Auto bud japonsky nebo nemecky :)
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
20:22:38
02.12.2009
02.12.2009

Syny
-> myschaak AZNP K.Hora: To neni jen o pazoutech, stejny sou vsici francouzi
Auto bud japonsky nebo nemecky :)
Auto bud japonsky nebo nemecky :)19:53:05
02.12.2009
02.12.2009

Jožynek
-> myschaak AZNP K.Hora: chvíli

19:49:32
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
-> Nwkt: jj,je to tak...že jsem nesehnal pantátovi radši nějakou fábii...no ať jim to chvíli slouží....
19:41:32
02.12.2009
02.12.2009

Nwkt
myschaak AZNP K.Hora 02.12.09 19:40:44 napsal:
tímto jsem s pažoutama začal a zároveň skončil…už nikdy víc!

tímto jsem s pažoutama začal a zároveň skončil…už nikdy víc!

19:40:44
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
tímto jsem s pažoutama začal a zároveň skončil....už nikdy víc!
19:39:57
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
a ve finále.....tímto děkuju Applovi za hezky politou kapotu

19:39:26
02.12.2009
02.12.2009

1560 - zrušená registrace
Nojo, měkký předek.
19:38:08
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
v průběhu...popraskalo co mohlo

19:36:48
02.12.2009
02.12.2009

myschaak AZNP K.Hora
sice to není šáde ale je to práce škodovkáře....před-foto z belgie,vypadalo to šikovně
19:09:14
01.12.2009
01.12.2009

pulin
jasnej to pude ještě do kupy na zimu mam garaž plnou :-Dtak jsme to daly na vice dílu a uschovám to na vrakovišti prozatím


17:10:09
01.12.2009
01.12.2009

Lubis
-> krup: jo tlumiče obroušený pružiny pískovaný nastříkaný základem a vrch, a potom to ostatní misky a gumy a dorazy nové.
10:02:22
01.12.2009
01.12.2009

krup
-> Lubis 28.11.09 20:17:00: co všechno si repasoval ( a jak? ) jsou jen rozebrany a přebarvičkovany?
21:40:55
30.11.2009
30.11.2009

jerzy
-> Placko: takže jako roztavit ty plechy a udělat novou kastli jo? 

21:40:43
30.11.2009
30.11.2009

tunerlada
-> pulin: uskaldňuješ na zimu? 

20:50:46
30.11.2009
30.11.2009

Placko
-> pulin: kompletna rozborka a naspäť do kupy co ?


20:48:33
30.11.2009
30.11.2009

Tomaso435
-> pulin: kdeže to budeš skládat zase do kupy?

20:46:51
30.11.2009
30.11.2009

pulin
-> Tomaso435_Žák 3.Bé: no ale valník by byl lepší 

19:42:10
30.11.2009
30.11.2009

Tomaso435
-> pulin: furt všichni valník valník a panečku jak to jde

19:38:51
30.11.2009
30.11.2009

pulin
po

19:37:21
30.11.2009
30.11.2009

pulin
před 

10:24:43
29.11.2009
29.11.2009

Lubis
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: nic nepraská možná jen odře jak je to na sobě
01:14:47
29.11.2009
29.11.2009

pitrs-84@
jenze tady tyto maji urzane mrtve otacky
01:10:32
29.11.2009
29.11.2009

Syny
-> pitrs-84@: No ja bych rad zjistil co mam :D Predni pera jsou na tuty jiny... Maj tlustsi drat a jsou vic siroky (vetsi prumer)... Co jsem cca videl jsou ty predni kratky, tlustej drat a vetsi prumer a zadni jsou slabej drat a dlouhy a mensi prumer... Ty predni vypadaj cca takhle www.elitecat.cz/Images/..
./PRO-KIT.JPG Tohle je nakej komplet pro cely auto na snizeni a pritvrzeni. Ty zadni mam jako jsou tady na virtu an fotce, ale predni mam jako jsou tady na tomhle odkazu...
01:03:47
29.11.2009
29.11.2009

pitrs-84@
ale ja rikam ze predni pera muzes dat klidne dozadu,maji stejnej prumer,jsou jen kratsi,,je jen na tobe jak moc to chces mit tvrdya nizky/vysoky ,pokud si zavolas do HP urcite ti reknou hodnoty tvrdosti kazdyho péera i s jeji delkou, zjisti si co mas ty a muzes neco zkloubit.................
......
00:35:36
29.11.2009
29.11.2009

Syny
ale predek je dobrej, spis zadek nahoru a mekkej... je to spotrebak - nechci z toho delat neco nizkyho tvrdyho... Mekkost mi vyhovuje, neni to zavodak, spis bych rad mel zadek vejs a mozna malinko tvrdsi, ale to je otazka... Navi nevim ani jakou tuhost a delku mam ted :(
Ale idalne tuhost stejnou a delsi prziny, rad bych zachoval podobny jizdni vlastnosti... Nevim jestli by bylo dobry mit zadek tvrdej a predek ne...
Ale idalne tuhost stejnou a delsi prziny, rad bych zachoval podobny jizdni vlastnosti... Nevim jestli by bylo dobry mit zadek tvrdej a predek ne...
00:18:10
29.11.2009
29.11.2009

pitrs-84@
jenze kratsi predni pera ti auto udrzi ve stejne vysce a pritom to bude tvrdsi,jako delsi a mekke,ale to uz je na laborovani............
00:09:12
29.11.2009
29.11.2009

Syny
-> pitrs-84@: jde mi jen o zadni pruziny... Ty moje na aute (seat cordoba) jsou dost sedly a kdyz nalozim vic auto, tak to je konec... Navic to nevypada dobre...
00:01:59
29.11.2009
29.11.2009

pitrs-84@
-> Syny: pokud shanis jenom pera od HP tak jim zavolej ,prodaji ti cokoliv zvlast ,jako me jen prodali pera(jedno do 800kč s postou bez uctu-dane),prepousteci ventyli(sacaky) a dalsi kraviny,pruzina ma stejnej prumer jako VW tedy myslim 12cm,dale si muzes vybrat jestli pruzinu predni nebo zadni,obe maji stejny prumer otocky jen predni sou tvrdsi (navic se jeste rozdeluji na 1.3 1.6 a 1.9tedy od mekych k tvrdsim)zadni se deli jen na kratkou a kombi(tady je rozdil jen ve vysce), osobne mam pera na 1.6tku predni a na prednich seriovych tlumicich,doufam ze sem to tu trochu osvetil...........
22:54:13
28.11.2009
28.11.2009

Syny
-> Tommyk: no vida... Ja myslim ze budou stejny (az na delku) Felicie bude mit mozna dlesi - coz je pro me plus - dostanu auto trochu nahoru... Ja nevim jak dlouhy tam mam ted no :( To musim zjistit ac nevim jak bez demntaze...
22:52:24
28.11.2009
28.11.2009

Tommyk
-> Syny: felda má 1050kg (1.6), takže jestli jsou tvarově stejný, tak to tam můžeš v klidu dát si myslim
22:47:02
28.11.2009
28.11.2009

OndraKrupi
-> Lubis: a pružiny? tak nějak nevim jestli to nepopraská při propružení
22:09:39
28.11.2009
28.11.2009

Lubis
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: žadnej zázrak normál syntetika
22:05:42
28.11.2009
28.11.2009

OndraKrupi
-> Lubis: a čím si to barvil? taky přemýšlim čim je natřu
21:57:51
28.11.2009
28.11.2009

Syny
-> petr s: Auto? 1005kg... Ja proste nemuzu nikde zjitit, co tam vlastne mam za pruziny :-/
21:55:58
28.11.2009
28.11.2009

petr s
-> Syny: podívej se kolik to váží celkově
21:51:37
28.11.2009
28.11.2009

gabo000000 - zrušená registrace
-> Syny: vo fave som mal zadne tlmice zo seata a pruziny predne zo skodovky super kombinacia;)
21:43:14
28.11.2009
28.11.2009

Syny
-> petr s: chci dat dozadu novy pruziny, tak kouknu, jestli nejsou stejny s felicii...
21:42:49
28.11.2009
28.11.2009

Lubis
-> OndraKrupi-TenČtvrtý: jj
21:35:58
28.11.2009
28.11.2009

suri
-> Syny: už to tam musíš mať .
21:35:47
28.11.2009
28.11.2009

Mr_Kubas
-> petr s: Jak křížit? Vždyť to má dost společnýho, ne? 

21:33:07
28.11.2009
28.11.2009

petr s
-> Syny: chceš křížit seata?
21:31:23
28.11.2009
28.11.2009

OndraKrupi
-> Lubis: to jsou ty řezaný?
20:55:11
28.11.2009
28.11.2009

Syny
-> suri: a nemas pls nekde delku, tloustku dratu a tuhost tech pruzin?
20:51:34
28.11.2009
28.11.2009

suri
-> Syny: www.autodilykrc.cz/eshop/
.../pruzina-perovani-predn
i:321c575c738be4f5
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-predn i:3b33869d0372c252
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-predn i:684462625dc4bffa
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-zadni :50c912bc01357a48
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-zadni :7177d40f58eb83d8
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-zadni :36d57e5632ebcc0c
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-predn i:3b33869d0372c252
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-predn i:684462625dc4bffa
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-zadni :50c912bc01357a48
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-zadni :7177d40f58eb83d8
www.autodilykrc.cz/eshop/ .../pruzina-perovani-zadni :36d57e5632ebcc0c
20:50:04
28.11.2009
28.11.2009

Syny
jo to jo, ale chci zjistit jestli pruziny z filcky nejdou i na toho miho pekace... Pac brzdy to ma treba identicky... Tak me zajimala cca cena obyc pruzin na filcku :) Ale ja si ji nekde najdu a zkusim najit i tu zamennost pripadne jaky paramatry ma filcka a ten seat :)
20:38:52
28.11.2009
28.11.2009

suri
-> Syny: favorit felicia
20:28:18
28.11.2009
28.11.2009

Lubis
-> Syny: jak tlumiče tak pružiny jsou od HP
20:24:11
28.11.2009
28.11.2009

Mr_Kubas
-> Syny: Jestli se nepletu tak HP prodává jen komplet podvozek (tlumiče + pružiny) a nebo jenom přední a zvlášť zadní 

20:20:04
28.11.2009
28.11.2009

Syny
-> Lubis: Z ceho to jo? Typuju felicii, ale nevyznam se v tom... Ty zadni sou dost podovny co mam na aute ja :) Myslim jako delka, tloustka dratu a tak... Co stoji samotna pruzina nevis?
20:17:23
28.11.2009
28.11.2009

Lubis
...a po
