skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
pred a po
16:17:38
17.12.2009
17.12.2009

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Zeke-ten šestý: A tos ji chtel vyhodit.
16:13:42
17.12.2009
17.12.2009

tunerlada
-> Zeke-ten šestý: pěkný
sem prave cumel ze si to prodal ze to tu je
sem prave cumel ze si to prodal ze to tu je
13:15:44
17.12.2009
17.12.2009

Zeke-ten šestý
-> Klubko_: ten kluk co to kopil mi je poslal :)
10:33:38
17.12.2009
17.12.2009

doly120
-> Zeke-ten šestý: no ty voe

09:38:53
17.12.2009
17.12.2009

Klubko_
uz je to tak, nekdo Zekemu ocoroval kopretiny

-> Zeke-ten šestý: pěkně pěkně. V karte mas "prodano neznamo kam" tak jak se k tobe dostaly fotky?

-> Zeke-ten šestý: pěkně pěkně. V karte mas "prodano neznamo kam" tak jak se k tobe dostaly fotky?
09:23:31
17.12.2009
17.12.2009

Nwkt
-> Zeke-ten šestý: 

06:55:42
17.12.2009
17.12.2009

Zeke-ten šestý
a vysledek
06:55:19
17.12.2009
17.12.2009

Zeke-ten šestý
prubeh
06:55:00
17.12.2009
17.12.2009

Zeke-ten šestý
prubeh
06:54:43
17.12.2009
17.12.2009

Zeke-ten šestý
taky pred
06:54:28
17.12.2009
17.12.2009

Zeke-ten šestý
pred
00:49:44
17.12.2009
17.12.2009

StepaNoFUN
-> pitrs-84@: -> Borin - Král tuzerů: Plně souhlasím. :-) Aby to bylo poznat, tak by se to muselo nafotit z jinejch úhlů a pokud možno ještě s odrazem něčeho (jako třeba pruhy atd...) ;-)
21:52:35
16.12.2009
16.12.2009

Borin - Král tuzerů
doly120-ten třetí:o) 16.12.09 21:48:40 napsal:
→ pitrs-84@: Tak jde vidět že mu sedí odstín,a kdyby to
byla ,,krupice,, tak by to šlo poznat taky.Tak z týhle fotky nepoznáš ani jedno...to se na mě teda nezlob

→ pitrs-84@: Tak jde vidět že mu sedí odstín,a kdyby to
byla ,,krupice,, tak by to šlo poznat taky.Tak z týhle fotky nepoznáš ani jedno...to se na mě teda nezlob

21:48:40
16.12.2009
16.12.2009

doly120
-> pitrs-84@: Tak jde vidět že mu sedí odstín,a kdyby to byla ,,krupice,, tak by to šlo poznat taky.
21:47:06
16.12.2009
16.12.2009

pitrs-84@
doly jak si poznal ze to ma hezke? takovyma fotkama bych vas tu zasypal klidne 4xdo tydne

21:31:06
16.12.2009
16.12.2009

doly120
-> Pepčas: Hezké,kdo to střikal? Lakyrník?
19:48:29
16.12.2009
16.12.2009

Pepčas
po
19:47:19
16.12.2009
16.12.2009

Pepčas
před
19:46:18
16.12.2009
16.12.2009

Pepčas
po
19:44:24
16.12.2009
16.12.2009

Pepčas
před
21:04:45
15.12.2009
15.12.2009

minno
také sú čisté, že ich ani nevidno

21:04:19
15.12.2009
15.12.2009

minno
všetky po :) ako z fabriky :)
21:03:53
15.12.2009
15.12.2009

minno
jedno pred, druhé po
00:11:51
15.12.2009
15.12.2009

THOMMY
-> jerzy: Joo,kdyby to šlo tak jednoduše

11:11:35
12.12.2009
12.12.2009

jerzy
-> THOMMY : ctrl+x, ctrl+v? 

19:36:29
11.12.2009
11.12.2009

THOMMY
A po
omlouvám se za kvalitu
omlouvám se za kvalitu19:35:16
11.12.2009
11.12.2009

THOMMY
Fáze II ve znovuzprovoznění bráchovo Xantie, před
20:54:13
07.12.2009
07.12.2009

dominique
-> afro100: To uz bolaaa zima a botky letne su schovane a asi sa pojdu lestit limce


20:37:28
07.12.2009
07.12.2009

dominique
Po + po buracke
20:36:48
07.12.2009
07.12.2009

dominique
preeed
20:36:22
07.12.2009
07.12.2009

afro100
-> dominique: a kde maas tie boty na fotke po?


20:35:04
07.12.2009
07.12.2009

dominique
A po
20:34:25
07.12.2009
07.12.2009

dominique
Pred
20:26:05
07.12.2009
07.12.2009

Mantrabeach
-> Jarda/felda: díky,snad už žádnej vyvařovat nebudu
-> pitrs-84@: neboj,to bylo jen nabodovaný jak říká Borin,potom jsem to dovařil.to by asi kit hezky popraskal

-> pitrs-84@: neboj,to bylo jen nabodovaný jak říká Borin,potom jsem to dovařil.to by asi kit hezky popraskal

19:50:28
07.12.2009
07.12.2009

pitrs-84@
tak snad jo.......
18:42:51
07.12.2009
07.12.2009

Borin - Král tuzerů
-> pitrs-84@: Mantrabeach 06.12.09 20:49:17 napsal:
průběh druhýhopodle toho bych řekl, že to je jen pochytaný a pak to dovaříl
průběh druhýhopodle toho bych řekl, že to je jen pochytaný a pak to dovaříl

18:22:24
07.12.2009
07.12.2009

pitrs-84@
mantrabech ty z boku na ty lemy nedavas vice bodů?
18:19:58
07.12.2009
07.12.2009

Jarda/felda
-> Mantrabeach: vítej v klubu vyvařovačů kombíků


22:52:47
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
-> suri: jo taky se mi nějak felicie zalíbila,i z kombíku bych udělal pěkný auto ale pořád je to auto do práce tak se krotím
22:15:29
06.12.2009
06.12.2009

suri
-> Mantrabeach: skorej srdcovka ale spotrebák , chcem s tým mať pokoj tak všetko urobím poriadne . trošku poladiť a jazdiť
21:55:08
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
-> suri: to bych se na to vysral pokud by to byl spotřebák,na leštěnku asi jo ale stejně
21:49:38
06.12.2009
06.12.2009

suri
-> Mantrabeach: jj a lemy hlavne spodok ako je prah to je zázrak , a piate dvere spoj dvoch plechov stojí zahovno , ja akurát riešim inú dilemu a to predné podbehy a ich okolie , tak uvažujem že dám vymeniť komplet pdobehy aj chladičovku
21:48:02
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
-> suri: no právě.ty vrata byly z výroby posraný a ty lemy taky žádnej zázrak
21:41:44
06.12.2009
06.12.2009

suri
-> Mantrabeach: tie piate dvere a zadné lemy dole sú nahovno riešené tam koľkokrát ani údržba nepômože
21:22:50
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
-> suri: no já zase viděl feldu která měla najeto asi 50t.km.jako nová a už se na pátých vratech dělaly pupeny a to na nesmyslných místech kde by to nikdy snad ani nehnilo.prostě je to horší než cokoliv staršího předtím.ono když se o to člověk nestará tak ani pozink nepomůže.
21:18:32
06.12.2009
06.12.2009

suri
-> Mantrabeach: no ono by si sa divil , sú feldy čo majú 200 000 a sú zachovalé lebo majú údržbu ale poznám dve octávie 2004 a 2006 čo majú pozink a chodia na výmeny oleja , jednej hnije podlaha a podbehy na falcoch a druhá už má zvnútra a odspodu deravý lem najazdené pár tisíc
21:01:01
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
shrnutí.už to nikdy nechci dělat.
Na to jak je to nový auto tak je to shnilejší než žlutka a nedejbože erko který má 35 let na hrbu.
Ažji dojezdím tak jedině už pozink.
Na to jak je to nový auto tak je to shnilejší než žlutka a nedejbože erko který má 35 let na hrbu.
Ažji dojezdím tak jedině už pozink.20:58:23
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
Po.provizorně
20:57:08
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
jinak dveře před,zevnitř je to stokrát horší
20:55:01
06.12.2009
06.12.2009

Mantrabeach
a teď PO víkendovým maratonu.obrousit všechno,vykitovat,obrousi
t,základ a pak vrch.podotýkám že je to jen dočasný řešení.nemám teď prachy abych to nechal nastříkat do barvy.navíc dveře na jaře vyhodím,to mám jen opravený aby mi tam neteklo.
