejch, než tady, jsem nikde jinde nezaregistroval. Asi psi poznaj škodovkáře 1
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 11:36:30
11:32:41
22.02.2016
RadstaR
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Pes ze bezduvodne nenapada ? Ha ha ha. Mozna tak vychovanej, ale troufnu si tvrdit, ze opravdu vychovanyho psa ma tak 10% pejskaru a to mozna jeste prehanim.



Bohuzel mam taky jednu spatnou zkusenost se zakousnutym coklem v noze a to jen proto, ze jsem se opovazil bezet domu a milej pejsek ve me asi videl aportovanou hracku (pes me videl z dostatecne dalky a vubec jsem se o nej nezajimal, bohuzel on o me jo).



Sam jsem byval pejskarem, ale meli jsme psa, co se od nas nehnul a na ostatni nereagoval. O to vic me srali ostatni, kteri nechaji psa volne pobihat a pak jen krici na dalku samozrejme uplne bez odezvy psa, kterej si dela co chce.
11:20:49
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Ultim: Pes bezdůvodně nenapadá, není to člověk, aby dělal debility z plezíru. Za svého psa si nesu zodpovědnost a pokud by někoho napadl (což se mi nikdy nestalo) tak budu první, kdo ho seřeže. Ale už se v tom nehodlám dál pitvat.
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 11:25:20
11:17:29
22.02.2016
Ultim
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: "Tak ono jestli se chovas k tomu psu agresivne, tak se nediv, ze se ti zakousne do hnaty. Problem je, ze pes to vycejti. A ver tomu, ze kdybys na myho psa vytahl peprak, tak o tebe prerazim prvni vec, co budu mit po ruce. A taky nejsem zadnej drsnak."



Takze ja kdyz pujdu po lese a budu se tvarit na tveho psa ostrazite (protoze nema nahubek a neni na voditku), tak si to pes prebere ze jsem na nej agresivni a kousne me? A vlastne si jeste za to muzu sam?

A navic v pripade ze se rozhodnu branit, tak o me jeste prerazis strom? 9
11:02:44
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> dragon_cb_cz: Dělal pičoviny, kamarádky brácha, co bych si na něm vzal.



Protože to média tutlaj, to je jasný, pač by Alenkové a podobní debilové mířili pepřákem do každýho kočáru. To dá rozum 2
10:55:50
22.02.2016
dragon_cb_cz
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: No předpokládám, že to neudělal úplně úmyslně 4 A že jsi po něm následně škodu vymáhal...



A že dítě pokouše rodiče nebo sourozence asi vcelku běžný je, učitelka je v tomhle podobně "osoba blízká". Ale o útoku agresivního batolete na bezbraného dospělého na ulici jsem ještě nečetl 1
10:51:52
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> dragon_cb_cz: Hale, ale mi taky Spartaka v téměř novém laku napadl cyklista na kole. Ale taky chápu, že kolo někdo doma má. 3



Náhodou, děti koušou dost často. Moje žena dělá ve školce a je to vcelku běžný 4
10:45:00
22.02.2016
dragon_cb_cz
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: Ale pozor, já nijak nehaním vlastnictví psa jako takové - dokonce se dá říct, že to i chápu - minimálně tu citovou vazbu kterou majitelů psů k těm zvířátům maj. Osobně to vnímám asi jako konzumaci mořskejch potvor nebo něco podobnýho - osobně tomu nehovím, spíš se mi to naopak hnusí, ale nikomu to nevymlouvám.



Jen mám (mimo jiné díky té příhodě, kdy mě pes pokousal) dost silný problém se psama, který se ke mě přiblíží do bezprostřední blízkosti nebo dokonce dojde ke kontaktu.



-> saskyn2 22.02.16 00:51:08: Pokud se ty děti budou chovat agresivně, viditelně nekontrolovaně - tak by mě to ani nepřekvapilo.



A hlavně - kolik případů kdy dítě někoho cizího bez varování pokousalo znáš?
10:43:43
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Mě jako malého pokousal pes, ségru pokousal pes, všichni teď máme psy a žádný vejfuky z toho neděláme. Každý se s tím popasuje jinak. To by na mne mohla v ZOO přes plot plivnout lama a už bych tam taky nikdy nevkročil. 3
10:36:39
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Luky: Teď jsi na to kápl! 3 3 3
10:30:45
22.02.2016
Jozka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Luky: 47 Jsi mi připomněl jednu soudružku od nás - venčívala největší velikost dogy kolmo, zvíře velikosti poníka dost nakrátko, vodítko omotaný kolem řídítek.. Vždycky jsem se jí snažil míjet v co největším odstupu, ale kdyby se ta obluda splašila, asi by to bylo stejně houby platný..
10:25:06
22.02.2016
Luky
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Vůbec nejhorší jsou cyklisti se psem...
10:21:56
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Syny: Ale princip je uplně stejnej, jen někteří stojí na opačný straně barikády 3



No, prostě, už aby bylo jaro, on zas bude klid 4
10:16:15
22.02.2016
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

By clovek neveril co vznikne za flame kvuli fotce chlupu v aute 3



-> Burák: Cyklisti, to je zase tema samo pro sebe, to tady radsi nerozjizdet 3
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 10:17:38
10:13:55
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Alenka: Hale, mně je jasný, že máš za potřebí tu provokovat. Doteď se tady se podle mně všichni snažili debatovat normálně, ať už měli jakýkoliv názor. Ovšem tímto příspěvkem ses zase zbytečně odkopal. 2 Možná jdi raději do garáže a seberealizuj se na něčem, co je aspoň k užitku.



-> dragon_cb_cz: Hale, je zajímavý, jak jeden člověk dokáže hájit, co ho baví a zároveň hned hanit, co má rád ten druhý, přičemž princip je úplně stejný. Já se třeba taky cítím ohrožený přiblblama na kole. Potíž je v tom, že jak mezi cyklisty, tak mezi majiteli psů převažuje většina lidí normálních, takže tahle debata je ve výsledku stejně blbá, jak ta o cyklistech. To bych do Tebe při Tvé inteligenci neřekl 4



-> Nwkt: NEstálo by za to, přesunout to téma někam kam patří? 4
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 10:15:58
10:11:34
22.02.2016
RoboSK
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Bože ja odpadnem 3 3 3 3
10:01:40
22.02.2016
Borderer
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Tak kdy a kde se poperete? Budou sázky? 3
09:59:24
22.02.2016
darklord
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Alenka: 156
09:54:38
22.02.2016
Alenka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák 21.02.16 23:31:52: agresivně jsem běžel po lesní cestě a stejně agresivně jsem si hleděl svého...

Obávám se, že kdybych na tu tvoji hovnožroutskou mrdku namířil pepřák, tak bys o mě přerazil akorát tak svůj zduřelý mikropenis, kterým jsi ještě před chvilí toho svého "miláčka" prznil, ty nedrsňáku jeden.
08:57:01
22.02.2016
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák 22.02.16 01:32:44: Tak pokud mas psa poslusneho, tak pak je vsecko v poradku a tak to ma byt - vzdyt to tady sam pisu ;)

Navic tady ale od zacatku nikdo ani jednou nenapsal, ze by bezduvodne napadal nebo chtel napadat neciho psa 4



-> koko: Tak pokud nekdo psa privolava, tak se zase na druhou stranu nemuze divit, ze pes se ho zacne vsimat a priapdne na nej skoci. Od zacatku se tu ale resi to, kdyz pes neposloucha nebo to ma majitel v pici a pes mezi tim otravuje okoli, aniz by okoli tusilo co od toho psa cekat.
upraveno 2x, naposled 22.02.2016 10:14:08
08:26:02
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> koko: Pokud clovek dela tutununu, je predpoklad, ze se psem chce skamaradit, jen si pak musi pricist nasledky sam. Jak jsem rikal, i tak tu nasi dovedu odvolat, kdyz je treba.
08:14:16
22.02.2016
koko
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: V tom s tebou ale souhlasit nebudu. Syny ma pravdu, ten pes by i přes tutununu, nemel narusit jeho prostor. Ukončil bych debatu s tím, že chyba je hlavně v majiteli problémového psa a pár přecitlivělých jedincích.
07:55:22
22.02.2016
koko
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Jirik_Tuňák1983: neřekl byhc podobně,ale stejně 3
01:32:44
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Syny: To jsi naprosto prekroutil, co jsem chtel rict. Mou povinnosti je mit psa pod kontrolou, to mam, presto, ze neni na voditku. Ale pokud na nej nekdo dela tutununu a toho psa privola a ten tomu cloveku treba uspini kalhoty, nebo kdyz do nej nekdo bezduvodne kopne, tak se nebude branit, tak se nesmi divit. Kdyz budes stat na zastavce autobusu a reknes cloveku ve fronte pred sebou, ze je curak, taky s tebou nebude kamaradit. Pokud jde kdokoli a toho psa si nevsima, tak jsem schopen zarucit, ze ani on si ho nevsimne. A i tak ho dokazu odvolat, stejne, jak kdyz se rozbehne za zveri.



Vubec nejsem nadclovek a nic takovyho ze sebe nedelam. Jen rikam, ze kdyz ho nekdo bezduvodne napadne, nebudu na to koukat a budu ho branit. Pokud je to nesrozumitelny, precti si, co pise Saskyn, myslim to naprosto stejne. 5
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 01:39:19
01:08:09
22.02.2016
Jozka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> skodoukolemsveta.cz: 3 aneb "kde je zakopán pes" ?
00:59:48
22.02.2016
skodoukolemsveta.cz
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

Vy si nedáte pokoj ani v noci... Téma už má tak 7900 otáček a furt to stoupá...:-)), jsem zvědavej, kde až bude vězet jádro pudla...:-)))?
00:51:08
22.02.2016
saskyn2
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> dragon_cb_cz 21.02.16 19:49:11: Ok, takže až proti tobě půjde po ulici někdo kdo nemá rád děti, jako ty nemáš rád psy, tak ti teda může preventivně na tvoje dítě mířit pepřákem, je to tak podle tebe ok jo? No holt každej to máme jinak, mě by to cajk nějak nepřišlo, tak nějak z principu, ale holt každej jsme nějakej3



Protože už předem vim že se toho nějakej blb zas chytne jak hovno košile a bude to chtít překroutit tak znovu opakuju, že mluvím o tom když ten pes nijak neútočí. Pokud neposlouchá tak ho má mít majitel na vodítku, a pokud nemá, tak by měl tím pepřákem dostat majitel.
00:48:06
22.02.2016
Syny
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák 21.02.16 23:31:52: Dalsi drsnej co by lamal kosti a nevim co vsechno, ale v zapeti napise, ze psa na voditku nevodi, vodit nebude a pokud na nekoho ten pes skoci, tak si za to dotycnej muze sam... Na to asi neni co slusnyho dodat...

Doslo te ale, ze ty mas povinnost toho psa mit pod kontrolou? Ne, ze se maj ostatni chovat tak, aby tvuj pes byl v klidu a nahodou se nepodrazdil, nahodou nemel zajem skakat nebo buh vi co "nevycejtil". Presnej pripad toho, kdy ze sebe pejskar dela nadcoveka a urcuje ostatnim jak se maj chovat, aby je neotravoval jeho pes. Jako presne tohle chovani tech "psikaru" me neskutecne sere - a to nemam maly deti. Mit deti, tak opravdu nebudu cekat, jestli ten pes si bezi prcka jen ocuchat nebo mu prokousnout krk, protoze zrovna "vycejtil" ze muze...
upraveno 2x, naposled 22.02.2016 00:52:09
00:41:00
22.02.2016
Jozka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Borderer: Prej i dobře vycvičenej v tomhle občas selže - ale info mám jen z doslechu od bývalého kolegy (mj. myslivecká stráž). Nakonec - na vodítku nebo za plotem by měl bejt pomálu každej pes tak přes šest kilo živý váhy (krom štěnat a starců), sichr je sichr 5.
23:58:27
21.02.2016
Borderer
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Jozka: Jenže v tom je rozdíl lovecký pes a vycvičenej loveckej pes. Vycvičenej poslechne, vidí v pánovi dostatečnou autoritu a nechá se odvolat ze stopy ať je to cokoli. V opačným případě platí to, co sem napsal, že jiný pes by se měl pohybovat v lese pouze na vodítku. S tou kachnou je to trochu složitější no. Setkal sem se s tim, že většinou pes kolem běhal okolo a nechápal, protože netušil kde a jak daleko má hledat. 3



edit: Tím se teda nechci navážet do kamaráda nebo něco, ale viděl sem toho ve spolku už dost a je to můj názor. Většinou se určitá skupina lidí do spolku přihlásila a přitáhla na lov chrta, kterej si na povel pomalu ani nesedl, natož něco složitějšího.
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 00:00:14
23:53:29
21.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Jozka: 156
23:50:35
21.02.2016
Jozka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Borderer 21.02.16 23:22:21: Mě to je jasný, ale jsou exoti, co jsou schopný střílet na jorkšíra tak, že málem trefí i majitele.. Káomšovo chlapík je teda sice klasickej hlídací pes a cvičenej - ale když ani loveckýmu psovi kolikrát nevysvětlíš, že má běžet pro střelenou kachnu, když zacejtí koloucha, bylo to vypuštení asi docela odvážný..







-> dragon_cb_cz: Pes, kterej vrtí ocáskem se těší, až tě kousne..3
23:46:56
21.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> stepan: Takze kdyz proti tobe pujde clovek, co se ti nelibi, taky rovnou vytahnes peprak? Pes je mnohem citelnejsi, nez clovek, neumi se pretvarovat.



Muj pes je clen rodiny, bydli s nama v byte a casto i spi v posteli. Ver tomu, ze bych se ho zastal uplne stejne, jako kdyby nekdo vyrukoval na moji zenu. Pokud psa nemas, nepochopis to.
23:39:52
21.02.2016
stepan
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Burák: To že je na psovi vidět co má v úmyslu je možný, ale pokud se ho někdo bojí, tak to nevidí, v tu chvíli je to bestie co ho chce sežrat a nemůžeš se divit, že vytáhne pepřák. A silácký kecy o zmlácení někoho za to, že má v ruce pepřák jsou vážně k smíchu.
23:31:52
21.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Alenka: Tak ono jestli se chovas k tomu psu agresivne, tak se nediv, ze se ti zakousne do hnaty. Problem je, ze pes to vycejti. A ver tomu, ze kdybys na myho psa vytahl peprak, tak o tebe prerazim prvni vec, co budu mit po ruce. A taky nejsem zadnej drsnak.



-> saskyn2: Naprostej souhlas.



Ja tu nasi na voditku nevodim a vodit nebudu, pokud nejdu vyslovene po meste mezi hodne lidma. Pokud na nekoho zacne skakat, tak si za to vetsinou ten dotycnej muze sam, pac pokud na ni nereaguje, tak ten si ho nevsima, maximalne si cuchne. A pokud na ni vidim, ze se ji nekdo, nebo neco nelibi, nebo vidim nejakou potencialne problemovou situaci, zasahuju preventivne. Krom toho, mam ji pojistenou a pokud by nekomu treba ty kalhoty uspinila, nemam sebemensi problem tu skodu uhradit.



-> Borderer: Presne, na psovi je velmi dobre videt, co si mysli.



-> dragon_cb_cz: Pokud steka, tak varuje, nebo se te boji, neutoci. Horsi je, kdyz vrci a ceni zuby. Ale samozrejme chapu. Kdyz jde clovek s prckem, vnima veci jinak, ale i tak se da rozeznat, kdy to je a kdy neni problem. A zadnej pes az na etremni vyjimky bojovejch psu, diteti neublizi, kdyz uz tak by sel spis po tobe. A ty vyjimky jsou psy, zkurveni majitelema.



A taky jsem netolerantni vuci nekterejm majitelum, ktery psa neovladaj, nesbiraj hovna a maj agresivni psy a pak se divi konfliktu.

upraveno 1x, naposled 21.02.2016 23:37:38
23:22:21
21.02.2016
Borderer
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> Jozka: Z pohledu skoro myslivce a pejskaře to vidím trochu jinak, ale máš pravdu, někteří se snad vysloveně mstí. Jenže...pokud někdo nechá běhat velkýho psa bez vodítka v lese. Ten chytí stopu, čapne rapla, nepomůže nic a zvěř pak nemá šanci....nehledě na to, že dost trpí, protože ten pes to dělá pro radost.
23:09:34
21.02.2016
dragon_cb_cz
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> King: V lepším případě... a má to asi stejnou důvěryhodnost jako když Babiš slibuje, že bude líp 3
23:08:48
21.02.2016
King
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......

-> dragon_cb_cz: ...a z dalky se klasicky ozyva: "Nebojte, von je hodnej, ten vam nic neudela!" :-)
upraveno 1x, naposled 21.02.2016 23:09:04
Extreme Tyres