Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 54071 až 54120) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
12:20:24
06.10.2011
Josifek
-> ondie: cely zivot stalo vonku a uz je po jednej povedzme neodbornej repasi vratane avia farby :( ja sa tu nepotrebujem hadat ani nikoho zavadzat koli tomu ze by som chcel auto predat...
07:26:58
06.10.2011
m8rinek
-> ondie: 4
00:52:49
06.10.2011
ondie
-> Josifek: to neni relevantní důkaz..víš ty čísla tam běhaj furt dokola :) ..auto se 17tkm vypadá trochu jinak 6 respektive mělo by,pokročilá liška na čele a zamatlaný chromy moc nehrajou pro tvou verzi.
upraveno 1x, naposled 06.10.2011 00:53:59
23:19:29
05.10.2011
Josifek
-> m8rinek: no tak povodne to bolo mamine auto ale ona na nom nejazdila, nerada soferuje :D inaac tu je dokaz, skoda ze sa neda dosvecit ze to nieje 117300 :D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Josifek vložen 05.10.2011 23:19:29
23:16:09
05.10.2011
m8rinek
-> Josifek: tak to nejsi prakticky, ale teoreticky a možná ani to ne ;).
23:13:44
05.10.2011
Josifek
-> m8rinek: ee, ja som prakticky prvy majitel, je v nasej rodine ale cely zivot stalo :)

-> oppik: to ano par rokov uz stoji ale az teraz sme uzavreli pristresok aj z predu :)
upraveno 1x, naposled 05.10.2011 23:14:41
23:09:30
05.10.2011
oppik
-> Josifek: to nevypadá že by mělo ulehnout ke spánku má pěkný kabát na sobě 3 3
23:09:30
05.10.2011
m8rinek
-> Josifek: to tam je těch 17300, ale už minimálně po druhé...
23:06:50
05.10.2011
Josifek
Ulozili sme kilo na dlhy spanok... aspon je kompletne zastresene z kazdej strany a tak ma pocka az ho budem renovovat... 17300km z vyrobnej linky...
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Josifek vložen 05.10.2011 23:06:50
22:40:10
05.10.2011
gred
dneska sem toho na favoritu udělal docela dost,vyměnil zadní světla za kouřová,vyměnil motorek zadního stěrače i se stěračem,vyměnil přední stěrače,dodal a vyměnil chybějící a rozbitý žárovky,vyměnil sem anténu,v interieru sem namontoval středovej panel,dal novou hlavu řadičky,vyměnil ty plasty kolem budíků za ty moje dřevěný včetně všech vypínačů atd,vyměnil kastlík i s dvířkama...a zejtra pokračování2
22:01:54
05.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: no prááááávě 8
21:57:40
05.10.2011
StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Červená nebo žlutá... Obojí kreje blbě. Takže si nevybereš... :-D
21:55:35
05.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: jj, a vidíš, kousíček po kousíčku a pickup je na světě, jinak ta červená se tak líbí že na konec bude na zbytku auta 3
21:53:24
05.10.2011
StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Jé hele ty červený dveře a ten kus střechy jsem už někde viděl... :-D
21:49:58
05.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
jinač já dnes toto, kompletní nový rám předního okna, a pak část střechy, koroze a volkswagen, ty nám žerou škodovky 8
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Apple STS Chvojkovice-Brod vložen 05.10.2011 21:49:58
21:48:14
05.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: topení taký? to musim rozkuchat sání 8
21:35:34
05.10.2011
StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Když si tu palubku a topení kuchneš, tak to nebude problém... ;-)
21:25:53
05.10.2011
StepaNoFUN
-> Zeke-ten šestý: Viz karta auta... ;-) Zrcátka v elektrice...
21:18:12
05.10.2011
Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: zítra ti asi teby přistavím pikouna 1
21:14:23
05.10.2011
Zeke-ten šestý
-> Stepan FUN: jaaaj :D copa kutis?
21:05:34
05.10.2011
StepaNoFUN
Už zase se vrtal ve Formanu... :-D
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od StepaNoFUN vložen 05.10.2011 21:05:34
20:41:39
05.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: oka
20:39:34
05.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> maca 05.10.11 19:48:30: tak držim palce4 1
20:38:38
05.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: ani sem nestih magnet přiložit3 3 ,možná nerez-zjistim4
19:52:25
05.10.2011
ochoda
vyrobil "rychlej plyn" :D
19:50:03
05.10.2011
oppik
Radek Retro eLeSo 05.10.11 19:38:14 napsal:
namontil dnešní nákup4 1
pěkný kousek.to se podívám na to na srazu
19:48:30
05.10.2011
maca
Radek Retro eLeSo 05.10.11 19:36:19 napsal:
→ maca 05.10.11 19:30:02: takže do chaber
s hotovym????
snad to stihnu,dnes nalepil na nárazník a zítra ráno letim do lakovny....dal jsem ultimátum do pátku 11 hodin1
19:46:08
05.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: to je chrom rura ?
19:41:08
05.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> castrol: náhodou tady zahlíd inzerci a hned psal a následně koupil4 ,taky se mi to líbí1
19:38:51
05.10.2011
castrol
-> Radek Retro eLeSo: juu to je pekne
19:38:14
05.10.2011
Radek Retro eLeSo
namontil dnešní nákup4 1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Radek  Retro eLeSo vložen 05.10.2011 19:38:14
19:36:19
05.10.2011
Radek Retro eLeSo
-> maca 05.10.11 19:30:02: takže do chaber s hotovym????
19:32:24
05.10.2011
castrol
-> Shader: ale som rad ze to mas roztriedene lebo v kovosrote by to bolo za lacnejsie 1
19:31:37
05.10.2011
maca
-> Nwkt: překryt nárazníku
upraveno 2x, naposled 05.10.2011 19:32:28
19:31:05
05.10.2011
castrol
-> alpin: si sprav aj ja som si spravil skoda ze sa nedalo naraz
19:30:59
05.10.2011
Shader
-> castrol: Vole3 3 ... musí!!1
19:30:42
05.10.2011
Nwkt
-> maca: Dáváš tažný?
19:30:10
05.10.2011
Tomáššš
upratoval som bordel v karavane-sklad ND 3 ale nakoniec som zistil,ze to by som musel vsetko vyhodit do kosa aby tam bol aspon trocha poriadok 3
19:30:05
05.10.2011
alpin
-> castrol: kurňa aj ja chcem C
19:30:02
05.10.2011
maca
zase se v tom vrtáte pane doktore1
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od maca vložen 05.10.2011 19:30:02
19:26:28
05.10.2011
castrol
-> alpin: nie ale mam dopisanu dalsiu skupinu vo vodicaku a nahanam prax
19:25:08
05.10.2011
alpin
-> castrol: berieš ožranov hromadne ? 1
19:23:03
05.10.2011
castrol
zacala sa mi prax na kamione 1
19:05:58
05.10.2011
castrol
-> Shader: tak toto uz nepojde 1
18:38:50
05.10.2011
MOLSO
-> Shader: to mna svrbela tiez ver mi 1
18:33:09
05.10.2011
Shader
-> MOLSO: Mě zas svrbia peněženka3 , musím ještě koupit dost podstatné věci jako... karburátor + filtr, svody 4-1 + příčňák, sadu pístu a vložek, nějaké ty drobnosti, ale v první řadě musím nechat vyvážit klikovku... ale co už3
18:21:15
05.10.2011
MOLSO
-> Shader: juuj jak to vidim az ma prsty svrbia 1 to bude radost skladat
18:19:33
05.10.2011
Shader
Inventura40
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Shader vložen 05.10.2011 18:19:33
12:54:08
05.10.2011
Kaprof-Pisařík
-> Stepan FUN: Když se boji tak lepší ji do toho ani nenutit 4
12:35:20
05.10.2011
maca
-> Stepan FUN: Šárka naštěstí v pohodě4
Ještě jsem dnes vyměnil vzduchový filtr motoru a filtr klimatizace4
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od maca vložen 05.10.2011 12:35:20
upraveno 1x, naposled 05.10.2011 12:36:06
Extreme Tyres