At se daří
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
12:25:03
05.10.2011
05.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Tak aspon že tak
At se daří
At se daří12:23:20
05.10.2011
05.10.2011

Nwkt
-> Stepan FUN: Cos to řikal na Želivi o těch ženských? ....... 

10:12:36
05.10.2011
05.10.2011

minno
-> Stepan FUN: môže si zašoférovať kedy sa jej len chce....ale posledné 4 roky sa jej nechcelo.....

09:49:56
05.10.2011
05.10.2011

StepaNoFUN
-> maca: Tak já donutil tu svoji řídit po 4 letech... A děs a hrůza. :-/ Bohužel má od autoškoly najeto tak 500km a přes 4 roky neřídila... Hlavní problém je, že nechce. To bude ještě práce... :-/
09:44:55
05.10.2011
05.10.2011

maca
Konečně jsem donutil Šárku po roce řídit auto

08:37:41
05.10.2011
05.10.2011

minno
-> Nwkt 04.10.11 21:33:43: paráda :)
21:50:09
04.10.2011
04.10.2011

suri
-> Milan 136: tak ono Smoljakovo-Svěrákove filmy sú všetky super ...
Hujer metelesku blesku
Hujer metelesku blesku
21:49:20
04.10.2011
04.10.2011

m8rinek
Bolístku
21:48:42
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> suri: však je to dílo pořád těch samých. ty mám ve stejný kategorii jako jáchyma.
a pak ještě kulovej blesk. jak tam Smoljak driftuje s tou oužou na loukotích
a pak ještě kulovej blesk. jak tam Smoljak driftuje s tou oužou na loukotích
21:44:00
04.10.2011
04.10.2011

Tomaso435
-> Milan 136: flaška jako flaška že ;)
21:43:48
04.10.2011
04.10.2011

suri
-> Milan 136: jj super film ale sú aj iné dobré hlášky
Chčije a chčije , svetla svítí a pod ...
Chčije a chčije , svetla svítí a pod ...
21:42:47
04.10.2011
04.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: můj téééž
21:41:20
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> suri: nemáme, nemáme. nemůžu si pomoct, nejsou.
Jiřinko, zavolejte Šulce, ať pošle ty silentbloky. Ale hned, ne až za měsíc.
Maršálek, Maršálek, jak to píšete ty objednávky? Dyť vy tam píšete úplný blbosti. péro, co to komu řiká
to je snad můj nejoblíbenější českej film
Jiřinko, zavolejte Šulce, ať pošle ty silentbloky. Ale hned, ne až za měsíc.
Maršálek, Maršálek, jak to píšete ty objednávky? Dyť vy tam píšete úplný blbosti. péro, co to komu řiká

to je snad můj nejoblíbenější českej film
21:36:59
04.10.2011
04.10.2011

suri
Milan 136 04.10.11 21:33:30 napsal:
→ Apple STS Chvojkovice-Brod: kde budeš bydlet? u tetičky
paní Sýkorové z cestovní kanceláře?
já jsem synovec cestovní kanceláře
dneska samej fofr
→ Apple STS Chvojkovice-Brod: kde budeš bydlet? u tetičky
paní Sýkorové z cestovní kanceláře?
já jsem synovec cestovní kanceláředneska samej fofr
21:35:59
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: budete vyvenčovat Gregora spolu
21:35:07
04.10.2011
04.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136: néé, u Káti, a neboj psíka máme,takže venčení bude

21:33:43
04.10.2011
04.10.2011

Nwkt
21:33:30
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: kde budeš bydlet? u tetičky paní Sýkorové z cestovní kanceláře?

21:32:43
04.10.2011
04.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Kaprof: přez týden praha, víkendy tady, neboj

21:30:24
04.10.2011
04.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Snad se nám neodstěhuješ Honziku?:(
21:25:49
04.10.2011
04.10.2011

Mil@n
Konečně rozhybal ventil na topení a rozhybal totalně zamrzlý ventilator u topení
Pak spravil vystražné 
Pak spravil vystražné 
21:17:11
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: za pouhých 15 korun, NOTAK
to je jasný, jsi šikovnej, se uchytíš snadno

to je jasný, jsi šikovnej, se uchytíš snadno
21:15:22
04.10.2011
04.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Milan 136:
woe, njn, tady je to mrtvý, tak se přesunu, no. Dobré nabíkdy se neodmítají
woe, njn, tady je to mrtvý, tak se přesunu, no. Dobré nabíkdy se neodmítají
21:11:43
04.10.2011
04.10.2011

suri
-> Milan 136: já jim to tady na tý točne říkal .. neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš , ale je to marný , je to marný je to marný
21:09:32
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: á pán jede do hlavního města…
co tam budete delat? u chá u chá zet o zaměstnání

tento pán potřebuje citovou odolnost
co tam budete delat? u chá u chá zet o zaměstnání

tento pán potřebuje citovou odolnost

21:06:14
04.10.2011
04.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
byl sem se ucházet o zaměstnání v jedné pražské lakovně, a chtěli si mě tam hnedle nechti, takže super

20:47:20
04.10.2011
04.10.2011

Milan 136
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: myslíš diferák?
taky olej těmhle motorům chutná

taky olej těmhle motorům chutná
20:17:50
04.10.2011
04.10.2011

Syny
-> Tom.t - malej ale vychcanej překupníček: No ta vypada ze to ma zasebou - ta spojka minimalne :)
20:14:27
04.10.2011
04.10.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
-> Syny: počkej až se rozpadne pŕevodovka 

20:13:37
04.10.2011
04.10.2011

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
se tady k podzimu nějak otepluje 

20:12:59
04.10.2011
04.10.2011

Syny
-> Nwkt: Ale prdy, pritel na cesty - jakoze automobil vole 
-> Jarda: Je to 1,6 75kW :) Ma to el. okna (predni), el. zrcatka a to je tak vsechno
Ani klimu to nema. Najeto 107 000 km a spojka je uz decentne KO. Zabira uplne az nahore, tesne pred oprenim pedalu o doraz a obcas to tak divne cukne pri rozjezdu. Ale jinak pohoda... Neni to moje, je to sluzebak, kterej ted mam na par dni ja :) Barva je kvuli firme, vsecko sluzebni je modry jako logo :)

-> Jarda: Je to 1,6 75kW :) Ma to el. okna (predni), el. zrcatka a to je tak vsechno
Ani klimu to nema. Najeto 107 000 km a spojka je uz decentne KO. Zabira uplne az nahore, tesne pred oprenim pedalu o doraz a obcas to tak divne cukne pri rozjezdu. Ale jinak pohoda... Neni to moje, je to sluzebak, kterej ted mam na par dni ja :) Barva je kvuli firme, vsecko sluzebni je modry jako logo :)20:11:35
04.10.2011
04.10.2011

alpin
-> Syny: riadne si priatela popreťahoval ? 

20:10:41
04.10.2011
04.10.2011

castrol
-> Syny: to bude tvoje alebo toho priatela 

20:09:33
04.10.2011
04.10.2011

Jarda - zrušená registrace
-> Syny: ta barva se mi moc nelibi
co to je? 4x4 TDi? ja s necim podobnym firemnim jezdil a i po 500tis. km byla v super stavu narozdil od 1.6, ktera mela dost uz po 250tis.km
co to je? 4x4 TDi? ja s necim podobnym firemnim jezdil a i po 500tis. km byla v super stavu narozdil od 1.6, ktera mela dost uz po 250tis.km20:08:36
04.10.2011
04.10.2011

ochoda
vyrobil ultralehké prodlouzeni naboje na volant o cca 7 cm ke me :D sem zvedav kdy se to posere nebo se mi to vymstí :/
20:07:35
04.10.2011
04.10.2011

Nwkt
-> Syny: Ten přítel sedí v tom autě jo 

20:05:28
04.10.2011
04.10.2011

Syny
Testoval noveho pritele 

20:01:15
04.10.2011
04.10.2011

Jarda - zrušená registrace
ja poradne dutiny na MTX - 5l rezistinu ML

19:47:44
04.10.2011
04.10.2011

castrol
-> Tomaso435: u teba
-> Vojtisek: no ked chces mozeme sa dohodnut 
-> Vojtisek: no ked chces mozeme sa dohodnut 
19:45:15
04.10.2011
04.10.2011

Vojtisek
-> castrol: to máte manufakturu?
Tomaso naohýbá, ty svaris, nalakujes a odeslel mne?
Tomaso naohýbá, ty svaris, nalakujes a odeslel mne?
19:45:08
04.10.2011
04.10.2011

Tomaso435
-> castrol: to sem už někde viděl
19:42:56
04.10.2011
04.10.2011

castrol
zaklad
19:25:19
04.10.2011
04.10.2011

maca
-> Zeke-ten šestý: tak to je jiná

18:36:15
04.10.2011
04.10.2011

Zeke-ten šestý
-> maca: fakt je

18:34:12
04.10.2011
04.10.2011

maca
J3STER 04.10.11 18:19:29 napsal:
→ Voplik: Bral bych všema deseti.
jen pokud to je fakt 136....
→ Voplik: Bral bych všema deseti.
jen pokud to je fakt 136....18:23:50
04.10.2011
04.10.2011

Bucin
prodlužovalo se pakováníčko, už jen zaklopit hned jak dorazí vlňáky.
18:19:29
04.10.2011
04.10.2011

J3STER
-> Voplik: Bral bych všema deseti.

17:57:02
04.10.2011
04.10.2011

Voplik
-> Tomáššš: boli boli
sice ne moc ale mam,SZ
sice ne moc ale mam,SZ17:56:22
04.10.2011
04.10.2011

Tomáššš
-> Voplik: lepsie fotky by neboli ? :)
17:42:17
04.10.2011
04.10.2011

Voplik
ja se dnes byl podivat na mozneho nastupce rapida


