skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
15:33:30
03.02.2011
03.02.2011

minno
-> Nwkt: dúfam, že to potom nikde nezverejní
15:20:05
03.02.2011
03.02.2011

Nwkt
-> minno: Chce natáčet porno za jízdy
15:19:10
03.02.2011
03.02.2011

minno
-> Matthes, záškodník z TechWebu: načo kameru?
15:11:15
03.02.2011
03.02.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Kdybys chtěl být opravdovej frajer, tak sis mohl sehnat zrdcádko s integrovanou kamerou. 

10:42:33
03.02.2011
03.02.2011

Hřib
-> cPetan: nestraš ho, co jsem viděl vedle v "podělaném" tématu, tak tím zadkem zahučel do příkopy a opřel se o strom přávě vratama a trochu světly, takže pod nárazníkem to asi bude OK, jinak by byl i ten nárazník na sračky v tom mraze 

10:04:42
03.02.2011
03.02.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Skoro po, jest to chce doladit krytku puvodniho drzaku. Laboruju, zda tam nedat kamerku.
10:03:33
03.02.2011
03.02.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
Pred
00:49:40
03.02.2011
03.02.2011

cPetan
-> stana1: To bude zmuchlaná i kastle pod nárazníkem, do mě ťukla holka na křižovatce, na pohled nic, ale pod nárazníkem to bylo zvalchovaný... 

21:00:05
01.02.2011
01.02.2011

Tommyk
-> stana1: tohle nic není, bud rád za to, že jsi takle dopadl..
18:31:35
01.02.2011
01.02.2011

stana1
-> Martin33: jj a vzal jsem si na ní pořádný kus polena
to máš pravdu, jsem hodně spokojený protože mohlo to být i horší....
to máš pravdu, jsem hodně spokojený protože mohlo to být i horší....18:06:19
01.02.2011
01.02.2011

Martin33
No a ještě jsem slepej, nějak jem to přelít moc rychle. Jinak určitě šlo o mouchu, která seděla na logu virtu a tys ji chtěl zabít viď 
No dopadls hodně dobře jak jsem si to tak pročet.

No dopadls hodně dobře jak jsem si to tak pročet.
17:58:44
01.02.2011
01.02.2011

stana1
-> Martin33: mrkni do: Co jste dnes podělali a uvidíš

17:55:48
01.02.2011
01.02.2011

Martin33
-> stana1: copak, snad si nepřehlídnul lampu?
17:51:04
01.02.2011
01.02.2011

stana1
a po, cca hodinka práce...
17:50:36
01.02.2011
01.02.2011

stana1
před
09:54:15
30.01.2011
30.01.2011

Max
-> banditta: njn, to je tak vždycky když se to povede....já mám auta se kterýma jezdim v nejlepším stavu před prodejem... teď se mi to snad povede změnit. Ale musim to dodělat 100% do konce než s tim začnu jezdit, jinak je konec...
13:53:08
29.01.2011
29.01.2011

banditta
-> Max: no ještě tak trochu práh,ale vše opraveno a už ji má nový majitel.Až mi ji bylo líto dávat pryč.:o/
12:46:24
29.01.2011
29.01.2011

Jura_Favorit
-> m8rinek: myslel jsem, že je to tvá práce...
Tak ne no.
Tak ne no.11:52:05
29.01.2011
29.01.2011

m8rinek
-> Jura_Favorit: jednoduchá věc, rozebereš na prvočinitele, zabalíš do krabice, odešleš s průvodním dopisem sem chemickelesteni.cz/kontak
t a pak už jen čekáš...
21:40:34
28.01.2011
28.01.2011

Jura_Favorit
-> m8rinek: nepodělil by jsi se prosím trošku o postup? Třeba do SZ... Koukal jsem po tom chemickém leštění na netu a zdá se mi to v domácích podmínkách nerealizovatelné, ale taky tomu prd rozumím 

11:04:38
28.01.2011
28.01.2011

m8rinek
-> Jozka: jo jo dokud tu je, tak leží na čestném místě :D.
10:46:12
28.01.2011
28.01.2011

Jozka
-> m8rinek 27.01.11 22:54:05: To je jak do obýváku mezi míšeňskej porcelán po babičce, ne na motor..

09:56:11
28.01.2011
28.01.2011

jano
m8rinek .ja som svoje webre cistil suchým ladom a parada. Tie na foto je tiez super praca.OK
07:41:55
28.01.2011
28.01.2011

jarda.u1
-> johaning: ja jsem spokojenej,odvedl jsi dobrou praci.Na ty kulicky jsem si vzpomnel az doma pri skladani,ale nasel jsem doma jine z nejakeho velkeho loziska,tak jsem je tam dal.

23:27:59
27.01.2011
27.01.2011

m8rinek
-> Mejot: druhej tu byl už před časem, mě to stačí takto... skoda110r.ic.cz/110r/lede
n110003.JPG
-> johaning: sakra jsem asi na něco zapomněl? :D Vše bylo v podstatě ok, chyběli maličkosti, jinak byly v nadstandradním stavu už před...
-> ondie:
-> johaning: sakra jsem asi na něco zapomněl? :D Vše bylo v podstatě ok, chyběli maličkosti, jinak byly v nadstandradním stavu už před...
-> ondie:

23:19:43
27.01.2011
27.01.2011

ondie
-> m8rinek: Taky slušný ! ..to je to chemický leštění ?
23:05:00
27.01.2011
27.01.2011

johaning
-> jarda.u1: pěkný,když to vydím složený.Vše bylo v pořádku???Máš umě ty kuličky pod ty kolečka ještě :-D
22:55:51
27.01.2011
27.01.2011

castrol
-> m8rinek: fakt husty
22:54:35
27.01.2011
27.01.2011

Mejot
-> m8rinek: si složil z dvou jeden??


22:54:05
27.01.2011
27.01.2011

m8rinek
výřez
22:51:34
27.01.2011
27.01.2011

m8rinek
a po
22:51:06
27.01.2011
27.01.2011

m8rinek
Tak já taky přidám svoji práci...
21:23:11
27.01.2011
27.01.2011

ondie
-> Davo: Slušný!
21:04:57
27.01.2011
27.01.2011

Gazda2
Po
21:03:02
27.01.2011
27.01.2011

Gazda2
Dnes repasnul kurenie..."radiator&
quot; Pred
17:38:07
19.01.2011
19.01.2011

Davo
-> Pavel P.: jasně viko, ufo, odpojovač a samozřejmě těsněni
17:33:02
19.01.2011
19.01.2011

Pavel P..
-> Davo: tak pak je od novýho k nepoznání... ale víko je nový, nemá číslo

17:06:55
19.01.2011
19.01.2011

Davo
jo novej a neviš kde bych ho asi sehnal edsr na glsku a to ještě nevim jestli bude chodit čistil jsem ho tech. benzin a zbytek ručni prace sylichrom
16:53:14
19.01.2011
19.01.2011

j_j
-> Davo: to je hustý...čím si ho čistil ? díky 

16:51:33
19.01.2011
19.01.2011

Pavel P..
-> Davo: to je novej karbec, nás nenachytáš

16:50:23
19.01.2011
19.01.2011

Davo
po
16:48:22
19.01.2011
19.01.2011

Davo
před
19:53:47
18.01.2011
18.01.2011

filcek
-> jarda.u1: 

19:52:59
18.01.2011
18.01.2011

jarda.u1
před
19:52:31
18.01.2011
18.01.2011

jarda.u1
po
10:26:14
17.01.2011
17.01.2011

Max
-> Hurdis: no co ti na to mám říct....jo, máš pravdu... Ale jsem ovlivněn, neboť peníze zatím chodí každý měsíc a mě živěj ty nový auta... o zbytku si můžu myslet co chci,ale to je tak jediný co s tim udělám. Spoustu věcí by bylo jinak třeba i na stávajících modelech, ale vždy mají hlavní slovo peníze a směr udaný koncernem.
Myslím že k historii se momentálně škodovka staví o chlup lépe než v době nedávné. Samozřejmě veřejně hlavně když je to třeba z marketingověobchodního hlediska...
na druhou stranu muzeum, jeho provoz, renovace a údržba těch aut stojí taky nemalé peníze, na to je třeba taky myslet.
-> Bedřich: Aha, tak to jo.... A kde vlastně přesně děláš ? Vim zhruba co, ale kde to nevím. jestli je to tajný tak mi pošli zprávu ;-)
Myslím že k historii se momentálně škodovka staví o chlup lépe než v době nedávné. Samozřejmě veřejně hlavně když je to třeba z marketingověobchodního hlediska...
na druhou stranu muzeum, jeho provoz, renovace a údržba těch aut stojí taky nemalé peníze, na to je třeba taky myslet.
-> Bedřich: Aha, tak to jo.... A kde vlastně přesně děláš ? Vim zhruba co, ale kde to nevím. jestli je to tajný tak mi pošli zprávu ;-)
05:06:28
17.01.2011
17.01.2011

Bedřich - zrušená registrace
-> Hurdis: Takový důvod to nemá.Původně se mělo jet Monte Carlo s tímto autem.Plány se poté změnily a pojede se s RS.S tímto autem se má jezdit vícero veteránských soutěží.
-> Max: Ano znám.Byli u nás,ale je-li nějaký problém volá se zadavatelce práce.
S mechaniky tak často v kontaktu nejsem.
-> Max: Ano znám.Byli u nás,ale je-li nějaký problém volá se zadavatelce práce.
S mechaniky tak často v kontaktu nejsem.22:39:27
16.01.2011
16.01.2011

Hurdis
-> Max: Mě právě hned. Automobilka se k historii s pompézností (v nejslabším možném měřítku) vrací pouze při prezentaci "nových" jmen zakládajících na pověsti a slávě modelů z let minulých.
Ačkoliv jiná než marketingová hlediska jsou s ohledem na historické modely jedno veliké TA-BU (zdravím R. Šmuclera
)
Bráno pouze z pohledu obyčejného laika byť se škodováckým zájmem. Ale i tak z hlediska motoristické etiky je to hanba.
Ta ale žebříčky prodeje netvoří a navíc k AZNP s.p., potažmo Škodě AUTO a.s. patří už desítky let, bez ohledu na politickou garnituru i majoritního vlastníka.
Nového modelu Škoda 120 se i přes současné základní objemy motorů stejně nikdy nečekáme.
Teoreticky mohl být zajímavý Populár nebo President vs. Phaetom. Utopie.
Ačkoliv jiná než marketingová hlediska jsou s ohledem na historické modely jedno veliké TA-BU (zdravím R. Šmuclera
)Bráno pouze z pohledu obyčejného laika byť se škodováckým zájmem. Ale i tak z hlediska motoristické etiky je to hanba.
Ta ale žebříčky prodeje netvoří a navíc k AZNP s.p., potažmo Škodě AUTO a.s. patří už desítky let, bez ohledu na politickou garnituru i majoritního vlastníka.
Nového modelu Škoda 120 se i přes současné základní objemy motorů stejně nikdy nečekáme.
Teoreticky mohl být zajímavý Populár nebo President vs. Phaetom. Utopie.
22:22:20
16.01.2011
16.01.2011

Max
-> Hurdis: no vidíš, to mě nenapadlo....že by kvůli našemu novému skvostu...ale možný je to. Když už nám povolili název, tak se tam s tim jede. A klasicky by se vzalo i kus historie....sám nevim, na marketingu kamarády nemám :-D
-> Bedřich: znáš někoho z muzea,myslim mechaniky...nebo s nimi přímo spolupracuješ ?
-> Bedřich: znáš někoho z muzea,myslim mechaniky...nebo s nimi přímo spolupracuješ ?

22:10:43
16.01.2011
16.01.2011

Hurdis
-> Bedřich: Bude to mít marketingový důvod týkající se www.auto.cz/skoda-fabia-m
onte-carlo-53576
I kdyby alespoň bude výsledkem renovace (replika) pěkného vozu.
I kdyby alespoň bude výsledkem renovace (replika) pěkného vozu.
