












Sem provadel na Doksech test a tohle je uplne v prdeli... Vubec to nesviti do paraboly, takze to sviti jako zdechly kolecko uprostred svetla... Takze zapreve hnus, zadruhe to sviti napicu a zatreti tohle atest do provozu urcite nema...









fakt si nezpomínám, a hlavně nikdy bych na škodovku nedal 16 kola ani 1.8 v turbu....zastávám origo vzhled.....

Si dam na skodovku 16ky kola a motor 1,8 turbo a budu rikat, ze pro me atest maj a prohlaseni skodovky sem necet 











a prošel jsem snimi i STK

















že sem tě ani neviděl

:(((((




mě se tam strašně líběj navic v reálu to vypadá jinak...kdyť si je viděl v Doksech néé*







