skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:04:07
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: asi tak ale palec budem drzat aj tak
23:04:00
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> castrol: emisie som mal krásne , akurát mi napísal do A netesnosť motora a prevodovky , skorodované časti podvozku ( aj keď tam nič hrdzavé nieje ) a výfuk ( možno preto že nieje kat. ) ale tak niečo tam napísať musel na ten vek
rozdiel bŕzd L-P 10 % , obstál dobre mrazák 
rozdiel bŕzd L-P 10 % , obstál dobre mrazák 
23:02:42
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> johaning: jako myslis kam jedu?? no do Noveho Straseci 
-> castrol: jasny kdyz vidim cemu vubec daji tu stk tak bych mel projit teda taky


-> castrol: jasny kdyz vidim cemu vubec daji tu stk tak bych mel projit teda taky

23:00:47
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: to das presla aj vacsa haraburda
-> alpin: ja ked som bol minule tak len emisie a brzdy a hybaj a bolo to doma
-> alpin: ja ked som bol minule tak len emisie a brzdy a hybaj a bolo to doma23:00:30
11.09.2011
11.09.2011

johaning
-> Arnold: a na jakou jedes stk?
22:58:06
11.09.2011
11.09.2011

Kaprof-Pisařík
-> alpin: Když se člověk zakecá je to půl cesty ke zlaté :)
22:57:18
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> Kaprof: o vikendu jsem nestihal jaksi
a dnes tam nebyli tak jdu zitra no ono se to snad neposere

-> alpin: zalezi na koho narazis
a dnes tam nebyli tak jdu zitra no ono se to snad neposere

-> alpin: zalezi na koho narazis

22:55:34
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> Kaprof: mne na stk prestali svetiť svetlá a ujko mi to ani nenapísal , povedal aby sme si to opravili doma 
edit: brzdové svetlá

edit: brzdové svetlá
22:54:47
11.09.2011
11.09.2011

Kaprof-Pisařík
-> Arnold: O víkendu jsou hodnější- zejtra budou podroušený z neděle a maš po prdeli
nesouměrnost brzd naschledanou
nesouměrnost brzd naschledanou
22:54:01
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> Kaprof: tak to je jasny ze vzdycky si neco najdou co se jim libit nebude a hlavne zalezi na koho narazis prave no jedu se snamim co to tam zna takze by to snad melo byt ok


22:53:51
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: ked euto korunu nema
22:52:29
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> alpin: no mal o vikend jenze to se nestihlo no tak jdu zitra

-> Placko: -> castrol: misto toho kecani by jste mi mohli teda pridat na to


-> Placko: -> castrol: misto toho kecani by jste mi mohli teda pridat na to

22:51:13
11.09.2011
11.09.2011

Placko
-> castrol: 

22:49:54
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: ee
-> Placko: to uz bude lepsi kufor
-> Placko: to uz bude lepsi kufor22:49:17
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> castrol: dá im zelenú...
-> Arnold: nemal si ísť skorej ?
-> Arnold: nemal si ísť skorej ?
22:48:20
11.09.2011
11.09.2011

Placko
-> castrol: ale tučnú


22:47:37
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> alpin: melo by to projit vsechno funguje tak jak ma tak by nemel byti problem
na vzhled to nejezdi zatim 
-> castrol: ty si nedas pokoj ze??

na vzhled to nejezdi zatim 
-> castrol: ty si nedas pokoj ze??

22:46:59
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: chce to obalku
a prejdes
a prejdes22:45:38
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> Arnold: a prejdeš ?
držim palce
držim palce22:44:43
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> Kaprof: -> castrol: volove
jeste to zakriknete

jeste to zakriknete

22:39:46
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Kaprof:
a nechapat ako to
a nechapat ako to22:39:32
11.09.2011
11.09.2011

Jarda - zrušená registrace
-> myschaak AZNP K.Hora: njn takoveto uraziky mam taky porad, jen nechci videt, az se strejchnu do toho pahejlu

22:38:38
11.09.2011
11.09.2011

Kaprof-Pisařík
-> castrol: Zejtra touhle dobou bude prohlížet protokol s B a C vadama 

22:35:51
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: 

22:33:57
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> castrol: ale jdi ty strejdo


22:32:30
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> Arnold: tak sa tesim co ste dnes podelali 

22:31:56
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
pripravil auto na zitrejsi STK ktera me ceka 

22:27:59
11.09.2011
11.09.2011

Gryzly
Hele příspěvek č. 70 000. 

22:22:43
11.09.2011
11.09.2011

rOMAN
-> Honza5: Hele rek bych az moc dobre zadny problem. Dal jsem do nyty po cca 10cm a pak jsem na to nalepil orizlou tesnici gumu aby tam nebyl ten hnusny zlabek :)
21:41:19
11.09.2011
11.09.2011

David29
-> mark: Pirát!!! 

21:08:50
11.09.2011
11.09.2011

U-Geen
tak odhalen a snad znicen dalsi zdroj zatejkani do japonce, vcelku vtipne pres odvetravaci otvory vzadu...
21:00:12
11.09.2011
11.09.2011

mark - zrušená registrace
Tatík byl pro auto v pátek docela mazec.
20:30:17
11.09.2011
11.09.2011

Hurdis
-> myschaak AZNP K.Hora: Takhle ta korba vypadá pěkně.
Já se teď do slunce západu odreagovával otupěním dvou řetězů na Husqvarně. K radosti sousedů. Myšleno pozitivně, už nemusí mít strach, že jim poškozené stromy od vichřice spadnou na zahradu.
Já se teď do slunce západu odreagovával otupěním dvou řetězů na Husqvarně. K radosti sousedů. Myšleno pozitivně, už nemusí mít strach, že jim poškozené stromy od vichřice spadnou na zahradu.
20:21:23
11.09.2011
11.09.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
Strávil výjimečných 6 hodin práce na votuzidle, což byl po třech týdnech co jsem se do garáže vůbec dostal malý svátek.
Navíc jen na jeden den.
Navíc jen na jeden den.20:16:37
11.09.2011
11.09.2011

castrol
navsteva jarmoku v TT a bolo supeeeeeer
20:01:08
11.09.2011
11.09.2011

Honza5
-> rOMAN: Jů jak tam to zadní okno šlo mě to ještě na LR čeká?
19:23:58
11.09.2011
11.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
dneska jsem se oreagoval...výměna palivovýho filtru na fábii,pak fun..oprava korby a venkovních puchejřků,výměna ramene,výměna kloubu poloosy,výměna škrtící klapky,výměna levýho lukasu....ještě jsem nestihl vyměnit servočerpadlo a najít 12V k brzdovýmu světlu....
negativa:3x orvanej kloub a pěkná rána kladivem do ukazováčku....chvíli to teklo:/
negativa:3x orvanej kloub a pěkná rána kladivem do ukazováčku....chvíli to teklo:/
19:23:53
11.09.2011
11.09.2011

mark - zrušená registrace
Dneska výměna oleje na spotřebáku Fabia HTP 5w40 Castrol.

19:11:53
11.09.2011
11.09.2011

rOMAN
V Besinach pry bude treba vice svetla
19:10:50
11.09.2011
11.09.2011

rOMAN
Hra na sklenare (bez skla :) )
17:55:21
11.09.2011
11.09.2011

Gryzly
-> Timil 11.09.11 13:04:36: Takovýho mám po tátovy a jednoho nefunkčního jsem kdysi našel v Brně na popelnici.
13:09:34
11.09.2011
11.09.2011

Matsoft
-> Timil 11.09.11 13:05:03: nevyhazoval bych.. uz zacinaj mit celkem cenu
13:05:03
11.09.2011
11.09.2011

Timil - zrušená registrace
a ješte tohle :D
tohle ale asi poletí :D
tohle ale asi poletí :D
13:04:36
11.09.2011
11.09.2011

Timil - zrušená registrace
uklízel a našel poklady :D
21:59:14
10.09.2011
10.09.2011

navajas
aby se neřeklo, že nic nedělám. Jde to pomalu, ale jde.
21:57:19
10.09.2011
10.09.2011

Matthes, záškodník z TechWebu
-> šípka 120 l: Absolutne netusim o cem mluvis, jaky hadice?
21:56:05
10.09.2011
10.09.2011

šípka 120 l
Dnes som si užil pri spájaní hadíc na vodu originál svorkami dobrá babračka...

21:54:47
10.09.2011
10.09.2011

Pavel P..
-> Qwak: no tak většinou se to nasazuje s vyndanym motorem nebo když je auto na boku apod...
21:37:37
10.09.2011
10.09.2011

Qwak
-> Pavel P..: ono to jde i vrchem? 

21:36:37
10.09.2011
10.09.2011

Pavel P..
Tak jsem do auta nalákal převodovku, pak i příčku a nakonec ještě i starter, kterej neni na fotce... vše spodem

