skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
12:20:24
06.10.2011
06.10.2011

Josifek
-> ondie: cely zivot stalo vonku a uz je po jednej povedzme neodbornej repasi vratane avia farby :( ja sa tu nepotrebujem hadat ani nikoho zavadzat koli tomu ze by som chcel auto predat...
07:26:58
06.10.2011
06.10.2011

m8rinek
-> ondie: 

00:52:49
06.10.2011
06.10.2011

ondie
-> Josifek: to neni relevantní důkaz..víš ty čísla tam běhaj furt dokola :) ..auto se 17tkm vypadá trochu jinak
respektive mělo by,pokročilá liška na čele a zamatlaný chromy moc nehrajou pro tvou verzi.
respektive mělo by,pokročilá liška na čele a zamatlaný chromy moc nehrajou pro tvou verzi.23:19:29
05.10.2011
05.10.2011

Josifek
-> m8rinek: no tak povodne to bolo mamine auto ale ona na nom nejazdila, nerada soferuje :D inaac tu je dokaz, skoda ze sa neda dosvecit ze to nieje 117300 :D
23:16:09
05.10.2011
05.10.2011

m8rinek
-> Josifek: tak to nejsi prakticky, ale teoreticky a možná ani to ne ;).
23:13:44
05.10.2011
05.10.2011

Josifek
-> m8rinek: ee, ja som prakticky prvy majitel, je v nasej rodine ale cely zivot stalo :)
-> oppik: to ano par rokov uz stoji ale az teraz sme uzavreli pristresok aj z predu :)
-> oppik: to ano par rokov uz stoji ale az teraz sme uzavreli pristresok aj z predu :)
23:09:30
05.10.2011
05.10.2011

oppik
-> Josifek: to nevypadá že by mělo ulehnout ke spánku má pěkný kabát na sobě


23:09:30
05.10.2011
05.10.2011

m8rinek
-> Josifek: to tam je těch 17300, ale už minimálně po druhé...
23:06:50
05.10.2011
05.10.2011

Josifek
Ulozili sme kilo na dlhy spanok... aspon je kompletne zastresene z kazdej strany a tak ma pocka az ho budem renovovat... 17300km z vyrobnej linky...
22:40:10
05.10.2011
05.10.2011

gred
dneska sem toho na favoritu udělal docela dost,vyměnil zadní světla za kouřová,vyměnil motorek zadního stěrače i se stěračem,vyměnil přední stěrače,dodal a vyměnil chybějící a rozbitý žárovky,vyměnil sem anténu,v interieru sem namontoval středovej panel,dal novou hlavu řadičky,vyměnil ty plasty kolem budíků za ty moje dřevěný včetně všech vypínačů atd,vyměnil kastlík i s dvířkama...a zejtra pokračování

22:01:54
05.10.2011
05.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: no prááááávě 

21:57:40
05.10.2011
05.10.2011

StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Červená nebo žlutá... Obojí kreje blbě. Takže si nevybereš... :-D
21:55:35
05.10.2011
05.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: jj, a vidíš, kousíček po kousíčku a pickup je na světě, jinak ta červená se tak líbí že na konec bude na zbytku auta 

21:53:24
05.10.2011
05.10.2011

StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Jé hele ty červený dveře a ten kus střechy jsem už někde viděl... :-D
21:49:58
05.10.2011
05.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
jinač já dnes toto, kompletní nový rám předního okna, a pak část střechy, koroze a volkswagen, ty nám žerou škodovky 

21:48:14
05.10.2011
05.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: topení taký? to musim rozkuchat sání 

21:35:34
05.10.2011
05.10.2011

StepaNoFUN
-> Apple STS Chvojkovice-Brod: Když si tu palubku a topení kuchneš, tak to nebude problém... ;-)
21:25:53
05.10.2011
05.10.2011

StepaNoFUN
-> Zeke-ten šestý: Viz karta auta... ;-) Zrcátka v elektrice...
21:18:12
05.10.2011
05.10.2011

Apple STS Chvojkovice-Brod
-> Stepan FUN: zítra ti asi teby přistavím pikouna 

21:14:23
05.10.2011
05.10.2011

Zeke-ten šestý
-> Stepan FUN: jaaaj :D copa kutis?
21:05:34
05.10.2011
05.10.2011

StepaNoFUN
Už zase se vrtal ve Formanu... :-D
20:41:39
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: oka
20:39:34
05.10.2011
05.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> maca 05.10.11 19:48:30: tak držim palce


20:38:38
05.10.2011
05.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: ani sem nestih magnet přiložit
,možná nerez-zjistim
,možná nerez-zjistim
19:52:25
05.10.2011
05.10.2011

ochoda
vyrobil "rychlej plyn" :D
19:50:03
05.10.2011
05.10.2011

oppik
Radek Retro eLeSo 05.10.11 19:38:14 napsal:
namontil dnešní nákup
pěkný kousek.to se podívám na to na srazu
namontil dnešní nákup
pěkný kousek.to se podívám na to na srazu19:48:30
05.10.2011
05.10.2011

maca
Radek Retro eLeSo 05.10.11 19:36:19 napsal:
→ maca 05.10.11 19:30:02: takže do chaber
s hotovym????snad to stihnu,dnes nalepil na nárazník a zítra ráno letim do lakovny....dal jsem ultimátum do pátku 11 hodin
→ maca 05.10.11 19:30:02: takže do chaber
s hotovym????snad to stihnu,dnes nalepil na nárazník a zítra ráno letim do lakovny....dal jsem ultimátum do pátku 11 hodin

19:46:08
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: to je chrom rura ?
19:41:08
05.10.2011
05.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> castrol: náhodou tady zahlíd inzerci a hned psal a následně koupil
,taky se mi to líbí
,taky se mi to líbí
19:38:51
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> Radek Retro eLeSo: juu to je pekne
19:38:14
05.10.2011
05.10.2011

Radek Retro eLeSo
namontil dnešní nákup


19:36:19
05.10.2011
05.10.2011

Radek Retro eLeSo
-> maca 05.10.11 19:30:02: takže do chaber s hotovym????
19:32:24
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> Shader: ale som rad ze to mas roztriedene lebo v kovosrote by to bolo za lacnejsie 

19:31:05
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> alpin: si sprav aj ja som si spravil skoda ze sa nedalo naraz
19:30:59
05.10.2011
05.10.2011

Shader
-> castrol: Vole
... musí!!
... musí!!
19:30:42
05.10.2011
05.10.2011

Nwkt
-> maca: Dáváš tažný?
19:30:10
05.10.2011
05.10.2011

Tomáššš
upratoval som bordel v karavane-sklad ND
ale nakoniec som zistil,ze to by som musel vsetko vyhodit do kosa aby tam bol aspon trocha poriadok 
ale nakoniec som zistil,ze to by som musel vsetko vyhodit do kosa aby tam bol aspon trocha poriadok 
19:30:05
05.10.2011
05.10.2011

alpin
-> castrol: kurňa aj ja chcem C
19:30:02
05.10.2011
05.10.2011

maca
zase se v tom vrtáte pane doktore

19:26:28
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> alpin: nie ale mam dopisanu dalsiu skupinu vo vodicaku a nahanam prax
19:25:08
05.10.2011
05.10.2011

alpin
-> castrol: berieš ožranov hromadne ? 

19:23:03
05.10.2011
05.10.2011

castrol
zacala sa mi prax na kamione 

19:05:58
05.10.2011
05.10.2011

castrol
-> Shader: tak toto uz nepojde 

18:38:50
05.10.2011
05.10.2011

MOLSO
-> Shader: to mna svrbela tiez ver mi 

18:33:09
05.10.2011
05.10.2011

Shader
-> MOLSO: Mě zas svrbia peněženka
, musím ještě koupit dost podstatné věci jako... karburátor + filtr, svody 4-1 + příčňák, sadu pístu a vložek, nějaké ty drobnosti, ale v první řadě musím nechat vyvážit klikovku... ale co už
, musím ještě koupit dost podstatné věci jako... karburátor + filtr, svody 4-1 + příčňák, sadu pístu a vložek, nějaké ty drobnosti, ale v první řadě musím nechat vyvážit klikovku... ale co už
18:21:15
05.10.2011
05.10.2011

MOLSO
-> Shader: juuj jak to vidim az ma prsty svrbia
to bude radost skladat
to bude radost skladat18:19:33
05.10.2011
05.10.2011

Shader
Inventura

12:54:08
05.10.2011
05.10.2011

Kaprof-Pisařík
-> Stepan FUN: Když se boji tak lepší ji do toho ani nenutit 

12:35:20
05.10.2011
05.10.2011

maca
-> Stepan FUN: Šárka naštěstí v pohodě
Ještě jsem dnes vyměnil vzduchový filtr motoru a filtr klimatizace

Ještě jsem dnes vyměnil vzduchový filtr motoru a filtr klimatizace

