-> Plisek: a tak jo,jestli byl novej už od začátku,tak chápu..
01:07:29 09.01.2011
Plisek
-> ondie: pouze arva asi 15 min. působení a vapka byl hodně špinavej a zaprášenej
00:56:51 09.01.2011
Minik03
-> ondie: Popripade i nafta, nebo arva umi takhle vypucovat neco zasvinenyho. Staci to nechat treba pres noc pusobit.
00:48:37 09.01.2011
afro100
-> ondie: to bol novy ulozenkovy blok, len zasvineny
00:46:57 09.01.2011
ondie
-> Minik03: Jakože foto PŘED (starý hnusný,karbonu plný,blok),foto PO (nový,v mototechně..samozřejmě ve výprodeji skladu,koupený nový blok) ?
Neeé :) zajímá mě jak to udělal a jaká chemie mu k tomu dopomohla
-> minno 05.01.11 12:59:06: Kartáček na zuby alias kefku zubnú jsi zapomněl - ve spojení s tech benzínem bezva na čištění zejména v oblastech, kde jsou odlita čísílka.
13:04:49 05.01.2011
Radek Retro eLeSo
-> minno: vidiš a mě tady za drát'ák nadávali
12:59:06 05.01.2011
minno
-> Lubes: bežnými prostriedkami, len to chce dávku trpezlivosti :) Arva, Acetón, vapka, skrutkovač, špachtľa, drôtená kefa a ide sa :)
12:46:38 05.01.2011
OndraKrupi
-> Dušan: no přece před škodovka a po porsche
Edit to máš jako Trabanta (až vyrostu bude ze mě BMW= bakelitové motorové wozidlo)
-> darklord: no jen benzín bohužel nestačil,dolu se všemu fakt nechtěto............
18:39:43 04.01.2011
darklord
-> darabos: ale tak na prevodovke najdes max tak olejove bahno zvonku a olej s kalom vovnutri, karbon som tam este nevidel. A na ten olej s blatom staci srobovak a potom stetec s benzinom, za hodku je spajzka ako nova
18:37:13 04.01.2011
darabos
-> darklord: minule mi otec priniesol nieco s cim umivaju motory na autobusoch na SAD-ke a tiez ucinkoval slusne, aj karbon aj olej isiel dole pekne z motora :)
18:29:22 04.01.2011
darklord
-> Radek Retro eLeSo: naco to nicit vrtackou? On ten benzin a pripadne jarova voda bohate staci.
18:28:27 04.01.2011
Radek Retro eLeSo
a z venku po
čistěno benzínem a pak různý drátěný kotouče na vrtačce,ručně kam se kotouč nevešel