
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
21:28:44
31.08.2009
31.08.2009

Tomas120Ls
-> Zeke-ten šestý: v pohode by sa to malo dat umyt Arvou alebo Motopurom 

21:28:17
31.08.2009
31.08.2009

Syny
-> matisek 31.08.09 20:52:18: Me se to takhle libi... Vypada to hezky sedive... Udelal bych to v kombinaci s nejakou jinou barvou jeste a bude to supr...
21:16:38
31.08.2009
31.08.2009

matisek
-> Zeke-ten šestý: Arva,kartáč,zubná kefka,aceton,benzín a troška aj tej kyseliny chlorovodíkovej.Vyskúšal som všetko možné.
Največšia pomoc ale bola vysokootáčková stopková bruska a vnej maličký kefový nadstavec,s ním som to mokré od arvy čistil.
Največšia pomoc ale bola vysokootáčková stopková bruska a vnej maličký kefový nadstavec,s ním som to mokré od arvy čistil.
21:08:42
31.08.2009
31.08.2009

Zeke-ten šestý
-> matisek: cim a jak, vypada to pekne
20:55:37
31.08.2009
31.08.2009

matisek
-> Zeke-ten šestý: čistil
20:55:06
31.08.2009
31.08.2009

matisek
No ale zas dlho by to nevydržalo a z farby sa špina lahšie umíva teda aspon podla mojich skúseností.
20:53:11
31.08.2009
31.08.2009

Zeke-ten šestý
-> matisek: tos cistil, nebo je to novy blok?
20:53:04
31.08.2009
31.08.2009

Nwkt
-> matisek: To určitě bolo
20:52:55
31.08.2009
31.08.2009

Hurdis
-> matisek: asi bylo
20:52:18
31.08.2009
31.08.2009

matisek
A po-Len sa škrábem za uchom a mám pocit že to pred bolo lepšie.
20:50:41
31.08.2009
31.08.2009

matisek
Pred-
20:27:14
31.08.2009
31.08.2009

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Breakz: pěkný , ale ten lem je uděsnej
19:39:22
31.08.2009
31.08.2009

Breakz
-> zidlik: to víš nějaký mochy to mělo;-) byla to škodovka v který se učila řídit celá rodina od toho pána od kterýho jsem to dotáh.. práce na tom bylo dost a je už prodaná a stále jezdí
18:06:37
31.08.2009
31.08.2009

zidlik
-> Breakz: pěkný jen na tom levym zadnim lemu se mě něco nezdá je to náký prohnutý
01:38:38
31.08.2009
31.08.2009

Mil@n
-> Breakz: nadhera
00:27:49
31.08.2009
31.08.2009

Breakz
po
00:27:09
31.08.2009
31.08.2009

Breakz
a po
00:26:20
31.08.2009
31.08.2009

Breakz
v průběhu
00:24:11
31.08.2009
31.08.2009

Breakz
před..
00:23:32
31.08.2009
31.08.2009

Breakz
moje bejvalá užovka před
23:26:43
30.08.2009
30.08.2009

Syny
-> petr s: Kdo vedel jak to vypadalo predtim, tak to videl i na tej fotce v "Co jste dnes udelali" 

23:10:13
30.08.2009
30.08.2009

havlik
-> petr s: 

23:09:25
30.08.2009
30.08.2009

petr s
-> Syny: Tak až tady je vidět že jsi něco udělal
23:07:54
30.08.2009
30.08.2009

Syny
Po :)
23:07:32
30.08.2009
30.08.2009

Syny
Pred :)
19:52:40
30.08.2009
30.08.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Davo: luxus

19:34:40
30.08.2009
30.08.2009

Davo
po
19:33:46
30.08.2009
30.08.2009

Davo
před
23:38:03
27.08.2009
27.08.2009

Turda
-> Peklo: jo to zase jo no


16:44:36
27.08.2009
27.08.2009

Peklo
Turda 25.08.09 22:33:30 napsal:
→ škodík: ty krááávo tady někdo dostal rozumJá bych to tam na zimu vrátil.
→ škodík: ty krááávo tady někdo dostal rozumJá bych to tam na zimu vrátil.

11:18:06
27.08.2009
27.08.2009

RON
-> P@wlos: moc pekny, krasna prace
22:53:26
26.08.2009
26.08.2009

beastyLA - ten první
-> Borin - Král tuzerů: TA škodovka, nebo i ten rapid... ale vzhledem k tomu, že mám rád ženský rod, tak TA škůdka

22:44:54
26.08.2009
26.08.2009

P@wlos
-> Borin - Král tuzerů: ta - Jmenuje se Krysa 

22:40:18
26.08.2009
26.08.2009

Borin - Král tuzerů
-> beastyLA - ten první: spíš ten ne ? 

22:07:59
26.08.2009
26.08.2009

beastyLA - ten první
-> P@wlos 26.08.09 21:55:42: ta prokoukla
krása 
krása 
21:55:42
26.08.2009
26.08.2009

P@wlos
a po 

21:54:33
26.08.2009
26.08.2009

P@wlos
pred
21:51:07
26.08.2009
26.08.2009

Borin - Král tuzerů
Jirik grilovaný 26.08.09 10:34:29 napsal:
Když se takhle jako vosy sesypete na jednotlivce, tak je to slabošský a sráčský.
BZZZZZZZZZZZZZZZZzz volal si mě ???

Když se takhle jako vosy sesypete na jednotlivce, tak je to slabošský a sráčský.
BZZZZZZZZZZZZZZZZzz volal si mě ???

17:46:56
26.08.2009
26.08.2009

zidlik
-> Klubko_: no asi to tak udělám voni sou kyvkový stejně tvrdší-> Jirik grilovaný: jj je na 2cm podložce
16:58:15
26.08.2009
26.08.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
105 26.08.09 16:54:07 napsal:
→ Rooney: → Jirik grilovaný:no boze obrousil rapida
Az do uplnyho vybrouseni
Ale jo, radsi skurvenej rapid nez aby to byl sedan. Jinak je fakt, ze posledni dobou po tom bananu je klid 
→ Rooney: → Jirik grilovaný:no boze obrousil rapida
Az do uplnyho vybrouseni
Ale jo, radsi skurvenej rapid nez aby to byl sedan. Jinak je fakt, ze posledni dobou po tom bananu je klid 
16:55:02
26.08.2009
26.08.2009

Nwkt
-> 105: Ale jak a od začátku mu tu radíme a nenechá si poradit, jako bys mluvil do stěny
16:54:07
26.08.2009
26.08.2009

105
-> Rooney: -> Jirik grilovaný: kluci sem s Vama
no boze obrousil rapida to je toho byl to jejich rapid:? na necem se naucit musi
no boze obrousil rapida to je toho byl to jejich rapid:? na necem se naucit musi16:52:25
26.08.2009
26.08.2009

venni
-> Rooney: jestli si to o mě škodík myslí tak mě to teda vůbec nevadí
Kdyby chudák věděl co si myslím já o něm
Jinak tady dole to není žádné navážení,ale pochvala že všichni od škodíků dostávají rozum.
Kdyby chudák věděl co si myslím já o něm
Jinak tady dole to není žádné navážení,ale pochvala že všichni od škodíků dostávají rozum.14:16:57
26.08.2009
26.08.2009

Rooney - zrušená registrace
-> Jirik grilovaný: souhlas
, někteří už to fakt přehánějí.
Bych chtěl vědět co si o vás Škodík myslí, asi že jste pěkní ocasové a umíte jen prudit a buzerovat, fakt nechutné
, někteří už to fakt přehánějí.Bych chtěl vědět co si o vás Škodík myslí, asi že jste pěkní ocasové a umíte jen prudit a buzerovat, fakt nechutné

12:25:40
26.08.2009
26.08.2009

Marra - zrušená registrace
-> Klubko_: neřekl jsem dát, myslel jsem prodat:D
10:34:29
26.08.2009
26.08.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
To je nějakej novej národní sport se do Škodíka furt srát ? Ať už začal jakýmkoliv způsobem, tak v poslední době a ve všech případech co jsem z tohoto období viděl, tak se na všechno ptá slušně a i když se do něj lidi pustí, tak nijak neoponuje a nenadává.
Možná by to chtělo trochu zamyšlení se nad přístupem a nechovat se jako kokoti.
Jo a ještě bych chtěl dodat. Když se takhle jako vosy sesypete na jednotlivce, tak je to slabošský a sráčský.
Možná by to chtělo trochu zamyšlení se nad přístupem a nechovat se jako kokoti.
Jo a ještě bych chtěl dodat. Když se takhle jako vosy sesypete na jednotlivce, tak je to slabošský a sráčský.

09:48:23
26.08.2009
26.08.2009

Tomo - zrušená registrace
Placko 25.08.09 17:30:23 napsal:
A po…akoze ta farba tam drzala ako svina…a tak som daval pozor aby som
ho neposkrabal…a aj tak som to kusa skurvil
kup si novy
na virte ho najdes ale neviem ci sa vyrabaju aj na 105,120, ... 
A po…akoze ta farba tam drzala ako svina…a tak som daval pozor aby som
ho neposkrabal…a aj tak som to kusa skurvil
kup si novy
na virte ho najdes ale neviem ci sa vyrabaju aj na 105,120, ... 
22:47:01
25.08.2009
25.08.2009

Turda
-> škodík: to je hezký ta fotka na tý trávě, jako kdyby zrovna chtěl posekat, spadni na zem blázne 

22:41:22
25.08.2009
25.08.2009

škodík - zrušená registrace
mě se líbí před i po
22:40:55
25.08.2009
25.08.2009

Turda
-> venni: hm škoda že podobný věci nedělá na svim rapidovi....
