Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 55471 až 55520) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
22:03:36
31.08.2011
Šulda
dneska jsem si vykopal hrob 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Šulda vložen 31.08.2011 22:03:36
21:25:57
31.08.2011
Joki
Moc jsem se s tím nehrál, jen trošku povytíraná podlaha od prachu a konec... 8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 31.08.2011 21:25:57
21:25:19
31.08.2011
Joki
Trochu jsem s tím zase pohnul a při té příležitosti trošku povyklízel v garáži...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 31.08.2011 21:25:19
21:21:16
31.08.2011
stika87 - Maschinenführer
-> jok3r: tak stejne musim rozebrat 2 motory :)
21:09:32
31.08.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
-> Milan 136: No to jo, ale hlava muze zustat.
21:07:45
31.08.2011
Milan 136
-> Matthes, záškodník z TechWebu 31.08.11 21:06:16: ale musíš vyndat stejně motor
21:06:16
31.08.2011
Matthes, záškodník z TechWebu
No na vymenu kliky neni treba sundavat hlavu.
21:05:20
31.08.2011
jok3r
-> stika87: neni prehozeni kliky rychlejsi?
21:02:08
31.08.2011
stika87 - Maschinenführer
Dotaz : co me vyjde lepe :D preskladat na blok 136 vsechno co ted mam na motoru nebo prehodit klikovku ? 3
20:47:59
31.08.2011
Milan 136
-> Syny: a taky jsem koukal, když jsem při vjezdu na kruháč na trojku skoro zastavil a pak aniž bych si uvědomil že ji tam mám přidal plyn a Yeti jel dál
upraveno 1x, naposled 31.08.2011 21:04:50
20:47:20
31.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> palinator: Tak mluvil si o bájné spolehlivosti Japonců a s tou Suzuki moc společného nemá z mého pohledu tod vše již na Tebe reagovat nebudu ...
20:39:50
31.08.2011
Syny
-> Milan 136: Presne, ja to dneska taky otestoval a kdyz jsem jel 150 na 5ku tam kde jindy se svym jedu tak 100 a podrazuju, tak jsem taky koukal... A jet kilo na 2000 ot, to je taky mazec... Skoda ty spolehlivosti, jinak by to bylo moc pekny...
20:36:22
31.08.2011
Milan 136
-> Nwkt 31.08.11 20:16:56: 3 3 3
to by měli dát do servisky. po 15 hlava a po 60 motor3


-> Syny: mě je ten zvuk celkem sympatickej. A když jsem jel poprvý s 1.2 TSi v Yetim, tak jsem do toho sedal s tím, že se busdu smát. A když jsem po chvíli jel do táhlýho kopce 160, tak jsem docela koukal.
Ale se spolehlivostí to zatím moc růžový není
20:32:28
31.08.2011
Syny
-> Milan 136: No ma to klimu a to je asi tak vsecko... 3 165/70 R14 :) Ale jako neni to nijak tragicky... Motor je hlucnejsi, ale prekvapilo me ze to docela jede svizne...
20:16:56
31.08.2011
Nwkt
-> Milan 136: Ale tak sveze, když je HTP na pravidelný výměně hlavy a dostane náhradní auto
20:15:24
31.08.2011
Milan 136
-> Syny 31.08.11 17:17:04: tak vidíš, že to není tak hrozný. Ale socka dle fotky dobrá. Ty tramvajózní 1653
20:12:19
31.08.2011
palinator
-> Kaprof:
Tak nereaguj, když o tom nemluvíš.. máš malý bezvýznamný plus, žes trefil krajinu původu.4
19:59:16
31.08.2011
castrol
-> alpin: este aj tico 1
upraveno 1x, naposled 31.08.2011 19:59:42
19:57:34
31.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> David29: Zeměpis byl u Tebe težkej problém že ?:o)
19:56:32
31.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> palinator: Ja ale nemluvím o Suzuki a jeho madarských výrobcích-ostatní Japonci mi nevadí moc4 A spolehlivost není devizou žadne dnešní značky-tou je dostat z nakupujícího stejnou častku v dílech jako za auto....
19:56:24
31.08.2011
alpin
-> David29: hiundai je kórejec
19:53:37
31.08.2011
David29
-> Kaprof: No, zrovna hjůndaj neni moje představa, co se japonce týče
19:51:15
31.08.2011
palinator
-> Kaprof:
Tady ty přednosti jsou nějak špatně vidět. Leda v tom, že to stálo nula nula prd a nula nula prd to i žere. A bájná spolehlivost? To že upadne vejfuk ze všech uložení je zvláštní, to že polovina cinkrlátek na autě chybí a to že centrál víc nefunguje než funguje, to bych si u auta s 55 tkm nepředstavoval.
19:41:47
31.08.2011
alpin
jediné auto ktoré vykradnete letovačkou
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od alpin vložen 31.08.2011 19:41:47
19:13:17
31.08.2011
Kaprof-Pisařík
-> palinator: čemu se divíš? normálka :o) Japonec nikdy nevyčníva antikorozni upravou...Přednosti má jinde 4
19:09:29
31.08.2011
palinator
Dneska jsem dělal na zánovním deset let starém Swiftu ein Liter Motór drei Zylinder Zocial Edition urvané všechny 4 silentbloky vejfuku. Zespoda to nemá jedinej plech zdravej a jednu gumu jsem nevyměnil, ať se s uhnilym držákem sere taky někdo jinej.9
17:55:51
31.08.2011
Syny
-> jok3r: Ten sem cet. Todle zatim jede 3
upraveno 1x, naposled 31.08.2011 17:56:37
17:39:48
31.08.2011
Tuner#2 - zrušená registrace
-> jok3r 31.08.11 17:34:41: 3 47 3 47 3
17:34:41
31.08.2011
jok3r
-> Syny: tak si precti ten topic vedle3
upraveno 1x, naposled 31.08.2011 17:34:56
17:17:04
31.08.2011
Syny
Ja byl dneska provetrat todle 40 Skoda jen, ze to nebudu mit k dispozici na Zeliv, ma to dalnicni znamku 3 Je to 1,2 TSI a jede to docela dost slusne, az jsem cumel... Brzdi to taky krasne (na to ze to ma bubny)... Vubec to neni tak jak se rika, ze zacatku to brzdi poradne a pak vubec, brzdi to pekne plynule ac zezacatku docela ostre... Az na nic moc interier a socka vybavu se mi to libi :)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Syny vložen 31.08.2011 17:17:04
upraveno 2x, naposled 31.08.2011 17:17:56
14:41:48
31.08.2011
Pavel P..
-> minno: neboj všechny otvory byli zacpaný...4
14:36:16
31.08.2011
minno
-> Pavel P..: ujo Sixta bude rád keď mu z nej pri rozborke vytečie 10 litrov vody3 Že ho pozdravujem1
14:01:02
31.08.2011
Pavel P..
Tak já dneska zajel na Harfu kde je WAPka a umyl jsem si tam převodovku před cestou k Sxtovi... docela prokoukla a za 60kč neni co řešit.4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Pavel P.. vložen 31.08.2011 14:01:02
22:35:39
30.08.2011
Tommyk
-> Joki 30.08.11 21:26:26: normal
21:29:39
30.08.2011
castrol
-> Joki 30.08.11 21:26:26: tiez to takto mam
21:27:10
30.08.2011
Joki
21:26:47
30.08.2011
Joki
Dal jsem si nějakou práci s ploutví a už trošku vypadá - o půl centimetru snížená, zabroušená, aby bez problému pasovala na střechu, posrážel jsem hrany a vyrovnal propady...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 30.08.2011 21:26:47
21:26:26
30.08.2011
Joki
Abych to shrnul - pasuju, pasuju a pasuju...
Těžko říct, jestli to takto vyjelo z fabriky nebo tomu někdo pomohl. Každopádně maska s kapotou byly takto
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Joki vložen 30.08.2011 21:26:26
19:16:54
30.08.2011
castrol
-> Tony Outland: staci raz 1
19:16:47
30.08.2011
Hurdis
STK+E
19:10:34
30.08.2011
Tony Outland
Sice ne dnes , ale už si stěhuju pomalu domů svého nového mazla....1
18:52:43
30.08.2011
Norton
-> Shader: nu nu nu peknucka bude :O)
18:49:36
30.08.2011
Shader
Konečně jsem přivezl převodovku...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Shader vložen 30.08.2011 18:49:36
15:22:21
30.08.2011
Placko
skončil letnú brigádu a dostal prvú výplatu 1 136 136
15:20:28
30.08.2011
StepaNoFUN
-> marek668112: Dovařit, obrousit, překitovat tmelem na plasty, nalakovat. Pokud nezavaříš, bude to praskat pořád.
13:47:06
30.08.2011
marek668112
-> OndraKrupi: na to som tiež myslel ale to by prasklo znova
-> 1560: prave že to nieje jednoduchy tvar8
12:38:40
30.08.2011
1560 - zrušená registrace
-> marek668112:
Jestli je to jednoduchý tvar, tak to odřež, zarovnej hranu, kup si bílý plast (dle tloušťky dílu), nalep ho tam, zarovnej do požadovaných rozměrů, obrousit, nalakovat a udělat nějakou povrchovou úpravu, což bývá nejhorší.
12:16:16
30.08.2011
OndraKrupi
-> marek668112: jestli plast tak nejlépe svařit taky plastem ne?
11:09:32
30.08.2011
marek668112
Nebudem zakladat novu temu tak to dam sem.S čim je to dobre zalepit pripadne akym tmelom to vytmelovat aby to nepraskalo.Jedna sa o plast (iny som nezohnal)
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od marek668112 vložen 30.08.2011 11:09:32
11:01:59
30.08.2011
Timil - zrušená registrace
-> Tuner#2: pěkný ;) taky jsem fanda ;)

ale nějak mi asi uniká spojitost s tvým autem...nebo je to prostě jen tak ? ;)
upraveno 1x, naposled 30.08.2011 12:56:28
Extreme Tyres