
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:01:07
28.07.2011
28.07.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
dnes zas nějaké to broušeníčko plniče, výměna termostatu na pikounovi, odpo výlet do H.Brodu udat blatníky na emko, a poté ve Žďáru n/S. nákup kapoty na pikouna a skvělý pokec se členem VILIBALDEM

22:47:11
28.07.2011
28.07.2011

James1991
Dneska dodělal a rovnou namontoval zadní panel pro SPZ. Není to dle mých představ, ale i takhle se mi to celkem líbí.
22:37:51
28.07.2011
28.07.2011

suri
-> Milan 136: to tmelené miesto , inak pekná práca
21:41:45
28.07.2011
28.07.2011

Milan 136
už se to rýsuje
21:07:59
28.07.2011
28.07.2011

hany
dnes návrat auta z lakovny a celoodpolední kochání se 

20:08:19
28.07.2011
28.07.2011

xerox422
Dnes som bol naštíviť Bratislavu so škodovkou, najazdil 260km s 120L a 4q. Ja aj auto sme prežili a 100% zdraví
žiadne nahr. diely nenosím so sebou. Skodovka ma prekvapila s velmi nízkou spotrebou benzínu len cca 6L/100km 
žiadne nahr. diely nenosím so sebou. Skodovka ma prekvapila s velmi nízkou spotrebou benzínu len cca 6L/100km 
20:07:23
28.07.2011
28.07.2011

Milan 136
-> suri 28.07.11 10:48:44: co myslíš?
19:43:15
28.07.2011
28.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis:


19:41:30
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Stejný problém, 1000 nestačí, těch 5000 máme na family dílně a tam paletu navíc nesložíš. Asi Tě někdy pozvu, tam by ses cítil jako Kapr v Kolíně. 
(Pozor na OT, ještě 2x a zmoderujeme mě.):-)

(Pozor na OT, ještě 2x a zmoderujeme mě.):-)
19:35:15
28.07.2011
28.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: můj problém by vyřešilo tak 5000m2 za domem...bohužel je to nereálný,leda së přestěhovat:/
19:31:36
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: No moje parcela na tom zatím není o moc lépe, její astrocena je zatím viditelná jen z Googlu na velmi nízký zoom.
19:26:50
28.07.2011
28.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Hurdis: 

19:24:21
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora:
Za putykou taký dvorek,
chcal by tam i od Bolka Lolek.
Za putykou taký dvorek,
chcal by tam i od Bolka Lolek.

19:14:36
28.07.2011
28.07.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Tomáššš: žiadny problém,ešte lepšie jak v originále a s lambda-sondou ešte lepšie,len tú nemám teraz:D
19:11:04
28.07.2011
28.07.2011

myschaak AZNP K.Hora
dokončená ekolikvidace

19:10:52
28.07.2011
28.07.2011

Tomáššš
-> Michal N 283: ja len tak ze tam mat 8kanal a 120cku 

19:09:48
28.07.2011
28.07.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
-> Tomáššš: no a? jasné,že legálne,normálne s meraním ako všetky:)
19:05:22
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
-> Klubko_: jo havarijní to má,jinak spoluúčast je 10t.kč
19:04:51
28.07.2011
28.07.2011

Tomáššš
-> Michal N 283: a legalne co ? :D
19:04:30
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
-> Hurdis: to nevím,likvidátor řekl že je to totálka tak nevím jak to oni vyřešej potom,mě se to netýká.platí to máma.
19:04:13
28.07.2011
28.07.2011

Michal N 283 - zrušená registrace
škodovka prešla cez EK

19:03:06
28.07.2011
28.07.2011

Klubko_
-> Hurdis: na leasing musi byt prave pro tyhle pripady havarijni ne? Aspon nasi tak lizali fabiu. Snad jen otazka spoluucasti pri zavineni tady vznika...
19:02:51
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
-> Hurdis: pokud to vyjde tak jen polepit kastli,nic jinýho.samo že plech ale nějaký sraní ne.jen aby to prošlo technickou a bylo pojízdný,jinak nic.taky sem vyléčenej.prakticky na to všechno mám,bude to flekatý jak dalmatin,ze žlutky přední blatníky,bílý čelo,šedivý dveře,bůhvíjaká přední kapota
.no jestli to polepím a bude to jezdit tak to bude obluda.a nebo koupím obyč barvu a fouknu celý auto jen aby to bylo trochu stejný
.no jestli to polepím a bude to jezdit tak to bude obluda.a nebo koupím obyč barvu a fouknu celý auto jen aby to bylo trochu stejný
18:59:29
28.07.2011
28.07.2011

Jindas
17 hodin za volantem... 

18:59:18
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> Mantrabeach: Sakra, jestli je to líznuté, tak by mohl být problém, pokud bude společnost trvat na uvedení do pojízdného stavu. To už jsem u nás zažil. Šlo o Superba, levnější bylo totálka+doplatit + jiný SupB z bazaru. Finančně dost provar.
18:57:10
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> Mantrabeach: Jestli chceš tohle polepit a pojezdit, tak určitě, ale spíše provizorně, bez dobré kastle to nemá smysl.
Já už jsem v tomhle ohledu z optimismu vylečený. Asi na stálo.
Jinak abych dodržel název topicu, tak dnes jsem v pojišťovně hodil na stůl šanon s deskami precizně vytříděných dokladů na všechny povozy se slovy: "Tak mladá paní, co s tím uděláme."
No moc jsem nepochodil, hlavně ohledně ouži, šmejdi nemají 35 let, ale pod 1975 aktuálně, takže veteránské pojištění auff viedersehen, úprava nic moc a kvůli on-line sjednání jsem nemohl napsat ke 105ce ani nový valník zdarma.
No alespoň jsme našli cestu na pojištění Rapida za rozumnou cenu + pojištění ceny renovovaného auta, jestli najdu doklady o max. bonusu ze starých pojistek tak to bude luxus.
Já už jsem v tomhle ohledu z optimismu vylečený. Asi na stálo.
Jinak abych dodržel název topicu, tak dnes jsem v pojišťovně hodil na stůl šanon s deskami precizně vytříděných dokladů na všechny povozy se slovy: "Tak mladá paní, co s tím uděláme."
No moc jsem nepochodil, hlavně ohledně ouži, šmejdi nemají 35 let, ale pod 1975 aktuálně, takže veteránské pojištění auff viedersehen, úprava nic moc a kvůli on-line sjednání jsem nemohl napsat ke 105ce ani nový valník zdarma.

No alespoň jsme našli cestu na pojištění Rapida za rozumnou cenu + pojištění ceny renovovaného auta, jestli najdu doklady o max. bonusu ze starých pojistek tak to bude luxus.
18:52:23
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
-> Hurdis: no prodej na díly.nic jinýho.až se to vyřeší papírově teda.hlavně je to pořád na leasing tak nevím jak to bude.myslíš že by ho chtěl kapřík:D.no zadek je celej v pohodě ale sloupky přední i střecha je ko a prej i na podlaze jsou nějaký vlny takže oprava třeba kolem 100t.kč což je blbost
18:50:13
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
-> Hurdis: spojkový ložisko vyměním,to je v pohodě ale nějak se mi do toho nechce teď protože v neděli zase jedu do belgie a stejně s ní jezdit nikdo nebude.
RIC je docela v poho.jestli se do toho pustím tak je potřeba rozchodit brzdy,polepím ty díry v prahách,dám jiný dveře a kapoty atd,nějak to slepím dohromady a bude se jezdit.až bude ta jiná kastle tak se do toho vrhnu pořádně.
RIC je docela v poho.jestli se do toho pustím tak je potřeba rozchodit brzdy,polepím ty díry v prahách,dám jiný dveře a kapoty atd,nějak to slepím dohromady a bude se jezdit.až bude ta jiná kastle tak se do toho vrhnu pořádně.
18:50:05
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> Mantrabeach: No pěkné. Ještě že tak. Hlavně zdraví.
Co s tím? Prodat Kaprovi na stavbu přívěsu?
Co s tím? Prodat Kaprovi na stavbu přívěsu?
18:47:52
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
jo,206 je KO.je to totálka.posádka v pohodě,pár modřin.řídila jen máma,nikdo jinej tam nebyl.tak jukej,malej ťukec to nebyl teda
17:39:01
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> Mantrabeach: 206 K.O.?
Posádka ve zdraví?
Spojkové ložisko máš poměrně v pohodě, ale žlutka není na denní pošťuch.
Takže budeš z RiCe teď dělat dočasně spotřební rychlokvašku?
To si docela mákneš.
Posádka ve zdraví?Spojkové ložisko máš poměrně v pohodě, ale žlutka není na denní pošťuch.
Takže budeš z RiCe teď dělat dočasně spotřební rychlokvašku?
To si docela mákneš.17:26:40
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
-> darklord: a budu rozbíjet dál:D
-> Hurdis: jo přesně tak gumovej:).Ne ale chystám se na reinkarnaci asi,tchýně zrušila peugeota a nějak nejsou auta nazbyt.felina je jediná trochu pojízdná a jinak nic.a žlutka má špatný spojkový ložisko takže taky k prdu.uvidíme jak se to vyvine
-> Hurdis: jo přesně tak gumovej:).Ne ale chystám se na reinkarnaci asi,tchýně zrušila peugeota a nějak nejsou auta nazbyt.felina je jediná trochu pojízdná a jinak nic.a žlutka má špatný spojkový ložisko takže taky k prdu.uvidíme jak se to vyvine
17:22:39
28.07.2011
28.07.2011

castrol
-> Mantrabeach: keby len vrtal ale aj rozoberal coo 

17:20:22
28.07.2011
28.07.2011

Hurdis
-> Mantrabeach: Dáváš gumovej?
17:19:43
28.07.2011
28.07.2011

darklord
-> Mantrabeach: si to rozbil
17:19:18
28.07.2011
28.07.2011

Mantrabeach
vy jste se v tom zase vrtal,že jo pane doktore?

17:17:27
28.07.2011
28.07.2011

4dams
hotovo
16:58:31
28.07.2011
28.07.2011

castrol
-> Tomaso435: tak nejak 

16:56:20
28.07.2011
28.07.2011

Tomaso435
-> castrol: jééé ta opička je ale oškliváááá,....tiše pepíčku to je teprve paní pokladní 

16:53:41
28.07.2011
28.07.2011

castrol
po dlhej dobe bol pozriet v zoo
10:48:44
28.07.2011
28.07.2011

suri
-> Milan 136: čím si to nakoniec vystriekal?
10:34:54
28.07.2011
28.07.2011

j_j
-> 4dams: co budeš prosím dávat za pneu? díky 

10:31:32
28.07.2011
28.07.2011

4dams
-> Tomáššš: uz su predane, tie boli obycajne... tieto su pre mna
a plnic som chcel sedy, jak ma byt
a plnic som chcel sedy, jak ma byt10:27:46
28.07.2011
28.07.2011

Tomáššš
-> 4dams: to su tie co predavas ? a aky si chcel otien ?
10:25:22
28.07.2011
28.07.2011

4dams
hned rano som nastriekal opieskovane disky plnicom. Ale mohli by napisat na plechovku co je to za otien, lebo zrovna cierny som nechcel
09:52:48
28.07.2011
28.07.2011

Pavel P..
-> ziza: vypadá to fakt pěkně.. jsem ani nečekal

09:30:07
28.07.2011
28.07.2011

suri
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : keby ma také blbiny trápia
07:14:25
28.07.2011
28.07.2011

Milan 136
-> Zeke-ten šestý: děkuju
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 27.07.11 22:20:20: nee, ale vzadu je ten plastizol jenom čistej, nepřestříkanej jako vepředu
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : -> suri: záslepky jsou origo a používají se myslím i na OII. A extra levný nejsou no
-> Apple STS Chvojkovice-Brod 27.07.11 22:20:20: nee, ale vzadu je ten plastizol jenom čistej, nepřestříkanej jako vepředu
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : -> suri: záslepky jsou origo a používají se myslím i na OII. A extra levný nejsou no
01:29:12
28.07.2011
28.07.2011

ziza
Tak jsem konečně dal na Bělouše kola co jsem koupil od Pavla P. vyčistil jsem nastříkal , nechal obout..a mám z nich velikou radost jen je blbý že teď s ním nemůžu jezdit normálně o města pač se od toho auta nemůžu vzdálit na dvacet metrů.. příští týden mě čekají lemy pak vyměnit přední nárazník, a chtěl bych tam konečně dát ty světla z top X line.. takže práce jak na kostele..
23:37:14
27.07.2011
27.07.2011

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> suri: Tak to je pěkný, že se v nových Škodovkách po těch letech stále používají ty samé. Nejdražší? To jsem mu je mohl přinést z práce. 

