Pejskaři vs. nepejskaři

prohledat
184 příspěvků (zobrazeno 1 až 50) od 23.02.2016 do 07.03.2016, založil/a StepaNoFUN
řadit dle data
22:47:12
07.03.2016
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Syny: Njn, me zas nebavi poslouchat naseho yorkshira 3 3 To je este horsi...
upraveno 1x, naposled 07.03.2016 22:47:35
22:43:40
07.03.2016
Syny
-> Jirik_Tuňák1983 07.03.16 20:42:17: Jo, ten poplatek mestu je taky mazec. Mel by bejt rozdelenej mezi sousedy tech lidi co maj toho psa :) Pac tedy jako me docela nebavi denne poslouchat toho sousedky ustekanyho Yorkshira.
upraveno 1x, naposled 07.03.2016 22:43:51
21:54:49
07.03.2016
Luky
-> Jirik_Tuňák1983: to by se spousta lidí nedoplatila 36
20:42:17
07.03.2016
Jirik_Tuňák1983
-> King 07.03.16 20:20:31: To netřeba, stačí ta zlodějina co se platí ročně obcím / městům.
To by museli platit něco nadstavbového i lidi - např. daň z debility, protože jsou nezřídka většíma kurvama než zvířata.
20:20:31
07.03.2016
King
-> Luky: Ta cyklistka urcite neumela cist psi gesta a nebo ho urcite pod svoje predni kolo nalakala a pak se divi! :-)
-> Jirik_Tuňák1983: Jako ten rozsudek je jenom symbolickej, ale tech 15 litru za leceni...kdyby si zenska zlomila pater, tak je v tom panicka za statisice nebo miliony a do smrti se muze tak leda pást. Reseni: povinne ruceni na psa se sazbou odstupnovanou podle pohotovostni hmostnosti! :-)
14:54:24
07.03.2016
Jirik_Tuňák1983
-> Luky 07.03.16 13:58:46: Naštěstí to dobře dopadlo. Teď aby ještě začali flastrovat ty kurvy ve městě včetně hovních nesběračů. 1
PS: Když už nevydržím ty zavináče a v momentě přistižení někoho v tom dotyčnému vymáchám hubu, je to napadení? 3
13:58:46
07.03.2016
Luky
-> Jirik_Tuňák1983: ale on si chtěl přece jen hrát a nikdy nikomu neublížil....
13:55:03
07.03.2016
Jirik_Tuňák1983
02:12:41
25.02.2016
Jozka
-> Jirik_Tuňák1983: Já je vozím v MBs vedle rezervy.. ale hrozně nerad je vyndavám z tý kožený bondage - ty se létama nějak srazily nebo co a dostat je nazpět je fakt vopruz.
23:36:33
24.02.2016
King
-> Jirik_Tuňák1983: Mas ji i s origo pouzdrem na opasek? Bimbajici se nasada polni lopatky na zadku a teleskop ...potkat te v lese, tak se zakousnu do stromu a delam suchou vetev :-)
23:06:19
24.02.2016
Jirik_Tuňák1983
-> Jozka 24.02.16 21:50:12: Já ji mám, ale není na můj vkus moc skladná. Hlavně je ještě nepoužitá, takže mi přijde škoda ji poškrábat. 3
22:04:26
24.02.2016
King
-> Jirik_Tuňák1983: Mám od AČR grátis tréning na kopání hrobečků polní lopatkou - dokonce v leže! :-)
21:50:12
24.02.2016
Jozka
-> Jirik_Tuňák1983: Když je přijatelně sypká zemina, dá se ve třech vykopat i okop pro tank - ale trvá to celou noc8.
20:21:34
24.02.2016
Jirik_Tuňák1983
-> King 24.02.16 18:57:47: Pak už bude záležet jen na tom, jak hluboko v tom lese budete a zda budeš mít sebou skládací polní lopatku. 3 Dají se vůbec polní lopatkou vykopat dva hroby, jeden menší a druhý větší? 3
18:57:47
24.02.2016
King
-> MisakusX: Uvidime az postoupi v tom jejich kariernim zebriku o desitkach šprušlí :-)
Na ja...my psofilove si to nejak prebereme, ale treba manzelka nebo mladsi kluk maji proste s cizich psu vitr (pokousani v detstvi), takze kdyz v lese pribehne nejaky volne pobihajici tele s voteplakovanym ignorantem kdesi v dali, tak mam na starosti bezpecnostni slozku setkani a odlakavani pozornosti. Jsem zvedavej az nejakymu vorechovi rupne v bedne, ja po nem pujdu necim, co bude zrovna po ruce, a jako bonus bude hyjenista magor bez sebereflexe.
18:31:18
24.02.2016
MisakusX
-> King: Ale jo, já to nechci démonizovat, ony taky ty dva roky, to je krátce. Navíc neznám strukturu českých zednářů, předpokládal jsem, že jejich systém a aktivity budou podobné jako v USA, kde jsou přece jenom značně profláklejší. Spíš jde o to, jestli bude mít kamarád časem nějaké "quid pro quo", o kterém se mu bude chtít mluivit, nebo jestli bude jen řadový člen pyšnící se statutem bez významnějších benefitů.

ad. čoklíci: V rodině jsme vždycky alespoň jednoho psa měli už od mého dětství, vím, jak reagují, vím, jak se k nim chovat. Osobně mám psy moc rád, bude to znít divně, protože jsem kvůli jednomu ležel 3 týdny ve špitále, dva další mě potrhali na kotnících, když jsem jel kolem nich po silnici na kole a očividně je to štvalo, no a také po mně vyběhla smečka tří vlčáků se zcela netečným majitelem, který se vztekal, že se před jejich dorážením bráním jízdním kolem. O takových těch, co po člověku jenom skákají, případně po něm vyjedou a nekousnou, o těch ani nemluvím. V nedávné době mě neskutečně vytáčí nervní Yorkshir macechy, který opakovaně a bezdůvodně vyjíždí mé tříleté dceři do obličeje a chlácholení typu "ona nemá spodní zuby, neskousne", to mi opravdu ke klidu nestačí, když už kousla přinejmenším jednou do krve. Když jsem byl malý, žil jsem ve světě, kde se pes, který nevyprovokovaně pokouše dítě či dospělého, prostě uspí, protože když to udělá jednou, udělá to znovu s případně horšími následky. Kdyby to byl pes můj, já bych se tohoto pravidla chtě něchtě držel, ale jsem si jistý, že většinu dnešních sebestředných a do sebe zahleděných lidí (a opravdu se tím nenavážím jmenovitě do pejskařů) by ani nenapadlo utratit vlastního miláčka, protože se nějakej "blbej prcek neumí chovat a šel k němu moc blízko".
20:51:54
23.02.2016
Burák
-> King: Ja bych to pojmenoval jeste jinak, ale to by se nedalo publikovat pred 22hod 4
20:46:49
23.02.2016
StepaNoFUN
-> King: OK. Změněno...
-> Milan 136: Já to chtěl přesunout už relativně po začátku (jak mi bylo již napsáno - teď je to "s křížkem po funuse"), ale o víkendu jsem slavil narozeniny a od minulýho čtvrtka jsem na školení. A z tabletu přes mobilní připojení maximálně čtu, ale do dalších větších akcí s přesunama příspěvků se nepouštím. Přece jen tam se člověk uklikne dost rychle...
18:51:38
23.02.2016
Milan 136
-> StepaNoFUN: mozna bych to i stopnul, kdyz jsem to letmo prosel1
18:47:07
23.02.2016
King
-> StepaNoFUN: Dobrej napad, ale ten nazev tematu je ponekud nestastnej - mozna by bylo lepsi "pejskari vs. nepejskari" :-)
18:03:12
23.02.2016
StepaNoFUN
Zde můžete pokračovat...
11:08:28
23.02.2016
Klubko_
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Burák 22.02.16 19:57:37: všechno jsem četl. Prostě ten pes to dělal i když mu žádnej podnět nedala.
23:10:06
22.02.2016
King
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> MisakusX: Dobra, ale ja toho az renesancniho cloveka znam 16 let, u "murarov" je tak rok ci dva a zatim zadna zmena. I kdyz pripoustim, ze treba radovej zamestnanec korporace muze bejt v cajku, ale od jistyho levelu roste sance srazky se zmrdem takrka k jistote...
23:09:36
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Jirik_Tuňák1983: Neprijde, uz jsem napsal, co si myslim :-)
23:05:16
22.02.2016
aDAm
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> MisakusX: máte tam u vás divné psy, já teda psa co by vyhledával pískoviště neviděl, pes si najde cizí značku kde se podepíše a fenka si povětšinou najde jedno místo kde to hodí. Kdežto kočku není problém načapat jak zahrabává bobek do písku. A ad chození na záchod, pokud to chovatel chce, tak na to dokáže naučit i psa
22:58:14
22.02.2016
MisakusX
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Alenka: "likes to escalate conflict just to see where it goes" ... říkal jsem si, že by bylo divné, kdyby si toho nevšimnul někdo jiný, ale spíš mi přišlo, že to máš jen v písemném styku, v osobním projevuješ tedy zřejmě obrovskou dávku sebekontroly. Si mimochodem musíme dát bacha, až se spolu zase jednou budem o něčem bavit, protože podle manželky já zas eskaluji "ad absurdum".

P.S. Je vtipné, jak se všechny diskuse o psech vždy promění v hádky, skoro bych řekl, že je to ožehavější téma než Babiš.

-> King: ad Zednáři - oni se tak jen tváří navenek ... každopádně pravda, mohl sjem najít mnohem lepší přirovnání, únava zapůsobila.

-> aDAm: Vychované kočky mají píseček doma a na rozdíl od psa je na něj naučíš všechny při troše snahy, do dětských pískovišť na sídlištích právě káleli především pejsci - proto jsou ohrádky kolem nich takové nízké (kočka je bez obtíží přeskočí.
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 23:01:45
22:56:55
22.02.2016
aDAm
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
Jooo kočky jsou fajn, hlavně jak serou do dětských pískovišť :D ale to je cajk po těch se to uklízet nemusí
22:55:58
22.02.2016
dragon_cb_cz
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> King: Do černýho 3
22:52:03
22.02.2016
King
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Alenka: Podle archivnich zaznamu z virtu to personalista myslim trefil1
22:33:03
22.02.2016
Alenka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> King: když jsem byl kdysi na assessmentu v jedné obří nadnárodní korporaci, kádrovák o mě mimo jiné napsal, že "likes to escalate conflict just to see where it goes".
Nemůžu říct, že by to byla nepravda, ale na některé věci už jsem asi příliš starý a tohle bude, obávám se, jedna z nich 1
22:17:30
22.02.2016
King
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Alenka: Tak schvalne vyzkousej na e-mimi vyrazy typu "sklibak" nebo "podkurevče" :-)
22:11:00
22.02.2016
Alenka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Jirik_Tuňák1983: každý jsme nějaký Kdybychom byli všichni stejní, bylo by to pěkně na píču :)
Já psy neměl v oblibě nikdy, ale od zmíněného incidentu s vlčákem jsem prostě radši safe než sorry a že se vyjadřuju jako nechutnej kanál, to se divím, že ještě někoho dokáže zvednout ze židle 1
22:06:44
22.02.2016
koko
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Jirik_Tuňák1983: 3
22:03:48
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Alenka 22.02.16 21:28:40: 4 tak to pak cajk. Já kočky nemusím krom koťat, bohužel všechna zvířata vyrostou. A nemám rád smradlavý umaštěný psy, páč ta naše spí v posteli, takže je voňavá a není cejtit ani psem, po vyprání povlečení aviváží. 1 Nicméně je to velikostně něco mezi morčetem, kočkou a malým psem. 3
21:28:40
22.02.2016
Alenka
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Jirik_Tuňák1983: Alenka snese jakékoli zvíře, které jej nedůvodně neobtěžuje.
Alenka má třeba vyloženě rád kočky nebo koně.
Co Alenka nemá rád jsou špinavé, chlupaté, smrduté koule, které ho otravují přesto, že se jim cíleně vyhýbá a ještě méně v lásce má jejich debilní majitele, kteří takové chování omlouvaji, nebo podporují.
21:10:32
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Burák 22.02.16 20:49:56: Neomlouvej se, nemáš za co. Tobě by obecně přišel normální člověk, který by říkal psovi hovnožer nebo hyena. Kočce kousavá škrábavá svině a rybičkám, které obecně nebývají nebezpečné kurva šupinatá? 3 Vím, že jsem to možná přibarvil, ale tak nějak to vidím.
Spíše jsem zvědavý, zda Alenka vůbec snese nějaké zvíře krom parazitů a mikrobů, se kterými chtě nechtě člověk žít musí. 3
20:49:56
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> King: Ja jen, ze jsem zacal pouzivat drsnejsi vyrazy mnohem pozdeji. A, ze ty jeho vyrazy byly pouzity hlavne proto, aby nekoho nasraly a vyprudilo to debatu, je jasny vicemene od zacatku.

Nikdo nema za povinnost, ucit se psi signaly, stejne jako nikdo nema za povinnost delat si ridicak, ucit se anglicky atd.... Ale ve vysledku to muze cloveku nekdy dost usnadnit zivot a treba i predejit konfliktu jak se psem, tak nezodpovednym panickem.
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 20:52:23
20:29:36
22.02.2016
King
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Burák: Z prispevku toho "debila" jsem vyrozumnel, ze ma nepeknou zkusenost s pokousanim od volne pobihajiciho cokla. Z vyrazu, ktery pro psy uziva (hovnozer, hyena,...) usuzuju, ze je to rozhodne jina krevni skupina, nez ja nebo ty. Zcela jiste to neni ten typ, kterej k sobe psy laka (jako ja :-). Nikdo nema povinnost ucit se psi signaly a jak na ne reagovat. Jestlize nekdo da svymu psovi v lese "volno" s tim, ze si mimo jeho dohled bude vyhledavat lidsky objekty k nevyzadanymu "prateleni", pak necht v pripade pouziti pepraku dotycnej radsi drzi hubu! Ano, pes je zvedavej, v podstate cista duse s inteligenci 3 letyho ditete, ale panicek musi pocitat s tim, ze za jeho debilitu nebo nedbalost to proste odsere ta cista duse. A takovy ty kecy o tom, ze spousta lidi si to pokousani od ciziho psa zavini sama taky dost zavanej victim blamingem4
20:00:28
22.02.2016
dragon_cb_cz
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
Stejně je zajímavý, jakou debatu rozproudí jedna poznámka napsaná v opilecké upřímnosti 3
19:57:37
22.02.2016
Burák
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Klubko_: Pochopitelne, kdybys cetl, co jsem psal, tak se nemuze divit, pokud psa privola, ze ten na nej treba skoci...

-> King: Ja hrotim? A to ti prijde normalni, kdyz nejakej debil tady vypravi ze jak se k nemu pes priblizi bez jakyhokoli rozdilu, nastrika mu peprak do ksichtu. To ti prijde normalni? Promin, mne ne. Ale uz to tady zaznelo 10x kdo si bude chtit prebrat moje prispevky podle svyho, stejne to udela a je mi to docela jedno.

-> Jirik_Tuňák1983: U nas musi byt psi pod dozorem, o voditku psano neni. Taky tech problemu je tu minimalne. O nekolika neurotickejch jorksirech, co tu chodej, vsichni vedi a jinak je klid.
18:32:15
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Vojťas 22.02.16 18:28:10: Ten by byl pak spíš to cirkusu, ne? 3
18:28:10
22.02.2016
Vojťas
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
A nechcete si uz zalozit tema kde se budete hadat kterej pes vic vrci a nesbira po sobe hovna?
17:24:58
22.02.2016
Klubko_
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Jirik_Tuňák1983: tak ono většina lidí si zadel utírá pravou rukou, kterou si pak podáváme, takže to možná výjde nastejno, ne-li hůř 3
Tyvole tos něměl toto 3 já se možná na pracovní pohovor chystám. S takovou budu mít problém pohovořujícímu podat ruku 3
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 17:25:16
17:21:41
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Klubko_ 22.02.16 17:13:59: Já jsem kdysi duchaplně přemýšlel, proč si lidi podávají ruku a psi si očuchávají prdele. Jaké by to asi bylo obráceně. 3 Dovedeš si představit např. pracovní pohovor? Pěkně byste se oběhli, očuchali a pak se teprve dostali k pohovoru. Na vyšších managerských postech by to mohlo být zajímavé. Čemu bych se ale jednoznačně vyhýbal jsou firemní večírky více poboček dohromady. 3
17:14:31
22.02.2016
Matthes, záškodník z TechWebu
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Milan 136: Tyvole to je fakt husty... A nebylo mu treba divny, ze to nejak drnca a poskakuje?
17:13:59
22.02.2016
Klubko_
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
teď mě tak napadlo, jak tady zaznělo, že si pes většinou jen očichá a odejde, tak jestli by to platilo i u lidí, přeci jen jsme taky živí tvorové.
Třeba na dýze, jestli by mě borec nechal jen očichat svoji borku a odejít, aniž by mi rovnou napálil 3
17:03:14
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Klubko_ 22.02.16 16:40:25: Oni mají služebnu kousek nedaleko od nás. Je to pár ulic, takže autem chvilka, pokud zrovna nejezdí po okolí. 47 Navíc jsem to vzal z povzdálí sledovačkou jako správná kurva. 3
Jednou jsem dokonce zachraňoval zaběhnutého pséka, Foxteriéra, který měl i obojek. Měl jsem v kufru náhradní vodítko, tak jsem ho připoutal a počkal na ně. Přijeli taky docela včas. Volali mi i zpátky a informovali mě, že se trochu zpozdí, páč ještě někde něco řeší. A ještě říkali, že je super, že mám vodítko. Ptali se i jak se pes chová apod. Hodně se mi líbilo jaký mají ti s tím odchytovým vozem vztah ke zvířatům a jak toho psíka pohladili, dostal piškot, chvíli si s ním povídali a pak ho dali do toho skříňového vozu jak mají. Takového (viz. foto).

Docela často včetně noci tam pomalu křižují po ulicích jak PČR tak MP, jsem za to docela rád. Stačí když někdo v noci jde po opuštěné ulici, tak přibrzdí, čeknou ho a zase pomalu pokračují.
zvětšit Pejskaři vs. nepejskaři - obrázek od Jirik_Tuňák1983 vložen 22.02.2016 17:03:14
upraveno 1x, naposled 22.02.2016 17:04:14
16:40:25
22.02.2016
Klubko_
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Jirik_Tuňák1983 22.02.16 16:27:56: se divim, že ti měšťáci stihli přijet, než se majitel nezdekoval. Nedávno jsem bohužel potřebovat sundat botu, protože jsem blbě zaparkoval. No a dali si pěkně na čas.
16:38:25
22.02.2016
Klubko_
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> Burák 21.02.16 23:31:52: dotyčnej může sám? To mi vysvětli, jak si tchýně mohla za to, že ji pravidelně poskákával sousedův vlko-husky když přijela autem k bráně svyho domu, vystoupila a šla si tu svoji bránu odemknout. To je fakt zcela evidentní podnět pro toho psa "skoč na mě a poskákej mě". Majitel pochopitelně pár metrů za psem. Bohužel venčil v době, kdy tchýně jezdila z práce.
-> Borderer 21.02.16 23:58:27: to slovo vycvičenej, na to budu reagovat. Z jistyho pohledu ty seš taky vycvičenej, protože tě rodiče nějak vychovaly. Ale do tvojí hlavy nikdo nevidí a nemůže vědět, jak se při prvním setkání zachováš. Zrovna tak pes a i jakykoli jiny zvíře. Je to tvor, kterej má svoji hlavu, takže si podlě mě nikdy nemůžeš být zcela jistej, jak se ten tvor rozhodne. Nikdy nevíš, na základě čeho a jak se ten tvor zachová. Dá se to do jisté míry předpokládat, pokud je ten tvor nějak vycvičen, ale 100% jistota tam nikdy není, viz zmíněnej případ s loveckym psem...ten tvor se prostě nějak rozhodl.
Další věc, kolik takovejch zcela vycvičenejch tvorů je.
16:27:56
22.02.2016
Jirik_Tuňák1983
Přesunuto z tématu Co jste dnes Podělali......
-> King 22.02.16 14:46:22: Tak tak. Ve městě by se měla dodržovat pravidla. Tj. sbírání hoven, mít psíka na vodítku. Vloni jsem se svým psem v náručí lezl na plot abych ho ubránil před dvěma na volno, vyřval majitele a tomu to bylo u prdele. Volal jsem měšťáky, ti přijeli a bylo to vyřešený.
Pak jsem měl hutnej incident se dvěma bábama, jedné čokl atakoval našeho a jí to bylo u prdele, bohužel jsem ho pravou nohou minul. Tak jsem jí seřval, že pes má bejt na vodítku, že jsou za to pokuty a všude to má na cedulích. Jenom mě poslala do řitě, že je jí to fuk, že už platila a má předplaceno. Ječela a nadávala jako siréna, ta druhá jí podporovala. Byla kurva stará tak drzá, že na mě schválně provokovala a tykáním hejkala tak pojď, pojď mi jí natáhnout. Po celou dobu na svého psa srala a Karolínu jsem musel poslat s naším v náručí pryč. Byl jsem pak už tak vytočenej, že jsem na ní řval, že jí ukopnu hlavu a nacpu jí do popelnice. 3
Zlatým hřebem byl před lety kretén s vlčákem na volno, který šel po té naší pořád. To se musel mít člověk permanentně na pozoru a včas přecházet apod. Jednou to dopadlo tak, že vlčák vystartoval za náma a já nekoukal za sebe. Skočil mi na záda a začal dotírat na tu naší, kterou jsem bleskově zvedl ze země. Začal jsem na toho šmejda řvát ať si ho zavolá a ten vidloň z toho měl akorát prdel. Šel jsem k němu, hlásil něco o policajtech a ten parchant mi spokojeně řekl abych se neposral, že jestli mám problém, tak mi kopne do toho mého čokla a chcípne. Jeho čokl mezitím křižoval po silnici a nutil auta brzdit a různě kličkovat. A protože jsem byl zhruba v polovině rudého zatmění, tak na pána už zblízka řvu co jako že říkal, ten mi to spokojeně z pár cm zopakoval a já jsem mu jí fláknul do držky. To už jsem byl mimo. Pán zalehnul a mě se ještě v práci třepala kolena. Asi týden jsem byl nervózní, kdy si pro mě přijde PČR. Nakonec to dopadlo tak, že pán sice psa poutal jenom když viděl nás nebo jiného psa (konflikty jsme s ním neměli jen my) a preventivně přecházel na druhou stranu ulice, ale nic z toho nakonec nebylo. Pro mě ponaučení, že ty nervy za to pak nestojí a raději řeším ústupem a chůzi oklikou. To ale taky není v pohodě, pak si ti lidé budou dělat pořád co chtějí.
Přemýšlím, že sesmolím nějaký dopis na městský obvod nebo magistrát, co s tím jako hodlají dělat. Pokuty za hovna a volné pobíhání asi moc neřeší, jsou to jenom papíry a cedule nic víc.
Extreme Tyres