skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
22:37:03
25.08.2009
25.08.2009

venni
-> Turda: v pohodě,sice to nedává rozum když ted o víkendu škodík absolvoval mimon ale možná se dějí zázraky....
22:35:37
25.08.2009
25.08.2009

rockboy
-> Turda: -> venni: napadlo mě uplně to samý
jenom v intervalu od "před" a "po" byly asi jen dvě sekundy, než to ukopnul
jenom v intervalu od "před" a "po" byly asi jen dvě sekundy, než to ukopnul

22:35:02
25.08.2009
25.08.2009

Turda
-> venni: áá sory asi když si projíždim celou stránku tématu měl bych si pak aktualizovat stránku než něco napíšu


22:33:30
25.08.2009
25.08.2009

Turda
-> škodík: ty krááávo tady někdo dostal rozum
22:32:14
25.08.2009
25.08.2009

venni
-> škodík: koukam že tatínek nebo někdo z příbuzných dostal rozum....
22:26:58
25.08.2009
25.08.2009

škodík - zrušená registrace
po
22:25:09
25.08.2009
25.08.2009

škodík - zrušená registrace
před
18:24:19
25.08.2009
25.08.2009

Klubko_
17:36:20
25.08.2009
25.08.2009

Placko
AAA docasna podoba......kym sa nevyvari


17:35:49
25.08.2009
25.08.2009

Placko
pokracovanie 

17:35:23
25.08.2009
25.08.2009

Placko
zaciatok 

17:30:23
25.08.2009
25.08.2009

Placko
A po...akoze ta farba tam drzala ako svina...a tak som daval pozor aby som ho neposkrabal...a aj tak som to kusa skurvil


17:29:02
25.08.2009
25.08.2009

Placko
Pred
17:09:10
25.08.2009
25.08.2009

Marra - zrušená registrace
-> Klubko_: za kolik je střelíš? já je tam určo narvu:)


00:01:57
25.08.2009
25.08.2009

Syny
-> Klubko_: otazkou je, jestli ten mega vzorek je nalepenej rovne
Mam s tim neblahe zkusenosti...
Mam s tim neblahe zkusenosti...23:54:29
24.08.2009
24.08.2009

Klubko_
-> Syny: twe, az uvidis ten vzorek(udelam foto), tak to nebudes chtit vyhodit
fakt mega vysokej vzorek, s tim budto vyjedu vsude nebo predek neuhne (mam jen 1 par)
fakt mega vysokej vzorek, s tim budto vyjedu vsude nebo predek neuhne (mam jen 1 par)23:47:56
24.08.2009
24.08.2009

Syny
-> Klubko_: protektory 165/80 13 ? To vyhod 

23:45:11
24.08.2009
24.08.2009

Klubko_
-> Syny: je pravdou, ze driv sem rezal, ale nikdy sem netvrdil, ze je to ok
tomu se rika vyvoj
dost dlouho sem nakup poradnejch pruzin odkladal, pac penez bylo furt potreba jinde, ale ted nelituju 
ovsem ted mam problem! Dostal sem zimaky 165/80/13 protektory, traktory jak krava, sem se tesil, jak to dam na zimu na predek a ja to nedostanu do blatniku
ani vepredu ani vzadu
tomu se rika vyvoj
dost dlouho sem nakup poradnejch pruzin odkladal, pac penez bylo furt potreba jinde, ale ted nelituju 
ovsem ted mam problem! Dostal sem zimaky 165/80/13 protektory, traktory jak krava, sem se tesil, jak to dam na zimu na predek a ja to nedostanu do blatniku
ani vepredu ani vzadu
20:46:14
24.08.2009
24.08.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
Tomo 24.08.09 15:14:42 napsal:
Nwkt 24.08.09 12:42:56 napsal:
→ Matthes, záškodník z TechWebu: Jak si ten flek
odstranil?vymenil dlazbu …

Přetěsnil a přeparkoval od souseda na svojí.
Nwkt 24.08.09 12:42:56 napsal:
→ Matthes, záškodník z TechWebu: Jak si ten flek
odstranil?vymenil dlazbu …

Přetěsnil a přeparkoval od souseda na svojí.

15:14:42
24.08.2009
24.08.2009

Tomo - zrušená registrace
Nwkt 24.08.09 12:42:56 napsal:
→ Matthes, záškodník z TechWebu: Jak si ten flek
odstranil?vymenil dlazbu ...

→ Matthes, záškodník z TechWebu: Jak si ten flek
odstranil?vymenil dlazbu ...

15:14:05
24.08.2009
24.08.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
-> zidlik 19.08.09 17:44:43: Vpředu je to kolo na podložce ? Nějak moc leze ven. 

14:28:08
24.08.2009
24.08.2009

Syny
-> Klubko_: Najednou... 

14:17:13
24.08.2009
24.08.2009

Jirik grilovaný - zrušená registrace
-> Klubko_ 24.08.09 13:05:04: A utáhnout šrouby na dvanáct ňůtnů jako v Rýchlo a zběsilo. 

13:05:04
24.08.2009
24.08.2009

Klubko_
zidlik 19.08.09 18:02:02 napsal: → Tommyk: pude mám ještě jedny péra ty se zkrátěj a budu to střídatzkracovani je pro decka. Akorat to sedne na dorazy a s tim je pak utrpeni jet. Na vlecku dozadu jedine kyvkovy pruziny 

12:44:59
24.08.2009
24.08.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
-> havlik: -> Nwkt: Nojo, ale fakt to netece
Tohle jsou ilustrativni fotky 
Tohle jsou ilustrativni fotky 
12:43:10
24.08.2009
24.08.2009

havlik
-> Matthes, záškodník z TechWebu: sis stoupnul o dva metry jinde tak nás nelakuj
12:42:56
24.08.2009
24.08.2009

Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jak si ten flek odstranil?
12:42:34
24.08.2009
24.08.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
Po 

12:42:15
24.08.2009
24.08.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
Pred vymenou gufera mrkve
18:53:38
19.08.2009
19.08.2009

petřík
-> suri: chvíli byla.. ze srandy..
18:02:02
19.08.2009
19.08.2009

zidlik
-> Tommyk: pude mám ještě jedny péra ty se zkrátěj a budu to střídat
17:45:36
19.08.2009
19.08.2009

Tommyk
-> zidlik: ten zadek nepujde dolu? 

17:44:43
19.08.2009
19.08.2009

zidlik
po
17:43:58
19.08.2009
19.08.2009

zidlik
před
09:43:51
18.08.2009
18.08.2009

suri
-> petřík: tu je nejaká sekcia seat?
09:38:12
18.08.2009
18.08.2009

petřík
-> radek: hmm další kadett :o)
co byste řekli vedle sekce seat eště na sekci kadett ?
co byste řekli vedle sekce seat eště na sekci kadett ?

09:03:52
18.08.2009
18.08.2009

Syny
-> jerzy 15.08.09 13:50:32: obula? 

19:41:31
15.08.2009
15.08.2009

Petuli
-> jerzy: ne nechci,vše co kde patří tam patří:-)
14:29:19
15.08.2009
15.08.2009

Tommyk
-> Petkar1: o kg lehčí 

14:27:07
15.08.2009
15.08.2009

Petkar1
-> petr s: Já ne, byla v psím salónu
.
-> Tommyk: No bylo z toho krapet vykulená, protože předtím viděla přes ty chlupy prd. A jak si teď hoví když nemusí ty chlupy tahat sebou, byla to fakt koule
.-> Tommyk: No bylo z toho krapet vykulená, protože předtím viděla přes ty chlupy prd. A jak si teď hoví když nemusí ty chlupy tahat sebou, byla to fakt koule

14:23:20
15.08.2009
15.08.2009

Tommyk
-> Petkar1: čumí jak vyvoraná krysa
nic proti, sorry

nic proti, sorry

14:14:57
15.08.2009
15.08.2009

petr s
-> Petkar1: Chudák tys mu dal
14:10:43
15.08.2009
15.08.2009

Petkar1
a po

14:10:17
15.08.2009
15.08.2009

Petkar1
Omlouvám se, že to není auto. Před:
13:50:32
15.08.2009
15.08.2009

jerzy
-> Petuli: tyvoe nic proti ale nechces jeste zalozit tema Dneska jsem obula apolla? uz to tady vidim po treti.
13:08:24
15.08.2009
15.08.2009

Petuli
po
13:07:52
15.08.2009
15.08.2009

Petuli
před
23:17:12
13.08.2009
13.08.2009

Vojťas
-> Kaprof-Los Koramos: tak to sem nepis ne :-)
23:03:04
13.08.2009
13.08.2009

Vojťas
-> Kaprof-Los Koramos: mas vlastni smajchlkabinet jo 

20:40:31
13.08.2009
13.08.2009

Kaprof-Pisařík
-> myschaak AZNP K.Hora: tak tak tady na hradu akorat dodelat tu druhou garáš a klid.. v konarovicich mam vilu po babině zevnitr zrekonstruovana jen to chce novou strechu okna a fasadu a super
takže tam už jen garaž a endemeldung
takže tam už jen garaž a endemeldung

