-> m8rinek: nee tohle byla vyblita bezova co sem stih zaregistrovat
ty vis jeste o nejakym?
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
22:45:15
13.09.2011
13.09.2011

m8rinek
-> Voplik: červený s černou střechou nebylo?
22:42:39
13.09.2011
13.09.2011

Voplik
dnes sem objevil eRko u prazskejch sluzeb v praze,videl sem ho zdalky,podle me to bude vrak ale mozna kompletni....pujdu se na nej zeptat
22:38:14
13.09.2011
13.09.2011

palinator
-> Nwkt:
Tak tak, měl by mi je prodat.
Tak tak, měl by mi je prodat.

22:27:08
13.09.2011
13.09.2011

Enggik
-> castrol 13.09.11 20:24:08:


20:25:57
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol:


20:24:08
13.09.2011
13.09.2011

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: tak pockame takymto tempom to dlho trvat nebude 

20:21:48
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: zapomeň....i kdybych věděl že na nich příštích deset let nepojedu tak je nenechám....až nebudu mít kde spát a co žrát tak mooožná

20:20:49
13.09.2011
13.09.2011

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora: nedavaj hod ich do placu 

20:12:14
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> castrol: nevadí,dám je na garde

20:09:31
13.09.2011
13.09.2011

castrol
-> myschaak AZNP K.Hora 13.09.11 19:01:12: tie kola tam fakt nejdu 

19:39:32
13.09.2011
13.09.2011

Shader
Pomalu se chystáme na motůrek... na jaře by měl být motor komplet hotový

19:24:28
13.09.2011
13.09.2011

Tomaso435
-> Milan 136: po 150ti tis km i mě, ale :-D jinak nejluxusnější potahy :-))))
19:19:58
13.09.2011
13.09.2011

Milan 136
-> Tomaso435 13.09.11 19:05:59: z takových je mi na zvracení drobet

19:16:24
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Tomaso435: už jsou v tom formanu min 150tkm,nebudou nic moc
19:15:45
13.09.2011
13.09.2011

Tomaso435
-> myschaak AZNP K.Hora: sakra, tam vám stačej nějaký sračky a ne toto :-D
19:13:22
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
-> Tomaso435: půjdou do fáčka co je nástupce....
-> Nwkt: jsou jen stříbrný...až budou origo tak to bude lepší...
-> Matsoft: ano prosim...č2
-> Nwkt: jsou jen stříbrný...až budou origo tak to bude lepší...
-> Matsoft: ano prosim...č2

19:07:04
13.09.2011
13.09.2011

Matsoft
-> myschaak AZNP K.Hora: pekna kralikarna
19:05:59
13.09.2011
13.09.2011

Tomaso435
-> myschaak AZNP K.Hora: jak sou na tom ty přední potahy ? :-D
19:05:02
13.09.2011
13.09.2011

Nwkt
-> myschaak AZNP K.Hora 13.09.11 19:01:12: Nějak mi to k tomu nesedí
19:03:48
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
a dneska připraveno další auto na odhlášení ze zániku účelu

19:01:12
13.09.2011
13.09.2011

myschaak AZNP K.Hora
tak pomalu začíná podzim tak jsem přezul kola,nyní je na autě sada pro lichej rok/podzimní období

21:38:35
12.09.2011
12.09.2011

castrol
-> Arnold: tak to je super 

21:32:20
12.09.2011
12.09.2011

Arnold
-> castrol: jo aspon na dva roky pokoj 

21:29:19
12.09.2011
12.09.2011

castrol
-> Arnold: tak to ujde
21:24:29
12.09.2011
12.09.2011

Arnold
-> castrol: tak tak
cena za STK byla celkem 900 kc 
cena za STK byla celkem 900 kc 
21:20:08
12.09.2011
12.09.2011

castrol
-> Arnold: takze nadhera presla kolko to stalo 

20:55:15
12.09.2011
12.09.2011

mark - zrušená registrace
20:54:39
12.09.2011
12.09.2011

mark - zrušená registrace
Byl jsem s klukem na procházce.
20:50:43
12.09.2011
12.09.2011

Bohyn
Přípravy pro Favo pumpu.Musel jsem svařit tuto křižovatku pro vodu abych mohl napojit vodu do sání a topení

20:47:31
12.09.2011
12.09.2011

Arnold
konecne doma z technicke a mam na 2 roky klid


20:29:16
12.09.2011
12.09.2011

Marek 120LS
-> Shader: cierna je vypalovacia tusim do 200 stupnov a strieborna je na hlinik kamarat ju ma na motore a na elektronoch a drzi v pohode a striebornej su 2 vrstvy a ciernej zatial len jedna
20:26:46
12.09.2011
12.09.2011

SKOD@12
-> Marek 120LS: no to by ma tiz zaujimalo 

20:25:11
12.09.2011
12.09.2011

Shader
-> Marek 120LS: Jaou barvou jsi to stříkal a kolik vrstev jsi dal?

20:23:07
12.09.2011
12.09.2011

Marek 120LS
trochu som skraslil motor
18:04:39
12.09.2011
12.09.2011

Klubko_
Gryzly 11.09.11 22:27:59 napsal: Hele příspěvek č. 70 000.
sem se na neho chystal, ale predbehls me
sem se na neho chystal, ale predbehls me12:10:36
12.09.2011
12.09.2011

doly120
Dneska umytí stříkacího boxu, vytažení starých filtrů,zachvíli zas do práce,mě jebne

05:38:28
12.09.2011
12.09.2011

Bucin
vytvořil parkování pro Kiky pod střechou
00:09:48
12.09.2011
12.09.2011

stika87 - Maschinenführer
Veteranisti meli srazek v Lanskroune :)
23:18:14
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> johaning: dyt jo

-> alpin: ja se nebojim bud projdu bo ne podle me by to projit ale melo

-> alpin: ja se nebojim bud projdu bo ne podle me by to projit ale melo

23:16:15
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> Arnold: čoho sa bojíš ? veď pokiaľ máš všetko ok tak prejdeš alebo ti napíše do závad a dáš to do poriadku a pokiaľ tam robia rozumní ľudia tak sa dohodneš aj bez obálky 

23:13:41
11.09.2011
11.09.2011

johaning
-> Arnold: uvydime,rekl slepej 

23:11:04
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> johaning: no prave ale uvidime zitra ale ja myslim ze bych projit mel po technicke strance je to ok 

23:09:52
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> castrol:
nieee , to nie
nieee , to nie23:08:35
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> alpin: a nemal to pokazene 

23:07:11
11.09.2011
11.09.2011

johaning
-> Arnold: to vis,tose musi umet

23:06:47
11.09.2011
11.09.2011

alpin
-> castrol: sranda , nieje kat. ani EGR a dymivosť som mal na 0.59 a povolená hranica je 2.0
a potom sa každy vyhovára na ekológiu 
a potom sa každy vyhovára na ekológiu 
23:06:14
11.09.2011
11.09.2011

Arnold
-> castrol: diky jsem zvedavy ale ja myslim ze bych mohl projit

-> johaning: jo zkusime uvidime ale obalkova metoda je osvedcena ale potreboval bych uz sponzora na takove veci


-> johaning: jo zkusime uvidime ale obalkova metoda je osvedcena ale potreboval bych uz sponzora na takove veci

23:05:30
11.09.2011
11.09.2011

castrol
-> alpin: no jasne nieco tam napisat musia aby nebolo pochyb keby nieco
23:04:21
11.09.2011
11.09.2011

johaning
-> Arnold: no teda Straseci tam bys mohl no,no a stim kdo co proleze,toje prave ta obalkova metoda no


