
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
22:06:49
16.01.2011
16.01.2011

Max
-> banditta: to byly jen vrchní plechy ? lakový jen ty dva díly a zbytek rozleštěný ? "po" vypadá pěkně 

22:05:40
16.01.2011
16.01.2011

Max
-> Bedřich: no...dobrej nápad. Do muzea se chystám od podzimu..dlouho jsem tam nebyl. Každý den jedu minimálně jednou kolem, občas jdu dokonce na pokladnu, což je stejná budova....ale v muzeu jsem nebyl... 

17:15:26
16.01.2011
16.01.2011

banditta
po
17:07:33
16.01.2011
16.01.2011

banditta
před
14:04:43
16.01.2011
16.01.2011

Tomáššš
-> Z.Korky: vypada to dobre 

13:34:55
16.01.2011
16.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Max: Díky.Skoč do muzea, možná, že tam někde bude stát...

12:59:31
16.01.2011
16.01.2011

Z.Korky
Před barvou
12:57:21
16.01.2011
16.01.2011

Z.Korky
.
12:56:49
16.01.2011
16.01.2011

Z.Korky
Zatím první hotové.
12:46:05
16.01.2011
16.01.2011

Max
-> Bedřich: moc pěkný

20:07:50
15.01.2011
15.01.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Bedřich: luxus
13:33:15
15.01.2011
15.01.2011

Gryzly
-> j_j: Pravostranný řízení tam bude asi proto že v Indii po anglické kolonizaci zůstalo pravostranný řízení. A auto asi je určen na indický trh.
09:31:13
15.01.2011
15.01.2011

j_j
-> Bedřich: víš,to je jedna z věcí proč mám MB - všechno můžu dát do originálu. Spartaka měl můj děda a jelikož cestoval,tak se dochovaly fotky spartaka z Bagdádu (stejně jako nafocená výstava čs. techniky z téhož města - 450tky,matesy,sedany, V3S, atd. - tuhle galerii jsem vytvořil na webu spartaky.cz,ale pak jsem jí smáznul,kvůlu nějakým neshodách s panem Racherem).Čs. technika si nevedla v pouštních podmínkách a ve srovnání s třeba americkou technikou vůbec špatně. Myslím,že ten bagdádskej dědův spak byl hráškovej a měl pravostranný řízení. Ty fotky fakt musim nově oscanovat...co ti chybí? Tak jsem našel alespoň otce...tohle je podle spz ještě v indii :)
09:15:22
15.01.2011
15.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> j_j: Díky.Bohužel se mi zatím nepodařilo sehnat některé díly, aby přesně odpovídal ročník.Jinak jsem se snažil o to aby v autě bylo vše co tam má být , a co tam podle všech informací které jsem dostal a sehnal.
08:50:23
15.01.2011
15.01.2011

j_j
-> Bedřich: nádhernej...
www.cck-brno.com/newsite/ .../frame.htm
www.cck-brno.com/newsite/ .../frame.htm
05:00:55
15.01.2011
15.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Syny: Pomocný stěrač.Buď zapneš dva spodní nebo jeden horní.Podle fotek co jsem měl to fabrika tak jezdila.
00:45:53
15.01.2011
15.01.2011

Syny
-> Bedřich: K cemu je ten sterace nohre, kdyz to ma sterace i dole ? 

18:11:08
14.01.2011
14.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Czkedar: Díky.Ano má to být Monte Carlo.
18:10:32
14.01.2011
14.01.2011

stana1
-> Marťan136LS: -> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : musíš trefit střed, mě sa to cosi po haluzi povedlo a nepřevrátím sa ani když to opěradlo dam skoro do vodorovné polohy (ve vodorobné poloze to drží ale stabilita je taková už chatrnější).
18:09:27
14.01.2011
14.01.2011

Czkedar
-> Bedřich: krasny, to je nejaka spesl verze?
18:05:37
14.01.2011
14.01.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> stana1: Já mám akorát strach z toho, aby se to nepřevracelo dozadu, přeci jen to opěradlo je docela těžký. Udělej ještě foto jak to vypadá zespoda.
18:02:00
14.01.2011
14.01.2011

Marťan136LS - zrušená registrace
-> stana1: Zajímavý nápad. Taky jsem nad tím přemýšlel. Jak je to se stabilitou? Nemá to tendenci se převracet?
17:43:33
14.01.2011
14.01.2011

stana1
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : tož z favorita by to nebylo ono si myslím, ony ty sedáky nejsou tak pohodlné, možná felda by byla relativně dobrá ale spíš se hodí z těch zahraničních aut, chce to prostě otestovat ve kterém sedáku sa bude sedět nejlépe.

17:42:23
14.01.2011
14.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
Po.
17:41:09
14.01.2011
14.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
Před.
17:35:29
14.01.2011
14.01.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> stana1: Nad něčím takovým jsem taky přemýšlel, že si udělám ze sedačky z Favorita. 

16:59:24
14.01.2011
14.01.2011

stana1
po: (sedadlo Peugeot 205) díky JoseA
16:59:04
14.01.2011
14.01.2011

stana1
před:
21:59:58
10.01.2011
10.01.2011

Tazi
No a jasně že po.
Teď jen nechat opískovat a nastříkat sací a jde to zpátky
Dellorta vyčištěny. Tam byl ale bordel.....
Teď jen nechat opískovat a nastříkat sací a jde to zpátky
Dellorta vyčištěny. Tam byl ale bordel.....
21:57:26
10.01.2011
10.01.2011

Tazi
Tak dneska musel ven karbec, páč to nechodilo jak mělo.
Před....
Před....
15:32:52
10.01.2011
10.01.2011

Jozka
-> Nwkt 10.01.11 15:28:49:
Na takovou jsem si taky při čtení komentáře hned vzpomněl - jsem si na první pohled myslel, že je to nějaká rarita, takový elegantně hladký linie.. Nános měl místy až 20 mm tloušťku.
Na takovou jsem si taky při čtení komentáře hned vzpomněl - jsem si na první pohled myslel, že je to nějaká rarita, takový elegantně hladký linie.. Nános měl místy až 20 mm tloušťku.15:28:49
10.01.2011
10.01.2011

Nwkt
-> palinator: já sundal takovou velkou kouli, kde nebyly vidět ani ty žebra
15:22:00
10.01.2011
10.01.2011

Jozka
-> palinator: To byl asi Ftip, ne?

15:19:38
10.01.2011
10.01.2011

squalo
-> suri: ved to najprv nechcelo isť ani dole to bola farba zleptana z hnojom

ale finalne pieskovanie dalo dole aj farbu

ale finalne pieskovanie dalo dole aj farbu
15:18:21
10.01.2011
10.01.2011

palinator
-> suri:
Ona může být i víc?
Ona může být i víc?

15:16:28
10.01.2011
10.01.2011

suri
-> squalo: na škodovácku prevodovku bola aj predtým celkom čistučká
15:15:37
10.01.2011
10.01.2011

squalo
po
15:12:51
10.01.2011
10.01.2011

squalo
pred
15:04:32
10.01.2011
10.01.2011

suri
ja mám stromček stále , pokiaľ nepadá tak tam zostane , a kedže dostáva studenú vodu tak rýchlo neopadá , kto to má stavať na dva týždne?
09:53:36
10.01.2011
10.01.2011

Fén
-> VeTeV: Doba hájení ještě nezačala. :o)
06:55:57
10.01.2011
10.01.2011

Max
-> VeTeV: 

23:56:59
09.01.2011
09.01.2011

VeTeV
-> Tomaso435: Vás napráším, takto mě ničit příbuzenstvo 

23:52:44
09.01.2011
09.01.2011

Tomaso435
-> Syny: brrrrr
23:52:43
09.01.2011
09.01.2011

afro100
-> Syny: 
"maminka me vytrela lopuchem, byla tam beruska ... " :D:D:D

"maminka me vytrela lopuchem, byla tam beruska ... " :D:D:D
23:51:27
09.01.2011
09.01.2011

Syny
-> Tomaso435: jj, na zachod misto toaletaku je to neocenitelny :)
23:48:42
09.01.2011
09.01.2011

Tomaso435
-> Syny: že tomu postupně užíráte větvičky? :-D
23:45:52
09.01.2011
09.01.2011

Syny
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Presne takhle to likvidujem my 

22:56:17
09.01.2011
09.01.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> stodvacet: Větve museli dolů preventivně, protože jinak by neprošel futrama aniž by byla jeho cesta z byta dlážděna zeleným jehličím. Takhle se to na jednom místě smetlo na lopatku a zbytel putoval ve velkém igelitovém fusaku. 

21:44:06
09.01.2011
09.01.2011

Plisek
-> ondie:jestly je novej to netuším
19:55:09
09.01.2011
09.01.2011

stodvacet
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Podobně dopadl i ten můj,ale já na něm měl i větve narozdíl od tvého
