skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
20:50:39
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
prcačka
20:49:17
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
průběh druhýho
20:47:19
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
průběh
20:46:09
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
druhej
20:44:59
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
felicie když jsem ji koupil.lemy zase tak extra shnilý nebyly ale přece.PŘED
19:00:48
06.12.2009
06.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> haso: ale jo,jsou i vyjímky....tatík měl escorta 95ku 1.8 16V zetec a to byk tahoun,když ho prodával tak měl 250tkm a motor byl v perfektní kondici....
18:59:33
06.12.2009
06.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Jožynek : -> haso:


00:23:36
06.12.2009
06.12.2009

haso
-> myschaak AZNP K.Hora: ja som s benzin fordom nadmieru spokojny

22:52:56
05.12.2009
05.12.2009

Jožynek
-> myschaak AZNP K.Hora: ale no...

21:18:47
05.12.2009
05.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Dave - ten pátý: ford neumí ani naftu
máš recht....
máš recht....
21:06:34
05.12.2009
05.12.2009

Dave - ten pátý
Ale dost, nechci tady zakládat Peugeot fórum. Každá značka a model mají něco. Opel neumí vyrábět naftu, ford benzíny, FA - FE hnijou, japonci trpí na podvozek... Každej si musí vybrat co se mu líbí a co mu vyhovuje 

21:01:48
05.12.2009
05.12.2009

Dave - ten pátý
-> zidlik: Víš co stačí udělat? Koupit si od bosalu tmel na výfuky za 50,-.
Měnil jsem u bejvalky koncák na 206 a dal jen sponu a foukalo to kolem - byl jsem na emisích a týpek mi říkal, že sice to trošku profukuje, ale nějaký hodnoty naměřil, ať to příště máznu tmelem. Když jsem teď měnil komplet ( přední, střed, konec ) výfuk ( z důvodu odstranění "tuningových" duplexů ) a taky že jsem ho sehnal za super peníz, tak jsem to omazal, nechal zaschnout a mazec!!! I když ho ucpeš dlaní, tak nikde nefouká. K té zadní nápravě, ANO, neni to nejlepší systém a já na to hodně často nadávám. Co se týče opotřebení, tak tam odchází ložiska, ale tomu se dá zabránit, že u nich uděláš díru a nacpeš tam maznici a občas to promažeš. A důvod mého nadávání? Mám tam větší kola a budu dávat tvrdej podvozek, ale budu to muset nějak pořešit, protože když naložim auto, tak prdel půjde dolů a ne jako u Feldy na HP-čkách, která "zůstane" stejně...

Měnil jsem u bejvalky koncák na 206 a dal jen sponu a foukalo to kolem - byl jsem na emisích a týpek mi říkal, že sice to trošku profukuje, ale nějaký hodnoty naměřil, ať to příště máznu tmelem. Když jsem teď měnil komplet ( přední, střed, konec ) výfuk ( z důvodu odstranění "tuningových" duplexů ) a taky že jsem ho sehnal za super peníz, tak jsem to omazal, nechal zaschnout a mazec!!! I když ho ucpeš dlaní, tak nikde nefouká. K té zadní nápravě, ANO, neni to nejlepší systém a já na to hodně často nadávám. Co se týče opotřebení, tak tam odchází ložiska, ale tomu se dá zabránit, že u nich uděláš díru a nacpeš tam maznici a občas to promažeš. A důvod mého nadávání? Mám tam větší kola a budu dávat tvrdej podvozek, ale budu to muset nějak pořešit, protože když naložim auto, tak prdel půjde dolů a ne jako u Feldy na HP-čkách, která "zůstane" stejně...

20:44:58
04.12.2009
04.12.2009

105
nechce nekdo 205 na dily ?mam na prodej

16:03:14
04.12.2009
04.12.2009

rsvancara
-> TC 04.12.09 09:11:24: strejdova 405ka (po nedorozumění s avií = tj. viděl jsem odstrojenou kastli před poslední cestou do šrotu) taky nebyla vůbec rezatá. Jediný zrezlý místa, které jsem viděl byly plechy siletbloků na zadní nápravě.
09:11:24
04.12.2009
04.12.2009

TC
-> zidlik: musim souhlasit s -> Dave - ten pátý: potom, co jsem si koupil 205tku gti jsem už nechtěl nic jiného, práce naprosto pohodlná, u auta stejně starýho jako šáde žádná koroze, naprosto žádná a potom, co jsem prodal superba, pořídil jsem ještě 607čku a to je jiný kafe než ten verk od škodovky.
Hold si měl smůlu na kusy, o který se nikdo nestaral, neznám nikoho kdo by měl pozinkovanýho pěžota a stěžoval si na korozi. Dokonce znám manažera, co vydělává XX tisíc měsíčně a jezdí 405tkou neboť prý lepší auto podlě něj nikdo nevyrobil, který řídil
Hold si měl smůlu na kusy, o který se nikdo nestaral, neznám nikoho kdo by měl pozinkovanýho pěžota a stěžoval si na korozi. Dokonce znám manažera, co vydělává XX tisíc měsíčně a jezdí 405tkou neboť prý lepší auto podlě něj nikdo nevyrobil, který řídil
21:41:56
03.12.2009
03.12.2009

zidlik
-> Dave - ten pátý: ty vejfuky a příruby na vejfuku ztoho by se člověk posral...člověk to stáhne tou sponou a stejně to fouká..pak tomu furt kolísá volnoběh a chcípe to a pak se mě strašně líbí jak to je v pozinku...ale všude zespodu a spodky dveří tam kde to nikdo nevidí tak to je schnilý nasračku...a ty zadní nápravy na 106tkách vo tom ani nemluvim
tot muj názor...ty máš jak sem si všim jinej
tot muj názor...ty máš jak sem si všim jinej
20:52:57
03.12.2009
03.12.2009

Dave - ten pátý
-> zidlik: A důvod?
19:01:34
03.12.2009
03.12.2009

zidlik
-> afro100: hovno kleslo

18:46:05
03.12.2009
03.12.2009

afro100
-> zidlik: na H ... heslo?


18:29:28
03.12.2009
03.12.2009

zidlik
po dnešní zkušenosti musim říct že pežoti sou vopravdu auta na H


16:16:15
03.12.2009
03.12.2009

Dave - ten pátý
-> P@wlos: Tak ono když máš u šáde jeden kabel od baterky ke startéru a kolem motoru je místa na člověka a psa, tak to težko porovnávat...
16:13:01
03.12.2009
03.12.2009

P@wlos
ja bych uz pazouta do rodiny taky nebral... - zkusenosti 2x205,2x309,405,406... uz ani videt
zlate shades...
zlate shades...16:11:13
03.12.2009
03.12.2009

suri
-> Syny: matiek sa nebojím , tie sa rozsekajú vždy ale štefty vymeniť býva luxus
15:43:35
03.12.2009
03.12.2009

Dave - ten pátý
Nechápu ty keci, že frantíci jsou špatný auta...
Motám se kolem nich už kolem 7 let a nevzpomínám si, že by mě nějaký Peugeot někdy s něčím zadřel. Mají výborně ošetřené karoserie a modely 106, 205, 206 jsou jako hračky. Asi to záleží na kusu a taky na řidiči, protože od získání řidičáku jsem jiné auto než Pežot neměl a nikdy nebyl problém. Jenom ten zas**nej Renault! Už jsem viděl auta z 98 roku shnilé na sra*ku, nic tam nefunguje a když se něco stane, tak je hotovo... A tam kde teď pracuju mám možnost často slyšet kritiku na auta a jediné co se servisákům nelíbí, je hodně možností při nákupu dílů ( 206 má tušim 5 možností předních brzd ). Jinak nikdo na práci nenadává.
Motám se kolem nich už kolem 7 let a nevzpomínám si, že by mě nějaký Peugeot někdy s něčím zadřel. Mají výborně ošetřené karoserie a modely 106, 205, 206 jsou jako hračky. Asi to záleží na kusu a taky na řidiči, protože od získání řidičáku jsem jiné auto než Pežot neměl a nikdy nebyl problém. Jenom ten zas**nej Renault! Už jsem viděl auta z 98 roku shnilé na sra*ku, nic tam nefunguje a když se něco stane, tak je hotovo... A tam kde teď pracuju mám možnost často slyšet kritiku na auta a jediné co se servisákům nelíbí, je hodně možností při nákupu dílů ( 206 má tušim 5 možností předních brzd ). Jinak nikdo na práci nenadává.15:35:15
03.12.2009
03.12.2009

Syny
-> suri: no prave - kdyz mas zahnilou matku, tak je prasknuti steftu dost realny :(
15:34:25
03.12.2009
03.12.2009

suri
-> Syny: nj matky sa prežiť daju mna poburuje predstava zalomených štiftov
23:24:59
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> suri: No kdyz mas praskly tesneni pod svodama, tak to drobet znepokojujici je. Tim spis kdyz se tam neda dostat a matky sou na sracku zrerly...
21:08:49
02.12.2009
02.12.2009

suri
-> Syny: ja tiež ale nemusíš sa toľko znepokojovať
21:06:34
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> suri: Rad mam veci v poradku a rad jedu nekam bez stresu, kde mi auto necha a podobne 

20:58:02
02.12.2009
02.12.2009

suri
Nwkt 02.12.09 20:54:11 napsal:
→ Syny: btw dneska jsem byl u Štětky a mluvili jsme
o tobě, prej ti řikal, že s tim klidně můžeš jezdit a prd
se stane ani keby si ho nepoznal , kolkokrát kontroloval kyvku kým prvýraz vyjel?
→ Syny: btw dneska jsem byl u Štětky a mluvili jsme
o tobě, prej ti řikal, že s tim klidně můžeš jezdit a prd
se stane ani keby si ho nepoznal , kolkokrát kontroloval kyvku kým prvýraz vyjel?
20:56:08
02.12.2009
02.12.2009

Quest
myschaak AZNP K.Hora 02.12.09 19:40:44 napsal:
tímto jsem s pažoutama začal a zároveň skončil…už nikdy víc!S pažoutama si není ladno zahrávat.
tímto jsem s pažoutama začal a zároveň skončil…už nikdy víc!S pažoutama si není ladno zahrávat.

20:55:39
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> Nwkt: Rikal, ze by s tim jezdil normalne dal, ale ze driv nebo pozdeji to tesneni vyleti cely, ze je ted jen nacaty. A ja fakt nebudu cekat na to, kde mi foukne cely tesneni
Navic to tam prisava vzduch a muze to blbnout lambdu...
Navic to tam prisava vzduch a muze to blbnout lambdu...20:54:11
02.12.2009
02.12.2009

Nwkt
-> Syny: btw dneska jsem byl u Štětky a mluvili jsme o tobě, prej ti řikal, že s tim klidně můžeš jezdit a prd se stane
20:52:49
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> U-Geen: No to taky nemam, ale zase termostat je takova bolistka tech aut, protoze funguje opacne nez u skodovky a docela dost se sere. Aspon na seatforu je toho tam dost... Taky u cordoby moc nedomysleli zadni pruziny... Udajne tam daly stejny jako na ibize, ale nedoslo jim, ze cordoba ma delsu prdel a je tezsi a ty pruziny jim sednou vic nez u ibi, takze je to vzadu u dost Cordob sedly... A tayk sem zjitil, ze ve spanelsku jim moc nejdou tesneni... viko ventilu sem pretesnoval, z tesneni hlavy mi prolina olej, tesneni svodu mam praskly a diky debilnimu ulozeni svodu zezadu motoru a totalne sezranejm matkam bude vymena pekne na picu 

20:52:03
02.12.2009
02.12.2009

afro100
-> Nwkt: za 7-8 na 100
20:49:22
02.12.2009
02.12.2009

Nwkt
-> afro100: 10 na 100? 

20:48:15
02.12.2009
02.12.2009

afro100
jedine co ma teda na tom frantikovi bavi ten motor - 1,8 s vykonom okolo 70kW a spotreba rovnaka ako u shade ... aj ked zase pristup k niektorym castiam je na hovno, sviecky som tam zatial este nemenil a potrebovali by, ale sanie ponad hlavu ma k nim jaksik nepusti
20:47:23
02.12.2009
02.12.2009

U-Geen
-> Syny: jj servo se sundava u me taky, + tam trochu zavazi kompik klimy. ale jak casto menis termostat? Zas aspon nemam po 7 letech provozu zarezlej elektromotor vetraku chladice jako tchan, poprakany pruziny, menenou temer komplet z. napravu a tak :-)
20:44:54
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> U-Geen: No nevim jak tvoje toledo, ale pristup na par veci v tej Cordobe a jejich obtiznost vymenitelnosti je pekne na hovno... Vymenit termostat obnasi sundat servo. Elektriku bych si taky predstavoval lepsi. Svody a sani zezadu motoru, takze pristup maximalne na hovno az nemoznej... A tak dale...
20:42:39
02.12.2009
02.12.2009

afro100
-> Syny: 

20:40:54
02.12.2009
02.12.2009

U-Geen
-> Syny: no nevim, asi mam teda spatny srovnavaci vozidlo
20:39:51
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Syny:
jo tahali do španěl díly z rajchu přes francii

jo tahali do španěl díly z rajchu přes francii

20:38:50
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> afro100: Tak ono ten Seat je o hovno lepsi, to bude asi tim, ze je Spanelsko blizko Francie 

20:34:34
02.12.2009
02.12.2009

afro100
Syny 02.12.09 20:22:38 napsal:
→ myschaak AZNP K.Hora: To neni jen o pazoutech, stejny sou
vsici francouzi
:)
suhlas
ked vidim co vsetko odchadza na renckovi tak mi je az zle ... aj ked, ono ani moc nejde o to ze daco odide, ale o tu demontaz/montaz inej suciastky, dakedy by ma z toho j*blo...
→ myschaak AZNP K.Hora: To neni jen o pazoutech, stejny sou
vsici francouzi
:)suhlas
ked vidim co vsetko odchadza na renckovi tak mi je az zle ... aj ked, ono ani moc nejde o to ze daco odide, ale o tu demontaz/montaz inej suciastky, dakedy by ma z toho j*blo...20:34:12
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Matthes, záškodník z TechWebu: abych mohl na jeho trénovat opravy a na svojí už se hrabat na jisto)
20:34:01
02.12.2009
02.12.2009

Nwkt
-> Matthes, záškodník z TechWebu: Volit mezi fóbií a pažoutem tak zvolim tramvajenku 

20:33:24
02.12.2009
02.12.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
myschaak AZNP K.Hora 02.12.09 19:49:32 napsal:
→ Nwkt: jj,je to tak…že jsem nesehnal pantátovi radši
nějakou fábii…no ať jim to chvíli slouží… Tssss, na co fobii kdyz muze mit peknyho pezotka
→ Nwkt: jj,je to tak…že jsem nesehnal pantátovi radši
nějakou fábii…no ať jim to chvíli slouží… Tssss, na co fobii kdyz muze mit peknyho pezotka

20:31:05
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> Fén: jj 

20:29:55
02.12.2009
02.12.2009

Fén
-> Syny: Nejlepší auto je to, které nemáš. :o)
20:28:15
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Syny: já to vim,akorát jsem to tu nechtěl takhle říct aby se určitá skupina virtu neurazila

