skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:14:55
27.07.2011
27.07.2011

James1991
A ještě (ne dnes, ale předevčírem) vyměnil chladicí kapalinu a dal nový chladič s ventilátorem z Felicie 1.6
23:13:57
27.07.2011
27.07.2011

James1991
Dnes sem vrátil na auto původní středový tlumič..
22:42:30
27.07.2011
27.07.2011

suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : stejná -> Milan 136: a záslepky najdrahšie na celej práci pomali že?
22:27:59
27.07.2011
27.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Milan 136 27.07.11 21:32:02: Záslepka je stejná jako původní nebo to je novodobá náhrada?
22:20:20
27.07.2011
27.07.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: on byl někdy bílej? dle té barvy na spodku. Jinak samozřejmě luxusní práce

21:35:33
27.07.2011
27.07.2011

Zeke-ten šestý
-> Milan 136: moc hezká práce
21:32:02
27.07.2011
27.07.2011

Milan 136
a všude nové záslepky

21:31:12
27.07.2011
27.07.2011

Milan 136
práh vystříkán voskem, namontovaný podběh, zástěrka a kolo. už se to začíná rýsovat
21:30:16
27.07.2011
27.07.2011

Milan 136
vyvařené místo
21:29:37
27.07.2011
27.07.2011

Milan 136
zatmelení podruhé.
na vyschlý tmel jsem nastříkal ochranu podvozku Wurth a druhej den mě málem trefilo. rozpatlaný, popraskaný
takže oškrábat a pak jsem všechen asfalt umyl benzinem. hrozná práce, ale asfalt už tam nesmí
na vyschlý tmel jsem nastříkal ochranu podvozku Wurth a druhej den mě málem trefilo. rozpatlaný, popraskaný

takže oškrábat a pak jsem všechen asfalt umyl benzinem. hrozná práce, ale asfalt už tam nesmí
21:27:24
27.07.2011
27.07.2011

Milan 136
po druhé vrstvě ok. Můžu začít skládat až to vyschne
21:15:30
27.07.2011
27.07.2011

kovinko
20:56:16
27.07.2011
27.07.2011

rsvancara
-> Mantrabeach: tak jako musel jsem si píchnout :-)
20:44:07
27.07.2011
27.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mantrabeach: Tak to už ne, já myslel že jsi teď přijel. 

20:26:59
27.07.2011
27.07.2011

Mantrabeach
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : jeli jsme jen dva meganem dci v kombíku,nevím jestli jste nás potkali,v 5 sem byl doma
20:22:09
27.07.2011
27.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Mantrabeach: Tak vítej doma... čím jste jeli, nepotkali jsme vás někde na D11?
-> Fén: Ano dík, tam jsem byl. Sice to vypadalo, že to nikam nevede, ale nakonec se povedlo.
-> Fén: Ano dík, tam jsem byl. Sice to vypadalo, že to nikam nevede, ale nakonec se povedlo.

20:17:23
27.07.2011
27.07.2011

Mantrabeach
-> rsvancara 27.07.11 19:02:41: :D hele příteli neser,už jsem doma.nic neschovávejte,naopak připravte nějaký auta a prachy,těch není nikdy dost:D
19:32:07
27.07.2011
27.07.2011

johaning
-> Pavel P..: ja dekuji tobe pavle,jeste doresime predani 

19:31:33
27.07.2011
27.07.2011

johaning
-> Michal N 283: jeto komaxit 
-> palinator: ano spravne

-> palinator: ano spravne

19:31:15
27.07.2011
27.07.2011

Pavel P..
-> johaning: krása.. děkuji

19:29:49
27.07.2011
27.07.2011

palinator
-> Michal N 283:
Tipuju komaxit. Jinak by si to kutil Pavlík udělal sám.
Tipuju komaxit. Jinak by si to kutil Pavlík udělal sám.
19:29:14
27.07.2011
27.07.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> johaning: Krása,s čím je to ošetrené a natrené?Tiež to budem robiť onedlho.
19:24:27
27.07.2011
27.07.2011

johaning
tak ja dnes konecne dodelal neco pro -> Pavel P..:
,mas to hotovy
,mas to hotovy19:02:41
27.07.2011
27.07.2011

rsvancara
-> Mantrabeach: ježiš, schovejte ženy, děti, auta, hodinky a kola :-D
07:11:34
27.07.2011
27.07.2011

Mantrabeach
tak už razím do čr:)
00:01:55
27.07.2011
27.07.2011

Fén
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Bych doporučil tohle. www.viry.cz/forum/index.p
hp
23:25:31
26.07.2011
26.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> jok3r: Jé to je škoda, že jsem to nevěděl... už jsem si říkal, že bych za to radši někomu zaplatil a měl to bez nervů. 
-> Jura_Favorit, Arnold: Ha ha ha, ftipálci...
-> Tomaso435: Ano taky možnost (teď už vím, že jednodušší a rychlejší), ale to jsem si nechával jako poslední možnost. Ne že bych u toho celý den seděl, ale tak průběžně jsem s tím po chvílích něco dělal už od včerejšího večera.

-> Jura_Favorit, Arnold: Ha ha ha, ftipálci...
-> Tomaso435: Ano taky možnost (teď už vím, že jednodušší a rychlejší), ale to jsem si nechával jako poslední možnost. Ne že bych u toho celý den seděl, ale tak průběžně jsem s tím po chvílích něco dělal už od včerejšího večera.
22:56:53
26.07.2011
26.07.2011

j_j
-> pneumont: 

22:55:30
26.07.2011
26.07.2011

pneumont
Ja dnes neudelal nic 

22:52:36
26.07.2011
26.07.2011

Arnold
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : to dela to porno

E.:-> Jura_Favorit: byl jsi rychlejsi


E.:-> Jura_Favorit: byl jsi rychlejsi

22:50:27
26.07.2011
26.07.2011

jok3r
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : gratulace, kdybys potreboval help s pc tak www.pcambulancehk.cz je to v rodine 

22:49:52
26.07.2011
26.07.2011

Tomaso435
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : celodenním? tak to ja mam formát a nahození všeho co sem tu měl do 2 hodinek zpátky . . . .
22:49:40
26.07.2011
26.07.2011

Jura_Favorit
-> dna69: moc čumíš na porno 

22:46:35
26.07.2011
26.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
Nechci to zakřiknout, ale po celodenním martýriu jsem snad konečně odviroval pc. Už jsem se připravoval na to, že ho budu muset celý přeinstalovat, což se mi tuze nechtělo... Nakonec asi desáty odvirovávací program zabral. No uvidíme, doufám, že je zas na dlouhou chvíli pokoj.
21:21:25
26.07.2011
26.07.2011

Klubko_
-> Vojtisek: tady to staci...nestavim nosnou zed 

21:14:53
26.07.2011
26.07.2011

Vojtisek
-> Klubko_: prvně jsem myslel ytong, no ale teď i cihly

21:12:20
26.07.2011
26.07.2011

Klubko_
-> Vojtisek: myslis v ytongu nebo cihly?
jinde je to lepsi viz obr. Tady to je celkova sirka 116cm, takze cela tvarnica o 60cm a urezana na 56cm
-> Matthes, záškodník z TechWebu: co by tam delala?
Tam prijde topeni, ale nebude schovany pod parapetem.
jinde je to lepsi viz obr. Tady to je celkova sirka 116cm, takze cela tvarnica o 60cm a urezana na 56cm
-> Matthes, záškodník z TechWebu: co by tam delala?
Tam prijde topeni, ale nebude schovany pod parapetem.21:09:50
26.07.2011
26.07.2011

Brabi1987
Dneska jsem konečně začal natírat prostor kufru...ale došla mi barva
takýe zas příště
takýe zas příště
21:09:32
26.07.2011
26.07.2011

castrol
-> Vojtisek: to sa tak musi 

21:08:54
26.07.2011
26.07.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Vojtisek: Njn kdyby tak stavel celej barak tak mu hapa


21:08:19
26.07.2011
26.07.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Klubko_: Nebude tam klada?
21:08:04
26.07.2011
26.07.2011

Vojtisek
-> Klubko_: no co ty převazby?

21:07:02
26.07.2011
26.07.2011

Klubko_
zazdil 3 vyklenky po topeni ytongem
20:03:45
26.07.2011
26.07.2011

jtlustos
nebudu to dávat do " co jste dnes podělali", protože mě to netrápí, motor stejně jde na GO, ale pořád mě bylo divný, proč to vaří 

15:34:29
26.07.2011
26.07.2011

suri
-> Milan 136: hold za kvalitu sa platí no , aj u nás sú luxusný karosári aj lakýra , poistku ti vybavia a nestaráš sa
15:21:16
26.07.2011
26.07.2011

castrol
konecne odviezol 5 dvere na felu lakyrovi a on mi povedal ze ide na dofcu mna jebne
14:45:50
26.07.2011
26.07.2011

Milan 136
-> suri 25.07.11 23:52:32: jo, dělají krásně. ale hodinová sazba je brutal
11:38:25
26.07.2011
26.07.2011

palinator
-> j_j:
Jo, že se tam pletou i nějaký starší pumpy, na to jsem přišel, ale do nich nevidím, jaké mají výhody a nevýhody, takže k těm ti neříkám, abys je zahodil. Znám hold jen tu novější produkci.
Jo, že se tam pletou i nějaký starší pumpy, na to jsem přišel, ale do nich nevidím, jaké mají výhody a nevýhody, takže k těm ti neříkám, abys je zahodil. Znám hold jen tu novější produkci.

11:08:17
26.07.2011
26.07.2011

j_j
-> palinator:
to bude v tom, že mám MB/kilo a řeším HFka (vpravo MB a vlevo cca kilo - ted nebudu hledat, kdy se začala dávat ta s tím jednodušším vrškem- afro by věděl). Zatímco ty znáš ty novější
PS : za kvalitu fotky se omlouvám.
to bude v tom, že mám MB/kilo a řeším HFka (vpravo MB a vlevo cca kilo - ted nebudu hledat, kdy se začala dávat ta s tím jednodušším vrškem- afro by věděl). Zatímco ty znáš ty novější
PS : za kvalitu fotky se omlouvám.

